Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
1. únor 2010

dobré ranko holky............tak Vás všechny zase zdravím po menší odmlce....nějak nestíhám...pořád tady něco kutím, ať to mám do porodu hotové....atd......a teď jsme měli v pátek a sobotu návštěvy a já byla utahaná teda fakt jak kůň - večer při usínání jsem myslela, že mám za sebou aspoň tak týden plesů.....hrůza....už to břicho fakt vadí u všeho...je takové napnuté a pevné, že kolikrát se nemůžu ani ze sedu ohnout kupředu.....ufff - už aby to bylo zamnou...ale kdy to bude???

Sari - Ty prosímtě hlavně jen a jen odpočívej....fakt nic nedělej - teď to nestojí za to!!!!!Drž se holka jedna!!!!Musíme doufat, že to malé je fakt velký bojovníček jak u Monči a bude to zase všechno OK!!!!Určitě BUDE!!!!!

ZUZIIIIIIIIIIIIIIIIII kde jsi????????????????????Snad si Tě tam ve středu nenechali????Asi jo???Tak zkus pisnout!!!!!!!

Donnald - Verun!!!!!!!!A Ty?????Pisni aspoň něco, ať víme, že čteš!!!!

b.e.r.u.s.k.a
1. únor 2010

Stephi to cvičení je dobré,jenom se každý den donutit 😒 Mně taky říkala,že jsem dost zablokovaná,tak doufám,že mi to pomůže.

zuzka72
1. únor 2010

🙂 🙂 🙂 Ahoj holky, tak jsem zpět z nemocnice. Dnes začali malovat a došlo k hromadnymu propouštění, tím, že jsem z OL, tak mě pustili, ale jinak okamžitě dojet, mám zákaz všeho, nesmím nic dělat, ale znáte to už mám umytou zem atd. Čípek otevřenej,hrdlo měky, prej se to chystá, musím ale vydržet týden než domalují a než mi začnou účinkovat korikoidy. Kluci měli ve středu 2400 a 2600-takže to je docela masakr. Jsem ráda, že jsem doma. Jinak absolutně nestíhám dočítat, tak doufám, že se chytnu. 😀 Propustili mě ucpáním karpálních cév v levé ruce, návaly horka a kontrakcemi v noci co 1hodinu, ale jsou to doktoři, tak snad ví, co dělají. 8.2. kontrola. Byly jsme tam celkem 5holek s dvojčaty-takže sranda.

micinka22
1. únor 2010

Zuzi ty jo tak to je super že kluci už jsou tak velký 🙂))) týden stad vydržíš a pak hurá rodit..a císaře teda pořád neříkali???
a snad už to doklepeš bez problémů!!!

zuzka72
1. únor 2010

K císaři se mi nikdo pořádně nevyjádřil, tím,že se tam pořád střídají na vizitách, tak každej mluví jinak. Procházka a ještě 2 doktorky řekli, že pokud budou mít směnu, takž e jedině císař, ostatní, že se uvidí. Jsou to PAKA a pěkně mě se..., uvažuju, jestli se nezbalit a nejet do Šternberka, tam ti ho prý udělaí na požádání.

certina
1. únor 2010

téééda Zuzi - ahoj!!!! Tak to je teda pech.....ale kluci jsou šikovní a fakt velicí....to je pěkné.....
ty karpály Ti fakt nezávidím......měla jsem to o vánocích a fakt jsem to měla ve velkém rozsahu na obou rukách, šak jsem tu o tom psala...........mně pomohly až obstřiky a teď už mám v rukou jen mravence a s tím se to dá.... 😝
no tak snad už jen týden a klučíci budou venku co???Taky si říkám už aby to bylo.....tak moc neblbni ať tam ještě chvilinku vydrží.......drž se!

micinka22
1. únor 2010

Zuzi nebo v Prostějově...a cisaře na požádání teda ve štb nevim..možná u dvojek to jde...ja pujdu do Prostějova 😀 😀
joo to u Lilči sem mela ke konci taky pokažde nekoho jineho a každej řikal neco jinyho..na mašli:/

zuzka72
1. únor 2010

Jo a perlička na závěr- v Olomouci je celkem 7inkubátorů, všechny jsou plně obsazeny a dostali jsme přísný zákaz rodit všichni, navíc, jak jsem psala bylo nás tam 5mamin s dvojkami, ve stejném termínu. tak to ještě bude zajímavé.

juvik
1. únor 2010

Ahoj holky, zdravím po víkendu...vidím, že jste zas byly upovídané 😅

Zuzi, ty už to máš fakt za pár 🙂 ...a s těmi i nkubátory to je teda dobré...a co když vás porodí víc a bude ho potřeba, to jako zařídí jak? 😕

Saro, opatruj se a odpočívej...hlavně, ať je mimísek bojovník...a to určitě je, když se chytnul, i přes to že lékaři tomu nedávali žádnou šanci 😉

Berus, chápu tě, že se to táhne...já jsem taky cvičila a měli jsme zákaz snažení... nakonec to uteklo a myslím, že to mělo i výsledek, třetí ivf skoro vyšlo. Jenže pak jsem rezignovala a přestala cvičit a teď toho lituju 🙄 ...mám zase problémy se zády a nepříjemnými pocity před mrchou a když jsem cvičila bylo to v pohodě. Možná se dokopu k tomu, že zase začnu, ale nevím jestli by mě ještě ten fyzioterapeut, kde jsem chodila, vzal. Před tím mi to hradila pojišťovna, 10 kontrol...ale teď nevím.

Sukub a Asmee, držím palečky na obrou úrodu a mimísky do bříška 😵

zuzka72
1. únor 2010

A ještě jsem si vzpoměla:co se týká Olomouce, tak tam jsou totálně mimo. Natáčeli mi třeba monitor a až po 15minutách i když jsem jim to pořád opakovala tak konečně uznaly, že točí dva záznamy jednoho dítka a né každého zvlášť. Tak doufám, že jsou obě OK. ☹

micinka22
1. únor 2010

Zuzi tak zkus ten STb nebo PV..pokud mají plno v inkubátorech a děcka měli problem tak je stejně pošlou jinam ne??

zuzka72
1. únor 2010

No já když mám ty mimča 2,5kg, tak snad nebudou ani inkubátor potřebovat, ale váhám, to jako mám sednout na autobus a jet do Prostějova(ˇŠternberka a říci jim, já jsem tady a chci císaře? Víš, nevím jak na to a co by mi řekli. Nevím za kým jít, nic, musím to pozjišťovat.

micinka22
1. únor 2010

Zuzi asi zavolat ..a domluvit se s doktorem..že bys chtěla u nich rodit ,že čekáš dvojčata a chceš CS

sukubka
1. únor 2010

ahoj holky

Zuzi teda kluci jsou velicá ale měla bych stejně jako ty dilema!jinak já ve Štenberku byla jednou na operaci,protože do šumperka jsem už jít po tom jak mě po mimoděložním spackali jít nechtěla a řeknu že jsem ve Štenbrku byla opravdu moooc spokojená,být tebou a zavolám si tam!

asmeena
1. únor 2010

sukub: na zítra držím pěstičky. Já mám kontrolu ve středu. Tak pak podám zase já info. To ty už budeš mít dokonce i zprávičky jak prospívají vaše krásná embryjka.

Zuzi: ty si drak, drhneš podlahu a kluci už chtějí pomalu ven. Lehnout a ležet a odpočívat.

asmeena
1. únor 2010

A ještě jednu věc mám, dostala jsem od manži k narozeninám dvě noční košilky s žirafkama, tak teď mám dilema, kterou si na OPU vzít 😀

sukubka
1. únor 2010

Asmenko já košilku s žirafkama nemám 😒 ale tobě závidím.Vem si tu která ti víc sluší!
normálně holky já si měřila teplotu protože mi byla nějak zima a mám přesně 37 no málem mě trefilo.Musím ležet pít čaj a zase ležet musím být do ET zdravá!!!!!

kvakuska
1. únor 2010

Zuzi jsem ráda, že jste s klukama všichni v pohodě, tak zkus ten týden vydržet 🙂 ... jinak pokud jde o Prostějov tak nevím, ale pokud rodíš ve Šternberku a mimi má problém, tak ho stejně převezou do Olomouce, protože tady je neonatologie na problematické novorozence zařízená, ve Štb. ne ... a taky pokud tady není místo pro matku, tak převezou jen mimi a matka zůstává ve Štb., kamarádce to tak udělali ... umíš si představit, že by třeba jeden klučík byl dobrej a ty jsi s ním zůstala ve Štb. a druhýho že by ti odvezli do Olmika? ... každopádně držím palce, ať inkubátor vůbec nepotřebujete 🤐

sukubka
1. únor 2010

holky a kdy mi řeknou jaké jsou embrijka kvality?to po OPU nebo až ET?

kvakuska
1. únor 2010

sukub po OPU ti řeknou jen kolik je vajíček ... před odchodem ti dají papír s tel.č. a budeš si každý den volat jak to vypadá, druhý den po OPU ti řeknou kolik je oplodněných, třetí den už ti řeknou kolikabuněčná embryjka jsou 😉 ... po ET dostaneš zprávu a v ní bude napsáno kolik embryjek a jaké kvality bylo vloženo, samozřejmě ti to řekne i doktor, a také se s tebou domluví co se zbylými embryjky ... neboj, v Reprofitu ti nikdo nic nezatají 🙂

asmeena
1. únor 2010

sukub: třeba máš teplotu jen z nervů, já jsem to tak měla taky a ještě jako pocit, že na mě leze rýma. Ale to potom odeznělo. Ale raději se šetři a odpočívej a dej si zázvorový čaj s citrónem a medem.

sukubka
1. únor 2010

holky děkuji za info.
a kdy bude ET se dovím den předem že?protože manža musí nahlásit dovolenou den dopředu!abych tam třeba nevolala ve čtvrtek ráno a oni mi neřekli at odpoledne dojedu na Et to by bylo blbý!

asmeena
1. únor 2010

sukub: to ti řeknou, ale raději se zeptej jak tam budeš kvůli embryjkům volat. Mně to minule neřekli, kdybych se nezeptala, tak ani nevím že už tam mám termín daný.

sukubka
1. únor 2010

takže jak tam budu volat ve středu(to mi řekl Machač)tak se mám rovnou zeptat kdy bude ET ju?ok
už se asmenko těším ty taky co?

asmeena
1. únor 2010

určitě se zeptej, uvidíš jak budeš nedočkavá sedět každý den ve 13:00 u telefonu (to tam začínají brát telefony v laboratoři) a zjišťovat jak rostou broučci. Já si myslím, že budeš mít i na zamrazení.

sukubka
1. únor 2010

asmenko to bych byla ráda kdybych měla sněhuláčky!člověk je takovej klidnější! 😉
zítra pak hned podám info

pecicka
1. únor 2010

🙂

pecicka
1. únor 2010

tak jsem tady zase, ještě makám v práci, ale zachvilku už půjdu domů

sukubka
1. únor 2010

peci tak už si z práce utekla? 😀

aneta1199
1. únor 2010

Ahojte holky!
Juviku, Berus.. mohly byste mi krátce napsat, jak dlouho jste cvičily tu Mojžíšovou a kolikrát denně? Jak dlouho trval celý ten cyklus?
Mě můj známý doktor poslal za svou známou fyzioterapeutkou do FN, byla jsem tam na začátku ledna a teď jdu znovu ve čtvrtek (po 4 týdnech). Cvičila jsem zatím 2 cviky, ale hodně intenzivně - 3x denně tak 15 minut. Teď mi bude přidávat nějaký další.
Když jsem říkala, že chceme v půlce března do dalšího pokusu, tak říkala, že to buď stihneme nebo přizpůsobíme a přerušíme... Tak nevím.
Díky za názory!