Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

lenka_s
21. lis 2009

Děkuji za povzbuzení. Kdy jedete za Vojtíškem a kdy zůstaneš s Vojtíškem v nemocnici? Asi, až začne pít z prsu, že? Neboj ono to tak letí, že brzy budete spolu.

britka
21. lis 2009

beruš,ale u nějakých cviků musí pomáhat manžel.Hlásím se že jsem přeběhlík z Ferťasu,2 1/2 roku cena 160 000 vyhozených do luftu,že já blbec neposlechla Monču při 3 Transferu.Ale je nás dost co naletěly.Venku je holky krásně.Certi šetři se v těhotenství ať nepřechladneš.Čajíček s citronem a s medem a odpočívat.Mám radost celé dop.jsme řezali dřevo hrůza.Musím taky doma něco dělat mám na to 3 týdny do transferu pak se šetřit a na chalupě toho je dost na dělání. ☹

b.e.r.u.s.k.a
21. lis 2009

Brit říkala mi jen u jednoho cviku,že by měl pomáhat,ale dá se to zvládnout i samostatně,jak na to nám ukázala.
Jé Leni,ještě tebe nemáme v tabulce,promiň,hned to napravím.A micinku dám do stimulek,ju?

juvik
21. lis 2009

Ahoj holky, pěknou sobotu přeju 😉
tak vidím, že se tady tabulkuje...přidáte mě tam taky do čekatelek na stimulaci? Já nevím jak? 😅

Teddy, myslím na vás, ať to všechno zvládnete a jste brzo doma,spolu,spokojení a šťastní 🙂

Leni, ty celodenní nevolnosti musí být vysilující, ať brzo přejdou a to těhulkování si užíváš 😉
Chtěla jsem se tě zeptat, když jste čekali na Lukáška, volali jste během čekání na kraj, s tím ,že jste se ptali, jestli se něco pohnulo a tak trochu se připomínali nebo ne?

b.e.r.u.s.k.a
21. lis 2009

ČEKATELKY NA // STIMULKY

Donnald- 29.11 Jaja35
Jessica112- 1.12. Micinka22
Asmeena- 4.12.-KET
Sara.max- 11.12. - 2.IVF

ČEKATELKY NA ZAČÁTEK STIMULACE

Beruska
Britka
Capenka
Irinka j.
Katapola

TĚHULKY MAMINKY

Certina - 1 miminko 🙂 Teddyny-Vojtíšek
Lenka_s-1 mimnko 🙂

b.e.r.u.s.k.a
21. lis 2009

Jaksi mi to poskákalo ☹

b.e.r.u.s.k.a
21. lis 2009

ČEKATELKY NA //
Donnald- 29.11 Jaja35
Jessica112- 1.12. Micinka22
Asmeena- 4.12.-KET
Sara.max- 11.12. - 2.IVF

STIMULKY
Jaja35
Micinka22

ČEKATELKY NA ZAČÁTEK STIMULACE
Beruska
Britka
Capenka
Irinka j.
Katapola

TĚHULKY
Certina - 1 miminko 🙂
Lenka_s-1 mimnko 🙂
Zuzka72-dvojčátka-chlapečci 🙂 🙂

MAMINKY
Teddyna-Vojtíšek

certina
21. lis 2009

Super Beruš.............. 😀 😀 😀

rencav
21. lis 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš ČEKATELKY NA //
Donnald- 29.11 Jaja35
Jessica112- 1.12. Micinka22
Asmeena- 4.12.-KET
Sara.max- 11.12. - 2.IVF

STIMULKY
Jaja35
Micinka22

ČEKATELKY NA ZAČÁTEK STIMULACE
Beruska
Britka
Capenka
Irinka j.
Katapola
RencaV
TĚHULKY
Certina - 1 miminko
Lenka_s-1 mimnko
Zuzka72-dvojčátka-chlapečci

MAMINKY
Teddyna-Vojtíšek

rencav
21. lis 2009

Je to pěkně udělaný beruš 🙂

sara.max
21. lis 2009

ještě prosila juvik, ať ji přidáme

ČEKATELKY //

Donnald- 29.11
Jessica112- 1.12.
Asmeena- 4.12.-KET
Sara.max- 11.12. - 2.IVF

STIMULKY
Jaja35
Micinka22

ČEKATELKY NA ZAČÁTEK STIMULACE
Beruska
Britka
Capenka
Irinka j.
Katapola
RencaV
Juvik

TĚHULKY
Certina - 1 miminko
Lenka_s-1 mimnko
Zuzka72-dvojčátka-chlapečci

MAMINKY
Teddyna-Vojtíšek

Teda to je boží! Je nás jako máku, už aby se to překlopilo a bylo víc těhulek a miminek než čekatelek. 🙂

juvik
21. lis 2009

Saro, díky, já jsem na tyhle věci fakt natvrdlá 😒 ...ale asi se to jen zkopíruje a dopíše ???

Taky koukám, kolik nás je....to se bude muset Machač hodně snažit 😀
Jdu ven, je nádherně, tak to je třeba využít.

b.e.r.u.s.k.a
21. lis 2009

No super,tak už jsme snad všechny a je nás kupa.Tak teď aby se nám všem zadařilo.
Holky a odkud jste,u nás je škaredá mlha. ☹

lenka_s
21. lis 2009

Juviku, my jsme jednou za čas se zastavili na kraj, pozdravili, zeptali se co nového a pěkně si popovídali o dětech. Nikomu to neublíží, ba naopak si tě více vybaví. Taky si při tom povídání můžete ujasnit, zda jste třeba neslevili ze svých požadavků na dítě a tak.

rencav
21. lis 2009

Havířov.Ale bylo krásně celý den 🙂 .

juvik
21. lis 2009

Leni, díky, nám říkali, ať tak cca co půl roku aspoň zavoláme a poptáme se...takže po Novém roce se budem asi připomínat 🙂

Berus, jj u nás na SV bylo krásně, sluníčko svítilo a hřálo

b.e.r.u.s.k.a
21. lis 2009

hm,tak my tu máme v Olomouci škaredě.
Jé holky vy jste tu některé z Ostravy,můžete mi některá poradit.Potřebuji se dostat z autobusového nádraží na Sokolskou třídu,mám vystupovat někde na zastávce Nová radnice a asi tam je někde poblíž budova,kde jsou doktoři.Vůbec to tam neznám a potřebovala bych vědět jak se tam dostanu a čím mám jet.

britka
21. lis 2009

berus a co máš v ostravě?podívej se na mapy na internet a máš to jak na dlani

certina
21. lis 2009

Beruš jsem sice z Ostravy, myslím, že vím, kde to je, ale jsem na vysvětlování antitalent a zároveň mám špatný orientační smysl, že když mám někam jet - vím třeba kam,ale moc tam nejezdím - potřebuju pořádně vysvětlit cestu, jak se tam dostanu - páč jinak bych tam asi nedorazila....................ale až tu bude Monča - určitě poradí......nebo někdo jiný.....ale je fakt, že když najedeš na mapy.....doobře Ti to tam cestu ukáže....... 😝

b.e.r.u.s.k.a
21. lis 2009

Brit už jsem to zkoušela a nemůžu to najít.Jedu ke kinezioložce.Jedeme autobusem,protože manžel nerad jezdí doneznáma.No a potřebovala bych vědět,jak se tam dostanu městskou dopravou.

daisy14
21. lis 2009

Ahoj holky, dneska jste se pěkně rozjely v pokecu 🙂 A mě do postupky nepřidáte? ☹ Po novém roce na to zase vlítnu 😀

b.e.r.u.s.k.a
21. lis 2009

ČEKATELKY //

Donnald- 29.11
Jessica112- 1.12.
Asmeena- 4.12.-KET
Sara.max- 11.12. - 2.IVF

STIMULKY
Jaja35
Micinka22

ČEKATELKY NA ZAČÁTEK STIMULACE
Beruska
Britka
Capenka
Daisy14
Irinka j.
Katapola
RencaV
Juvik

TĚHULKY
Certina - 1 miminko
Lenka_s-1 mimnko
Zuzka72-dvojčátka-chlapečci

MAMINKY
Teddyna-Vojtíšek

b.e.r.u.s.k.a
21. lis 2009

Daisy jsi tam,ani jsem nevěděla,že nás je tolik 😲

certina
21. lis 2009

Týjo - holky zlatý....nás už tady teda je 😀 😀 😀 😀 😀

daisy14
21. lis 2009

Díky beruš, myslím že po novém roce zahltíme Reprofit 😀

britka
21. lis 2009

no to je fakt,že nás je tolik to bych neřekla proto se nejsem schopna orientovat,nojo není mi 20.Certi no a tu cestu ti to ukáže přesně, my tak doma vše hledáme.

katapola
21. lis 2009

Ahoj holky. V olomouci celý den inverze, hnus, mlha. Já si na začátek minimálky asi ještě počkám do půlky ledna, protože mě začalo škrabat v krku a to není dobré.

b.e.r.u.s.k.a
21. lis 2009

ahoj kat,já jsem z toho cvičení celá dolámaná,taky jsi to tak měla ze začátku?
Já jsem taky holkám psala,že je u nás hnusně a u nich svítí sluníčko.

katapola
21. lis 2009

Beruško ani ne, já jsem celkem na pohyb zvyklá.

b.e.r.u.s.k.a
21. lis 2009

hm no už nejsem nejmladší 😒