Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
19. zář 2012

@kata1145 Také se přidávám k nespokojeným pacientkám Fertimedu 😖 a spokojeným pacientkám Reprofitu 😀 . Já sice dvakrát otěhotněla ve Ferimedu po IUI, ale přístup lékařů děs. Peníze opravdu z lidí tahají a ani člověk neví za co platí ☹ . Když jsem přešla do Reprofitu k úžasnému doktoru Machačovi, tak jsem se ocitla jak na jiné planetě 😵 😀 . Jen, co jsme vešli do čekárny, tak na mě dýchlo takové pozitivum. Sestřičky usměvavé, doktoři také. A přímo MUDr Machač, úžasný. Tak pozitivně naladěného doktora jsem snad ještě neviděla 😵 . S manželem jsme odjížděli s pocitěm, že mimi bude(slova pana doktora) 😀 . V dubnu jsme u něj byli poprvé na pohovoru a v září už jsem čekala mimi 😉 😵 .

britka
19. zář 2012

@kata1145 já byla taky slepá a myslím si,že nejsem sama kdo si ymslel,že ty centra se snaží aby lidem s oplodněním pomohli,ale fertimed ten by měl skončit nebo nás naletělo dost a zbytečně prodělané peníze a hlavně čas.mě ujižěl vlak a ty roky fakt chybí.Díky Reprofitu ikdyž až na 4 pokus čekám miminko a jsem šťastná jak blecha v košuli. 🙂

evikj33
19. zář 2012

@katka1145 Já se připojím s chvalou na RF a dr. Macháče mám také lehké PCO a dr.si to pohlídal měla jsem 20vajuch,ale žádnej naznak OHSS,hned po OPU jsem dostala Dostinex a ET byl po PK v termínu a čekáme Dvojčátka.Zamně určo doporučuju všichni ochotni a netahaj peníze,zvažovali jsme PCSI a ještě nějaké doplnkové metody-dle dr.zbytečně utracené peníze,které máme nachat na kočárek 🙂 Doporučil jen PK+ICSI.Hormony stačila dávka hrazená pojištovnou+doplatek cca800kč.Celé nás to stálo 14800kč-nepočítam benzín a známu na dalnici.Nikdo nechtěl žádné peníze předem až v den Et.

nierika
19. zář 2012

Ahoj..Fertimed? děs děs děs!! peněz vyhozených oknem fest-zdraví zhuntované též.. Reprofit-je jednička a v postýlce mám Tobíčka!! 🙂

kata1145
19. zář 2012

Holky díky moc za vaše příspěvky, ani nevíte, jak mě to nakoplo... a Dr. Machač je stále v Olomouci, jo? Je možné se objednat přímo k němu? Na transfer se pak jezdí do Brna?

evikj33
19. zář 2012

@katka1145 Jj dr Macháč je v Olmiku,akorát je tam jen určité dny,myslím Ut.Stř.Pat.nevím už jistě.Jinak je tam dr.Soušková.Pokud budeš chtít k Macháčovi bude to asi trvat déle,ale počkat se vyplatí 😉 Jinak Odběr vajuch a Transfer je v Brně,ostatní v Olmiku.

petka12
19. zář 2012

Holky, chci se zeptat jestli je nějaký cenový rozdíl v inseminaci ve Fertimedu a Reprofitu??

evikj33
19. zář 2012

@petka12 Tak já byla na IUI loni a dr.nám sám navrhl že na zákrok mužem do Fakultky v Olmiku,at nemusíme letět do Brna a tam jsme platili jen 30kčJinak se jezdí do Rf-do Brna a to stálo kolem 3000kč,ale nevím přesně,skus mrknout na ceníky a porovnat. 😕

aneta1199
19. zář 2012

@kata1145 - Já taky začala u Fertimedu - 1x ET a 1x KET - obojí nedopadlo. Co bylo horší, nikoho to tam nezajímalo, prostě továrna na prachy. U Reprofitu máš pocit, že jim na tobě záleží a dr. Machač prostě udělá všechno pro to, že se miminka dočkáš. Mě se po první minimálce narodil Štěpánek - v prosinci bude mít dva roky a v lednu se mu narodí (zase po minimálce) brácha. Reprofit doporučuji, ale hlavně po první návštěvě uvidíš sama 🙂

jitulik24
19. zář 2012

IUI v Reprofitu stála 1500,- ale je to dva roky. Ve fakultce jsem také byla na IUI a stála 230,- ale tam by mě už v životě nikdo nedostal, připadala jsem si jak ve vězení 😝 😖 .

jitulik24
19. zář 2012

@petka12 IUI v Reprofitu stála 1500,- ale je to dva roky. Ve fakultce jsem také byla na IUI a stála 230,- ale tam by mě už v životě nikdo nedostal, připadala jsem si jak ve vězení .

asmeena
20. zář 2012

@kata1145 taky mám zkušenosti 2 roky ve Fertimedu, ztráta času a vyhozené šílené peníze. Minimálku ti určitě doporučuji. Já mám na druhý pokus z minimálky dceru a zůstalo mi z té minimálky ještě zamražené embryjko, pro které jsme si před měsícem jeli a ono se uchytilo a čekáme další mimi.
Takže určitě se objednej do Reprofitu. Přijde mi, že peníze jen tak netahají, dokonce dávají i slevy (což se mi poštěstilo) a jsem s přístupem tam spokojená.

jej
26. zář 2012

Ahoj holky!

Asmenko!!! Gratulace veliká!!! jak ráda bych s tebou a Anet opět "držela basu"! Nádherně vám to, holky, vyšlo, gratuluju!!!!

Jinak si tady taky dovolím malý příspěvěk k Fertimedu: pryč odtud co nohy stačí, zlatý Reprofit! My to vzali ještě oklikou před Unicu v Brně - cca další dva roky, další dva pokusy a jeden KET k tomu, vše marné a až Reprofit nás zachránil!

bellka
26. zář 2012

@kata1145 ahojky, jenom bleskové info...my strávili ve Fertimedu několik let, jen z nás vytáhli peníze, nikoho nezajímalo, proč se stále nedaří otěhotnět a jeli stále svou "pásovou výrobu" dokola...jslou to šlendriáni, svou práci neumí a mám na ně jen ty nejhorší vzpomínky, které jsem popsala i ve svém fotoblogu...a pozór, aby to nevypadalo, že chválím CAR, ve kterém se nám zadařilo, o tom to oopravdu není, ale teprve oni se začali zajímat o příčinu a zjistili ji během chviličky...
Reprofit je jednička, přistupujou k Tobě jako k člověku, který je pro ně momentálně na 1. místě a jen díky nim má náš chlapeček 17 měsíců a půjdeme zkusit ještě sourozenečka 😵
Tímto všechny maminky, těhulky i snažilky odsud zdravím 😵

aneta1199
26. zář 2012

@jej Ahoj jej!!! Moc zdravím, jak se vám vede?

misapatrik
1. říj 2012

ahoj holky jsem zpět a víte proč??? 🙂 8den po ET tak držte palečky 🙂

britka
1. říj 2012

@misapatrik tak to je super takové krásné čárečky a tak brzy po ET to teda čubrním.Tak držím palečky ať se ti vyplní tvoje přání a miminka se dočkáš však už je na čase. 🙂

evikj33
1. říj 2012

@misapatrik Ahoj Miško moooc tichounce gratuluji a přeji at HCG pěkně roste a dojdete zdárně do cíle.Miminkova.Posílám pár bacilu pro broučko/ky 😕 Tfuj Tfuj Tfuj

daisy14
1. říj 2012

@misapatrik Hurááááá! Ne potichu, ale pěkně nahlas gratuluju! Moc moc držím palce!!!!! 😵

aneta1199
2. říj 2012

@misapatrik - to je skvělýýýýýý !!!! Moc ti to přeju! Ať se tě bobišek drží jak klíště 🙂

sisi137
2. říj 2012

@misapatrik 8 den po ET taková dálnice? 😀 to už myslím můžeme gratulovat aj nahlas 🙂

carlik
2. říj 2012

@misapatrik jejda, gratulujeme a už vážně ať dojdete do zdárného cíle!!!! Jsem si říkala, kam jsi se poděla, ale ty jsi kula pikle, ty tajňůstkářko 😉
Tak teď ještě ať se zadaří brzo i @spundě 🙂

misa.patrik
2. říj 2012

@carlik
@sisi137
@aneta1199
@daisy14
@evikj33
@britka děkuji Vám holky strašně moc včera jsem trošičku špinila a dnes dopoledne taky byla jsem vyděšená k smrti ☹ test byl dneska takový jako včera už netestuju až v pátek na krev jinak bych se asi zbláznila z porovnávání těch // 😀

asmeena
2. říj 2012

@misa.patrik já taky špinila, asi 3 dny. Bylo to v době, kdy jsem měla oficiálně dostat menstruaci a pak to přešlo. Držím pěstičky a tiše gratuluji. 😵

misa.patrik
2. říj 2012

@asmeena děkuji za podporu už nic dnes od dopoledne naštěstí ale ty nepříjemné bolesti takové nezdravé snad to bude vpořádku 🙂 🙂

britka
2. říj 2012

@misa.patrik neboj ,já špinila 3 měsíce uklidňovalo mě to že se to stává.koukni se na stránky o těhotenství a tam je to napsané.Já dnes zas stresuji nebo bych měla jít na plodovku,ale nechám to až za 14 dní a to jedu k Polákovi na genetikua až mi řekne po ultrazvuku jak to vypadá.

asmeena
2. říj 2012

@misa.patrik určitě bude, ta dálnice na testu to nasvědčuje. Ale je jasné, že dokud to člověk nevidí na UTZ na vlastní oči, jak bije srdíčko, tak je pořád neklidný. My jedeme na kontrolu v pátek a pak už mě Machač předá k mému gynekologovi.

asmeena
2. říj 2012

@britka držím pěstičky, ale vše bude O.K.

misa.patrik
2. říj 2012

@britka taky věřím že bude vše oukej 😉
@asmeena holky díky moc 🙂 budu snad klidnější 🙂 no řeknu Vám super bylo těhu
s Patou před 11 lety fakt prostě NO STRES dnes je to fakt na bednu 😀
i když jsem měla dnes pocit že čárka je světlejší jak včera asi už halucinace 😒 😒

sisi137
2. říj 2012

noo vidím to tak, že stres k našim diagnózám prostě patří 🙄 já včera jela pro léky na minimálku, dle uzv mám dominantní folík 14mm tak jsme se rozhodli, že zkusíme nativ-v pátek mě čeká punkce. Říkám si bezva, aspoň nebudu stresovat jak budu reagovat na clostil...a co myslíte? Stresuju, že folík praskne dřív-v ten pátek budu 15 DC a pokud by rostl o 2mm za den tak bude mít 22mm...