Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kvakuska
3. říj 2010

@jitulik24 no asi když tam teď týden nebude, tak to ten další týden bude chtít dohnat a bude v ambulanci i bydlet 😀

jitulik24
3. říj 2010

@kvakuska Však bydlí v Olomouci, tak nemusí chodít domů. Já jsem si myslela, že Machač dělá jen asistovanou reprodukci, ale on je i normální gyndař. Jak jsem tam teď byla, tak tam měl samé těhulky, co šly k němu do poradny.

kvakuska
3. říj 2010

@jitulik24 myslíš jako že žena s dětma ho mají chodit navštěvovat do ordinace? 😀

jitulik24
3. říj 2010

@kvakuska To je dobrý nápad🙂. Stejně si myslím, že nebudeme daleko od pravdy.

jej
3. říj 2010

@aneta1199
Anet, jo, vyhrál jedo fyn (já už si zakázala zkoumat dál, člověk by pořád něco měnil) a tento se mi jednak líbí, cenově fajn, recenze a zkušenosti, co jsem zjišťovala v reálu i na internetu, dobrý....tak snad....nakonec jsme objednali ten světle béžový ze special edition. Co vy? TAky jedo nebo jsi přišla na jiného favorita?

Jméno, pokud se něco teda nezmění, jakože už doufám, že ne, by měla být Amálka...měli jsme s mužem DIAMETRÁLNĚ odlišné názory! Na Amálce jsme se naštěstí shodli (byla mezi mými cca 5 favoritními jmény a s tímto jediným z těch 5 souhlasil). TAk aspoň že tak 🙂 Co vy? Shoda, nebo "boje"? 🙂

Chceš vydržet až 6 týdnů před porodem k nástupu na MD? Já jdu v pondělí k dr. a chtěla bych těch 8 týdnů (jak je možno) před porodem, což mi vychází kolem 18., 19.10. Ať můžu někdy sednout s mužem do auta na služebku směr Brno nebo Ostrava a mrknout do Ikei a tak...jak nemám ty neomezené, tak na celý den někam se prostě neurvu... Ahoj!

maja3.s
3. říj 2010

Ahoj holky...zdravím vás..prosím prosím....píšete, že Machač v Ol.příští týden není...myslíte tím teď od 4.10.nebo až ten další týden? A platí to jen pro OL.nebo i pro Brno?Nutně bych se potřebovala objednat 😕 Díky moc a všem hezky den

jej
3. říj 2010

HA, tak jsem úplný blbec....měla jsem za to, že píšu Anet soukromě a ono ne....je to tady! 🙂 Jsem blbka....

Teď už záměrně veřejně: Míšo, je mi to tak líto...!

KAtapolko, taky bych se radovala, myslím, že na momentální koncentraci moči záleží hodně, tak klid. A na krev si zajdi...

Zatím, holky, jdu ještě dočíst...

jej
3. říj 2010

Holky, pardon, že otravuju...ale já kdysi psala i soukr.zprávu Asmen, ale asi už nevím jak...když chci poslat zprávu jako soukromou, jak se to dělá? Díky

jej
3. říj 2010

Ajo, už vím, jsem fakt blbá... 🙂

jitulik24
3. říj 2010

@maja3.s Přesně to nevím, ale od 4.10 by v Olomouci neměl být. Jak v Brně, tak to nevím. Když se objednávaly holky telefonicky, tak je sestřička objednala až na třetí týden v řijnu. Prý tam jinak není. No kdyby to u tebe bylo akutní, tak si zavolej do Brna a oni tě objednají i k jinému lékaři.

jitulik24
3. říj 2010

@jej Nahoře klikni na interní poštu, to je soukromé.

maja3.s
3. říj 2010

@jitulik24 ...dík za info...zas tak akutní to není...jen dnes už po x-té negativní test, tak s ním potřebuju probrat co dál...zkusím mu napsat mail a uvidím. Já jezdím i do Brna i Olomouce,takže je mi jedno,kde by mě objednal.Každopádně dík... 🙂

britka
3. říj 2010

@kvakuska máš tu horory co?Víš co mi odepsal dr.že mám zvýšit dávky a když jsem mu napsala že mi to dávkovani napsal min.týden tak že to musí stačit tak jsem z toho jelen.

kvakuska
3. říj 2010

@britka hele blecho ono to uhnizďování taky chvilku trvá a než se ta tvá 2? 3? 4? mimuška pořádně zavrtají, tak nějaká ta žilka nebo cévka musí rupnout 😉 ... asi už bereš maximum co se brát může, donekonečna se asi dávky léků zvyšovat nedají ... tak hlavu na polštář, nohy pod duchnu, knížku do ruky a nechej se pěkně obskakovat, máš na to nárok se zahnízdit a dopřát prďolkům pohodu 🙂

britka
3. říj 2010

@kvakuska jo holka ale to krvacení mě sere.teď vyšla taková sražená jak to bývá u MS to by jančil každý.Ale myslím s optimismem,že to bude dobré.

kvakuska
3. říj 2010

@britka hele když odejde trocha čerstvé krve, tak je jasné, že někde uvnitř té krve musela ještě trocha zůstat, ta se srazí a odejde později ... mysli pozitivně 😠 ... zajděte si na procházku nebo si zajdi (opatrně!) pochovat Vojtíška, ať přijdeš na jiné myšlenky 😉

britka
3. říj 2010

@kvakuska štve mě to,ale myslím,že to bude dobré.je to záhul pro tělo to je mi jasné.Budu dnes co nejvíc odpočívat,po pravdě šetřím se dost.Vojtíšek je u babičky na moravě a nechává se rozmazlovat.

escadka
3. říj 2010

Ahojte holky 🙂. Omlouvám se, že sem píšu tak málo, každý den vás poctivě čtu, ale ne vždy vím, co napsat, ale žiju z vás a vždycky když je mi ouzko, tak si prožívám při čtení i vaše radosti i trápeníčka a dodá mi to sílu jít dál. Dnes by bylo miminkům 26tt, dnes jsou to 4 týdny, co jsou navždy pryč. Je mi z toho moc smutno a moc se mi stýská. Ale jinak se mi daří většinu dne fungovat normálně a nemyslet na to, jen občas mě přepadne ten tíživý pocit beznaděje a zbytečnosti. Jitulko, tobě moc gratuluju k drobečkovi, ať se mu tam moc líbí a za 9 měsíců nám posíláš fotečku miminka 🙂. Brituš, to by bylo super, kdyby to opravdu byla dvojčátka, hlavně se moc moc opatruj a opravdu šetři a hlavně nejlépe každý den pěkně na kontrolu 🙂, vím, že to nejde, ale rozhodně víc než já, nedej se a vynuť si to, je to fakt záhul na tělo a raději ležet 9 měsíců z nohama nahoře než se v 5. měsíci rozloučit s nádherným snem. Miško, ty nezoufej, třeba to skutečně ještě není ten správný den a pozítří nám budeš hlásit skvělé výsledky krvičky. Kdyby to nevyšlo, což by mě stejně jako všechny ostatní, moc moc mrzelo, tak vůbec nesmutni, hlavičku hore a jdeme do dalšího boje a hned příští měsíc to zkusíš zas, jednou to vyjde, když už jeden poklad doma máš, to by bylo, aby to zase neklaplo, jen prostě musíme být všechny trpělivé a obrnit se proti všem nezdarům a nenechat se zlomit, nezapomeň, co tě nezabije, to tě posílí a je to skutečně pravda, ikdyž to moc bolí, budeme vždycky statečně bojovat, no né 🙂?!? Všem těhulinkám, co se blíží termín, přeju krásné užívání posledních týdnů krásných bříšek a pořádného rozmazlování a že se nechejte pořádně rozmazlovat, dyť si to zasloužíte a hlavně ať miminka nezlobí a vy jste v pohodě a můžete nerušeně vybírat výbavičku. A všem, co se snaží, čekají, plánují, tak hodně síly a odhodlání, jak jsem psala Mišce, musíme vydržať, všem se nám to podaří. Krásnou neděli všem

aneta1199
3. říj 2010

Jej - taky zvitezil jedo fyn, barva svetlounce modra (skoro azurova) v kombinaci si sedou. asi uz je to
konecne rozhodnuti, jmeno asi mame, napisu az pristi mesic 😉

aneta1199
3. říj 2010

Jej - a taky je to special edition. A Amalka je fakt krasne jmeno.

ferdice
3. říj 2010

@misa.patrik ach jo myslis ze uz neni sance, ze to ted vyslo? treba je fakt jen pomalejsi nabeh. uz byl ofic den testovani?
@katapola potichoucku gratuluji a drzim palecky. urcite bych si zasla na krev byt tebou. urcite neni klicove, ze carecky jsou svetlejsi.
@escadka ja taky moc neprispivam, neni cas a nekdy ani nalada, ale toto je jedna z diskuzi, ktere mne fakt nabudi a dodaji sily do dalsiho boje. Protoze i my se preci dockame-
@britka jak psaly holky odpocivej a setri se. krvaceni na pocatku se preci bere jako normos. vsak kvakus ti to pekne vysvetlila.
@kvakuska hele a ty se nevymlouvej, ze se nemuzes soustredit, kdyz tady furt drzis palce a na nekoho myslis. ale jinak musim uznat, ze fakt mas vzdycky fajne a fundovane rady, pro nas pro vsechny 😉
@jitulik24 gratuluji ted uz nahlas a myslim na tebe, at je hladky prubeh tehu s krasnym koncem 🙂
vsechny ostatni zdraviiiiiim

katapola
3. říj 2010

@jitulik24 Těhu příznaky žádné nemám.

juvik
3. říj 2010

Ahoj holky,
teda vy jedete...a vidím, že máte proč

@katapola ty brďo, to jsou zprávy 😵 ....takže léčba zabrala.....držííííím moc palce....určitě napiš
@britka hlavně se šetři...bude to určitě OK 😉
Miso, tobě taky pořád držím palce...snad je ještě naděje 😉

juvik
3. říj 2010

@kvakuska čekáááám na zprávičku 😀

jej
3. říj 2010

Juvi! no že se ukážeš! Jak je?

Míšo, pořád na tebe myslím, testni zítra znovu, popř. zajdi na krev...až to je jistota, do té doby naděje žije...

misa.patrik
4. říj 2010

Dobre ranko,tak ja padim na krev holky... 🙂 stejne bude negativni citim to ale at uz to mam tupla a chci se domluvit s doktorem na to hystero

britka
4. říj 2010

@misa.patrik drčím ti palečky ať ti to dobře dopadne 😉

b.e.r.u.s.k.a
4. říj 2010

@misa.patrik taky držím pěstičky a neboj ještě je šance

jitulik24
4. říj 2010

Miši a Katapolo, držím palce na dnešní odběr krve, u obou očekávám pozitivní výsledek.

kvakuska
4. říj 2010

Ahojte Juvi a Stephi, se moc omlouvám, že jsem o víkendu nenapsala 😒 ... jsem celou neděli tak nějak lehce pracovala, vyřizovala jsem resty a večer jsem chtěla napsat kamarádkám a o půl sedmé se mě mm zeptal jestli se jako nebudu chystat, že už bychom měli pomalu jít, no já úplně zapoměla, že máme jít za kultůrou 😨 ... jsem vystřelila, ještě jsem mu i vynadala a ještě jsem byla skoro naštvaná, že mi překazil mé večerní plány 🙄 ... takže písání kamarádkám se bude konat dnes 🤐 ... kaju se 😖