Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

lenkarehankova
10. led 2013

@pollka snad to najdem dobře,sice nemáme navigaci,ale vytisknu si mapku...olmík trošku znám,jezdili jsme tam do fakultky...podle mapy to je poblíž,snad nezabloudíme,když tak budu mít telefon a necháme se navést 😉

lenkarehankova
10. led 2013

@britka na tu žáku pomáhá i lžička sody,prostě klasická soda ,bud namíchat jen tak do trochy vody nebo na lžičku a spolknout ,ale to nedoporučuji...ale na jak dlouho to pomáhá netuším ...mně ano,mám obrácené střeva jak mívám noční,to se kolikrát trápím,ale nevím zda to bude dost dobře fungovat v těhu. já si na to pamatuju dost dobře v těhotensví se, trpěla jak kůň...celé těhu....pomohl až porod 😉

blondatabruneta
10. led 2013

@lenkarehankova mělo by to být přímo vedle OBI, to neminete 🙂

lenkarehankova
10. led 2013

@blondatabruneta musíme to najít...chceme od nich miminko....!!!!!

blondatabruneta
10. led 2013

@lenkarehankova taky bych jedno chtěla 🙂 čekám na MS a jdu se tam domluvit na IUI 🙂

lenkarehankova
10. led 2013

@blondatabruneta mně čeká teprve první konzultace 🙂

blondatabruneta
10. led 2013

@lenkarehankova tak držím pěsti, aby dopadla co nejlíp 🙂

aneta1199
10. led 2013

Pozdrav všem z porodnice 🙂 dnes v 8:31 se narodil našemu Štěpánkovi brácha. Měl 3,04 kg a 50 cm, jmenuje se Vítek a je šíleně podobněj svýmu bráchovi a je nádhernej
Vítek přišel na svět císařem při epidurálu a oba jsme v pořádku
🙂
Držím palce všem, kdo se teprve snaží i těm, kterým už se zadařilo
😉

misa.patrik
10. led 2013

@aneta1199 úúúžasná zprávička gratuluji 😀 😀 😀 moc moc moc se opatrujte 😉

britka
11. led 2013

@aneta1199 tak velká gratulace a malý Vítek ať dělá v životě samé radosti. 🙂 Tak se držte a vychutnávej si mateřství.

daisy14
11. led 2013

@aneta1199 Velká gratulace a přejeme hlavně hodně zdraví a štěstí!

aneta1199
11. led 2013

@misa.patrik
@britka
@daisy14
moc děkuji, zatím je Víteček sladký 🙂

misa.patrik
11. led 2013

@aneta1199 přidej nám taky fotečku na pokochání 🙂

britka
13. led 2013

@lenkarehankova jak tak koukám ty jsi z OV?

lenkarehankova
13. led 2013

@britka dobré ránko,ano jsem z ostravy...bydlíme kousek od ZOO..takže Slezská ostrava

britka
13. led 2013

@lenkarehankova Tak já bydlím kousek jsem ze Šenova takže skoro sousedky.Venku pořád chumelí a už napadlo dost sněhu moc radosti z toho nemám.

lenkarehankova
13. led 2013

@britka To mi vykládej.....dnes tedy odhrabala sníh sousedka,ale už odešla do práce a ted to bude na mně 🙂 vzhledem k tomu,že stále sněží. No nemohlo to být na vánoce,sem byla doma tři týdny sem se válela ...trocha pohybu by neuškodila 😀 ..přemýšlím,že bych si zašla zaplavat....ale nevím zda vyhrabu auto 😲 v Šenově jsem kdysi kupovala psa,bylo to u manželů Slívových..možná taky sousedé....chovají belgické ovčáky,krásné plemeno. jak se ti líbí v Reprofitu? Kolik pokusů si měla? Já vím jsem zvědavá, nechce se mi pročítat stovky stránek zpětně tak se ptám,doufám,že nevadí. Pročetla jsem pár diskuzí a zdá se mi že nejprve zkouší clostík a jak podle toho jak reaguje zkouší dál s injekceme že?

britka
13. led 2013

@lenkarehankova teď momentálně přestalo sněžit a byli jsme s manželem pokrmit a narodilo se nám ráno jehňátko tak se chov zaokrouhlil na 10ks.S reprofitem budeš spokojená a udělala jsi dobře.Já čekám prcka 5.3 ,ale až na 7 pokus.V 5 pokusu jsem potratila v 9 týdnu.Ale fakt jsou tam dobří doktoři i sestřičky.To je něco jiného jak fertimed to byla smůla a ztráta peněz a času.

lenkarehankova
13. led 2013

@britka Fertimed,také bohužel špatná zkušenost....... Já otěhotněla ve 4 pokusu,ale potratila hned v začátku..jinak předtím než sem začla chodit do CAR jsme měli dvě mimoděložní a jedno nejasné těhu v začátku našeho vztahu,to jen lékař řekl,že to asi bude těhu,ale já začla krvácet ,ani test sem si nedělala..takže to jistě nevím,ale ted je to už stejně jedno. byla sem těhule i v prvním manželství,narodil se mi syn a pak byla ještě dvě těhu,ale ta také nedopadla dobře...no už té smůly bylo víc než dost...pořád doufám,že se to povede,léta utíkají ...ještě že mám syna,ale ty pudy semnou stejně tlučou jako v pětadvaceti...sem si myslel,že to s věkem přejde a nic. Ted se kamošce narodilo mimi,42 let- měla problém se štítnou žlázou,nevědělaže to může být tím, a jak se začla léčit otěhotněla,ani nevěděla jak,nečekala to,když to celý život nešlo.Tak jsme byli zapíjet mimi v prosinci tak mne to zas vzalo a řekla sem si ,že to ještě skusíme. Manžel byl nadšen mým rozhodnutím,jako vždy ovšem,své děti nemá,takže jsme se chtěli objednat k nám do nemocnice a oni,že naše .dr tam už není tak k nové dr...my chtěli ke starému dokrotovi a ten ,že taky už nebude ordinovat ....a že at si zavolám někdy v lednu. Tak mi kamarád doporučil reprofit tak jsem moc zvědavá.

britka
13. led 2013

@lenkarehankova já ti napíšu večer na IP.jo?Já teď jedu na návštěvu včera jsme byli na pohřbu a tak jedeme ke strejdovi ať je mu veseleji a přijde na jiné myšlenky.

aneta1199
13. led 2013

@misa.patrik - tak to je Vítek - dva dny 😉,

misa.patrik
13. led 2013

@aneta1199 juvííííííííííí 🙂 k ponuhnání 🙂 moc moc moc užívej 😉 hlavně se opatrujte

ferdice
13. led 2013

@lenkarehankova rada bych povzbudila tebe i ostatni. v reprofitu se nam podarilo otehotnet a uspesne donosit holcicku Emicku. Bylo to me 6. tehotenstvi, vzdy to skoncilo hned v pocatku a nebo mimodeloznim. nakonec se povedlo z IVF s minimalni stimulaci clostik a bravelle. a nejmladsi uz taky nejsem 🙂 prosetrena jsem byla odshora az dolu a nikdy nenasli pricinu. MUDr. Souskova mi i pres to ze mam krev v poradku naordinovala na zacatku fraxiparin a prelecila mne preventivne na chlamydie a ja myslim, ze to asi pomohlo.... Opravdu se nemusis bat, vybrala sis dobre. Nikdy jsem nemela pocit ze z nas tahaji penize, naopak, kdyz to slo pomohli, aby to bylo levnejsi.
Drzim palce tobe i ostatnim.

Gratuluji k otehotneni @misa.patrik a @britka 🙂 Preji hladky prubeh tehu i porod.

lenkarehankova
13. led 2013

@ferdice takové obrázky mne vždycky umí vyhecovat ...... 😵

britka
13. led 2013

@ferdice ty jsi pěkná tajnustkářka a moc gratuluji k malé slečně.Už ses tu pěkně dlouho neobjevila.minule jsem si říkala,že tu tolik holek přestalo chodit.

britka
14. led 2013

@aneta1199 to je šikulka a nádhera jak to držíš v náruči.Už se budeš pomaly balit domů co? 🙂

kvakuska
14. led 2013

🙂 @aneta1199 no to je miláček k pomuchlání 🙂 .... hodně zdravíčka a štěstíčka vám oběma 🙂

kvakuska
14. led 2013

@ferdice Gratuluji k Emičce, také vám přeji hodně štěstí a zdraví, užívej si berušku 🙂

aneta1199
14. led 2013

@kvakuska - moc děkuji !!
@britka - taky moc a moc děkuji, dnes frčíme domů. Uvidíš, tobě to taky uteče a budete doma coby dup 🙂

britka
14. led 2013

@aneta1199 ony ty týdny fakt letí zítra je 33 týden a jdu na kontrolu tak jsem zvědavá co mi dr řekne.Tak už jsi určitě doma a začíná kolotoč co?