Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
23. lis 2009

Moni neplaš.....každé miminko je jiné...vím, že každá máma vždycky srovnává....atd.....ale uvidíš...že to Vojtíškovi půjde líp a líp....buď ráda, že se přisál a saje.....a to kolik to je otázka času....netrap se tím...a raduj se z úspěchu!!!!!!!!!!!!!!!Vojťula je šikulka...... 😉
a co vaříš dobrého??

b.e.r.u.s.k.a
23. lis 2009

tak jsem si uvařila ten cibulový čaj,ale nedám ho.Při každém loku se mi nadavuje

katapola
23. lis 2009

BEruško, ani se ti nedivím. To jsou taky nápady vařit cibulový čaj🙂

b.e.r.u.s.k.a
23. lis 2009

No já myslela,že zabere.Coldrex a ovocné vitamíny to jistí 🙂 Jináč jsem nešla ani cvičit.Jen doma jsem se do toho pustila,doktorka totiž říkala,že nesmíme polevovat,jen když nás schvátí horečka.Jo a krční páteř už je v pohodě,už to tak nebolí 🙂

katapola
23. lis 2009

Já taky svoji spartakiádní sestavu denně cvičím, i když mě bolí v krku. Ono to ani moc pohyb, u kterého bych se zadýchala, není, tak to snad nemůže ublížit. Já beru céčko a mám nějaké cucací pastilky. K tomu čaj s citronem a medem.

b.e.r.u.s.k.a
23. lis 2009

Kat tak brzké uzdravení!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

katapola
23. lis 2009

Tobě a ostatním nachlazeným přeji totéž!🙂

britka
23. lis 2009

holky dnes jste mě rozesmály s tím maroděním,taky mě to napadlo,že se to přenáší přes počítač. 😀

katapola
24. lis 2009

Ahoj holky, tak jsem dostala taky antibiotika. Doktorka mi kupodivu sama od sebe vzala stěr, to to v tom krku asi muselo vypadat hrozně. Tím pádem za nás příroda vyřešila to, jestli v prosinci jít nebo nejít do minimálky. Po ATB to určitě nebude ideální, takže počkáme. Škoda že to příroda nevyřešila příjemnějším způsobem, třebas přirozeným otěhotněním🙂

certina
24. lis 2009

ahojki všem.....
jjjo Katy - hold to si člověk nevybírá....byla by to nádherná představa, ale realita je hold jiná......asi to tak má prostě být...... 😖 ale nevěš hlavu ... leden je taky dobrý měsíc ne??Nastartujete s novým rokem 😉

micinka22
24. lis 2009

Kat tak at se ti brzy ulevi.-))
sem mrkala na tu naši krásnou tabulku a další týden bude ve znamení //..už se těším🙂) tedka se pry hodne moc tehotní.-)

juvik
24. lis 2009

Ahoj,
tady dneska skoro celý den nikdo nebyl? 😲 Kde se touláte?
My jsme byli dneska za Štěpánem. Je fakt úžasný...z něho ten optimismus úplně září...máme bojovat dál a nevzdávat to, doporučoval dál ty minimálky a případně zkusit delší kultivaci, jestli embryjka přežijou. Ptali jsme se i na nativ, tak říkal, že klidně můžem zkusit. Dneska jsem byla 11.DC, tak na mě kouknul, mám jeden folík vlevo, sliznice je 10mm, takže ve čtvrtek fičíme do Brna, odsajou mi to vajucho a uvidí se. Takže se budu modlit, aby do čtvrtka vydrželo a bylo dobré...to nám holt zaručit nemůže.
A taky říkal, že jsme bojovníci a že na nás nechce bohatnout, takže zatím nic nebudu platit, když bude vajíčko a embryo, tak zaplatím, když nebude, tak nic. Jsem hleděla jak bobr. 😅 Tohle jinde fakt nehrozilo.

micinka22
24. lis 2009

juvik SUPER!! další šance..to jste ani nečeklai co?.-))) paráda🙂) jj nám taky šetří penízky .-)

certina
24. lis 2009

Juvik - parááááda.....takže na čtvrtek a další dny tfuj, tfuj.....supr.. 😉

juvik
24. lis 2009

holky díky 😉
Mici, to teda nečekali...mě pořád tlačí břicho už od neděle, tak jsem myslela, že už folík bude pryč a OVU že byla nějak dřív, ale je tam, zatím. A taky jsme nevěděli, jestli nám to vůbec posvětí, ten náš plán 😀
Kéž by vajíčko bylo a pak i malý bojovníček 😵
Jsem ale připravena na vše, takže se k tomu moc neupínám a kdyby nic, tak po novém roce clostík a zkoušíme zas minimálku. 🙂
Mici, a kdy ty máš kontrolu???

juvik
24. lis 2009

Jo a ještě mě dneska naprosto šoklo, že jsme tam přišli, já už připravená na mraky lidí a v čekárně 1 paní 😕 ...sestra mi dala kartu a říká, můžete si jít hned za doktorem 😅 To se mi tam ještě nestalo.
Takže jsme všechno super zvládli, pak zašli na oběd a frčeli domů.

asmeena
24. lis 2009

ahoj holky, zdravím, teď vás trošku zanedbávám, tak se omlouvám.

juvik: tak to je super pozitivní zprávička, takže ve čtvrtek budu moc držet pěstičky. Možná právě to bude to pravé a ty budeš mít potom za 14 dní na testíku krásné //.

teddy: malý je úžasný, to nevadí, že se mu nedaří víc sát, on se to postupně naučí a pak bude pořádný kus chlapa.

micinka22
24. lis 2009

juvik ono už tedka nechávají vše po novem roku..tak možná proto .-))
my jdeme zítra na KO 🙂) budu 7DC...jsem zvedava jestli neco roste..:(

Veru no zanedbáváš 😀 😀 a bude huř 😀 😀 😀

juvik
24. lis 2009

Asmee, ahoj, jak se vede? Chodíš do práce, že?
Jinak omezení koníka chápu, taky uvažuju, že jestli bude nějaký transfer, tak dám pauzu...
jestli to vydržím 😀

juvik
24. lis 2009

Mici, tak na zítra hodně štěstí...a kupu folíků 😉

asmeena
24. lis 2009

juvik: já to právě moc vydržet nedokážu, ráno z práce na vás trošku koukám, ale nepíšu. Tím jsem tedy odpověděla na tvou otázku, jestli chodím do práce - jjjjjjj. 😉 Ale pokud se zadaří, tak půjdu asi hned na nemocenskou, nebudu riskovat nějakou chřipku, kterou nedejbože chytnu třeba od nějaké kolegyně. A práce tam je taky jak na kostele, sice jenom sedím, ale z mozku se mi občas kouří (jestli teda nějaký mám) 😀, takže doma by byla pěkně pohodička. Taky jsem uvažovala jít hned na ND, dokud by mi to vypsali v CARu, protože oni tam myslím dávají 6 hodin vycházky a můj gynekolog by mi dal pouze 4. A to se vyplatí 😀 😀 😀

mici: zítra hodně štěstíčka.

asmeena
24. lis 2009

holky jsem asi mačo, ale už jsem uvažovala, že testnu v pátek. Myslíte, že by už mohlo jít něco vidět, když mi zaváděli 5 denní blastocystu, která už se klubala ven z obalu?

juvik
24. lis 2009

no je mi jasné, že člověk nakukuje, i když nepíše...holt jsme závislačky 😀
držím palce a zas na nás koukni 🙂

juvik
24. lis 2009

asmee, nevím...pokušení je velké, co? 🙂 ...ale já bych pár dní ješt počkala, co??? 😎

asmeena
24. lis 2009

myslíš? Asi to bude lepší, nebudu pak zbytečně vystresovaná až do oficiálního termínu testování. Aspoň, když budu testovat až další týden, tak už budou třeba tlustice a žádné náznaky, které bych potom studovala pod lupou a lampičkou a testík všemožně natáčela, jen abych si tam tu druhou čárku domyslela. 😀

asmeena
24. lis 2009

s tím testováním to je fakt příšerné, připadám si někdy jak pako.

Jo a taky se musím pochlubit, že jsem si už dala vánoční výzdobu na okna. V Ikey jsem koupila super svítící hvězdičky na okno, jsou na baterky, takže žádná elektrika a vypadá to super. Měli bílé a červené a já si vzala ty bílé, přišlo mi to přirozenější. Tak už se kochám 😀

juvik
24. lis 2009

no právě...člověk ten test pak furt rentgenuje a hledá tu /
A kdy máš testovat oficiálně?

juvik
24. lis 2009

teda, tak to já jsem akorát umyla všechna okna a vyprala záclony...zetím jediná příprava na Vánoce 🙂
Příští týden chci péct perníčky a hlavně koupit nějaké dárky je třeba...ale chybí inspirace 🙄

micinka22
24. lis 2009

Veru v pátek to bude kolik dni po transferu..pokud víc jak 10 už by měli být videt v pohodjavascript:addEmoticon('😀','vBody')e.-) ale zase to neni pravidlo že..ale testla bych 😀

britka
24. lis 2009

Holky žádné pauzy stejně by jste to nevydžely a na koníka kouknete.To počasí to je strašné to je jak na apríla.Tak co jste na čajíčkách?Na mě už taky něco leze ale chlap to není.Přišla jsem z práce a hlava se mi chce rozletět.Neznáte něco na hlavu?Prášky už brát nechci kolem 16.12 bych měla jet na tranfer a do těla žádné prášky nechci. ☹