Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

destovakapka
3. říj 2016

@beruska1889 Po zákroku jsem už nic nezaváděla.V pátek jsem byla na zákroku a další týden od čtvrtka jsme měli mít sex,takže ani ne týden.Mě doktor řekl 3-4 že se mám jenom sprchovat ale neřekl kolik dní nesmíme mít sex.Já jsem čekala do té kontroli na Car co mi tam řeknou.Dr.Soušková mi řekla že jak se objednám do Šternberka tak se mám hned objednat na kontrolu k ním.Já jsem měla psanou kontrolu v Car po zákroku 14DC-17DC a sestřička mě objednala na den kdy jsem byla 15DC.

beruska1889
3. říj 2016

@destovakapka tak to je super, že se to na klinice tak hezky hýbe 😉 tak ony ty ženské to kolikrát umí líp všechno vysvětlit, jak jsou více ukecané než chlapi 😀 ale aspoň se začíná něco dít 😉 takže nakonec máš celkem průchozí oba??? když se naplnil do půlky? 😉 to je fajn 😉 takže říkáš že po tomto vyšetření je vetší šance na mimčo? tak to je paráda, to se na to snad i těším 😀 😉 wow! vzali si Tě pěkně do parády, tak to určitě budeš brzy těhule 😉

beruska1889
3. říj 2016

@destovakapka OK tak já se asi rovnou objednám i na kliniku, mám přijít 14DC a to by vycházelo na příští pátek, což by mi i kvůli práci vyhovovalo... 😉 snad budou mít ještě volno 😉 děkuju moc za všechny informace, aspoň vím co mě čeká a nemusím se tak moc bát... 😉 ještě že tu mám aspoň Tebe 😉

destovakapka
3. říj 2016

@beruska1889 Asi mám pruchozí oba to nevím,ve zprávě mám psané z car pravý vejcovod volně průchozí,levý s latencí.Jak jsem byla 15DC na kontrole tak na ultrazvuku jsem měla v pravém vaječníku dominantní folikul 16mm a na druhý den jsem si měla pichnout pregnyl,to jsem jela na pohotovost v tu stredu dopoledne aby mi ho tam pichli.To bylo něco pro mne co si sama nic nepichnu a ještě mám strach z injekcí.Co jsem tak četla tak ovulace nastává do 36hod.po pichnutí pregnylu.Sex jsme měli teda ve čtvrtek brzo ránno a pak večer v pátek.Prý se má těhotenstký test dělat až 14 dní po pregnylu,že když se dělá dřív tak pregnyl dělá falešné duchy.Ja jsem zvědavá ke komu Tě sestřička objedná.Já jsem chtěla objednat doktorce Souškové a sestřička mě objednala k Vrublovskýmu.Co jsem četla tak se to prý ty vejcovody pročistí tou tekutinou,co oni tam tlačí.Měla by být vědčí šance na otěhotnění po tomto.

beruska1889
3. říj 2016

@destovakapka tak to jo, no uvidíš, budu Ti držet pěsti abys za těch 14 dní našla pozitivní test 😉 a napsali Ti i nějaký Utrogestan nebo Duphaston na udržení? já bych se taky měla problém píchnout... 😀 a to jsem zdravotní sestra 😀 no do cizích mi to nevadí, ale do sebe? 😀 to ne.... 😖 Taky jsem zvědavá ke komu mě objedná, je mi to asi celkem jedno, neznám tam nikoho, hlavně aby se to někam pohnulo, už konečně a aby mě objednali na dobu kdy to bude pro mě nejschůdnější kvůli práci... 😉 a ty mi pak dej vědět jak dopadl test 😉 snad tam najdeš ty // 😉

destovakapka
3. říj 2016

@beruska1889 Utrogestan ani Duphaston mi nenapsal.

beruska1889
3. říj 2016

@destovakapka jo tak to asi není potřeba.... vím že po IVF ho dávají...

knoflikarka
4. říj 2016

Holky, omlouvám se, jestli se to tu někde už probíralo, ale - mám jít 11. - 13. DC na ultrazvuk - vychází to pátek, sobota, neděle. Objednávají i v tomhle případě na víkend? (Samozřejmě tam zavolám, jen se ptám, kdyby někdo náhodou věděl). Díky 🙂

vvercatkoo
5. říj 2016

@knoflikarka Ahojky, tak to půjdeš určitě v pátek. Mě když to vycházelo na víkend, tak mě objednali na pátek nebo pondělí.

knoflikarka
5. říj 2016

Jojo, v pátek. Čekala jsem původně, že tam budou alespoň odpoledne déle, když jsem tu četla, jak to všem krásně vycházelo i s prací jezdit až z Ostravy, ale bohužel. Jsem zvědavá, jak dlouho mi to v práci bude procházet (dovolenou si vzít nemůžu). 😡

beruska1889
5. říj 2016

@knoflikarka tak já to mám s dojížděním taky složitější ☹ navíc pracuju v soukromé ambulanci a nemám za sebe záskok, tak jsem taky zvědavá jak mi to bude u šéfa procházet ☹ ale nedá se nic dělat, 2 roky jsme se snažili doma a děti prostě chceme, takže když to jinak nejde, tak to snad nějak přežije...

knoflikarka
5. říj 2016

@beruska1889 no já dělám ve škole, takže si to taky dovedeš představit. Ale, tak jak píšeš, hlavní je teď pro nás tohle, i kdybych měla o tu práci přijít...

beruska1889
5. říj 2016

@knoflikarka no nemáme to s tou prací jednoduché nikdo ☹ ale co se dá dělat, to je holt blbá dnešní doba ☹ a všude je něco... já jen doufám že nám to brzy vyjde a těch cest na kliniku nebude až tolik... 😉 ale to si nevybereš, v těhotenství se chodí taky na hromadu vyšetření tak to asi vyjde na stejno... ☹

destovakapka
6. říj 2016

@beruska1889 Ahoj,ses objednana na kontrolu po HSG do Clinic a ke komu Te objednali?Pak napis jak jsi tam dopadla myslim na tom HSG.

beruska1889
6. říj 2016

@destovakapka Ahojky, zítra tam jedu, právě jsem si balila věci 😉 na kliniku jedu příští týden v pátek to budu 14DC takže to vyšlo akorát 😉 myslím že jdu zase k dr. Souškové, tak jsem zvědavá co vymyslí ... snad se to už konečně pohne a brzo najdu pozitivní test 😉 jasně, dám vědět, doufám, že to bude dobrý,... 😉 a co ty? 😉 nějaké novinky?

destovakapka
6. říj 2016

@beruska1889 Tedka jsem dosla dom z prace.Jeste ze v tydnu mi jede u nas MHD tak se kousek svezu od vlaku.Kdyz jsem se chtela objednat k dr.Souskove tak mi bylo receno ze tam zadne utery nebyva v tom Clinic.Jsem zvedava asi v nemocnici ve Sternberku taky chytnes ty same mlade doktory jak ja.U mne zatim nic noveho nenii.Cekam asi dorazi MS.Minuly mesic jsem to dostala po 28 dnech ale to jsem byla po clostilbegytu.Tedka bych to mela dostat 11 kdyz pocitam 28dni od posledni MS.Ja mam do nedele v praci odpoledni.Volno mam az v pondeli.Si jdu uvarit caj,jsem z venku zmrzla.

beruska1889
8. říj 2016

@destovakapka Ahojky, tak já jsem objednaná na pátek takže to tam asi bude... 😉 no jsem zvědavá co mi řekne a co bude dál... 😉 Jinak teda doktora jsem chytla mladého, hezkého, sympatického a milého 😀 jmenoval se Lukáš Kučera a byl to fakt kus 😀 😉 skoro jsem se styděla mu tam "roztáhnout" nohy 😀 a ani se mi nechtělo domů 😀 to jsem fakt nečekala.... asi jsou tam všichni takoví mlaďoši.... napadlo mě, jestli už má vůbec hotovou školu, když je takový mladík... 😀 jinak teda vyšetření dopadlo skvěle, mám všechno průchodné, takže problém žádný.... nechápu proč se nám teda pořád nedaří, když jsme oba zdraví, jestli je to fakt v hlavě... ☹ já už vážně nevím... ☹ tak třeba už ms nedojde a budou tam // 😉 u nás je taky hnusně, tma, zima no fuj... tak zrovna sedím u telky, zapálenou aromalampu a za chvíli se chystám na omalovánky... 😉 Tak ať Ti to v práci rychle utíká... 😉 zatím pa

destovakapka
8. říj 2016

@beruska1889 Lukas Kucera me prijimal a zákrok mi delal Jiri Labounek.

beruska1889
8. říj 2016

@destovakapka jééé no vidíš, tak mě přijímal, vyšetřoval i propouštěl ten samý 😉 jiného doktora jsem tam ani neviděla....

destovakapka
8. říj 2016

@beruska1889 Me kdyz prijimal taky jsem tam jineho doktora nevydela,jak pro me prisla na pokoj sestricka ze pujdu na ten zakrok tak na chodbe stal jiny doktor a jina sestricka.Lukas Kucera mi rikal ze spolupracuji z IVF Clinic,ze maji dobre recenze co se tyce otehotneni.Bylo to bez bolesti a v kolik Te pustily dom?Ja jsem na zakrok sla v 8hod.a propousteli me v 10:20hod.Me kazdy rika ze na to moc myslim tak to nejde,ze mam tomu nechat volny prubeh a nemyslet na to.Ja na to¨mu nechavam volny prubeh,jenomze me bude tedka 17.rijna 33let a manzelovi je 38let a snazime se o prvni.Kolik je Tobe?Manzel ma taky spermiogram ok.Ja si myslim asi to nebudes mit tak jak ja,ze Ti pichnout pregnyl,naplanuji sex a kdyz se nezadari tak pak dalsi cyklus Ti daji clostilbegyt a pak pujdes na IUI.Takhle to mela taky jedna holcina z jine diskuze.Psala ze byla na HSG,dostala injekci pregnyl,naplanovany styk a pak sla na IUI.Pred IUI se pry bere ten clostik a nekomu pred IUI pry pichnou i ten pregnyl.Ja jsem dneska zacla uplne slabe krvacet,MS mam dostat 11.10.tak uvidim co z toho bude.

beruska1889
9. říj 2016

@destovakapka Ahojky, sester tam byla spousta, na kažkou blbinu jsem měla jinou, ale doktor tam byl jen ten jeden 😉 a vyhovovalo mi to, aspoň jsem věděla na čem jsem a kdo mě má na starosti 😉 ano vím že spolupracují s IVF clinic, protože to už mi říkala i dr, Soušková na první konzultaci, když mi vypisovala žádanku na to HSG.... 😉 No tak já nevím jestli jsem posera, ale mě to teda bolelo dost.... ☹ a to jsem vždycky vydržela docela hodně... až jsem si říkala, že když mě bolí tohle, tak jestli vůbec zvládnu porod ☹ a to jsem byla vždycky silná... no nevím.... je to divné.... taky jsem šla na zákrok v 8 a v 10 hodin mě pouštěli.... 😉 takže docela rychlovka 😉 Tak takové hlášky že na to moc myslím poslouchám taky, to asi každá kdo se snaží delší dobu, ale já už to házím za hlavu, kdybych se měla trápit ještě tímto, tak bych se z toho zcvokla... takže jedním uchem tam, druhým ven.... 😉 my jsme tomu nechávali volný průběh skoro 2 roky a když pořád nic, tak jsme se rozhodli vyhledat pomoc a není na tom nic špatného... já bych asi i klidně ještě chvíli počkala, ale manžel už prcka hrozně chce a začíná být trochu nervozní že stále nic... ☹ mně je 27 půl a manželovi bude v prosinci 34 takže žádná trága, ale říkám si že je lepší řešit to dřív než aby bylo pak pozdě a my si to celý zbytrek života vyčítali... 😉 no jsem zvědavá co mi tam v pátek řeknou a co navrhnou za postup.... když jsme oba v pořádku tak se do žádného IVF natlačit nenechám... nejdřív to chci zkusit co nejpřirozeněji co to půjde... přeci jen i dr, Soušková mi asi 3x řekla že jsem hodně maldá a máme spoustu času 😀 😀 😀 a je fakt, že z těch "holek" v čekárně jsem byla už od pohledu nejmladší, tak mě to trochu uklidnilo a dodalo sebevědomí 😉 😀 a jak to u té holčiny dopadlo? pomohlo jí to IUI ? 😉 tak ať Ti to co nejdřív vyjde 😉 pak určitě písni co a jak na klinice 😉 ať trošku vím co mě čeká... 😉

destovakapka
10. říj 2016

@beruska1889 Jak to u te holciny dopadlo asi otehotnela po pregnylu nebo az po IUI nevim,ja jsem ji v te diskuzi oznacila i jsem se ji na to ptala ale do tedka mi nenapsala,jenom vim ze je tehotna.

beruska1889
10. říj 2016

@destovakapka tak to je dobrá zpráva 😉 hlavně že se jí povedlo otěhotnět 😉 však nám se to brzy taky povede 😉 hele mám dotaz, dodržela jsi ten doporučený "půst" po HSG? mně dr při propuštění říkal že bych měla 3-4 dny počkat kvůli infekci, ale říkám si, že bych nerada propásla další cyklus a po pravdě už mám docela i chutě 😀 😀 😀 přeci jen už je to docela dlouho.... :-/

destovakapka
10. říj 2016

@beruska1889 Já jsem ten pust po HSG dodrzela.Mas koupene nejake veci na mimi?

beruska1889
10. říj 2016

@destovakapka OK, tak já teda taky vydržím, sice je to dnes už 3. den, ale tak ve středu už mě nic nezastaví 😀 😀 😀 ne ne, ještě nemám nic, nenakupuju dokud není pro koho 😉 navíc já celkem nerada nakupuju celkově (pokud to není drogérka a šminky) 😀 takže jsem ráda, že po obchodech lítat nemusím... ty už něco máš? 😉

destovakapka
10. říj 2016

@beruska1889 Ja uz mam dost veci na mimi ale takove co se pak daji zas hned prodat,mam to vsechno pouzite,koupene neco zde na bazarku nebo zas na emiminu na bazarku nebo jeste na mimibazar.Jenom teda 1 vec mam novou.

beruska1889
10. říj 2016

@destovakapka teda tak ty jsi připravená parádně, teď ještě toho prcka a bude to dokonalé 😉 🙂

janaspo
10. říj 2016

@beruska1889 Ahojky ... jestli nevadí, tak nějakou dobu sleduji vaší konverzaci ... dr. Soušková je moje gynekoložka a minulý týden jsem byla poprvé na IVF Clinic - hysteroskopie. Po revizi v květnu se bohužel nedaří a mám i nějaké problémy s cyklem. Takže je potřeba to už řešit ... Jinak mně je 28 a zaujal mě právě tvůj "názor" ohledně věku, taky mě okolí "uklidňuje", že jsem ještě mladá a je čas ... ale manžel je o 10 let starší a já se opravdu už opravdu cítím na to být mámou ... Chci se jen zeptat co vše jste na začátku podstoupili na té klinice - předpokládám vyšetření spermio ... pak nějaké krevní testy ... ???? Dr. Soušková u mě zatím sledovala ovulaci dle UTZ a jednou jsem píchala pregnyl ... jinak jsem brala gynprodyl ... a zatím teda neúspěch :( ... Hezký večer

destovakapka
10. říj 2016

@beruska1889 Já mám nakoupené tyhle věci:

3x nebo 2x kojenecká souprava vel.56,62,68 v neutrálních barvách
3x tepláková souprava vel.74 v neutrálních barvách
2x španělská deka (zelená a béžová se slůnětem)
4x fleecová deka (bílá,žlutá,oranžová a zelená)
2x rychlozavinovačka
emitex zimní fusak
emitex jarní/podzimní fusak
kolotoč nad postýlku
hrazdičku jak jsou na ní ty hračky
vybrační lehátko do 18kg
koš na použité pleny ty jednorázové

postýlku z úložným prostorem tu mám novou,paní ji prodávala za 1300kc ale me vysla na dobirku + posta na 1900kc,nekup to 🙂

beruska1889
10. říj 2016

@destovakapka WOW! tak já teda zírám 😀 ty máš doma fakt snad komplet všechno.... jak dlouho už tak nakupuješ? 😉