Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
29. dub 2010

Sukub, nic se neděje 🙂
No jsem zvědavá, jak mi to tentokrát spočítá....taky jsem měla 13.DC dvakrát a nebyla pak zralá 😒 Tak snad mi to taky protáhne o den
Jdu ještě zalít zahrádku...sluníčko všechno vysušilo a salát a kedlubny, co jsme včera zasadili, leží jak kusy hadru....

sukubka
29. dub 2010

holky nemáte nějakou internetovou stránku na nějaký pěkný dekorace třeba barevný rámečky nebo barevný polštáře třeba s kytkou atd?

asmeena
29. dub 2010

sukub: k čemu to chceš? Na mimibazaru je spousta dekorací.

sukubka
29. dub 2010

čučím pomalu na doplnky do pokojíku jen zatím pro představu,nic nechci zakřiknout!

britka
29. dub 2010

Peci jak jsem si přečetla tvůj proslov o váze tak to máš pravdu já nakynula taky a dost 😠 a dnes jsem se tak naštvala že jsem nakoupila zeleninu a musím nějaké kilo zhodit.Hormony ty jsou už postrach,ale co naděláme a není mi už 20 a tvigy už nebudu.Zrcadlo zrušit a na sebe nekoukat.Kvakus a zítra ať dobře dopadneš. 🙂 ať jsii v pohodě.

sukubka
29. dub 2010

asmenko moc děkuji!
to je něco co jsem chtěla!

brit já jsem taky po těch hormonech nakynula,hlavně na břiše,vypadám už jak v 5 měsíci je to hrůza!!!!

stephanie
29. dub 2010

juvi tak co, jak jsi to nakonec udělala? myslím, že kdybys to polela jen tím máslem, tak to bude taky dobrý
ta holandská omáčka se dělala myslím z másla, vajec a dál už nevím...my jsme dělali celkem dlouho v zahraničí a manža ji k tomu dělal, ale je hodně pracná...určitě se dá někde koupit, protože my ji tam kupovali taky i dělanou, ale nevím, jestli to nebude spíš v Makru

já jsem posekala zahradu a teď dělám smažený sýr..
juvi ty už máš venku zasatené kvítka? já nevím, jestli už mám taky nasadit do truhlíku, jestli není brzy..venku co mám krásné kvetoucí stromečky na kmínku u vchodu, tak ty mi zmrzly... 😒 ...ani nevím, jak se jmenujou, mají fialové květy (teda měly 🙂

míšo, na zítřek držím palce, hned dej pak vědět, jak jsi dopadla

juvik
29. dub 2010

Stephi, ne ne, budu dělat zítra, k obědu...ještě jsem našla zapečený se sýrem a šunkou...to zas budou dilemata, co nakonec udělat 😅 Tu holandskou omáčku jsem nakonec taky recept našla, ale je to složité, se to šlehá nad parou....by se mi to určitě zdrclo 😀
Kytky ještě venku nemám...asi tak týden počkám a uvidím, jak se to počasí vyvine. Akorát jsem strčila do hlíny cibule, co mám jiřiny a kaly, ty než vylezou tak snad bude hezky.
A ty květiny, co ti omrzly, nejsou to fuchsie?
Smažáček bych si dala....já vařím puding s ovocem a piškotky 😉

asmeena
29. dub 2010

steph: neměla jsi buganvilii? Ta se mi strašně líbí, ale přijde mi hodně náročná na pěstování. Jinak já už mám truhlíky od neděle. 😀
tak smažený sýr, mniam, ale já si udělala jen krupici.

asmeena
29. dub 2010

juvi: se mi líbí jak typujeme co to té steph zmrzlo 😀 Fakt by mě zajímalo co to měla za stromeček 😉

stephanie
29. dub 2010

jj juvi, to se šlehá nad parou, no....ale je to dobré

asmeen: tak ti napíšu přesný název, který tam mám zapíchnutý Solanum runtonetti - tak už určitě víš, jak to vypadá, že? 😀 😀 😀
ale myslím, že se to jmenuje nějak hořčičník nebo něco s hořčicí 😀 ...bylo to fakt pěkné, kupovali jsme to před 2 lety v tom Horizontu v Olmíku ...
bylo to pěkné, ale přes zimu jsem to musela mít doma
doufám, že se to ještě zpamatuje 😒

stephanie
29. dub 2010

...teda vzpamatuje...
já totiž píšu a u toho telefonuje z bráchou 😵

asmeena
29. dub 2010

steph: tak tady ten stromeček jsem poprvé viděla v Lednici a strašně moc se mi líbil, taky jsem si ho chtěla koupit, ale byl dost drahý.

juvik
29. dub 2010

Asmee, ale vypadá to, že nic za tipování nevyhrajem....netrefily jsme se 😀
A přiznám se, že ani nevím, jak tohle vypadá 😅

stephanie
29. dub 2010

juvi - vypadalo to pěkně 😀
asmeen, no stál kolem 300 myslím...a hlavně že jsem manžovi říkala, ať to schová...ale škoda mluvit 😠

asmeena
29. dub 2010

steph: třeba se ten stromeček ještě otřepe 😀 nebo půjde manžel koupit nový. 😉

juvik
29. dub 2010

Stephi, aha 😀 😀 😀 ...tak možná se vzpamatuje 😉

asmeena
29. dub 2010

Holky loučím se, jdu žehlit.
Všem na zítra co něco máte, tak hodně štěstíčka.

kvakuska
29. dub 2010

Renčo a Martine, tak jak dopadla krev? 😨

juvik
29. dub 2010

Asmee, tak ať to máš brzo hotové a můžeš dát nožky nahoru 😉

My asi ještě zajdem na nějakou kratší prochajdu...užít krásný jarní večer 😵

sukubka
29. dub 2010

Step já bych ještě s těma kytkama počkala až po 3zmrzlích,já mám sice venku surfinie a pelargonie co jsem koupila v závěsných koších na floře ale schovávám je ješě na noc domů!

asmneko nemyslela jsi ty bunbangvileu?

kvakuska
29. dub 2010

Holky na mně se hormony také podepsaly, mám zadek jako černoška (nic ve zlém!) ... bříško teda také trochu mám, ale to by chtělo spíš zpevnit cvičením, prsa mám svá, tak vlastně jen to výrazné "pozadíčko" mě štve 😒 ... no a také jsem z počátku roku přibrala díky té rozhozené štítnici, to už teda naštěstí pomalililinku leze dolů, tipuju ještě tak půl roku dietky a budu na své novoroční váze - možná 😝 😀

juvik
29. dub 2010

Sukub, mě se hrozně ty závěsné květináče líbí, ale nemám je kde mít ☹ Balkón sice máme, ale táhne tam od severu a je tam pořád průvan...takže by mi tam ty kytky neobstály.

stephanie
29. dub 2010

...holky, o tom přibírání ani nemluvte...já se do žádných kalhot už nevlezu, musela jsem si teď koupit nové...před rokem jsem vážila o 10 kg míň 😨
hlavně, že jsem teď k tomu smažáku zpucovala ještě pečený búček 🤐

juvik
29. dub 2010

Stephi, ty si teda dáváš do nosu 😀
Já tatím fakt přibírání nemusím řešit...a to teda jím skoro pořád...ale ono to přijde...mamka taky byla pořád jak proutek a pak mezi 40 a 50 začala přibírat a přibírá dodnes ....taťka se jí směje, že má teď na břiše taky micheliny, za které ho dřív peskovala 😅

juvik
29. dub 2010

Tak mizím....jdem se procházet ...jako zamlada 😀

sukubka
29. dub 2010

juvi y ty bydlíš v domečku?my máme takovou skosenou střechu nad vchodem tak mi je tam manža zavěsil,balkon my nemáme 😒

juvik
29. dub 2010

Sukub, jj v domečku nebo spíš baráku....však víš jak se dřív stavělo...je to vícegenerační dům...s rovnou střechou ...no mě by se líbil jiný, menší, nový 😀

juvik
29. dub 2010

holky dobrou noc 🙂