Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
19. bře 2010

já myslím,že si tam můžeš dát co chceš

kvakuska
19. bře 2010

Ahoj Brit, no já jsem včera měla docela dost práce, tak mi ani tolik nevadilo, že koník nešel ... ale pořád jsem měla pocit, že budu muset hodně dočítat, když jsem tu dva dny nebyla 😅 😀 😀

andinka22
19. bře 2010

Kvakus já myslím, že jsi to stihla dočíst úplně v pohodě, ne? 😀 😀 😀

britka
19. bře 2010

je to fakt pomalé jak hrom 😢 Adin máš pravdu i co týče názvu.

kvakuska
19. bře 2010

Holky já to balím, na tuhle šnečí rychlost nemám nerva. Snad se to do rána dá trochu do běhu 😕 Tak dobrou 😵

sukubka
19. bře 2010

ahoj holky já jsem neštastná,kdyby jste mi neposlali odkaz nenajdu vás.do toho sem si musela změnit heslo,protože sem se chtěla přihlásit a řeklo mi to asi 5x chybné heslo.

andinka22
19. bře 2010

Sukubko, tak hlavně, že jsi nás nakonec našla. 🙂

sukubka
19. bře 2010

holky jen díky vám že ste mi poslali odkaz 😀 no jinak mě koník sklamal 😒

co juvi má bobky u sebe?

andinka22
19. bře 2010

Sukub no doufejme, že ano, ale myslím jednoho bobka, bojovníčka. 🙂

andinka22
19. bře 2010

Sukubko pak mi dej vědět, jestli budeš chtít tu soupravu nebo ne, ju? děkuji. 🙂

sukubka
19. bře 2010

tak snad brzy napíše.holky pro dnešek jdu do hajan,zítra mě čeká uklid a vaření 😉

andinka22
19. bře 2010

Sukub určitě napíše, hned jak nás najde. Já uklízela dneska, jdu taky do hajan. Tak dobrou. 🙂

teddyna
20. bře 2010

čaute-tohle je debilní verze!!! včera jsem nás vůbec nenašla!!!!!
dneska odjiždím na týden k rodičům trochu spočnout nervům.ale ozvu se,internet už tam taky dorazil🙂

britka
20. bře 2010

Moni tak šťastnou cestu jeďte opatrně a užij si klidu s rodiči. 🙂

stephanie
20. bře 2010

Dobré ránko holky,

teddy, máš pravdu, verze je to fakt debilní 😠 😠 😠 , tak si hezky odpočiň, hned bych taky někam jela
venku už to vypadá vlídněji, tak že bych už začla s tou velikonoční výzdobou???

sukubenko, to je dobře, že jsi nás našla, já kdybych reprofit neměla v záložkách, tak by mě asi taky nenapadlo hledat v těch bezdětných...nevím, proč nás separovali od snažilek 😒 ...ale neboj, já bych ti dneska jinak poslala sms 😵

ale trvalo to dlouho s tím koníkem, že? ale víte, co jsem udělala práce? 😀 😀 😀 ...ale bylo mi po vás smutno 😉 😉 😉

tak hezkou sobotěnku!!! 🙂 🙂 🙂

juvik
20. bře 2010

Ahoj holky,

ufff nemohla jsem nás najít...BERUS díky za zprávu....je to celé nějaké divné, snad si zvyknu 😖

Holky embryjko nemám u sebe, jsem s nervama v háji 😢 ...je pomalé, včera po 72 hodinách mělo jen 3 buňky, tak mi řekli že to odpískáme....pak mi zas volal Koudelka, že ho nechají ještě do dneska a uvidí se, že si mám volat. Teď jsem tam volala, ale nikdo mi nic nechtěl říct, na embryologii¨jsem jenom slyšela, jak tam něco sestře šuškají,abych to neslyšela a ta mi pak řekla, že mám čekat, že mi Koudelka zavolá, že tam ještě není. 😒 Myslím ale, že to bude nanic.
Tak už zrovna volali, zastavilo se 😢 😢 😢

kvakuska
20. bře 2010

Přeji pěknou sobotu 🙂 ... jen kontroluju jak to dnes s koníkem vypadá, jestli cválá nebo kluše 😀

juvik
20. bře 2010

Holky, proč mám useklou hlavu....co mám s tou fotkou dělat...nechci být bezhlavý rytíř 😠
A vůbec mi to nějak blbne...chtěla jsem napsat už včera večer, ale nejelo mi to.

kvakuska
20. bře 2010

Ahoj juvi, to je mi fakt moc líto, že to takhle dopadlo ☹ ... jsem zvědavá co ti k tomu řekne Machač a co ti navrhne dál 😒 ... sakra jede tu nějaká neúspěšná vlna, holky musíme to prolomit, vždyť dnes začíná jaro, to by přece plození mělo jít samo 😠

juvik
20. bře 2010

Musím napsat Machačovi, co dál....nejvíc mě mrzí, že jsem ani nevyzkoušela jestli by pomohla ta biopsie...byla k ničemu když ET nebyl. Už jsem si to včera obrečela...

pecicka
20. bře 2010

ahoj holky, tak jsme se konečně dočkaly, ale teda nic moc, ta minulá verze mě přišla sympatičtější, ale byla to doba, moc jste mi chyběly 😉

pecicka
20. bře 2010

kvakuš-ještě že tě mám, já se v tom vůbec nemůžu vyznat, příjde mi to hrozně nepřehledné 🙂

stephanie
20. bře 2010

juviku, tak to je mi fakt líto, moc jsem na tebe myslela....ach jo....co se to te´d děje??? ☹ ☹ ☹
je škoda, když jsi měla tu biopsii...jak to vůbec funguje? myslíš, že na další ET už by ta biopsie neměla vliv?
jsem zvědavá, co ti machač napíše...je mi to fakt líto ☹

juvi ta fotka je teda dobrá...zkus si tam dát jinou...
já už byla taky zvyklá na tu předešlou verzi... 😖

kvakuska
20. bře 2010

Holky víte něco nového o čertině? ... třeba kdy půjde domů, nebo vůbec jak se jí vede mamině? 🙂

pecicka
20. bře 2010

juvi, to je fakt smůla, je mi moc líto, nějak se nám ndaří, už aby bylo pořádne teplo a sluníčko at máme z čeho čerpat energii 🙂

sukubka
20. bře 2010

ahoj holky,teda po ránu a už jsem s smutná ☹ juvi je mi to moc líto,opravdu vím co prožíváš,mě to přeci taky potkalo a neproběhl ET.Prostě se nedá nic dělat,než dát hlavu vzhůru a jít hnedka do boje,já to taky tak předtím udělala a hned sem měla bojivníčků mnohem víc,jen se jim asi u mě nelíbý ☹ .je to fakt na pytel a o nervy!cítím s tebou,je mi to opravdu líto.Moc sem na tebe myslela.Určitě se ti Machač ozve,podle mě ti taky navrhne hned další boj a penízky neřeš vím 100% že pokud není Et se nic neplatí,maximálni anestezii a nějaký lék,ale Macháč pro mě nechtěl ani to!Drž se...

stephanie,no sem si říkala jestli by ses na mě vykašlala a nenapsala mi 🙂 já jsem včera večer byla naštvaná,manža nechápal,vůbec mi to nevzalo mé staré heslo,musela sem mít nové.no a pak sem vás nemohla ani za boha najít.myslela sem že už vás nikdy nepřečtu a to by byl můj konec 😔 😀

pádím nakupit a navařit 🙂

stephanie
20. bře 2010

sukub, no to si piš, že bych ti napslala!!!! já jsem ti chtěla psát už včera dopo, ale měla jsem tvé číslo poznačené na jakémsi papíru ze školy a nemohla jsem ho najít...hned si ho musím uložit do telefonu 😉

čerti už asi bude doma, ne? určitě se ozve, ale asi nás taky bude hledat...

juvik
20. bře 2010

Stephi, myslím, že by se asi musela dělat znova...nevím...zeptám se ho na to.

Sukub, nevím jestli půjdem hned do boje uvidíme...každopádně už je to druhá minimálka s nulovým výsledkem....poprvé ET byl, ale embry byla taky nic moc....chci se ho zeptat, jestli není problém třeba i v tom clostilu....že prostě reaguju, ale nějak blbě...nebo jsou to opravdu moje vajíčka, která jsou naprd.

Všechno se mi to honí hlavou a musím si sesumírovat, co mu vlastně napíšu 🙄 Jo a ke všemu mám pořád problémy po té punkci, nejdřív jsem krvácela, do včera špinila a teď mám svědění a občas mě uvnitř píchá....takže kdoví jestli se mi tam nedělá nějaký zánět 😠

stephanie
20. bře 2010

juvi, to je fakt v háji 😖 😖 😖 ... nemohl tě ten doktor u té punkce nějak poranit? tak dlouho bys asi problémy mít neměla, ne?

machač určitě něco vymyslí...určitě bude nějaké řešení... moc mě to mrzí, soucítím s tebou 😔

sukubka
20. bře 2010

juvi já měla taky 2x minimálku,jednou bez Et duhou s ET,ale neměla sem žádný mrazáčky a hned bojuju dál.Přitom se chci Machače taky zeptat jestli ty vajíčka jsou ok,protože vždycky je chválí a pak se 6den po OPU zastaví a nedělí se,a na zmrazení nic nezbyde.je mi to divný že třeba taková asmenka má 3vajíčka,dvě dá do bříška a jesště ji zbyde na zmrazení.a já s méma 6 nemám nic 😒 prostě se na to chci taky poptat.

step hlavně že jsi ho nakonec našla 😀 jinak bych ti ho poslala znovu.to já tě už mám dáááávno uloženou 😀

juvik
20. bře 2010

Stephi, nevím...taky mě to napadlo...nebo zatáhnout nějaký zánět. Já jsem celkem na takové věci náchylná....no budu se muset vnutit buď ke svému dr. nebo rovnou k Machačovi, ať na mě koukne....nechci něco zanedbat. Možná to budou jen kvasiny...těžko říct

Jdu něco dělat nebo mi hrábne 🙄 ....ještě že svítí sluníčko 😉