Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

stephanie
4. lis 2009

jo mici já měla ivf - icsi,,,je fajn, že mám ten ceník, některé CARy ho mívají na svých stránkách...

stephanie
4. lis 2009

mici a tobě machač nechtěl letos schválit IVF?

micinka22
4. lis 2009

no ja měla jen dvě IUI ..chtěl tři..a nemel ted hormonalni profil..jinak by problem nebyl.pres svatky je nanic neco delat že....no nastesti souhlasil 🙂))

stephanie
4. lis 2009

tak ti budu mici držet palečky 😵 ...já zkusím letos ještě ten Ket a pak to nechám asi až na jaro
tak já utíkám do hajan, dobrou noc 🙂

certina
5. lis 2009

Bré ranko děvčata......
vítám nové příchozí......
Asmee - jjjo kočik byl supr.....já už ho tak nějak trocha znám, dívali jsme se na něj s MOnčou v chiccu ale ona měla trošičku jiný model.....tak proto jsem ho chtěla obmrknout - páč o něm uvažuju taky, víš??Ale já na něj mám ještě chviličku dýl času,......teď zrovna u něj naběhla nová kolekce a měly by být prý supr ceny - tak si ještě chviličku počkám, ale do konce roku bych ho chtěla nejpozdějc objednat!!!

Sotva teď jsem to tady stihla všechno dočíst.....Vy jste se tady včera teda pěkně rozpovídaly... 😀 😝 ....my měli včera pozvanou doma rodinku a pouštěli jsme jim DVD s našim mrnětem...... 😀

Berus - tak hned zahlas ty výsledky krve...... 😉

katapola
5. lis 2009

Souhlas se Stephanie. Taky mám pocit, že se klientela Reprofitu v Olomouci rozrůstá do nestíhacích dimenzí. Když jsme tam byli naposled, tak byl manžel úplně naštvaný, protože jsme se oba utrhli dřív z práce, bylo hnusné počasí, nešlo nikde zaparkovat, bo závora byla zaseklá, nakonec jsme čekali víc než půl hodiny v zaplněné čekárně, chuděra sestra nestíhala a ani jsem se nedivila, a když jsme přišli do ordinace, tak jsme nic nevyřešili, protože se dr. omlouval, že si kdesi zapomněl naše výsledky z ivf, tudíž že se nemůže vyjádřit k tomu, jak postupovat dál a měli jsme se objednat znova na listopad. Prostě ztracený čas. Mohli zavolat dopředu, že se omlouvají, chybička se stát klidně může, to bychom chápali, ale na co si brali ten telefon na mě??? to je snad právě pro tyto případy. Ale slíbil, že něco vymyslí, tak jsem zvědavá, jdeme tam myslím příští týden.

stephanie
5. lis 2009

dobré ránko holky,
no katapol včera to bylo zase stejné. Můj manža už taky na to nemá nervy. Byli jsme tam včera až večer, ale bylo to šílené, ta sestra má teda co dělat. Mi osobně už se to taky stalo, že neměl k dispozici moje údaje, takže nakonec jsem si píchala jiné dávky, než jsem měla 😖
Doktor je fakt příjemný, včera nás zas povzbudil, ale jsem strašně nervozní z toho, jak jsou tam všichni nervozní a i když mám plno otázek, tak se z té nervozity na nic neptám. Po cestě domů si zpětně vybavuju, co vše nám bylo řečeno a i když tam chodím s manželem, tak ten si nezapamatuje nikdy vůbec nic, že prý je to na něho všechno strašně rychle.
A jinak vše okolo IVF jsem se vlastně dozvěděla tady...Takže holky nezlobte se, jak se budu na něco ptát 😉 😉 😉
Jinak všem přeji hezký den 😵

zuzka72
5. lis 2009

Dala jsem foto do albíčka-je ze mě vorvaň-a bude hůř... 😒

certina
5. lis 2009

njono - když problém je v tom, že Machač je jen jeden a mimi chtěji všichni u něho..... 😀 takže se rozpůlit nemůže, že?? 😀 já si teda na první pohovor nemůžu vůbec stěžovat....byla jsem sice nervozni tojo, ale jakmile jsme se s ním pozdravili a on nám začal vykládat co a jak atd.....tak to ze mně hned opadlo a hned jsem měla supr pocit....že se to jednou povede!!A díky holkám tady jsem věděla přesně kde mám jít, kde se mám hlásit a jak to tam bude probíhat - prostě supr, supr a supr!!

certina
5. lis 2009

jjjo - Zuzi - taky už Ti to pěkně roste - bříško máš prostě ukázkový.......ale papej - ať maj hošani víc místa 😀 😀 😀 ......a jako vorvaň si vůbec nemusíš připadat......počkej a vyfotíme břucha já a Moňa 😀

certina
5. lis 2009

hele Zuzi - Tobě se zase upravil termín porodu???V profilu máš 9.3.2010???To já mám taky!!!Ale né profilu - dle poslední MS a dle ULZ!!!Tak to odfrknem spolu ni??

teddyna
5. lis 2009

brééé ráááánooooo ! Zuzi,ty jsi tele - vorvaň.tak tos neviděla mě!přesně,jak píše Peťka.jak tam hodím fotku břucha já,tak budete čučet,co je ze mě za kusanec.teda teď ráno to jde,ale večer - to je hrůůza.je mi až trapně.před chvílí jsem vylezla z vany,páč jdu za chvíli do poradny a řeknu vám,oholit chlupy,to je děs!jsem se tak nervla!prd si na tu pipinu vidím a jak bobr chodit nehodlám.takže jsem tam byla asi půl hodiny v té sprše - se divím,že nepřiletěla tchýně,jestli jsem se neutopila,že půl hodiny teče voda 😠 . dneska bych se měla dovědět míru a váhu.ale se tak na sebe dívám,tak to bude mít prďous tak 4 kila už teď,
Čertin,jak klaplo včerejší domácí kino miminka?rodina nadšená?? povídej,přeháněj!
no vidíte,den porodu - já mám psanej furt jen ten jeden.tak uvidím,co se dozvím dneska.a měla bych jít sušit vlasy,páč se tady zase rozkecám a nedojedu nikam v rozumným čase 😀

zuzka72
5. lis 2009

Certi a Teddy tak hoďte fotku, ať nemám komplexy. A s pipkou mi ani nemluv, taky už to nejde vidět, jako dřív, za chvíli budu asi potřebovat asistenci a o obouvání botů ani nemluvím....

teddyna
5. lis 2009

Zuzi,no jo- asistenci.jsem včera manželovi říkala,ať mě oholí a ten sezačal cukat,že neholí ani sebe a tudíš to neumí(nosí takový to strniště a to si nechá dycky za měsíc sjet u holiče).a pak začal kňučet,že mě pořeže a kdesi cosi...no chlap,tudíš jsem se zase musela spolehnout sama na sebe.jsou to kšefty s těma chlapama 😝 . no nic,tak valím k té doktorce.tady je hnusně pošmourno,ale aspoň není hic - ten nesnáším. hlášení podám,jak dolezu

b.e.r.u.s.k.a
5. lis 2009

Dobré ráno,holky já se z toho zblázním.Tak výsledky zase neměly,pěkně mě napínají.Mám nervy napochodu.Dostala jsem číslo na doktora a mám si zavolat přímo jemu,prý včera nestíhali a sestřička neví,zda donesl nějaké výsledky.Takže musím počkat do 12.00hod. ☹

micinka22
5. lis 2009

ahoj
Zuzi ...hmm vorvaň...takovy břicho mám i bez těhu 😀 😀 😀 😀 počkej v posledním stádiu těhu..to bude lochneska 😀 😀 😀

Berusko teda to napinají hodně!!

Já teda v Reprofitu nečekala dýl jak 45 minut..a to bylo plno..jako chudak Dr jí za pochodu aby všechno stíhal..
ale taky sem tam byla dvakrát zbytečně ..:///ještě že bydlíme kousek 😖 😖

certina
5. lis 2009

jjjo - holky o holení mi ani nemluvte.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je síla!!!!!!!!Já se teda osobně raději sprchuji ve sprch.koutě, ale když přijde na řadu holení.......tak už jsem si musela vymyslet, že hopsnu do vany a my ji máme na jedné straně tak trošku širší ten horní okraj - takže na něm aspoň sedím a jde to líp 😀 😀 😀 😀 a taky jsem už uvažovala o nějaké asistenci.....ale ten můj by to nedal!!!!!!! 😝 No hold, teď se to ještě nějak dá....ale nevím co budu dělat až břuch zas víc poroste........to bude děs.............takže vidím a jsem ráda, že takový problém nemám sama!!!!!!!!!!!!!!!§ 😀

Jjjo Moni - včerejší DVD bylo fajn.....dokonce to všichni sledovali až do konce - no teda až na malýho......ten tu lítal jak tajfun a nechápal, že se mu nikdo nevěnuje 😝 Zas ho tu budeme mít na víkend.......začíná dost zuřit...tak jsem zvědavá - jak to bude probíhat u nás...... 😀

Beruš - tak to Ti teda fakt nezávidím....tak snad se to už za 3/4 hodiny dozvíš......... 😉

micinka22
5. lis 2009

holky..ja se holila skoro do konce..poslepu a hmatu..taky to jde..akorat pred nástupem do porodky to delal M.

katapola
5. lis 2009

Beruško, já mám takový pocit, že pokud stále nemáš menses, tak budeš těhotná, ne? Nedělala sis aspoň testík, když už tě tak napínaj?

micinka22
5. lis 2009

jo a ani sem se nepochlubila že už mam doma korbu a sedacku na Janéčko.-)) koupila sem velice výhodně uz dávno od paní z Prahy..kamoska z prahy to vyzvedla a o vikendu jeli z Ostravy tak my to hodila..chtela sem si usit nove potahy ..je to starsi kolekce,ale sedacka super..na tu sahat nebudu a korbičku trošku vyzpravím.-))

zuzka72
5. lis 2009

No ten můj by to holení dal, ale já bych se bála, že mě pořeže, holím tak nějak poslepu, ale lituji ty, co mi tam pak koukaj a třeba vidí jeden nedoholenej chlup. A to ještě přes to břicho docela vidím, nevím, co budu dělat později, to bude asi bobr 😀

micinka22
5. lis 2009

Zuzi no ke konci už jsou stejne ty ruce krátky 😀 😀 😀 a to ja je mam dlouhý teda 😀 😀

britka
5. lis 2009

ahojki,tak jsem to vše přečetla co jste holky napsaly bylo to ho hafo.Viroza vás dost trápí a ten čaj zazvorový dost pomáhá a hlavně vitamínky je třeba papat.Moni co kočárek?Ti doktoři z toho Ferťasu nějak odcházejí co?Holky ať je otec nebo matka neznámá je to dar ten nejcenější a poslední naděje pro nás.

micinka22
5. lis 2009

britka jasně já pak budu darovávat vajíčka pokud budu moct 😉 😉 😉

b.e.r.u.s.k.a
5. lis 2009

Tak to mám potvrzené,pupíčkování nebude,Já to ale tušila.Ale jak mě napínali,když jsem volala dr.tak měl zpomalený počítač a musel na jiný,tak jsem se už smála a říkala,že mě pěkně napínají.Takže vysazuji prášky a čekám na mršku.No a abychom vyplnili čas do dalšího pokusu,který plánujeme na příští rok,tak začnu se cvičením Mojžíšky.Chceme mít klidné vánoce a stejně by mi to vycházelo mezi svátky,takže uvidíme,kdy do toho půjdeme.Máme našetřeno jen na dva pokusy,tak to musíme rozplánovat.
Holky vám všem přeji více štěstíčka a ať to tu už konečně některá prolomíte. 😉 🙂

teddyna
5. lis 2009

beruško,to mi je líto,že to tak dopadlo. ale dobře děláš,že si dáte pauzu,budou vánoce v klidu a s novým rokem se do toho vrhnete a půjde to na to tata.
tak jsem z kontroly zpět,mládě je už zaparkované hlavou dolů,má 1430g. no,doufám,že do konce to nebude nějakej čtyřkilovej macík-to fakt nechci.další poradnu mám už po třech týdnech.
Micinko,ty máš moji poklonu,že jdeš do dárcovství vajíček.pro spoustu žen to bude zase jedna velká naděje. ale když vím,čím jsem si prošla při svých IVF,tak dobrovolně bych do toho nešla ani omylem. takže je super,že jsou takové odvážlivkyně,jak jsi ty!

juvik
5. lis 2009

Ahoj holky,

teda, vy jste se rozjely...to nedám, to dočíst, možná večer
Já jsem dnes byla na ÚP, pak nakoupit a pak jsem se stavila u našich, nakonec jsem tam zkysla i na oběd, aspoň jsem nemusela vařit 🙂 a až teď jsem dorazila domů. Jsem z toho KO 😝 a půjdu si uvařit čajík.

Berusko, tos měla tada nervák 😖 ...úplně se mi připomněl únor, kdy jsem takhle stokrát volala do labiny a taky byl furt nějaký problém, to jsou nervy. Odpočiň si, načerpej energii a zase bude chuť bojovat, uvidíš. 😉

zuzka72
5. lis 2009

Tak já chtěla taky darovat vajíčka, už jsem to tu psala, ale jim se to nehodilo, je tam limit 35let, o 1rok jsem to prošvihla-no škoda. 😖

certina
5. lis 2009

Beruš - taky je mi to mocinky líto......no byl to teda pech..... 😠 ....ale tak jak píše Moňa - budou vánoce, svátky.....procvičíš mojžíšovku a s novým rokem to pude líp......uvidíš!!!!!Tak se holka drž a hlas každé nové změny....ať jsme v obraze......

Tééda - Moni - to už je kus mrněte... 😅 , tak hlavně aby to teď tou hlavou dolů už vydržel!!!Musíš mu promlouvat!!
HOlky a jak to vidíte ten další týden s tím srazíkem???Mně by to tak nějak vyhovovalo ve středu???Co Vy na to??

b.e.r.u.s.k.a
5. lis 2009

Holky díky za podporu,už jsem se nějak otřepala a těším se do dalšího boje.Kdyby to nebylo,tak drahé,tak zkoušíme každý měsíc,ale asi by mi to neprošlo v práci.Jináč vám vzdávám hold,před tím,že chcete darovat vajíčka.Já bych taky šla do toho,ale bohužel nemám dostatek,takže bych jim moc nepomohla.