Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
13. lis 2009

hlavně že oni na hoře mají takové platy a výhody 😠

capenka
13. lis 2009

ahoj holky dočítám vás

capenka
13. lis 2009

tak včera jsem to vzdala ze vším ,ale jak jsem vás dočetla ,ten servis ,jak asmenka píše v Reprofitu ,a hlavně mi dalo to
Britko ,máš už věk jako já,a jsi bojovník ,já už asi nemám sílu,je pravda ,že Machač říkal ,věk už dělá hodně ,a jak padne 35 let ,tak u mě je to včudu,,takže snad nám pomůže

certina
13. lis 2009

holky jedny, nevěšte hlavy.....ono to přeci jednou musí vyjít 😉 ...to by byl zakopaný pes v tom!!!! 😉 To vyjde....jsme tady s Váma a držíme všem moc, moc, moc palečky!!!!!!!!

britka
13. lis 2009

capenko je třeba bojovat a nevzdávej to.Mimča budou věř mi.Jsou to nervy a psychika,ale to vyjde.Víš jak holky píšou co kolik stojí,ale jak jsem byla u doktora tak mi řekl,že to bude stát 80000kč,tak mám toho plnou hlavu ale já se nevzdám mám na to rok, pak už ten věk blbej by to bylo blbé.tak je třeba udělat vše pro to.

juvik
13. lis 2009

ahoj holky,
tak co nového?
mě dneska začal bolet celý podvozek, tak myslím, že mrcha už je někde za zatáčkou. 🙄
Teď jsem dělala mrkev s jablíčkem a pomerančovým džusem, tak budu mlsat...zdravě 🙂

irinka.j
13. lis 2009

ahoj holky, capenko, britko, moje mamka ma sestřenku,které je 47 a jde ještě letos naposledy na IVF, byla jsem z toho docela prekvapena. Myslím si ,že to je na každém jak se rozhodne a jak se cítí. Jinak je to skvělý holky, že jde te dál a bojujete.

zuzka72
13. lis 2009

Dala jsem fotky vorvaně do albíčka, tak mrkněte, ale opatrně, ať to s váma nesekne. ☹ 🙂

irinka.j
13. lis 2009

zuzi, pěkné pupendo 🙂

micinka22
13. lis 2009

Zuzi konečně je to na tobe videt..jo?? ale teda drsnej skok za 3 týdny!!!!!! nojoo dvojcata!!! ale jen at rostou .-))

britka
13. lis 2009

zuzi pěkné fotky.Irinko víš kdyby člověk otěhotněl hned jak chce to by bylo super,ale já 2 1/2 roky zapinkala ve ferťasu a to byla velká chyba,machač mi řekl že uspěšnost na 3 transfer je 95%u reprofitu a že jsem vyhodila peníze oknem a to měl pravdu.

irinka.j
13. lis 2009

Já taky odešla z ferťasu, sice mic nic špatného neudělali, ale snad díky bohu jsem našla tuhle vaši diskuzi, a vím,že je i něco lepšího. Doktor má opravdu zájem o to aby ženská otěhotněla a co je pro mě úplně úžasné a těším se na to, je až uvidím na plazmě jak do mě davají embryjka. To ve ferťasu nemají, to tam na mě čučela kamera při zavádění, takže dole v sesterně měli pěknou kukandu.

teddyna
13. lis 2009

ahojte všem.dneska mě pustili domů,Vojtíšek je v inkubátoru.je to bojovník.už má jen kyslíkové brylečky na dýchání,ale ty má jen tak pro kondičku.krmen je sondičkou a dávají mu umělé mlíčko,páč já zatím nemám nic.Mám sice od Léňi půjčenou odsávačku,ale ať tahám jak tahám,tak jsem zatím nic nenatahala.Asi moc spěchal na svět.domů si ho budem moct odnést až s váhou 2100g a podmínkou,že bude hezky přibírat a vše půjde ideálně.řekli nám,že do data předpokládaného porodu bysme měli být doma.manžela se dycky drapsne za prst a držžží a neupustí.Od včerejška se opaluje na solárku-ale není z toho moc vodvaz,páč je rozbalenej z dečky a to se mu nelíbí.za chvíli tam za ním jedem.ještě se stavím v obchodě pro nedonošeňátka a omrknu oblečky,protože vše,co mám,tak v tom se nám asi ztratí.a plenečky pro nedonošeňátka taky nejsou běžně v hypermarketech.musím to všechno pozjištovat a hlavně doma vše připravit.protože jak půjde Vojtík z inkubátoru na vyhřívanou podložku,tak mě přiijmou k němu.Já jsem fyzicky v pohodě-nejsem nastřižená,ani roztrhnutá.takže tři ho´dky po porodu jsem si chodila po nemocnici,jak by se nic nestalo.psychika je horší,páč se rozjíždí laktace a to hormony jen lítají a zvlláště jak vidím toho chroustečka v inkubátoru,tak je to hodně špatné se mnou.ale těší mě,že ho doktorka chválí,že je šikovný. děkuji všem za smsky,telefonáty - ani nevím,komu jsem odpovídala,komu ne.kdyžtak se na mě nezlobte,jestli mám někde něco nevyřízeného.ale bylo vše nečekané,rychlé,nepřipravené.manžel vše na rychlo nosil,jméno jsme vymysleli hodinu před porodem...no prostě to stálo za to.jak se zvetím,budu tady častěji.

irinka.j
13. lis 2009

ahoj teddy, přeju ať malý co nejlépe prospívá a přibírá na váze ,ať ho co nejdřív můžete mít doma, a tobě hodně sil to všechno zvládnout.

certina
13. lis 2009

Ahoooooj Moniiii................tak hodně sil......a neboj - malej je moc velký bojovník.....a všechno to hravě zvládne....vždyť na to má Vás oba...!!!Jsme rádi, že jsi tady zpátky s náma.......
Hele a ty věci pro nedonošeňátka, to by asi mělo být i v lékárnách , ne??Jinak asi nejspíš nějaký specializovaný obchod, ale to ani nemám v merku, jestli tady v okolí něco takového je.......já myslela, že ty mimiška jsou v nemocnici do větší váhy a až pak můžou dom.....a to už vlastně můžeš obléct do nejmenšího co je běžně v obchodě, že??No ale při váze 2100g to bude asi horší.......no ale Vy to nějak vykoumáte - jste šikuly....... 😅 😉 ...tak zatím pa, pa......hele a nahoď nějaké fotečky do albíčka!!!!!Tu co mám v mobilu je ještě s čepičkou a hadičkama........tak až budeš mít chviličku............pa

certina
13. lis 2009

jooo Zuzi - a pěkné foto břuška!!! No konečně jsi mě aspoň dohnala ..... skok před třemi týdny teda pěknej....to mě dokonce za chvíli asi i předběhneš.....no jak by nééé.....vždyť dvojčátka jsou dvojčátka, že???Však pěkně papej - ať se hošani maj dobře!!!!! 😀

zuzka72
13. lis 2009

Certi-hoď taky nějaky foto bříška-jen slibuješ.... 😎
TEDDYYYYYYYYY-ahoj, gratuluji, držte se a jak budeš mít chvilku napiš podrobnosti, jak to na tebe přišlo, jak jsi to poznala a jak to probíhalo atd. Jsem napnutá. 🙂 A vyfoť nám broučka Vojtíka, pokud se to teda může. 🙂

certina
13. lis 2009

jjjo Zuzi - já vím, furt jen slibuju......ale já ani momentálně žádné foto nemám......jak začnu další tt , tak zkusím vyfotit..........takže příští týden zkusím hodit foto.....když mi to taky většinou nejde.....páč to vyfotím na nějakou velkou velikost a pak s tím neumím pracovat i proto v albíčku nemám skoro žádné fotky - protože s tím prostě neumím a nemám tady nikoho kdo by mi to tam dal........ale pokusím se...... 😝 😅

juvik
13. lis 2009

Teddy, ahoj, vítej zase doma 🙂 ...přeju ať jste doma brzo všichni tři pohromadě a začnete si to užívat 😉

juvik
13. lis 2009

jedem k našim, tak mám trochu obavy, naši jsou totiž ohromně zklamaní, že to zas nevyšlo ☹
Jim jsme to řekli, že zas zkoušíme, protože se ptali a já jim neumím lhát...jinak jsem to řekla teď jen své nej kámošce a jsem ráda, protože to vysvětlování pak a ty řeči...tak je to v klidu, nikdo jinak nic neví a ani příště to říkat nebudem. 🤐

inzulinka
13. lis 2009

Holky, nevíte, kolik se doplácí v Reprofitu za IUI?! Jedeme tam v neděli a do telefonu mi Machač řekl, že budu doplácet, ale kolik mi potom řeknou holky... Nemám vůbec představu, kolik peněz s sebou 😖 ...

juvik
13. lis 2009

inzu, poslala jsem ti do IP ceník, co mám od Micinky, tak koukni...

certina
13. lis 2009

Juvi .... a ještě to tady víme - my holky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

juvik
13. lis 2009

no jo...s váma se počítá 😀 ...ale vy to chápete, protože víte co to obnáší 😉

asmeena
13. lis 2009

Tak jsem zvládla přečíst pouze příspěvek od Teddy a bulím tady jako želva. Je to nádhera, že to tak dobře dopadlo a neboj určitě bude Vojtíšek pořádné chlapisko a zachviličku z něho bude cvalík a budete ho mít u sebe doma. A hormony to je jasná věc, ty dokážou zamávat. Drž se a hodně zdravíčka.

asmeena
13. lis 2009

juvik: musela jsem se řehtat, bolí tě podvozek a mrcha je v zatáčce, tak tato hláška nemá chybu 😀

zuzi: proč by to s námi mělo seknout, máš krásné bříško.

zuzka72
13. lis 2009

Čerti-ty opico, já ti už alespoň 2x psala, že mi máš fotky poslat, že ti je zmenším. Nevymlouvej to a hoď foto. 😀

asmeena
13. lis 2009

certi: zuzka má pravdu, jen se nevymlouvej a šup šup ať se inspirujeme. 😉

certina
13. lis 2009

ok - tak já to teda příští týden provedu.....když jinak nedáte ☹ 😒 😠 😎 .......

asmeena
13. lis 2009

co to tam je za smajlíky certi 😠