Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
22. bře 2010

Asmee 😀

ferdice
22. bře 2010

Jsem vcera narychlo docitala konika a prekvapila jsi mne, ze uz mas zadost o adopci. ale dobre mne to namotivovalo probrat to s manzelem, protoze uz jsem parkrat toto tema s manzelem nacla a nebranil by se. pockame pry po prvnim IVF. kdyz jsi psala, jak dlouho se ceka, tak mame nejvyssi cas.

juvik
22. bře 2010

Budete holky dneska koukat na 2.díl Zázraku života?...mě ten první díl vůbec nenadchl, tak uvažuju, jestli tomu dám ještě jednu šanci

ferdice
22. bře 2010

Ja koukat nebudu 1. je hokej 2. je hokej 3. musim jit ven se psem a nedokazu se odtrhnout od konika

juvik
22. bře 2010

Ferdi, jj letos v létě to budou 2 roky...chceme koncem března nebo na začátku dubna volat na kraj, poptat se jaká je situace a jaké žádosti teď řeší - z kterého roku. My jsme se tak rozhodli, protože sami fakt nechcem zůstat a ivf není záruka, že budem mít děti

juvik
22. bře 2010

Ferdi, tak hokej mě nebere...se psem nemusím 😀 ...ale spíš mě láká Kriminálka Anděl...tak uvidím, co uvidím 😅

asmeena
22. bře 2010

Tak to mně ty Zázraky života vůbec nenadchly už z upoutávek, spíš mi to přijde takové přeslazené a uhlazené a vůbec nereálné a nakonec se tam budou řešit jenom milostné vztahy mezi doktory a to teda nemusím.
Budeme koukat na Kriminálku Anděl 😉
Tak se pro dnešek loučím. Dobrou.
Juvik a sukub: na zítra tfuj, tfuj...

ferdice
22. bře 2010

Juvik zatim si to jen ujasnuji, ale zacit mam krajskem urade s zadosti?
My take nechceme byt sami. IVF rozhodne neberu jako zaruku, bohuzel.
To uz v zadosti si davas i nejake podminky na detatko? jako vek apod.? mam ve svem okoli dve rodiny s adoptovanyma detma a jsou to krasne stastne rodiny.

juvik
22. bře 2010

Asmee, tak to máme stejný názor...byla jsem na to zvědavá, ale nic moc...na to, kolik kolem toho nadělali řečí a reklamy...
Tak příjemné koukání a dobrou 😉

ferdice
22. bře 2010

Kriminalka Andel se mi tez ted libi. ta jednickova rada mne nejak nebrala, ale ta nova je dobra.
juvik mne hokej taky az tak nebere, ale co uz s chlopkem nadelam.
jdu vencit.
pekny vecer vsem.

juvik
22. bře 2010

Ferdi, začli jsme tím, že jsme si na městském úřadě, kam spadáme vyzvedli na odboru péče o díte formuláře a instrukce, pak je vyplnili, odevzdali, oběhli doktory a tak a odevzdali...pak byla u nás doma soc. pracovnice, stou jsme si popovídali, probrali to znova a ta se nás už na představu o dítěti ptala...pak to poslala na kraj a ti tě pak pozvou na testy a přípravné kurzy, kde si ty představy ještě ujasníš
Taky znám rodiny s adopčátky a jsou moc fajn 😵

juvik
22. bře 2010

Kdyby ses chtěla na něco zeptat, klidně napiš, tady nebo i do IP 😉
Aha tak to jo, chlopek bude koukat na hokej 🙂 ...a ty s ním 😅
Taky přeju hezký večer

andinka22
22. bře 2010

Holky mě ten seriál také moc nenadchl, přesně jak píše Asmenka. A vůbec se mě nelíbí ty jejich ježíškovský uniformy, hrůza.
Dneska tomu dám ještě šanci, ale myslím, že mě nepřesvědčí. 🙂

Ferdi to jo, to sladký je jak droga. Tak si hezky užij hokej a venčení.

Hezký večer všem.

sukubka
22. bře 2010

ahoj holky vidím že ste dneska zýase pekly,teda vy jste kuchařky,to já toho moc nepeču,manža na to vůbec není,spíš na takové nepečené ovosné dorty a zmrzliny to on rád,jonak já sem dneska doslova sežrala skoro celýho míšu v tom velkým kelímku 😠 budu mít snad za chvíli metrák 😀 no snad ne.

jinak moc děkuji že ne mě myslíte a snad to bude zítra ok.musím se poptat Machače jak to udělám pak s pregnylem když se ze soboty na neděli mění čas a já myslím že budu mít zase v neděli OPU a ve středu ET bylo by to stejně jako minulý měsíc,snad s lepším koncem 😒

já na zázraky koukat budu,manža kouká na hokej,ale mě moc nebere 😉

juvik
22. bře 2010

Andi, taky jsem se těm oblečkům divila...jsem si v tom představila Machače a musela se smát 😀

juvik
22. bře 2010

Sukub, no jo, jestli budeš mít OPU v neděli, tak budeš muset vstávat ještě o hoďku dřív
Taky přeju dobré zprávy 😉

teddyna
22. bře 2010

brej večír. Zuzi,byly jsme aj s Vojtíkem-toho bych doma nechat nemohla,když jsem v kojícím procesu. tak jsem kojila v kjící místnosti,kde je ubohá židle a přebalovák a pak jsem kojila v narvaným KFC - no,co - hlavně,že se Vojtíšek najedl. taky nás s Leňou mrzí,že jsme neviděly vaše kluky.akorát jsme viděly jednoho obra,co nám otevřel dveře 😅
jsem zas hin,jdu bucat.at naspím něco než se vojtík probere na jídlo 😉 brou všem

zuzka72
22. bře 2010

Teddy-obr byl Kuba, to mě mrzí, ale není všem dnům konec, příště to určo klapne a uvidíme se. 🙂

sukubka
22. bře 2010

juvi to vstávání nějak přežiju,hlavně abych správně píchla pregnyl.budou zase zmatky.
tak holky dobrou noc 😉 zítra se pak ozvu.jedu s mamkou takže zase prolezem globus a vše co se dá,je nakupovací typ 😀

lijank
23. bře 2010

Dobré ráno, omlouvám se nakouknutí🙂. MOc sháním na nativ krabičku Clostilbegytu, kdyby jste některá měla přebytky, moc prosím ozvěte se do IP. Díky.

teddyna
23. bře 2010

bré ráno všem
lijank:zkus to na diskuzi "mám/nemám léky na IVF". a to ti Clostil nenapíše gyndr?vždyť clostilbegt stojí pár korun. ale zkus,třeba fakt někdo z holek nějaké zbytky má.
tak nevím,jestli z Havaje od rodičů nepošupajdím domů - všechny tři děti,co tu sestry mají,jsou marod.áách jo. aby něco nechňapnul ještě Vojtíšek ☹ .Přeci jen,ještě by mohl pár měsíců s nějakýma chorobama počkat ☹

pecicka
23. bře 2010

ahoj holky, taky všem přeji krásné ráno, když svítí to sluníčko, tak je to super 🙂

britka
23. bře 2010

Ahojki holky taky u nás svítí sluníčko už by to tak mohlo zůstat.juvi jak jsi psala o kočkách tak u nás je to samé jen se vyvalujou a čekají kde co dostanou a myši mají rej pytle s obilím prožrané.Moni to máš teda smůlu,že děti od sestry jsou marod,ale dokud kojíš tak vojtíšek má obrané látky,ale fakt kdyby náhodou.Neříkej že se ti nechce domů za tchýni 😀 to ti nevěřím.

pecicka
23. bře 2010

holky tady to nějak vázne, vy asi sedíte všechny na sluníčku,co? 😀

asmeena
23. bře 2010

brit: tak ty jsi mě rozesmála jak Monču taháš za tchýní 😀
To já zrovna trošku otřela šňůry na prádlo a konstrukci balkónu a hodila jsem ven peřiny a teď čekám, kdy to zbystří tchýně a začne větřit, proč jsem doma.

pecicka
23. bře 2010

ach jo holky, ty tchýně 🙂

britka
23. bře 2010

Vám se to slovo holky tchýně nelíbí? 😀 😀

juvik
23. bře 2010

Ahoj holky,

jsme doma...hlavu mám jak pátrací balón 😕 ...musíme to všechno strávit a probrat a pak se rozhodnout ...
Šla jsem hned jako první, tak to super vyšlo. Akorát, že jsme tam byli už asi 7.40...zvonila jsem nahoru na sestru a nic...tak jsme čekali, pak zas, jsme mysleli, že zaspala a není tam ...pak už přišla další paní ...už jsme chtěli volat na mobil ,ale v tom se objevil Machač...vůbec jsem ho nepoznala...v civilu , v brýlkách ...jsem chvíli civěla 😀 ...tak nás pustil.....Maruška tam ale už byla, ale prostě nepouštěla, nezvedala telefony...vůbec byla chudák nějaká zmatená, asi zas furt poletovala.
No a co nám dr. navrhl....byl z nás už chudák asi dost zoufalý....seděl asi pět minut s hlavou v dlaních a přemýšlel 🙂 ...furt pak koukal, co máme za sebou....no my už jsme taky byli zoufalí...asi to bylo poznat....takže máme nařízeno měsíc dát pauzu a načerpat energii. A pak se rozhodnout - buď 3x colstil zase a klasika minimálka a nebo by mě nastimuloval norm. injekcemi, že by mi dal nějaké nejlevnější....a co je hlavní bylo by to jako minimálka...je fakt zlatý, že nám šetří prašule. Chce prostě u nás víc vajíček...víc embryí a ty nechat kultivovat do 5.dne....aby viděl, co se s nima děje, jak se vyvíjejí...protože jinak nezjistí, kde je zrada. Manžel moc do injekcí nechce....že zas budu do sebe rvát hormony....já bych možná do toho i šla...ale taky nevím...v poslední době to snáším čím dál hůř ty hormonální koktejly 😒
Ufff. končím s románem a půjdu dělat oběd.

Jo a mám nějaké brebery...tak jsem dostala léky na zavádění a budu se kurýrovat. 😉

britka
23. bře 2010

Jestli si pamatujete tak Monča chtěla tchýni darovat i s Bonusem tak jsem tenkrát napsala že bych i tu svou darovala. 😀

pecicka
23. bře 2010

hlky, já slyšela, že Maruška končí víte někdo něco?