Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

destovakapka
24. lis 2016

@pegi27 Ja jsem dneska 10DC a zitra mam kontrolni ultrazvuk.Jsem od 3-7DC brala clostik.Jinak ja jsem v rijnu mela biochemicke tehu.V listopadu nic nebylo ze jsem nemela vajicko tak snazeni snad bude v prosinci.

janaspo
24. lis 2016

Ahoj holky .... od minuleho utery beru Utrogestan 2-0-2 ... Mam brat do nedele a pote zkusit test. Jelikoz me posledni tri dny mirne picha v podbrisku, zkusila test uz dnes. A samozrejme negativni. Takze uz moc neverim. Jen se chci zeptat kdyz jste brali Utrogestan kdy obvykle po vysazeni dosla MS? Diky moc za odpoved.

vvercatkoo
24. lis 2016

@janaspo u mě jak kdy, někdy hned druhý den, jindy až třetí, ale po vysazení jsem hned měla menstruacni bolesti a špinění

beruska1889
24. lis 2016

@janaspo Ahojky, mně MS chodila až za 4 - 5 dní.... docela pozdě, proti ostatním co jsem tu viděla...

janaspo
24. lis 2016

Holky moc diky za odpoved.

pegi27
24. lis 2016

Ahoj holky. Stalo se některé, že vůbec nereagovala na injekční stimulaci ganal? Já si píchám 250j gonal.
Po dnešní kontrole 7DC jsem zklamaná 😟 Nizká sliznice a jen 2 foliky kolem 7mm. DC mám tak 26-28. Co si o tom myslíte? Je šance?

tammm
24. lis 2016

@pegi27 není ještě brzo? Mám stejně dlouhý cyklus a ovu až 17 dc,což si myslím že ti může ještě vše hezky dorůst.Folik roste asi 1mm denně když je dobrej.Zkus si koupit kontryhel.čaj nebo kapky Gynex.

pegi27
24. lis 2016

@tammm Taky mám většinou ovu až kolem 15DC, ale spíše bych měla mít víc foliku. Michnova byla zklamaná a zavolala si i na konzultaci Souškovou, která by to asi odpískala hned. Nakonec jdu v sobotu na další kontrolu a tam se rozhodne.
Jinak beru fertipronu, piju grepovy džus a nic z toho. Mám tu ještě gynex, tak ho zkusím.

tammm
24. lis 2016

@pegi27 zkus,držím palce ať vše doroste.Třeba se objeví víc foliků,jsou malinky,tak treba nešly vidět všechny.

destovakapka
25. lis 2016

@beruska1889 Ahoj,je neco novyho?Dneska jsem byla na kontrolnim ultrazvuku u Souskove a dostala jsem dneska pregnyl a zitra snazeni,Foliky mam dva na kazde strane jeden (18 a 16 mm).Sliznici mam pry dobrou.Clostik na me ucikuje (1x denne).Rikala ze kdyz jsem dneska 11 DC tak to mam dobre nachystane vsechno,takze pokud se nezadari tak mam prijit pak na kontrolni ultrazvuk ale ne uz 11-13DC jak jsem chodila ale od 10-12DC a pak mam zas nasadit clostik.

@pegi27 Ahoj,jak jsi byla spokojena s Vrubovským?

pegi27
25. lis 2016

Nakonec jsem mela Michnovou 😉

beruska1889
25. lis 2016

@destovakapka Ahojky kočko, nového asi nic moc, jsem 14.den po aplikaci Pregnylu, tak čekám až dorazí MS abych se mohla zase objednat na další kontrolu.... že by nepřišla, nečekám, tak jsem jen zvědavá kdy to bude.... je fajn, že Ti Clostík zabírá tak hezky, tak snad to o víkendu vyjde a dílko se konečně podaří 😉 držím pěsti a pak zas písni, jak jsi na tom 😉 tak přeji hezký, plodící, víkend 😉 😀 😉

luci_pek
4. pro 2016

Ahojky holky 🙂 vůbec se Vrublovského nebojte já chodila k němu a občas k Souškové ta je zlato a umí strašně nakopnout a podpořit, ale Vrubla je profík jak už jsem tu jednou psala dělal mi stimulaci na naše první IVF po kterých jsem měla krásných 16 vajíček a dělal mi pod narkózou i jejich odběr a úžasný, žádné bolesti, žádné krvácení..jak jsem se bála byla jsem nadšená.. Jen transef mi dělali o víkendu a byla tam jen Dr Michnová a když mi zaváděla embryjko říkala, že v pichy na vaječníkách po punkci žádné, vše na mimi nachystané a chválila Vrublovského.. A zadařilo se na poprvé teď už mám pod ❤ 12 týdenního broučka 😊 a čtyři topkové embrya u nich zamražené.

beruska1889
4. pro 2016

@luci_pek to je krásné, moc gratuluji 🙂 užívej si to 😉

luci_pek
5. pro 2016

@beruska1889 Moc děkuji 😊

sukubka
8. pro 2016

Holky a dělaji v olomouci odběr vajiček doufám v narkoze,že?

vvercatkoo
8. pro 2016

@sukubka tady jo

sukubka
8. pro 2016

Holky jak to tedka v olomouci probihá?od první návštěvy se začíná cca za jak dlouho stimulovat?přece jen jsem tam jezdila před 7 lety a na odběr jsme jezdili ještě do Brna.měla některa z vas Ivf s minimalní stimulaci že jste stimulivali každy měsic?

sukubka
8. pro 2016

@vvercatkoo ještě že tak.
6.1 jdeme na prvni konzultaci k p Machači už mame od néj z ivf 6leteho klučinu,moc se na další snažení těším.

vvercatkoo
8. pro 2016

@sukubka tak to gratulují. V lednu to budou dva roky,co chodíme k machacovi a pořád nic. Mám za sebou 2 Ivf, 4minimalky, hysteroskopii a lázně. Začli jsme chodit kvůli špatnému spermogramu a pořád hledáme problém. A jdeme 13.12. už by měly být výsledky z podrobné imuno. Chce zkusit cizí spermie, pokud embria dojdou do stádia blastocyty, tak zamrazí je. Pokud ne, problém bude v mých vajíčkách.
Přeji moc štěstí

sukubka
8. pro 2016

@vvercatkoo drzim pestičky aby vse dobre dopadlo.je to hrozny kdyz clovek chce tak moc miminko a nejde to...

destovakapka
8. pro 2016

Ahoj holky. Zitra to je 14 dni co mi byl pichnuty pregnyl. Zatim mrcha nedosla ani by chodit nemusela. Jinak kdyz jsem mela poprve pichnuty pregnyl tak 12 den po pichnuti jsem zacla krvacet.

knoflikarka
8. pro 2016

@destovakapka Drzim palce. Ja zitra znova UTZ, u dr. Souskove, bylo by fajn mit uz aspon zrale folikuly po tolika mesicich, kdyz uz nic. 😀 Ale jelikoz se mi rozjizdi zanet mocaku, tak je mi asi kazdy vysledek na nic. 😔

destovakapka
8. pro 2016

@knoflikarka Pokud to vyslo tak ja uz dr Souskove nejdu ale jdu k moji gynegolozce.

destovakapka
8. pro 2016

Holky tedka jsem si rikala asi ma cenu vubec chodit do car.Uz me to nejak nebavi tam chodit.Porad to je stejne.Clostilbegyt,ultrazvuk a pregnyl.Diky Car teda vim ze levy vejcovod nemam pruchozi a pravy mam pruchozi.Manzel ma spermiogram OK,ja bych mela byt taky v poradku.Tedka vecer jsem zacla uplne slabe krvacet.

luci_pek
9. pro 2016

@destovakapka.. A co zkusit IVF? My se snažili 3 roky a já to každý měsíc pravidelně dostávala, příčina se u nás nenašla jen manžel ma horší morfologii, ale za to jich ma zase hodně 😀 a první IVF a vyšlo to a ještě mame sourozence zamrazene.. 😊 do IVF jsem se taky dlouho nehrnula, měli jsme jít už na jaře, ale pak chtěli jeste na dovolenou k moři, takze pro stimulaci jsem si šla v září a byl to tedy pěkný ficak leky jsem snasela dobre..23.9 byla posledni menstruace a 16.10 už jsem mela pozitivní test..

destovakapka
9. pro 2016

@luci_pek V zari po pruchodnosti vejcovodu bylo planovano IUI pokud bych neotehotnela.Ja v zari otehotnela a uz se pak o tom nikdo nezminil.

destovakapka
9. pro 2016

@luci_pek Ja zapomela dodat ze jsem to mela biochemicke tehu.Pak jeden cyklus nic nebylo ze jsem nemela vajicko.

luci_pek
9. pro 2016

@destovakapka Aha, tak to me mrzí.. My byli na IUI třikrát a teď si samozřejmě říkáme, že vyhozene peníze, ale to člověk v tu danou chvili nemůže vědět.. Šance u IUI je s bídou 15%..u IVF nám dávali 70%..

destovakapka
9. pro 2016

@luci_pek O IVF mi Souskova rikala pred pruchodnosti ze kdyby oba dva vejcovody by byly nepruchodne ale pruchodny mam jenom jeden a to pry na otehotneni staci.Souskova me rikala ze tady jde videt ze otehotnet muzu a ze to jde.To mi rekla po tom co se zistilo z krve ze jsem tehotna.Jenom jsem tenkrat brala clostilbegyt kdyz jsem byla tehotna a to jsem nevedela ze jsem tehotna,pry se nesmi brat v tehotenstvi.