Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

pavca3388
25. kvě 2010

asmeena ..Taky mě ten čas tady mátl.... 😀

teddyna
25. kvě 2010

bré ráno ! Vojtík ještě chvilku spí,tak využívám chvíle a hned píšu. a jak píšete o tom času,tak jsem z toho taky byla lahec mimo a už jsem chtěla jít opravit všechny hodiny v bytě,protože internet má dycky pravdu,že??
pavca:PCO mám-je to s tím akorát tak otrava!ale i s tím se zadařil Vojtík,takže žádná trgédie.léčit se to dá.
jo a dneska žehlím - přidá se někdo? nicméně,už neperu každý den,ale tak jednou za tři dny.s nástupem kašičky na večer a zeleniny na oběd se blití sklidnilo - takže pohodáá.
asmen:jedu dnes na Fifky na 13 hod - nechceš se pak sejít na pokec?

jej
25. kvě 2010

Holky, Asmen... zkrátka maminy a pokročilejší těhulky! Od kdy jste cítily rostoucí břucho? JAkože kdy jste ucítily potřebu už koupit třeba těhu kalhoty? A kde jste nakoupily?

pavca3388
25. kvě 2010

teddy a jak se vám to povedlo?? Mě pořád ženou do IVF ale chtěla bych zkusit před ní všechno možný...jako laparku a metformin... Pořád doufám, že se zadaří tak nějak normálně a IVF vidím už jako tu nejposlednější záchranu, jak mít mimíska. No já právě mám taky už jednoho prcka ..budou mu v červnu 3 roky...a ten se zadařil bez IUI či IVF. Taky jsme se o něj sice snažili ale začla jsem to řešit s doktorem až po roce a půl... než se udělala všechna vyšetření kde mi zjistili zvýšenou hladinu prolaktinu, tak uběhli 2 roky a hned první měsíc léčby se zázrakem Filípek zadařil.. 🙂 Tak jen tiše doufám, že se zadaří bez umělýho i teď. 🙂 Přítel má dobrý spermijky.. 🙂 naštěstí. 😉 Jen to čekání je hrozný.. :(

teddyna
25. kvě 2010

pavca:já brala metformin,byla jsem na LPS uvolnění srůstů a Vojtík je z IVF-jinak to nešlo.

asmeena
25. kvě 2010

teddy: já jsem u našich v Jeseníku, tak bohužel se k tobě nepřidám.
jej: já mám těhotenské kalhoty po kamarádce a stejně chodím ještě v normálních kapsáčích, ty jediné mi ještě jsou a jinak jsem si nakoupila elasťáky a jinak to prdím. Doufám, že se udělá pěkně, abych ty elasťáky vynosila. 😉 A ještě jsem si minulý týden v CA koupila sukni, která má pružný pas, takže ji můžu nosit i v těhu i po těhu.

pavca3388
25. kvě 2010

teddy matformin ani laparka vám nepomohla?? Byl problém jen v tobě nebo i v manžovi?? Kolik jsi doplácela za IVF v Reprofitu?? Myslíš, že mě Machač na tu laparku pošle, kdybych ho poprosila? Chtěla bych zkusit všechno pač na IVF nevím kde bych sehnala tolik peněz... ☹

micinka22
25. kvě 2010

Ahoj holky🙂
Pavčo my jsme platily za IVF do 10 tisíc..už přesně nevím? myslím 7?.s ním že jsme neměli nic navíc..jen spermie dárce a prodlouženou kultivaci,leky na pojištovnu, pak ještě 5000 za zamražení miminek

teddyna
25. kvě 2010

pavčo,nás IVF u Machače stálo 6900 Kč(4900 puregon,2000 ICSI za 2 vajíčka,Utrogestan,cesty do OL a Brna nepočítám),takže to opravdu není žádná suma.a to jsem měla Puregon,za který jsou velké doplatky.na laparoskopii jsem šla kvůli předchozím nezdarům v IVF.Problém byl u nás obou,ale v podstatě u manžela už ani ne.spíše ve mě-neovuluju a nešlo ze mě tu ovulaci vydolovat.z toho IVF strach neměj - není to nic hrozného a určitě bych se tomu nebránila.Machač ví,co dělá a nepoženě tě do zbytečností jako je to v jiném CAR, z něhož se mi ježí chlupy ještě teď.
dneska mám hajzl den - od sousedů(co s nima máme společnou zahradu-bohužel) se začla hárat fena,tudíš to bude zase kino s mým pejskem.už jsem to tady obrečela,protože řvoucí Vojtík,do toho klepající se a vyjící pes,upištěná sousedka,která piští na fenu.... je to tady o nervy .závidím všem,co mají vlastní bydlení a nebydlí v baráku s tchánovcema a ještě k tomu v druhém domě s další rodinou od tchýně-je to hnus!navíc jsou to všechno důchodci,takže to se člověk tuplem nedomluví.

ellaaee
25. kvě 2010

Teddyna...ale Moni s tchánovcema se žije přece královsky 🙂 😀

juvik
25. kvě 2010

Ahoj holky,
jen jsem vám chtěla napsat, že test je negativní.....nic, ani náznak.....jsem 12.den po ET, takže to je fakt v háji ☹
Pořád špiním, bolí mě dneska i v kříži...to je neklamný znak mrchy....kdybych vysadila utroš, tak určitě dorazí....ale počkám oficiálně do toho čvrtka a pak ho vysadím....na krev nemám čas jít, ale je to zbytečné.
Děkuju moc za vaši podporu, jste mě až rozbrečely 😢

pecicka
25. kvě 2010

ahoj juvi-o k tomu dodat, je mi to moc líto a moc dobře vím, jak se cítíš ☹

pecicka
25. kvě 2010

sakra, to je tak nespravedlivé, ach jo......

juvik
25. kvě 2010

Peci, je...ale nejhorší je to, že s tím nic neudělám....ta BEZMOC mě tak deptá!!!!!!!!!!!!!! ☹

pecicka
25. kvě 2010

juvi-já vím, když jsm šla poprvé a nevyšlo to, tak jsem si říkala, že by to byla velká náhoda a štěstí, kdyby mi to bvyšlo napoprvé, podruhé to taky moc bolelo, ale nějak jsem to zvládla a potřetí jsem se totálně sesypala, fakt jsem byla uplně na dně, nechápala jsem proč a hlavně pořád ta nekonečná otázka, proč zrovna já.........

pecicka
25. kvě 2010

ted si orpavdu říkám, že si zajdu až na krav, nechám to v klidu a uvidím, jestli se na nás štěstí usmálo....

juvik
25. kvě 2010

Peci, budu ti moc držet palce....musí už to zas někomu vyjít.....pořád nemůže být jen smůla ....opatruj se 😉

pecicka
25. kvě 2010

juvi děkuji moc a ty se taky opatruj........doufám, že tady zůstane s námi i nadále 😉

juvik
25. kvě 2010

Peci ,nevím, jestli si nedám pauzu....ale asi byste mi chyběly.....i když nebudu tolik stíhat, jako když jsem byla doma....a možná to je dobře,,,,,bych se z toho jinak fakt zbláznila 😒

pecicka
25. kvě 2010

juvi a jak je v nové práci, je aspon to pro tebe nové pozitivum?

jitulik24
25. kvě 2010

Ahoj Juvi, to je mazec☹. Já jsem se dnes marně pokoušela dovolat do Reprofit v OL. Tak jsem si zavolala do Brna a jsem objednaná na pondělí, to budu 11DC. Dnes mi umřela šéfová a má zrovna v to pondělí pohřeb, takže to na pohřeb nestihnu. Dítě je pro mě na prvním místě.

b.e.r.u.s.k.a
25. kvě 2010

Juvinko drž se,je mi to moc líto.Jitul dnas měli v Olomouci frmol a to tam byli dvě sestřičky a doktor s doktorkou,chudáci je nás nejspíš čím dál tím víc.Já jsem nafasovala klostík a fostimon a v červenci jdeme na to.
Peci můžu se tě zeptat,ty jsi brala klostík a k tomu píchala i injekce?Já mám připíchávat dvě denně,jen nevím zda naráz nebo jednu ráno a jednu večer,můžeš mi poradit,sice je to ještě daleko,ale nechci potom plašit na poslední chvíli,moc děkuji.

juvik
25. kvě 2010

Peci, jo je to pozitivum....sice hodně nových věcí, informací a strach, abych to zvládla....ale jinak zaměstnám hlavu, nebudu se v tom pitvat...a hlavně budou penízky....ty moc potřebujem
Jitul,Berus, jste hodné holky 😉
Berus, tak to je mazec, já myslela, že to tam bude lepší a pořád je tam frmol....se nedivím, vždyť počít dneska dítě je zázrak 😖 ....a ty jíš clostík a zároveň pícháš injekce? To je pro mě novinka.

pecicka
25. kvě 2010

berusko-a ty bereš taky glostík? Pícháš ty injekce najednou, já brala glostík 1-1-1 a k tomu 2injekce a ty se píchají v jedné dávce

pecicka
25. kvě 2010

juvi-já to ted měla taky

b.e.r.u.s.k.a
25. kvě 2010

jj budu brát clostík a 2 injekce a ty mám píchat hned ráno?

b.e.r.u.s.k.a
25. kvě 2010

Juvi já myslela,že vám to taky naposled nabízel,jsou to menší dávky hormonů+ten clostík

pecicka
25. kvě 2010

berusko-já je píchala v poledne, ale asi je to jedno 🙂

b.e.r.u.s.k.a
25. kvě 2010

děkuji moc Peci a hodně štěstí,ať najdeš brzy //

pecicka
25. kvě 2010

nemáš vůbec zač🙂 já věřím, že bych to tady zse mohla začát, těch negativních zpráv už bylo opravdu dost...........akorát je mo hrotně snutno z holek, co jim to nevyšlo ☹