Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
15. pro 2009

Holčiny, píšu do všech diskusí,do kterých přispívám, jelikož teď nevím, kde jsem to viděla. Která z vás je ta z Těšína, popřípadě poblíž a psala tady, že má příbuzné v Polsku?

juvik
15. pro 2009

Zuzko, já sice jsem kousek od Těšína, ale příbuzné v Polsku nemám, takže já asi nejsem ta, co myslíš 😀
Jinak nevím, jestli to je někdo z téhle diskuze...

asmeena
15. pro 2009

juvik: neboj sestřička se ti ozve sama. Mně teda volala druhý den co mi přišel od Machače email a ptala se mě na přesnou adresu, ale pošta v Ostravě je jak zpomalená, protože mi to přišlo až skoro za týden. Máme s poštou pořád problémy.

asmeena
15. pro 2009

leni: ty si chudáku teda vytrpíš, a pak že nejhezčí v životě je těhotenství, to aby se člověk pořád akorát nervoval místo toho aby si to užíval.

juvik: a kdy budeš stimulovat? Já mám strach, že mi to na leden nevyjde, i když clostík už mám taky nafasovaný.

juvik
15. pro 2009

Asmee, ahoj, no já ještě nevím, jestli do toho půjdem v lednu nebo až později... jsme teď trochu na štíru s penězi...k tomu teď svátky - dárečky a tak, takže uvidíme....ale clostík chci mít pro jistotu doma 😉
Jinak budu teda teď brát jen 2x denně....Machač mi to snížil, protože jsem měla 7 vajec a nic moc, tak aby jich bylo míň a nechá prý mě stimulovat o den dýl, aby byly zralé....jsem zvědavá

juvik
15. pro 2009

Jo a Machač mi psal včera a sestra se dnes neozvala...tak jsem ji ještě napsala.... nevím, jsou tam ještě nebo mají už volno?

asmeena
15. pro 2009

mají od zítra volno asi. Tak jí zkus zavolat na ten mobil, třeba to nějak vykoumáš

juvik
15. pro 2009

od zítřka...aha 🙄 ... no uvidím, buď ji zítra zkusím zavolat nebo se na to vyprdnu....maximálně mi to pošle v lednu no...kdybych už tak chtěla začít v lednu,tak pro začátek tam nějaké zbytky od minule mám a pak bych to pořešila
jdu na Ulici...pa

certina
15. pro 2009

ahoooj holky........jsem utahaná jak pes...........právě jsem dorazila z těhobiku.......a chce se mi šíleně spááááát....průběžně Vás pročítám....snad se brzo ozvu víc...............
jen jsem Vám tady všem chtěla napsat ať víte..............že Vás tady všechny mocinky pozdravuje Monika/Teddyna...........je s Vojtíškem od pondělí doma a užívají si klidečku.......Vojtíšek prospívá hezky, papá.....takže je vše ok........až Monča najde chviličku, tak pisne víc.................. 😎

tak já jdu spáááááááááát - brou všem 😔

certina
15. pro 2009

Jo a Juvik - kdyby jsi chtěla - já doma ještě jeden clostik mám ............ tak když tak můžu klidně poštou poslat! (samo, že zadarmo)!...tak když tak pisni.............

britka
15. pro 2009

Ahojte holky nějak nestíhám.Do práce pak doma je to jak po vybuchu.Topení hotové a ještě se dělá v jednom pokojíčku sadroš.Ráno jedu do Brna v tajovém počasí a jestli se zadaří tak 20.12-nebo 21.12 opět a to už na transfer.Jsem zvědavá jak to v Brně najdem.Venku je vítr a mrzne.To je dobře že monča je už doma,v nemocnici to je na nervy a teď konečně jsou doma a v klidečku. 🙂

asmeena
15. pro 2009

brit: v Brně fungují? Já myslela, že mají od 16.12. dovolenou.

britka
15. pro 2009

jsou tam máme tam být na 10h.ráno.

britka
15. pro 2009

Mám se zeptat jak dělají do konce roku a kdy začínají v lednu?

micinka22
16. pro 2009

Veru ja myslela že jen v Ol maji dovolenou

micinka22
16. pro 2009

tak sem psala dr kam mam jit na utz...tak sjem zvedava

britka
16. pro 2009

Právě jsme se vrátili z Brna cesta nic moc.Je to krásné prostředí a sestřičky ochotné.Dr vysmatý a v jednom kole.

teddyna
16. pro 2009

čaute holky.tak jsme od pondělka doma.zatím to zvládáme statečně,ale den strrašně rychle utíká jak mám rozvržený den v tříhodinových intervalech,kdy se Vojtíšek krmí.zatím je Vojtík moc hodný,ale on ty lumpačiny chytne určitě taky.je to fakt pohoda doma - v té nemocnici to bylo na palici a navíc bez návštěv.lituju ty maminy,co tam budou tvrdnout přes svátky a navíc nejsou ty návštěvy-to tam bude psychárna totálně.hned včera u nás byla obvodní doktorka,tak zatím vše OK.je to prý takový malý koblížek 😀 . teď mám chvilku na net než se koblížek vzbudí a bude bašta a půjde zase spinkat a já s ním,páč jsem po té noci celá nějaká rozlámaná.
a jak to tady vypadá s těhotnýma?nějak nestihám pročítat,co jste napsaly,když jsem tu nebyla.

micinka22
16. pro 2009

Britko a jak jste tedy dopadli?.)))

Teddy vítejte doma🙂) to víš že začne lumpačit ..jen co se doma rozkouká 😀 😀 😀 😀 😀
a ta psycharna..mě stačilo v nemocnici 5 dnu a to sem mela navstevy a manzu skoro porad:// proste mi to prostredi vadi 😒

irinka.j
16. pro 2009

Ahoj...
Brit, taky jsem zvědavá, tak jak v Brně?
Moni, Jessika má myslím dneska usg. a měly by být snad už vidět 2 srdíčka. Tak snad napíše.

irinka.j
16. pro 2009

Mici a kdy budeš testovat. 🙂

micinka22
16. pro 2009

irinko...už mam udělané 3 testy..viz profil .-)

irinka.j
16. pro 2009

Mici, musela jsem se teď podívat zpátky kdy jsi měla ET, přišlo mi to u tebe nějaké rychlé, prvně jsem koukla na tabulku. Tak to gratuluju k dárčku. 🙂

micinka22
16. pro 2009

irinko ja testovala tyden po Et...tak jako minule ..jsem ráda že to snad vyšlo..hlavne at se dari i dal ...
a diky .-) je to krasnej darecek

britka
16. pro 2009

Moni to je dobře že Vojtíšek je hodný.Zítra odp.musím zavolat jak si mimičci vyvíjejí a v pond.si jedeme do Brna pro vánoční dáreček. 🙂 Mici to je super,že ti to vyšlo. 😉

asmeena
16. pro 2009

teda mici to čučím jak to u tebe šlo pěkně rychle, to je krásný dáreček pod stromeček. A na krvi jsi byla?
A kde máme foto testíku, ať se můžeme inspirovat?

Teddy: to je dobře, že už jsi doma. Já bych to ve špitále asi taky moc dlouho nedala.

aneta1199
16. pro 2009

Ahojte holky!
Chtěla bych nahlásit, že jsme na konec února objedaní do OL k dr. Macháčovi. Jsou to teda pěkné čekací doby, ale zrovna mi to neva, chtěla jsem si teď dát pokoj.
Jo a ve Fertimedu mi už den po mé žádosti o výpis ze zdravotní dokumentace volali a je nachystaná (za 150 Kč 😵 ... a možná ještě 60 Kč za návštěvu 😀 😀 😀

aneta1199
16. pro 2009

Asmeenko, všimla jsem si, že IVF prokládáš minimálkama. Jak se to dá dělat často? Třeba každej druhej měsíc?
A ještě by mě zajímalo, když už přejdeme po dr. M. - jaké jsou čekací doby v čekárně? Funguje to nebo se čeká dlouho? Kolikrát za IVF jste byly zvané na kontrolu?

asmeena
16. pro 2009

anet: já myslím, že i klidně každý měsíc. A já jsem nikdy moc dlouho u Machače nečekala.

asmeena
16. pro 2009

a během poslední stimulace jsem byla zvaná pouze jednou na kontrolu