Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
20. lis 2009

dobrý večer všem. přeju všem moc a moc krásné dálnice na těhu testech. to bude o vánocích veselo,jak vám to všem vyjde. Vojtíšek je už v postýlce,mohla jsem si ho kdykoliv vzít na ruce.zkoušeli jsme přiložit.sice se přisál,ale netahal. doktorka říkala,že potřebuje hoodně času,napřed musí trošku zesílit,aby mohl sát.
tak odsávám mléko a vozím do nemocnice. Dneska jsem nějaká strašně smutná,všechno na mě padlo. jak jsem odcházela a musela tam Vojtíšeka nechat - to byl strašný pocit ☹ ☹

sara.max
20. lis 2009

Teddynko nesmutni, bude dobře. Ty máš Vojtíška, ale my ještě na ty svoje // čekáme. A s tím přisátím to bude za pár dnů lepší, počkej až začne pořádně tahat, hrozně to lechtá, když začne šmejdit jazýčkem přes bradavku 🙂

teddyna
20. lis 2009

sara.max - on šmejdit asi jen tak nezačne. sací reflex je zatím nic moc.přeci jen,měl být ještě dva a půl měsíce v bříšku. myslela jsem si,že jsem po porodu už v pohodě,ale dneska se to nějak zvrtlo a jsem fakt vyřízená psychicky.fyzicky to ještě nějak dávám,ale ta psychika je strašná. ☹

certina
20. lis 2009

Ahojte holčiny...................
supr přehled testování.......tak a je v tom jasno......ještě si pamatovat na které stránce se to najde a je to.... 😉 .....Tak všem držím moc, moc, moc palečky........ať už se to tady prolomí......!!!!!!!!!!!!!!! 😕

Moni - nesmutnííííí..........Vojtíšek je pašák , mooooooc šikovný, všechno to hravě zvládne....dej mu čas.....depku hoď za hlavu a těš se na zítra až se za ním zase rozjedeš 😉 a budete krásně spolu......no a kdy teda k němu nastoupíš do nemocnice??Krásně jsi nám ho zase blejskla do albíčka, zase z jiné strany - je fáááákt strášně krásnééééé miminko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

certina
20. lis 2009

Moni - vydrž - chce to ještě trošičku času..............buď silná......máte krásného malinkého Vojtíška a ten Vás potřebuje taky šťastné a silné.......tak vzhůru do toho.....jen se vyspinkáš a budeš zase u něho..... 😉

sara.max
20. lis 2009

Přidávám se ke všem a říkám teddy vydrž. Psychika je to nejhorší! Když je pošramocená, tak se z toho člověk nedostane jen tak přes noc. Nevím jak ti poradit, takové ty babské rady mi připadnou stupidní. Mně pomohlo v životě když jsem potřebovala povzbudit vždycky jen hodně sportu. Ten bohužel teď nemůžeš a cokoliv jiného ti stejně vždycky přenese myšlenky na Vojtíška. Ale jedna věc mi pomohla když jsem se rozváděla a byla opravdu psychicky mimo. Koupila jsem si veliké krásné kožené album s klasickými rožky na fotky a začala do něj malovat, přidávat fotky třeba když jsem byla malá, pak naši svatby a k tomu jsem přidávala vtipné komentáře a malování. Zabralo to hodně času a bylo to určeno pro moje děti. Nevěřila bys, jak moc rádi si v něm listují do dnes. Mně to tehdy hodně pomohlo a oni mají něco s čím porostou.

b.e.r.u.s.k.a
20. lis 2009

Krásná tabulka holky,tak koukám,že tu je spousta čekatelek na//.Já vám tak závidím,dnes jsme se s manželem domluvili,že to zkusíme bez snažílkování vydržet a v březnu se uvidí,co nám potom paní dr.řekne.
Teddynko,jak holky píšou nesmutni,vždyť malému se daří a je zdravoučký.Musíš být hodně silná i kvůli němu.Miminka vše vycítí.Kdybych mohla,tak tě nějak rozptýlím,ale přes net to nejde a bydlíš daleko.Neboj brzy bude LÍP!!!!!!

britka
20. lis 2009

Moni i já se přidávám,netrap se nebo Vojtíšek vnímá.Pamatuješ jak jsi mi napsala,jak jsem se byla psychicky na dně?V práci se mi nedařilo,napsala jsi mi že ať se netrápím mám to ještě v emailech fakt.Jak ti bude všelijak příjď na kafe nebo se stavím za tebou a podřístame co ty na to,tak daleko to od sebe nemáme.

jessica112
20. lis 2009

Ahoj holky, právě jsem to vše dočetla a hlásím se na příjmu.
Vojtíšek je nádherné miminko, ještě půl kila a můžete domů ne ?
jinak testovat mám 1.12. ale klidně to tak nechej o ten jeden den,stejně to asi nevydržím 🙂

teddyna
20. lis 2009

holky,po poradě s laktační poradkyní mi řekla,že mám klasické příznaky nástupu laktace - tečou slzy,teče mlíko. hormon prolaktin teď skáče a bude mu chvíli trvat než se zaparkuje na nějaké přijatelné hladině a pak už to bude snad dobré. mám vydržet ještě pár dní - jak s odsáváním co 2 hod a v noci co 3.jo a jsme vyvěšení s Vojtíškem na webu naší duly-tak je Vojtíšek slavnej.
ta nová fotečka v albu je z dneška z postýlky.
děkuji vám všem za podporu,jsem ráda,že vás mám

jessica112
20. lis 2009

teddy drž se, vše bude ok a Vojtíškovi velkou pusu od nás všech.

b.e.r.u.s.k.a
20. lis 2009

1) donnald 29.11
2) jessica 1.12.
3) asmen 4.12.-KET
4) sara 11.12. - 2.IVF
5) mici 16.12.

b.e.r.u.s.k.a
20. lis 2009

Jessi a už je to ok 🙂

b.e.r.u.s.k.a
20. lis 2009

ČEKATELKY NA //

1) donnald 29.11
2) jessica 1.12.
3) asmen 4.12.-KET
4) sara 11.12. - 2.IVF
5) mici 16.12.

STIMULKA

Jaja35

ČEKATELKY NA ZAČÁTEK STIMULACE

Beruska
Britka
Capenka
Irinka j.
Katapola

TĚHULKY

Zuzka 72-dvojčátka-chlapečci

MAMINKY

teddyna-Vojtíšek

b.e.r.u.s.k.a
20. lis 2009

Snad jsem něco nespletla a na někoho nezapomněla 🙂

jessica112
20. lis 2009

beruško vše ok, právě smažím manžílkovi palačinky, to jsou chutě co? On příjde z hokeje za chvíli a má děsnej deficit cukru 😲

britka
21. lis 2009

beruš dala jsi ti krásně do kupy neděláš v kanclu?To než bych dala do kupy tak by byly vánoce.Toho manžílka pěkně rozmazluješ.moni koukla jsem se na fotky na prcka ten je šikovnej a tak pěkně spinká.Už aby byl doma ve své postýlce,kdy asi budeš s Vojtíškem v nemocnici jak to vidíš?

sara.max
21. lis 2009

teda britko, vstávala jsem ráno o půl šesté a myslela jsem, že jsem "prdlá" jen já 🙂 . A koukám, že ty vstáváš v sobotu ještě dřív. Tak hezký den 😉

beruško díky za tabulku, je super !

Jinak holky vám všem hezký den, maminkám pohodu a klid, Vojtíškovi dobré papání, aby rychle přibral a všem snažilkám dobrou náladu a optimismus.

donnald
21. lis 2009

Ahojte holky,

Moni, jak už psali holky - hlavně se drž!!!!! Ono je vážně pravda, že děti cítí psychické rozpoložení rodičů. Mám za sebou pár semestrů psychologie a je to dokázaný 😀 😀 😀 😀 😀 , Takže MOni, hlavně sílu a klid. Ikdyž vím, že se to snadnějí píše ...

Jinak holky, v tabulce těhuletk nám vypadla Certina!!!!!

donnald
21. lis 2009

ČEKATELKY NA //

1) donnald 29.11
2) jessica 1.12.
3) asmen 4.12.-KET
4) sara 11.12. - 2.IVF
5) mici 16.12.

STIMULKA

Jaja35

ČEKATELKY NA ZAČÁTEK STIMULACE

Beruska
Britka
Capenka
Irinka j.
Katapola

TĚHULKY

Zuzka 72-dvojčátka-chlapečci
Certina - 1 miminko 🙂

MAMINKY

teddyna-Vojtíšek

b.e.r.u.s.k.a
21. lis 2009

Donald díky na certinku jsem si vzpomněla až když jsem vypla počítač,pořád mi vrtalo v hlavě,že je víc těhulek

jessica112
21. lis 2009

Dobré ráno všem a krásný celý den. 🙂

britka
21. lis 2009

ono dostat se k počítači to je problém.Takže jsem to ráno využila a napsala.Holky to bude super až budeme mít všechny mimča a budeme si psát jinak.Kdo jak přibral,kdo má první zoubek atd.nebude to super? 😀

irinka.j
21. lis 2009

Ahoj holky, ta tabulka je super, ještě by mě zajímalo, kolik holek z té tabulky je přeběhlíků z ferťasu 😀
Chybí vám tam ještě MICINKA ta stimuluje.

irinka.j
21. lis 2009

Promiňte přehlídla jsem ji je v čekatelkách 😅

certina
21. lis 2009

!ahooooj holky..............
Verun díky..........že jsi si na mě vzpoměla..............už jsem se lekla, že jsem z kola vypadla 😀 😀 😀

Co plánujete na víkend??

Brit......píše se to dobře, už jsem nad tím taky přemýšlela, že to bude fajn.....až budeme všechny maminy....ale jestli pak bude taky nějaký ten čas, že???No snad jo.....budem se snažit..............

tak hezký víkend Vám všem.................pro mě dneska asi nebude zas nejlepší.....venku svítí oskar (což v těhu dost špatně snáším) a ke všemu jsem od včerejška nějaká neohrabaná a unavená a ráno jsem se vzbudila s bolestí v krku.............tak budu celý den mlsat vitamínky a čajíček.............

tak pa, pa...............mějte se a hezký víkend!!Hlavně pracujícím 😖 😀 😅

b.e.r.u.s.k.a
21. lis 2009

certi promiň,ale jaksi mi to vypadlo,ale už je to napravené 🙂

b.e.r.u.s.k.a
21. lis 2009

Kat chtěla jsem se zeptat,byla jsi po tom cvičení v pohodě.Já jsem včera docvičila druhou půlku a děsně mě bolí krční páteř,dala jsem jí zabrat,hlavně při Zadečkování,manžel mi nepomáhal,tak jsem musela sama. ☹

lenka_s
21. lis 2009

Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem nějak nepíšu, stíhám vás tak přečíst. Bohužel stále trpím celodenními nevolnostmi a k tomu se mi přidává občas i migréna na 2 až 3 dny. Říkám si, kdy to přejde. Zítra končím 12tt a stav se mi spíše zhoršuje, než zlepšuje, tak jsem zvědavá co mi doktor v úterý řekne. Pořád si říkám, že to kvůli prcka vydržím, ale trpí tím Lukášek, protože pořád odskakuji na záchod, jak mě natahuje.

Teddynko drž se, Vojtíšek je úžasné, nádherné miminko 🙂 🙂 🙂 . Neboj, do týdne se přisaje a zjistí jak je to dobré a pak bude přišátý jako klíšťátko 😀 .

Holky přeji vám všem co čekáte //, aby jste je brzy objevily. Nevěšte hlavu, určitě si nadělíte ten nejkrásnější dáreček pod stromeček.

teddyna
21. lis 2009

Leni,díky za tvoje slova. moc bych si to přála,aby se Vojtík přisál - pak už by to šlo jak po másle. ale je ještě malinkatý a nemá na to sílu.
neboj,tvoje migrény přejdou a bude zase dobře. a Lukášek je šikulka a určitě to pochopí,že má maminka brášku nebo sestřičku v bříšku.