Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
7. únor 2010

Dobré ranko všem................ 😉

zuzka72
7. únor 2010

Dobré, trošku mrazivé. 🙂 🙂

britka
7. únor 2010

Nápodobně.Já už mám nakrmenou dravou zvěř a měla bych žehlit což mám toho hafo včera jsem vyprala cychy atd.Holky co dnes vaříte?dejte inspiraci.

britka
7. únor 2010

Je tam fakt mrazivo a náledí přetrvává tak pozor venku ať nespadnete.

certina
7. únor 2010

jjjo - raději ani čumák nebudem vytahovat 😀
já jdu právě žehlit fčil!!!!!!!!!!!!!!!!!Už pádím............včera jsem to jen poskládala, co nežehlím a teď ten zbytek jdu žehlit.... 😠
jinak já teda dnes vařím naší domácí MŇAMKU - jak to tady nazýváme............v troubě pečené vše dohromady na dně brambory na kolečka, na tom kuř.maso, na tom zase brambory na kolečka a zalité vše šlehačkou..........jupíííííííííííííííí to bude dobrota!!!!!!!!!!!

a co Vy????

britka
7. únor 2010

Já udělám asi bramborový salát a smažené kuřecí stehna.Venku je fakt strašně už i sněží,ven radši nechodit smrdí to tam úrazem,klouže to tam.Žehlit budu později ať mi to nepřeschne,plachty přímo miluji. ☹

certina
7. únor 2010

já už mám VYŽEHLENO!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

britka
7. únor 2010

Ty jsi šikulka šikovná nechceš to vzít na Šenov Certi? 😀

micinka22
7. únor 2010

Dobre rano 🙂
my byly vcera na svatbe svarovi..

Zuzi zvuky..jako já ani neveěděla že řežou 😀 😀 😀 si řikam kdy zažnou a oni už rozevírali dělohu..to je slyšet pač tak davaji nějaký háky nebo něco??škoda že mi zakryli výhled 😀 😀 😀 to já chtěla koukat co se tam děje..ale boužel no 😔 😔 😔 no a další zvuk je odsávání krve..jinak nic neslyšíš.a mimi samo řve 😀 😀 😀
ale pokud máš strach z toho tak se uspi...ja zase mam strach že se neprobudím z te celkové..je mi neprijemne nevedet co se kolem děje .-))

a my mame na oběd svíčkovou svatební heč 😀 😀 😀 😀

sukubka
7. únor 2010

pěkné ráno holky.
Unás i sníh přes noc napadl tak manža odhrnuje.
Já udělám rýži a kuřecí stehýnka.

Asmenko tobě se to už pěkně krátí 😉 držím na zítra pěstičky at je co nejvíc bojovníčků 😉
pregnyl už jsi píchla včera že?teda to pěkně rychle uteklo!

co máte na dnešek naplánovaného holky?

Zuzi moje švagrová jde rodit zítra ty dvojčátka(holkčičky)bude ji rodit jeji gynekolog jde to tady tak domluvit.Bude mít to lokalní umrtvení,ale holky jsou malí takže budou muset být ještě tak cca měsíc v inkubátoru.Nejblbější je že jí řekli že po císaři bude na jipce takže za ní ani nebudeme moct.Ale můj brácha u císaře bude.

Zuzu vím že se bojíš a máš strach z věcí jaký různý by se mohli stát,ale neboj dobře to dopadne!doktoři vás pohlídají a v tom Šternberku jsou opravdu šikovní!kdy tam jdeš se ukázat jsi psala?

britka
7. únor 2010

Mici tak to máš super oběd?U nás v dohledu žádná svatba není v dohledu tak na pravou svatební si můžu nechat zajít chuť.A jaká byla svatba?Včera bylo přes den dobře tak jim svatba vyšla dneska už je hnusně.

sukubka
7. únor 2010

micinko teda ty jsi sadysta 😀 to já bych se nekoukala ani náodou,jsem podělaná strachy to já zase uspat a nic nevědět 😀

svatbu moooc zavidím miluju svatby!škoda že si u svoji nemůžu zopáknout hned by do toho šla znovu! 🙂

britka
7. únor 2010

Sukub jestli jsi neměla v kostele tak si ji zopákni 🙂

sukubka
7. únor 2010

Manža není pokřtěnej to by se musel nechat a to ho k tomu nedonutím.Ale já jsem a jednou i mimčo chci nechat! 😉

britka
7. únor 2010

jak jsme u těch svateb tak já budu mít 6.3 roční výročí to letí to je strašné jak ten čas letí.

sukubka
7. únor 2010

britka to teda letí.To máte chvíli po valentýnu 😉 to my máme 6.9 dvouroční 😉

britka
7. únor 2010

Stejně mi to připadá jak včera,tobě asi taky sukub co?Holky máte někdy takový pocit,že nic nestíhate?

teddyna
7. únor 2010

čaute - taky mám vyžehlenooooo ! měla jsem toho dvě pračky.a neuvěříte,další dvě se suší,takže to mě čeká zítra. Brituš,asi do meilu jsem ti posílala fotky s těma dvě mimčama,ne?tak to je Vojtíkův kámoš z porodnice -kluci jsou od sebe 10 hodin.
dneska ven nejdem,tady u nás je děsnej fičák a zima.tak jestli se počasí umoudří,tak zítra.takže dneska se tak poflakuju.trochu jsem pofackovala doma,mládě mi spí,manžel taky,tak se chvíli poflakuju u internetu než vypukne krmení a řvaní nanovo

asmeena
7. únor 2010

ahoj holky, přeji pěknou neděličku
teddy: jsi dobrá, že ještě při malém zvládneš tolik žehlení, já včera taky trošku žehlila, ale protože to nesnáším, tak jsem to zase moc nepřeháněla. Dnes celý den sedím na netu. Na facebooku mě totiž chytly hry (farma,kavárna a akvárko), tak hraju jak zběsilá. 😀

britka
7. únor 2010

hojki já právě žehlím,vždy se kouknu na počítač,jak se vrátí manžílek tak to bude problém se k počítači dostat.Jo Moni na meilu jsou kluci šikovní vidíš že nevidím dvojtě 😀 😀

britka
7. únor 2010

Asmen to ti věřím že tě to chytlo včera se tu zastavila dcera a měla to tu puštěné jak se starala o zahrádku a palmy které měly banany a rybičky krmila a to mi říkala že to hrají i její známí.Mi stačí ten zavislák co mám doma a mám problém se dostat k počítači ten zase hraje nějaké vojska a metina.

sukubka
7. únor 2010

holky já taky dneska žehlila a úplně to nesnáším.Naštěstí jsem měla jen manžovi ručníky a pár riflí!ještě že manža nenosí košile to by mě trefilo 🙂

asmenko to já hraju hospital,nebo rolcastrtykon tam se staví kolotoče je to takový zábavný park.a ten hospital je starání se o nemocnici atd 😀 já rada něco buduju atd!

asmeena
7. únor 2010

sukub: v té farmě se taky buduje a v té kavárně taky.
Na zítřek už mám nachystanou noční košiku s žirafkou 😉 Ale jsem dnes šíleně nervózní. Ještě do včera jsem byla úplně v pohodě a věřila jsem, že budu mít velkou úrodičku a dnes jsem se probudila se sevřeným žaludkem a akorát lítám na záchod, jak mám střevní neurózu.

micinka22
7. únor 2010

Veru budu zítra držet palce!!! uroda bude neboj!!! i nějaka ta sněhurka na další mimi .-))

kvakuska
7. únor 2010

Capenko já jdu na hysteroskopii ve čtvrtek, také z toho neskáču nadšením, ale zase to bude krok k naplnění našeho snu, beru to tak, že je to nutné, jen mě štve ta narkóza ... držím palce, snad nám to oběma dobře dopadne 🤐

asmeena
7. únor 2010

mici: no právě, taky si říkám, že z toho něco být musí, když stimulace probíhá stejně jak minule a taky po UTZ v 6DC jsem měla 10 folíků a byla pak 4 zralá vajíčka. A teď jsem měla 7DC 11 folíků, tak to bude asi podobně. Ale právě mám strach, když tomu tak věřím, že budu sklamaná

stephanie
7. únor 2010

Ahoj Asmeen,

ty se jmenuješ Veronika? Tak to Ti přeji vše nej k dnešnímu svátku 😵 😵 😵 , hlavně ať to zítra dobře dopadne.
Držím pěsti 😉 😉 😉

kvakuska
7. únor 2010

Asmee moc držím palce, třeba bude nakonec folíků 13, to by bylo pěkné číslo 🙂 ... hlavně ať jsou vajíčka zralá a mimuška se potom dobře vyvíjejí 🤐

sukubka
7. únor 2010

holky to já asi neměla t vajíčko zralé,Machač mi to říkal že se asi nevyvíjelo díky tomu,čím je to že vajíčko není zralé,nevíte?

asmenko a ty jsi minule měla sněhurky?držím moc pěstičky na kolik máš OPU?pak hned podej info

juvik
7. únor 2010

Ahoj holky,

my měli dneska zase návštěvu, tak nebyl na počítač čas. Jinak jsme byli zalezlí doma, zase je hnusná zima...se toho jara už nemůžu dočkat. 🙄

Asmee, tak na zítřek hodně štěstí a zralých vajíček 😉

Sukub, asi nebylo zralé a proto se neoplodnilo a nevyvíjelo....možná kdyby ho nechali o den déle, bylo by OK,ale to je těžko říct. Mě taky Machač říkal, že příště mě nechá o den dýl před OPU, aby dozrály i ostatní.