Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
26. říj 2009

Ahoj holky,asmeen tobě to testování nedá,že?No mě zase včera večer bolelo bříško a přes den se to už dalo.k tomu mi bylo ještě špatně,ale to spíš připisuji k nervozitě z toho,že mě bolí bříško a že nám to asi zase nevyšlo.

Jináč já měla také poprvé u clos.cystu a sama se vstřebala a teď musím zaťukat 3x nic.

b.e.r.u.s.k.a
26. říj 2009

Majdi a tobě veliká gratulace k pozitivnímu testíku!!!! 🙂

majda11
26. říj 2009

Berus neboj tobě to taky vyjde!mě bolí břicho snad od prvního dne,asi je to dobrý znamení 😉

b.e.r.u.s.k.a
26. říj 2009

Myslíš,kdyby mě bolelo jen trochu,tak jak dnes přes den,tak to beru,ale večer je to festová bolest.No ale pryč s negativními myšlenkami.Ještě není všem dnům konec a nakonec to snad vyjde 🙂
A Majdi kdy jdeš na krev a jsi po IVF?

micinka22
26. říj 2009

ahoj vespolek..
ja ted resim jestli nereknu Machačovi že chci IVF..pač ty 3000 mesicne nas asi brzo zrujnujou a nic z toho že:/((
tak uvidim co mi na to rekne://

majdi tichá gratulka.-))
Verčo držím palce..ony se ty // objeví někdy i pozdeji..až test pekne uschne 🙂

asmeena
26. říj 2009

mici: už mám koupený test i na zítra, tak budu znovu testovat, je to šílené dobrodružství, skoro jak hon za pokladem 😀
majdi: a na krev nejdeš?

b.e.r.u.s.k.a
26. říj 2009

Asmeen a zítra jsi kolikátý den?

asmeena
26. říj 2009

zítra 27DC a 12den po ET.

b.e.r.u.s.k.a
26. říj 2009

Tak to by tam už ty dálnise měly být,NE!!!!!

asmeena
26. říj 2009

A pokud né, tak budu testovat tak dlouho, dokud nedorazí mrcha 😀 . Né, pokud mrcha nedorazí, tak jdu v pátek na krev. Uvidíme. Pro dnešek končím a jdu koukat na telku. Stejně mě koník dnes nějak zlobí a nechce fachčit pořádně.

b.e.r.u.s.k.a
26. říj 2009

Tak na zítra tfuj tfuj

teddyna
26. říj 2009

Verčo,ty jsi teda testovatelka 😀 tak hlavně,ať tam ty dálnice jsou jak vyšitý !

asmeena
27. říj 2009

Dobré ráno, tak dálnice se nekonají. Pouze jedna čárečka, jinak test sněhobílý. Ale nic nevzdávám, pokud to nedopadne, tak si pojedeme hned pro naši zmrzlinku, pokud se teda rozmrazí. 😉

sukubka
27. říj 2009

pěkné ránko asmenko a samozdřejmě všechny ostatní!
moc mě to mrzí kočko,ale je dobře že to nezvládáš a máš ještě sněhurku v mražáčku a ta bude ta bojovnice!
moc ti to přeju

asmeena
27. říj 2009

sukup: chce to brát pozitivně, nebudu se kvůli tomu věšet. Nedá se nic dělat. V únoru bubu mít 30 let, tak si říkám, že mám ještě relativně čas to řešit a určitě se jednou zadaří.

micinka22
27. říj 2009

Verco kurnik to je pech!!! no třeba máte osudného toho sněhuláčka 😵 Pro toho byste si teda jeli hnedka v dalším cyklu???...
tento měsíc je nějak na prd..nic nám nevychází co?:(((
berusko..snad tu smulu prekonas aspon ty .-)
...ja zase zacla myslet jestli se na to nevykaslu..po vcerejsku v Brna s malou kdy jsme na ni byly dva dospeli a nejka jsme nestihali 😅 😅 😅 hlavne uz zacina byt to že kouka po hrackach a hrách a jen tak se obalamutit nedá...loni se jeste nakupovalo v klidku a pohode ..jen koukala z košíku 😔

asmeena
27. říj 2009

mici: co si dělala v Brně? A asi nám to je souzené, půjdeme do toho zase příští cyklus znovu? Musíme se podporovat. Já si pojedu pro zmrzlinku hned další cyklus a pokud se nezadaří, tak jdu hned do další minimálky.

asmeena
27. říj 2009

Já jsem zvažovala jestli klasické IVF nebo minimálku a pro mě je lepší minimálka. Je to pohodlnější pár dní si zobneš clostil, dva dny připíchneš do břicha fostimon malou jehličkou (takže to vůbec nebolí), a pak už jedeš jenom na OPU, párkrát si zavoláš jak broučci krásně rostou a ET a pak už jen stresuješ, jestli budou na testu // Ale ony jednou budou.
Včera jsem s manželem právě probírala, že z té minimálky jsem na tom líp než po mém prvním IVF, kdy jsem neměla žádnou zmrzlinku. Teď mám pořád naději, když mě tam čeká krásná blastocysta. Přitom v době ET byla jedna z nejmenších a jak potom krásně dorostla. Tak možná ta bude ta pravá.

asmeena
27. říj 2009

Přeji pěkný den všem, za pět minut nám v práci odpojí net, tak na vás kouknu až z domu. Pá 😉

katapola
27. říj 2009

Já jsem taky nalomená na minimálku. Ale až za pár měsíců cvičení Mojžíšky. Zmrzliny jsme bohužel nikdy neměli☹ Tak jsem zvědavá, co Machač navrhne. Jdem k němu myslím 11.11.
Asmee, chtěla jsem se zeptat, u té minimálky odsávají folíky při narkoze nebo ne? Jsem četla že ne a docela se bojím, že to bude svinská bolest. Tak jak to prosím je?

katapola
27. říj 2009

Asmee, ještě mě zarazila jedna věc, kterous napsala. Tobě dělali u minimálky prodlouženou kultivaci (psalas o blastocystě)? Jsem zas kdesi četla, že tím, že je u minimálky míň foliků a následně embryí, nedělává se prodloužená kultivace. A pokud ti ji teda dělali, na kolik potom taková minimálka s PK vyjde?

capenka
27. říj 2009

dobré poledne ,i mě by to zajímalo asmenko na co se ptá =katapola

teddyna
27. říj 2009

katapola a capenka - nejsem sice asmen (má vyplej net v práci,takže se ozve až z domu),ale ta cena minimálky je - 10tis standartní cena + ICSI(podle počtu vajíček)=každé vajíčko 1000 Kč + léky,kterýma budete stimulovat+ PK(a to nevím přesně jestli 4tis nebo 2tis.)-nemůžu ten jejich ceník na webu najít. nicméně,oni tam řeší vše indivindi,takže je možné,že vám třeba nebudou ani prodlouženku počítat.
a OPU je v kratinké narkoze. za živa by snad nikoho nepíchali. minimálka je to samé jako klasické IVF,akorát s miminem léků.jinak je postup zcela stejný.nicméně,v Reprofitu je to profi přístup a v tom je největší rozdíl oproti jinýmCAR - dle mého názoru. snad jsem trochu pomohla

katapola
27. říj 2009

Teddy dík. Finančně to teda bude pálka, 10.000+ ICSI dejme tomu 4000 + léky + PK 6000 (tolik jsme platili u IVF teď na konci srpna). Bude to tedy mnohem dražší než IVF přes pojiš´tovnu, ale zas mnohem levnější než IVF bez pojišťovny. A ta PK asi nebude vždy, jen když je embryí dostatek. No aspoň nebudu mít roupy zkusit minimálku co nejdřív, protože musíme našetřit 😖
Za tu kratinkou narkozu bych byla teda moc ráda, sice ženská vydrží dost bolesti, ale proč si přidávat bolest, když to jde jinak, že jo.

lenka_s
27. říj 2009

Ahoj katapolo, my jsme v září absolvovali minimálku a ta nás vyšla celkem na 13300,- (10.000 + 2000,- ICSI a 1300 doplatek za léky), měli jsme 2 vajíčka a za prodlouženou kultivaci jsme nic neplatili. My už máme všechny pokusy vyčerpané a ta minimálka nás dokonce vyšla ze všech pokusů, které máme za s sebou nejlevněji. No a dokonce se nám to vyšlo, i když nám zbylo nakonec pouze jedno embryjko. Držím pěstičky, ať ti to příště vyjde. 🙂

zuzka72
27. říj 2009

Tak jsem po kontrole, děti jsou dle UTZ o 6dní větší, melou sebou o 106, Tomášek má omotanou pupeční šňůru kolem krku-prý se tím nemám znepokojovat-no to se tomu doktorovi řekne. Čekala jsem od 8hodin do 10,30-hrůůůůza, málem jsem omdlela, měla jsem svetr a bylo mi horko.

katapola
27. říj 2009

Lenko, tak to je supr zpráva!!!

juvik
27. říj 2009

Ahoj holky,

s tou minimálkou už to tu holky napsaly. Asmee myslím psala tehdy že je to vyšlo cca kolem 15.000,- ...což je v porovnání s klasickým ivf super. My máme už taky večerpané všechny cykly a ve Fertimedu nám řekli, že další pokus by nás vyšel na cca 60.000,- + léky 😖 . Takže volba byla jasná, na tohle bychom neměli nebo měli max. jednou a tak můžem minimálku zkusit víckrát.
Dneska mě dost tlačí bříško, doufám, že vajucha do zítřka vydrží

juvik
27. říj 2009

Zuzi, s tím čekáním u dr. je to děs, přímo to nesnáším 🙄
A kluci budou určitě v pořádku, to špatné už jste si vybrali 😉

beras
27. říj 2009

Ahojky hokky.Teda tady to je napínavé s tím testováním. 😀 Berus a Asmen držíme pořád palečky.Mici jo,jo to jsou děti. 😀 Nás dnes děsně trápějí prdíky tak se řve a řve 😝 Ted je teda chvilku klid a spí dokud ho zase neprobudí bříško.A to máme i kapky 😝 Zuzi náš Tom měl taky šnůru kolem krku dvkrát omotanou při porodu.Porodní as .říkala hledmě na borce a rovnou dvakrát. 😀 Teddy tobě ty týdny taky pěkně naskakujou. 😀 😀 Už se určitě nemůžeš dočkat,co?