Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
3. srp 2009

Čaute babizny....................Zuzi - téééda Ty špioóóóóóóóóóóóne jeden!!!!!!!!!!!
Já byla dneska na odběrech krve - tak jsem se teda dozvěděla, že jsou to odběry na krevní skupinu a různé choroby ap. a na další KO jdu v úterý 11.8.09 - tak snad bude i ULZ!!No a ptala jsem se kdy dělají testy na výv.vady - tak mně bylo sestřičkou řečeno, že v 16tt??Tak jsem se trošku podivila a to se jí nějak nelíbílo - říkala - ale to je zcela normální termín?????No tak snad se dočkáme a bude vše O.K.!!!!!!!!!!!!!!!

Zuzi - tak co připravena na zítřejší loučení se Štěpánem?????Doufám, že už moc nepracuješ a odpočíváš...........
Já celý minulý týden víceméně proležela a prospala - a to horko je fakt šílené!!!!!!!Už mi to leze krkem..........pořád je mi ze všeho nějak blbě (ale naštěstí nezvracím - ikdyž nevím co by bylo lepší) - občas pobolívá hlava a dneska mě začal trošinku pobolívat podbřišek - tak snad si jen mimo dělá prostor?????

A kde se nám zatoulala Naše Verun??????????????????

Sylvi - já brala vitamíny už od samého začátku snažení - nebo lépe řečeno po potratu - cca 1rok před tímto těhu.............a beru doteď...........beru femibion 800 a od 13tt se přechází na femibion 400 - doporučil mi to můj dr.

Jjjo - jo MOni - zítra bude pejsková a kočičí seznamovačka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Už se těším- snad nebude takové horko!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jóóóó a ještě jsem zapoměla - dostala jsem vlastně svou první Těhu PRŮKAJDU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jupííííííííííííí 😎

teddyna
3. srp 2009

Peti,to nemáš těhu průkajdu,to je už má mimin vlastní občanku,přece,ne?já 7tt brát Calibrum baby plan a pak přešla na Calibrum mami.to ale hodlám dobrat a dál už nic,páč mám dost vitamínů v čerstvém ovoci a zelenině.víte,co jsem zjistila,že mi děsně smrdí takovýty voňky do zásuvky.teď jsem si to po dlouhé době zapla a valím to vypnout,páč se mi zvedá z toho kufr.a to mi to nikdy nevadilo

katapola
3. srp 2009

Certi, tak Femibion jsem vůbec neznala. Teď jsem se dočetla, že je dobré brát ho už 4 týdny před, takže snad ho u nás v lékárně budou mít a dnes koupím.

micinka22
3. srp 2009

katapola..no ja jdu v pátek ..jsem zvědavá co mi řekne..třeba už taky nafasuu igelitku a fostimon se pichá jak do břicha|?? to jsou taky ty malinky jehlicky jak u Puregonu treba?? ja mela u kazdyho pichnuti blok jak hrom:((( pritom sem vedela ze to neboli..ale pichnout se://

katapola
3. srp 2009

Mici, já zas nevím, jaké jehličky jsou u Puregonu. Ale sestra mi říkala, že jsou tenké a krátké . No mi by to přišlo douhé, i kdyby to mělo 2mm 😀

micinka22
3. srp 2009

Katapola...jj jsou takovy tenounky a asi centimetr dlouhe?uvidime co rekne Stepan..pokud fostimon taky neboli tak si ho taky necham..za Puregon sem platila asi 7000..

katapola
3. srp 2009

Mici, nemám je teď u sebe, ale když mit o sestra ukazovala, tak by to mohlo odpovídat. Mě do zadku Fostimon nijak extra nebolel. Prostě včelička do zadku. Ale do břicha zatím nemám zkušenost.

teddyna
3. srp 2009

holky,taky jsem měla Puregon.ale mám tucha,že Fostimon se píchá jen do svalu.i když,možná je to i o citlivosti.já jsem děsná posera,takže mě bolí i to,co by jinýho člověka nebolelo.a to jsem teda přežila už kde co. ale obecně bolest špatně snáším.já za Puregon doplácena 4900 a ještě mi zbylo.měla jsem pidi dávky

beras
3. srp 2009

Teddy je to svalovka ale Štěpán řekl do bříška píchat. 😀 Katapol hlavně jez listovku ta je základ všeho.Já ty vitamíny šidím i ted.Dostala jsem od své pojištovny šek na vitamíny tak jsem si je vyzvedla a nejím je každej den.Jen třikrát v týdnu.Jím docela hodně zeleniny a ovoce co mám doma takže je to lepší jako chemie.

katapola
3. srp 2009

Teddy, když Machač řekne Fostimon do břicha, tak to přeci nebudu píchat do zadku 😉

micinka22
3. srp 2009

Já si koupila už pred dvema mesici babyplan..no od vcera ho beru pravidelne 😀 😀 😀 ale koupim i obycejnou listovku..tak je moc dulezita..ted je vsude dost ovoce a zeleniny..ale ja na zeleninu moc nejsem..tak radsi brat budu porad.-))
tak to jsem zvedava co mi naordinuje 🙂)) vcera sem si vytiskla vysledky z labiny a hledala na netu co to vubec znamena...mi udelali testu trosku víc🙂) krome toho dobryho cholesterolu mam vse OK...potrebuju ho nejak zvysit:/

katapola
3. srp 2009

Babyplan jsem brala dřív a k ničemu, tak už jsem na ty přípravky taková naštvaná, ale asi bych měla začít aspoň s tou kyselinou listovou. Taky té zelenině moc nedám, jsem spíš na ovoce.

beras
3. srp 2009

Já už jsem toho Babyplanu za tu dobu snažení snědla snad plny kolečka,takže ted už jsem jedla jenom listovku za 50 kč a taky zafungovala 😀 Mici a co potřebuješ zvyšit?CHolesterol.Tak jez bůůůůček 😀

teddyna
3. srp 2009

Mici a jestli potřebuješ zvýšit tlak,přijď na návštěvu - jak začne sousedovic čokl řvát ve 4 ráno,do toho začne pištět jeho majitelka a v 7 zapne soused sekačku pod oknama(páč důchodci mají málo času,tudiíš musí mít hotový všechno hned),tak jak mám nízkej tlak,okamžitě se mi zvedá. 😀

teddyna
3. srp 2009

katapola,to je fakt. jak Štěpán řekne,píchni si to třeba do voka,tak co bych se namáhala se zadkem,že? 😀 😀 překvapil mě Pregnyl - ve Fertimedu ho zásadně píchají do zadku(za lidových 100Kč 😠 ) a štěpán taky řekl,že do břucha,což si píchnu sama a je to konfortnější aplikace.

katapola
3. srp 2009

Beras, listovku jsem brala při 1.pokusu IVF a nepomohla ☹ Tak už fakt nevím, čím to podpořit. Ale asi tu listovku brát budu. Anebo ten Femibion, v tom je taky.

zuzka72
3. srp 2009

Tak já se vložím. Ten Puregon mi taky nabízel za 5000,-, ale říkal, že je to úplně zbytečny a výjde to s pícháním na stejno a měj pravdu, ta jehlička je asi o 5mmkratší než u toho, co se nedoplácí a podle mě jsou to vyhozené peníze, když výsledek vpichu je stejný, ale to je na každém. Jinak beru listovku, mám asi 10kousků, beru to 1x denně a jinak nic, je léto, spousty ovoce a zeleniny, tak to nám hezky vyšlo do začátku, horší je to v zimě. 😉

katapola
3. srp 2009

Teddy, Pregnyl to je ta spouštěcí injekce 36hodin před odběrem? S tou injekcí jsem byla na pohotovosti a nechtěli po mně ani poplatek 90kč, protoež mi to píchla sestra a dr. se na mě ani nepodívala. ...Zuzi, mi taky loni Vodička říkal, že účinek obou injekcí je stejný, ty dražší jsou prý komfortnější tím pícháním, ale když Machač řekl, že i Fostimon jde píchat do břicha, pak není co řešit.

teddyna
3. srp 2009

katapola,Pregnyl je hormon HCG-čili spouštěč ovulace před odběrem folikulů. holt,ve Fertimedu je možný zcela všechno 😀

katapola
3. srp 2009

Tak jsem si koupila tu kyselinu listovou🙂

micinka22
3. srp 2009

Chjo ja uz chci byt aspon v 8 mesici://to bude mazec byt tehotna pres zimu..to se bude přibírat bez pohybu po zahrade:// budu mit zase co shazovat..uz ted sem jak chro chro

teddyna
3. srp 2009

Mici,tak o chro chro bych mohla povídat.v tom dnešním počasí ale trpí i těhule,který mají dvacet kilo aj s papučama.dneska jsem byla u kadeřnice a jak skončila s dílem,tak řekla,ať se podívám,jestli to tak může být. mrkla jsem do zrcadla a zavyla jsem něco ve smyslu,že vypadám jak debil.tak chudák kadeřnice z toho byla nějaká rozhozená nebo co.ale teď,v těhotenství,mi připadá všechno škaredý,nic mi nesluší,neumím se namalovat,mám kruhy pod očima...no prostě doufám,že to jedou přejde,páč bude mimin trpět komplexama asi hned ze startu,že má matku pro psychiatra 😒

micinka22
3. srp 2009

Teddy neboj v tehu zkrásníš.. 🙂 aspon me kazdej rikal ze su nejaka hezci( i kdyz tlustoprd :/// ) ted sem tlustoprd i bez tehu tak se tesim az to budu moct svadet na to tehotenstvi zase 😅 😅 😅 😅

teddyna
3. srp 2009

Mici,no nevím - teď jsem se viděla ve velkým zrcadle u vchodu a spíše vypadám tak,že se potkat v noci bez baterky,tak vyjeknu a složím funkci

micinka22
3. srp 2009

Teddy ja se zase videla na fotkach a hnus nejvetsi :/// v zrcadle kde vidim jen ksicht to celkem jde...od krku po kolena DESNEEEEEEEEEE 🙄 🙄 🙄

zuzka72
3. srp 2009

Tak holky mě dnes odhalili u nás v cukrárně-takovej podnik kam chodíme na pivko se známýma, všichni na mě kouleli oči a ať to netajím atd. Tak jsme to vysypali, jen nevím, od koho to věděli, my to nikomu neřekli a dokonce věděli, že budou 2. Mám to snad napsané na čele? Musím to říct hlavně té máti, ať se to nedozví od někoho jiného. Jenže ona je pořád na cestách. 😒

teddyna
3. srp 2009

jo Zuzi,tantamy fungujou.a mnohdy zůstává rozum stát,kde lidi ty info naberou.ale ber variantu,že tě někdo mohl vidět v Brně,v Olmiku...kdekoliv.ale raděj,ať to rodina ví od tebe.

zuzka72
4. srp 2009

Jejda holky já tam mám fakt 9tt-jupííííííí. 😀 Čerti a ty zase o jeden víc a o Teddy to ani nemluví. 🙂
Držte pěsti vyrážím. 😎

certina
4. srp 2009

Zuzi - tak šťastnou cestu a Fajn loučení!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pozdrav od nás Štěpulu 😀

teddyna
4. srp 2009

Zuzi,mě tam naskakuje další tejden ve čtvrtek,mám tucha.to tak nežeru,tak fakt nevím. dosmažím řízky a valím k čertině.su zvědaváá esli mě ten jejich vlkodlak nesežere Tedíka hned u plotu 😀 . Zuzo a čekáme samé dobré zprávy!