Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
25. lis 2009

certin v podstate ty podmíínky má každej stejne..teplo a hodně vhlka..to mají rády..já musím mít jen jiné druhy..toto mi doma proste nevyžene žádnej stonek na květy..
mě kvete Zygopetalum,dendrobium,oncidium...ale ta nejjednodussí orchidej ani za nic.-)chybí nám ten nocní teplotní pokles:/
jinak zalívam v lete jednou tydne a v zime tak za 10 dní..zaliju po vrch a nechám tak dve hodiny stát a pak sleju vodu a necham vykapat kvetináč..ted mi jedna hodila ministonecek s jedním květem...potvora..
je fakt že nehnojim:// no asi zacnu 😝

certina
25. lis 2009

no vidíš - a já zalívám stejně jak ostatní kytky jednou týdně ....občas třeba i zapomenu a i tak kvetou a kvetou 😀 a taky nehnojím 😝

micinka22
25. lis 2009

tak hlásím sliznice 10mm..prej krásná, a folíky max 10mm a cc 10 na každé strane.. v pátek znovu KO a snad v utery odběr .-)

certina
25. lis 2009

tak to je Mišo supr....tak jen tak dál......v pátek to bude ještě hezčí a jupíííí úterý........tak držím palečky 😉
kurnik - už by se to tady fakt mělo prolomit 😝

micinka22
25. lis 2009

certin díky..vsak v pondeli to stejne Verca nevydrží a bude testovat!! a pak další holky čekatelky na // !!!
no dr říkal že na tak malou dávku reaguju krásně..tak sand budou pěkný vajucha..mě teda stačí jedno a pořádný blastikulacky co se nepustí 😀 😀 😀

b.e.r.u.s.k.a
25. lis 2009

mici to je super zprávička,máš hezkou úrodičku.Mně se zdá,že jsi onehdá o tom teprve mluvila a šup za chvíli jdeš na opu ......A
Jé a ta orchidej je hezká,já mám doma dve a taky už mi 2x kvetly.Teď jsem si koupila Amaryllis a už mi nabíhají další květy.

juvik
25. lis 2009

Nakukuju jak dopadla Micinka...a vidím, že dobře, super 🙂

Řešíte květinky?...orchidej mám taky a kvete skoro pořád...a to se oní nějak extra nestarám 😅
A amarylis jsme dostali před 2 týdny od našich, už rozkvetl a je nádherný 😵

Na zítra holky mačkejte palce, musíme vyjet už před pátou ráno, Machač mě vezme už po půl osmé, pokud tam folík bude, tak mi ho odsaje, bez narkózy, bojím, bojím ...ale víc se bojím, aby tam ještě byl a nejeli jsme takovou dálku zbytečně.

Mějte se krásně, zítra se ozvu...jdu koukat na Ulici

sukubka
25. lis 2009

ahoj holky 😉
při vašem dnešním téma kytky a chlapi jsem se pobavila,vidím že jsou ti chlapi všichni stejní!

sukubka
25. lis 2009

juvík a jak to že ti budou folík odsávat bez narkozy?tys měla minimálku?

b.e.r.u.s.k.a
25. lis 2009

juvik tak na zítra tfuj tfuj a neboj dá se to přežít i bez narkózy.Mně to tak dělali ve Fertimedu a zvládla jsem to,měla jsem 6folíků,tenkrát jim nepřišel anesteziolog,tak jsme to museli vydržet.

katapola
25. lis 2009

Mici, to máš teda obrovkou úrodu, to je dobře.

b.e.r.u.s.k.a
25. lis 2009

Kat tak jak ti je?

micinka22
25. lis 2009

Juvik budu držet zítra palce at je vajko kde má!!!
no bez narkozi bojim bojim..me ve Fertimedu odsavali 13 a teda bricho me bolelo jeste hodne dlouho a krvácela sem sand týden..a ted to vypadá na ještě víc vajek..au au au :/( a odběr mi nebude dělat Machač..ale transfer prý ano...

certina
25. lis 2009

Juvik - tak na zítra tfuj, tfuj, tfuj a hnedka se ozvi jaks dopadla 😉

sukubka
25. lis 2009

teda kat já byla taky ve Fertimedu a odsávali mi bez narkozy jednu cystu a stačilo mě to 6foliku bych asi nedala!chování jejich je fakt děsný!!!!

juvik
25. lis 2009

sukubko, u nativu, když je jedno vajíčko, tak ho odebírají bez narkózy...narkóza je zbytečná zátěž pro tělo a ten jeden vpich snad vydržím....musím 😀
Mici a ty neboj, ty si u odběru pěkně pospíš 😉

asmeena
25. lis 2009

mici: tak to máš opravdu krásnou úrodičku, i sliznice super. A necháte oplodnit darovaným spg?

juvik: na zítra držím pěstičky.

juvik
25. lis 2009

a děkuju za držení palců i pěstiček, jste hodné 😵

micinka22
25. lis 2009

Veru no když svoje nemáme , tak holt nic jinýho nezbýva že .-))

asmeena
25. lis 2009

ani jednu by nevydolovali? Ta dnešní medicína je na hodně vysoké úrovni. A přece jenom to není Fertimed.

zuzka72
25. lis 2009

Mici tak orchideje jsou snad jediny kytky co mi kvetou stále, takže je pořád kupuji, mám jich už 15 a každou jinou tu bílomodrou jsem si taky koupila v Globusu, byla pěkně mastná, tak doufám, že ten modrej nádech ji vydrží, když jsem to kvůli tomu kupovala, že.

micinka22
25. lis 2009

Veru ani jednu nemáme..a i kdyby byla..je tam riziko genetických nemocí..hlavně u kluka..taky by neměl spermie,hemofilie , cysticka fibroza..maji toho v rodine hodne..a jedina moznost by byla TESE a to by zase kvuli te hemofilii mohl vykrvácet..nač riskovat kvuli sve samolibosti mit za kazdou cenu svoje geneticke dite.-)

micinka22
25. lis 2009

Zuzi a kdyz ji kupovala ?? já v pátek!! a potřebuju jeste jednu!!! tak doufam žes mi ji nevykoupila 😀 😀 😀 😀 a cena na Phalu vyssi ..ale urcite ne nejvyssi..ja mám zálusk na Vandu..a to je mastnota!!!

micinka22
25. lis 2009

kdys..ne kdyz 😝

asmeena
25. lis 2009

tak to my v pátek koupili taky dvě orchideje, cymbidko a malý phaleňáček. 😉 a taky jsme v Globusu nechali majlant.

micinka22
25. lis 2009

Veru cymbidko se snažím dohnat ke květu ..akorát sem ho celkem hodne oskubala pro presazování a pak se docetla že bude kvest tak za 5 let..a jestli vubec:// tak me to stve:/

sukubka
25. lis 2009

holky taky jsme byli ted v pondělí v brně v tescu atd a utratila jsem majlant,ale hlavně za dárky a hadříky a to ještě jedem před Vánocema nakupovat do Olomouce,ty Vánoce nás zrujnují co?

zuzka72
25. lis 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Tak holky já dnes byla u doktora a už je to tady jdu v pátek na testy toho cukru, mám tam jít na 7hod a počítat s tím, že tam budu do 10h)takže učení, pletení s sebou). Ptala jsem se ho, že jedno mimčo cítím míň a on říkal ať to sleduji a že kdyby něco, tak mám letět do FN, jinak UTZ prej až ve 30tt. Do té doby se zblázním...
Mici já ji kupovala v sobotu před 14dny a v neděli minulý týden už neměli(chtěla i mamka) Takže teď musím taky sehnat další, jinak jejich názvy neznám v tom se teda neorientuji, mám velko i malokvěty, se sosáčky, s dlouhými i krátkými listy a sháním žlutou(čistě ostře žlutou, ale ta nikde není). ☹

sukubka
25. lis 2009

holky mě děsně pořád bolí prsa,při menstruaci teda fak maximálně ale zdá se mi že mě bolí i mimo menzes je to hrůza hlavně mě bolí levé,máte to některá taky tak?až budu stimulovat tak to bude zase extrém

zuzka72
25. lis 2009

Tak u 3 mám název fragmant a phalaenopsis a natural colourful emotions