Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
14. bře 2010

holky,číhám číhám...pořád níííc 😝

b.e.r.u.s.k.a
14. bře 2010

chudinka,doufám že se moc netrápí

stephanie
14. bře 2010

ahoj holky, my jsme byli v Avionu v Ostravě, mají tam takovou hezkou expozici pro děti o kosmonautech, chodí i ve skafandrech, tak to se malému líbilo...

koukám koukám žádné info o certi?

sukubko, dupko, neboj...moc na tebe myslím a opravdu ti to moc přeji...musíme doufat, nic jiného nezbývá...ale ten duch se mi zdál krásný...
kdy jsi sukub myslela, jestli jsem psala machačovi?

juvik
14. bře 2010

Zatím žádné zprávy ? 😕

Kat, držím palce na zítřek...pak napiš, jak jste dopadli 😉

Sukub, doufám, že ten den navíc vajuchům prospěje a dozrajou...taky jsem posledně měla ze 7 zralé jen 3, tak snad to bude lepší.

katapola
14. bře 2010

Holky, na OPU potřebuji jenom noční košili nic víc, že? A na lačno.

katapola
14. bře 2010

ježíškote, nestrašte mě s nezralými. Já už jdu 12. den.

juvik
14. bře 2010

Kat, jj noční košili a taky manžela, jak vždycky Machač neopomene poznamenat 😀
A taky ty vyplněné souhlasy.

juvik
14. bře 2010

Kat, neboj....však jsi psala, že máš cyklus kratší, tak 25 dní...takže to sedí. Já mám 28-30, takže jdu později. 😉

katapola
14. bře 2010

jj, mám cyklus kratší. jdu souhlasy vyplnit.

sukubka
14. bře 2010

katap neboj Machač ví co dělá.

juvi já měla ze sedmi 1 zralé,pak mi to další cyklus posunul o den a měla sem 7embriek.

juvi ty máš cyklus 30dní?to já mám taky těch 24-25dní

kvakuska
14. bře 2010

katap klídek, já chodím na OPU 9-10 den a ještě se mi nestalo, abych měla vajo nezralé ... cyklus mám 26-27 dní, čili jak vidíš, je to u každé jinak ... musíme věřit Machačovi, nic jiného nám nezbývá 😉

juvik
14. bře 2010

Sukub, normálně 28, ale občas se stane, že i 30 dní. Ale ovulku mívám tak ten 13.-14.den, to už mám vysledovavé, tak snad to bude tak akorát....a taky teď to není normální cyklus, ale je to řízené i těmi hormony, takže je to trochu jinak...musíme věřit dr. 😉

juvik
14. bře 2010

Jo a Machač mi říkal, že je to individuální...jak píše Kvakus, každá to máme jinak...záleží i na věku a jiných faktorech

sukubka
14. bře 2010

přesně tak říkal mi taky že je to u každé pacientky jinak holky držím pěstičky. 😉

juvik
14. bře 2010

Sukub, já tobě taky 😉 moc ti přeju, aby to vyšlo 😵

Pro dnešek se loučím, jdu vytáhnout pregnyl z lednice, dát si čaj, pak se bodnu 😀 a pak zalehnu, jsem dneska nějaká utahaná.
Doufám, že ráno budou zprávy o Certi a mimískovi 😵

sukubka
14. bře 2010

juvi máš taky takové nervy když máš píchat pregnyl?já mám vždy strach že ho rozbiju!!!!

teddyna
14. bře 2010

vzkaz od čerti: od 16:30 je na porodním sále,ale jde to děsně pomalu,takže zatím funí. jak to bude za ní,písne. 😝

stephanie
14. bře 2010

jééjda, to je dneska ale napííínavééé...chudák, snad se nebude už moc dlouho trápit

teddyna
14. bře 2010

to jsou fakt dneska kšandýýýý 😎

zuzka72
14. bře 2010

To jsou kurňa nervy........... 😔 😝

kvakuska
14. bře 2010

Hymbajs já snad dnes napětím neusnu 🙄

daisy14
14. bře 2010

Jsem přilepená k židli, dneska se asi neodtrhnu 😵

zuzka72
14. bře 2010

Už ???????? Děje se něco???? Aha ne, no tak já čekám..... Teda to je napínák..... Já dnes ani neusnu.....

britka
14. bře 2010

Moni ještě nic?ta nás pěkně napíná 🙂 Já mám raní jak mám jít spát když nic nevím to jsou nervy 😒

b.e.r.u.s.k.a
14. bře 2010

brit taky mám ranní,tak doufám,že se to nebude protahovat 🙂 😉

britka
14. bře 2010

já jdu ještě ven pokrmit,Beruš dravou zvěř.Ty raní to zas bude děs Doufám že než půjdeme spát tak mimčo bude co?

asmeena
14. bře 2010

certiiii: drž seeeeee.

kvakuska
14. bře 2010

my tu máme otevřené vínko, ráda bych připila než půjdu spát, tak mimísku šup šup, čáry máry fuk, ať už jsi venku 😠

b.e.r.u.s.k.a
14. bře 2010

No nic kočeny já jdu do hajan,nakouknu zítra v práci.Všem co to potřebují držím na zítřek pěstičky já jdu na mobilizaci,tak snad to bude taky ok.Dobrou a Certi drž se!!!!!!!!!!!!!!!!!

micinka22
14. bře 2010

Tak snad bude dnešní štastné nedělňátko!!!! Certi tlááááčččččččččččččččč 😵 😵 😵 😵 😵 😵