Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
26. led 2010

Tedá koukám, nestíhám dočítat, ale poslední stránku jsem prolouskala a ta mluví asi za vše
Sari: moc moc gratuluji, opatruj se a ať vše probíhá v pořádku a tak jak má - hodně štěstíčka. Zázraky se prostě dějí. Konečně další těhulka. Tak doufám, že zase začne ten těhulkový boom

mici: gratuluji k těhuřidičáku

sukub: ať dneska dobře pochodíš a máš tam krásné folíčky a hlavně ať máte dobrou cestu. Ale sníh ti nenapadl, tak snad to bude bez komplikací

zuzka72
26. led 2010

Pupek 35tt v albu a svetříky taky. 🙂

micinka22
26. led 2010

dobre rano..Zuzi pupajz super..a pekne ti klesl.. 😎 😎 😎 😎 svetirky dobree..ja už další týden začnu šít

zuzka72
26. led 2010

Mici to by jsi měla začít, víš, jak rychle to utíká. 🙂 Aby jsi to stihla, raději dřív, než to pak dohánět. 🙂 Ty brďo ty už jsi 10tt...... 🙂 To to letí. Co na to Lilča? Chlubí se, že bude sestřička? 🙂

micinka22
26. led 2010

Zuzi zítra už 11tt heč 😀 😀 😀 😀 nemám stroj..včera ho posílali tak tento týden by měl dojet..
Lilča nic..to až bude břicho vidět a malý kopat.. .-)

zuzka72
26. led 2010

Mici ty sisi koupila novej stroj, pochlub se, jakej? Ty brďo 11tt-ty mě doženeš..... 😎

zuzka72
26. led 2010

🙂 Kvakuska-ještě mi donese jeden pytel, tak tam to určitě bude, tak ti to schovám, zatím jsou tam jen svetry s čepicema a chybí jim ty kalhoty, ale to tam bude neboj, myslím na tebe.

certina
26. led 2010

tééééda Zuzi - pupajs fakt hezký....já zas dneska ráno zapoměla fotnout....tak zítra.....no fakt Ti pěkně klesnul dóoole - hoši tu budou co by dup! 😀
no a svetříky nádhera.....krásné!
Míšo - tak říkáš páreček jo????

certina
26. led 2010

já zrovna dorazila z práce - jsem se tam byla juknout.........páč dneska nastupuju na mateřskou (peněžitou pomoc v mateřství)....ufff letí to jako voda!

britka
26. led 2010

Saro taky se přidávám ke gratulaci zázraky se dějí 🙂 Mici to tak letí to člověk ani nepostřehne.Moni za tu tchýni by jsi musela ještě doplatit jestli tak je pošlem i s tou mou co ty na to 😀 Zuzi tobě se to už taky blíži .Holky ta zima to je děs 😠 už mě nebaví.Holky manžílek pořád marodí a já mám problém se kouknout na stránky.Martine s tou nem.si nedělej starosti,hlavně se nepřepínej musíš se šetřit,ale to ty víš ne?

irinka.j
26. led 2010

Ahoj holky,
Sari, gratuluju, tak jsme na tom stejně, nám se nakonec taky zadařilo přirozeně, my máme kontrolu 4.2. Akorát, že mě prcek dává zabrat nevolnosti mám pořád od rána do večera. Začínám 9tt.

Sukub ten kontryhel se pije od 1DC do 14 DC a pak pouza do 1DC.

To já si na tchýni nemůžu ztěžovat vidím ji snad jednou za čtvrt roku, ale musím říct,že je vpohodě. Za to tchán má nápady, když má pocit,že už mě dlouho neviděl, tak si mě nechá dovézt na firmu. Jenže místo toho aby si se mnou povídal, tak pracuje, dál čučí do počítače a já sedím v křesle a čtu si, hlavně,že mě viděl 😀

ferdice
26. led 2010

holky prosim vas jen se chci ujistit e-mail na machace je machac@reprofit.cz? diky

zuzka72
26. led 2010

jj, to je on. 🙂

ferdice
26. led 2010

dekuji Zuzi, uz jsem mu napsala. mela jsem pozitivni test 32. den cyklu, ale strasne slaboucky a z krve skoro zadne hcg (23 jednotek). je mi jasne ze to zase nedopadlo dobre, ale asi potrebuji ujisteni. fakt se upinam k IVF, i kdyz Machac nenaznacil, ze by to mohlo pomoci, tak si rikam a doufam, ze to IVF by mohlo pomoci.

sukubka
26. led 2010

ahoj holky tak cesta byla ok.Machač zase usměvavej jako vždy a říkal že je semnou max.spokojenej mám 7folíků v neděli ráno mám volat a řekne mi na kolik ještě v tu neděli dojedu na kontrolu.OPU říkal že vypadá úterý nebo středa v pátek a sobotu pícham jakýsi ampule,už se těším na OPU jsem divná?fakt sem ráda že se zase něco konečně děje!!!

ferdice dej nám určitě vědět co Machač napsal,mě věčinou odepisuje až na večer kolem 21h jinak zítra letí do španělska dneska mi to říkal a vrací se právě v tu neděli brzy ráno,proto mám volat až v 10h a upřesní nedělní čas kontroly!!!jinak já mám za sebou 2ivf bez úspěchu a pro mě tedy je ta minimálka mnohem šetrnější,no uvidím kolik se najde vajíček pak se posoudí co je lepší!ale jsem rozhodlá chodit zatím na minimálku,ikdyž doufám že je tato poslední 😉

Zuzi pěkný fotečky!

jinak co děláte holky?

ferdice
26. led 2010

Sukub a to mas z minimalky 7 foliku? to je krasne. cos uzivala? ja kdyz uzivam clostil 2x1 tak mivam obvykle 1 vyjimecne 2 foliky. dik i za tu info, ze odlita do Spanelska, alespon kdyz neodpovi, tak budu vedet ze to neni proto ze by se na mne vykaslal, ale ze proste neni na mejlu. stejne mohu jen cekat. uplne te chapu ze jsi rada ze se neco deje, nejsi divna 🙂

sukubka
26. led 2010

ale nemáě náhodou iui?já uživám clostík
on ti dneska odpoví mě taky odpověděl hned v ten den!

sukubka
26. led 2010

ale jím clostík 3x 1

asmeena
26. led 2010

sukub: tak to je super úrodička, a teda Machač je supermuž, to snad není možné, ještě nebude ani aklimatizovaný po příletu, ale už bude provádět kontroly. Je opravdu dobrej. Ještě, že ho máme.

Zuzi: bříško pěkné a vůbec mi nepřijde, že čekáš dvojčátka, jsem si představovala nějaký mega pupek a ty máš pořád krásné bříško.

sukubka
26. led 2010

asmenko to je fakt supermuž!sem zvědavá kolik bude se 7folíků vajíček!
kolik jste měli vy holky folíků a pak vajíček?

stephanie
26. led 2010

ahoj sukub, jsem na tebe dneska myslela...tak to je fajn, že jde vše podle plánů a představ 😉
já se v těch folíkách nevyznám - sama v tom mám dodnes zmatek - jako kolik vajíček je vo folíku...
já mám ještě 7 zmražených, ale napadlo mě, jestli bych neměla jít do minimálky - jako že by bylo čerstvé - když jeden pokus nedopad a po druhém jsem potratila...ale nevím, jestli by s tím machač souhlasil---

jinak mám dotázek - jestli byl někdo z vás na genetice ---pokud ano, přes jakého doktora jste tam šly (jestli obvodni, nebo gynekolog) a jak to probíhalo... díky předem 😵

Zuzi ani se nenaděješ a budeš mít prcky v náručí...ale je fakt , že bříško už spadlo...

jinak machač snad nespí, píše maily i o půlnoci, vůbec to nechápu, jak to dělá...jeho manželka musí být asi hooodně trpělivá...nevíte, kolik má machač asi roků?

sukubka
26. led 2010

holky a kdyby bylo v úterý opu kdy je transfer?a to dělá OPU Machač,asi ne když je v olomouci že?

stephanie já byla na IVF ve Fakultní nemocnici a tam mi napsali doporučení na genetické vyšetření,ale může ti to napsat i tvůj gynekolog,hlavně musíš mít doporučení!

kolik let má Machač to nevím,ale taky by mě to zajímalo.

sukubka
26. led 2010

no a ve folíku může být vždy 1vajíčko,ale taky nemusí být žádné

stephanie
26. led 2010

sukub transfér je podle toho, jak se embrya vyvíjejí - buď po 3 dnech, nebo je prodloužná kultivace a to je transfér za 5 dní...jinak taky jsem měla opu když byl machač pryč, ale ti ostatní doktoři jsou taky super - hlavně koudelka 😵

stephanie
26. led 2010

sukub ale já měla tehda na UTZ 10 folíků na každé straně a pak u OPU 42 vajec

sukubka
26. led 2010

a o víkendu transfer probíhá?kdybych totiž měla prodluž.kultivaci tak by mi to vyšlo na víkend!
jinak holky dneska mi Machač dal 2ampulky toho bravele a říkal že se na to doplácí za 1ks 400kč ale sestřička po mě nic nechtěla to se pak hradí vše přes ten účet a tak prodluž kultivace se platí taky zvlášt?já myslela že se platí 10 000 + 1tisíc za každý folík nebo vajíčko?a to berou oplodněné nebo odebrané?

to je otázek co?

stephanie takže to není pravidlo 1folík max 1vejce.to teda koukám 😉 a ty máš minimálky?

sukubka
26. led 2010

no asi né když máš 42 vajuch

sara.max
26. led 2010

Ahoj holky, tak myslím, že Machač má cca 38 let, plus mínus rok.

Jinak si představte co se nám stalo. Zítra nám měli jít namontovat novou kuchyňskou linku. Nikdo se neozval, od rána jsme asi tak 40x volali. Pan Urban se nám ozval až teď, že nemá montážníky, že možná příjdou až příští týden. Takže já jsem už 3 týdny bez linky, neumíte si ani představit, jak tu žijeme mezi krabicemi a teď tohle. Taky jsem měla nahlášenou dovolenou, na kterou jsem se hrozně těšila a teď nic. Jsem děsně naštvaná a tak jestli někdy budete chtít linku tak se neobracejte na Kuchyně Urban. Zboží mají hezké, ale jednání hrozné.

sukubka
26. led 2010

teda sara.max to by mě trefilo,to můj bratr byl 1čdní bez linky protože opravoval dům a byl v nájmu a chtěl se na rychlo přestěhovat aby nemusel platit zbytečně další měsíc nájem a byl bez linky 14dní a nadával!hlavně k vůli dřezu atd!

jinak já byla do ted v klidu ale začínám nějak stresovat,pořád počítám kdy bude opu kdy bude transfer no hrabe mi 😉

zuzka72
26. led 2010

Tak holky to vám řeknu přesně štěpán je tak starý, jako já, takže má 37, jsme se o tom bavili, já mu tvrdila, jak jsem stará a on se mě ptal jestli on mi připadá starej, že má tolik co já. 😀 Tak jsem mu marně vysvětlovala, že on je chlap a to je něco jiného. 😀 On mě zase uklidňoval tím, že mám ovulace, jako osmnáctka. 😀 😀 😀