Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

ferdice
10. pro 2009

Britko, ja jsem taky byla vcera u Machace, na pul 4. Cetla jsem, ze budes mit transfer 21.12., to budes mit pekne, na vanoce. Bude to dobre uvidis, v Reprofitu to vyjde. Musi 🙂

britka
10. pro 2009

ferdi já tam o tom čase byla taky.

britka
10. pro 2009

to jsme se tam určitě viděly.

britka
10. pro 2009

Irin člověk musí věřit já věřím,děláme pro to vše .

irinka.j
10. pro 2009

Proto jsme tady a bojujem 🙂

britka
10. pro 2009

Stejně je to nespravedlivé,někdo kdo by děcka neměl mít tak je má a druzí dělají maximum a věří

irinka.j
10. pro 2009

Hold život je nespravedlivý, už je to tak a my se musíme s tím poprat.

britka
10. pro 2009

jo,jo Irin ty ještě nespíš?Já ráno jdu do práce vstávám o1/2 5 to bude kruté.Manžílek dělá topení a má problémy tak ještě nespím. ☹

irinka.j
10. pro 2009

Já jsem v práci, tak spát nemůžu 😅

martin72
11. pro 2009

Ahoj holky.
Jaký mejl má Machač?Díky moc.

b.e.r.u.s.k.a
11. pro 2009

machac@reprofit.cz
Nakukuji,jestli se už ozvala juvik,držím pěstičky!!!!!!To já vždy,když mám testovat,tak nemůžu dospat.
Brit a ty máš darované vajíčka?Že jsi nepsala o stimulaci a rovnou o transferu.Jináč ti moc přeju,aby byl krásný dárek pod stromeček.Určitě se na tom všechny schodnem,že ten nejkrásnější.

juvik
11. pro 2009

Ahoj holky,
jj život je nespravedlivý...takže ani náš šestý pokus nevyšel ...test negativní a začínám špinit ☹ ☹ ☹ ...takže myslím, že ani krev nebude potřeba...holt mrcha je přesná jak švýcarské hodinky 😠
Já už nevím, co pro to víc udělat...momentálně bude pauza, nejsou síly ani peníze 😒

capenka
11. pro 2009

smutím,nikdo zatím netěhotní 😒 ,já už taky mám mrchu za rohem,bylo a je téma Fertimed,kruci v životě nikdy ,ztracený roky,ted jsme se stejně zastavili ,protože doktor ,čeká jestli otěhotněním přirozeně ,což pochybuji,v lednu pojedu znovu na kontrolu,
Fertimed nedoporučuji nikomu,je=li problém neřeší ho,
jinak já beru prednison rok a půl a že by mi pomohl k IVF,vůbec né,je fakt že jsem za tu dobu neonemocněla,a mám sníženou dávku ,protože netěhotním

b.e.r.u.s.k.a
11. pro 2009

Juvik je mi to děsně líto,škoda ☹ .Ale líbí se mi,že jsi bojovnice a nic nevzdáváš.Jednou se určitě všechny dočkáme 🙂 🙂 🙂

ferdice
11. pro 2009

Juvik, mrzi mne ze ti to nevyslo. Nechci aby to znelo jako klise, ale my se opravdu dockame. Mame silu jit dal a my k tomu mimcu dojdem.

ferdice
11. pro 2009

Nejsem verici, ale nekdy mam pocit, ze kazdemu je nam nadeleno tolik co uneseme a protoze my holt uneseme boj o mimi, tak ho mame. Protoze kdyz nekdy vidim nektere sve kamaradky, tak si rikam, ze pro nektere by to bylo na maslu, kdyz by musely prochazet tim cim prochazim a prochazime my snazilky.

ferdice
11. pro 2009

Britko, byla jsem tam s manzelem, sedeli jsme uprostred mistnosti 🙂 ale dovnitr jsem sla sama.
Holky vite nektera presne jak jsou v Reprofitu pres vanoce? ja myslela ze nejak od pulky prosince az skoro do pulky ledna maji zavreno, ale presne nevim a na strankach to nemaji. diky

rencav
11. pro 2009

Ahoj.
Do 12.1. mají zavřeno.

abig
11. pro 2009

Irinka, tak jsem dala na tebe a začetla jsem se na straně 60 .... 🙂 moc děkuji za nápovědu, skvělé ...
Možná úsměvná otázka holky ... jak vypadá odběrová místnost pro naše drahé polovičky ? Můj muž se zase děsí toho, jak bude na wc kde na něj z jedné strany klepou na dveře chlapy a zdruhé strany laborantky, jestli už skončil ...

b.e.r.u.s.k.a
11. pro 2009

Abig tak manžel si odběrovou místnost nemůže vynachválit.Jak píšeš ve Fertimedu to byl děs.Sestřička ho zavede na pokojík a nechá ho v klidu.

irinka.j
11. pro 2009

Juvi, škoda ☹ moc jsem doufala, že vám to výjde. Capenko nesmutni. Buďme rádi, že tyhle centra vůbec existujou a dávají nám naději. Když se člověk nad tím zamyslí, tak vlastně tyhle centra jdou proti přírodě, za normálních podmínek byjsme vlastně děti ani neměly. A tohle je obrovská pomoc, ikdyž se nezadaří.

zuzka72
11. pro 2009

Abig- na odběry je nejlepší Reprofit, Fertimed to už je horší spojené s WC a do FN Olomouc raději nikdo z chlapů nechoďte-to je HRUZA-už jsem tady o tom někde psala.... 😎

teddyna
11. pro 2009

ahojte tetky. Tak jestli se Vojtíkovi podaří dobrat přes víkend do 2kg,tak jdem v pondělí domů. tak jsem zvědavá na dnešní večerní váhu,kolik teda vlastně navážíme. baští statečně,tak snad to bude poznat i na té váze.
Juvi,mrzí mě,že to neklaplo. nicméně,je třeba neztrácet naději-ta umírá poslední.a jak já s oblibou tvrdím,ono to dycky nějak dopadne.
fertimed za mě -katastrofa kalamita hrůza -vyhodit do povětří 😠 .
Zuzi,jak se daří dvojčátkům??? hel
hele a kde se toulá čertina?? už tu dlouho nepsala.

britka
11. pro 2009

beruško jo budu mít darované,jiné vychodisko nemám to víš roky.Ferdi já už vím jak vypadáš měla jsi na sobě pončo.Já jsem měla žlutý svetr a seděla jsem vpravo.Moni já jsem snad jasnovědec nebo jsem si říkala,že tě brzy pustí už jak jsi do nemocnice nastoupila a za druhé Vojtíšek potřebuje kamaráda-y,a já tě budu zas otravovat jestli tě pustí však víš sčím prosím.

irinka.j
11. pro 2009

Moni, tak už je malý zvážený?
Brit, jaké bylo ranní vstávání? Topení hotové 😉

certina
11. pro 2009

ahooooj Moni a holkyyyy.............já jsem tady................ale nějak poslední dobou nestíhám, už to všechno nejde tak rychle jak šlo dřív - takže Vás tak, tak stačím dočítat.........a přeci jenom ani momentálně nemám k téma co napsat - páč Vy někteří víte - že jsem stihla Štěpána sotva poznat a už se s ním zase loučila............takže rady já rozdávat moc nemůžu co se týká reprofitu.............
Zuzi - tak co jak to jde v 28tt 😀 😝

Mici - doufám, že si to s holkama pořádně užíváš!!!!

certina
11. pro 2009

jo a ještě vítám nově příchozí 😅

britka
11. pro 2009

Irinko už od 3h.od rána topime 🙂 Tak Moni jaka je váha?Moc ti přeji,aby jste už byli doma to bude radosti 🙂 Juvi je třeba neztracet hlavu příště to vyjde uvidíš,daly jsme se na boj a je třeba bojovat.

zuzka72
12. pro 2009

Teddy a Čerti- jde to, ale připadám si, jako velryba-sice každej mi tbrdí, že jse, jak zdechlina a mám před sebou malej kopačák, ale já to cítím jinak. Hlavně ten pohyb už není, co býval. Včera jsme byly u známých mají 11měsíční Klárku a 3týdenní Janičku, váží 2,40kg, tak jsem ji chovala a clapečci sie asi s ní dorozumívali, protože kopali o 106-bylo to super. Akorát jsem se bála ji chytnout-je takovej chrousteček.
Vojtíšku-PAPEJ-doma už máš vše připravené a všichni se na tebe moc těší. 🙂

britka
12. pro 2009

Zuzi to jsi měla malou na rukách,ale budeš to mít ve dvojtém podání.kluci to určitě citěli když tak vyvaděli.