Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
8. srp 2010

Ahoj holky, vidím, že to tu vázne ☹ . Tak také něco napíši 🙂 . To je snad poprvé co mi utrogestan dává tak zabrat. Dokázala bych prospat celý den, dnes jsem spala celkem 15 hodin 😲 . Zprávy o povodních jsem kompletně celé probrečela a část filmu před zprávami taky 😅 . Prsa bolí, podbřišek chvílemi. Jo a asi magořím, protože jsem dnes promlouvala ke Karlíkům a přemlouvala je, ať se zavrtají 😀 😅 . Přijeli naši, dovezli nám valašské frgále a když jsme se s nim zrovna živila, tak jsme v duchu říkala našim Karlíkům, že jim babička a dědou dovezli dobrotu 😀 😀 😀 . Tak přemýšlím, že navštívím psychiatra 😀 😀 😀 😅 😅 😅
@micinka22 jéé tak to už je opravdu porod na spadnutí, další mimi bude za chvíli na světě jupííí 😵 !!!
@asmeena tedy taky čučím, ty jsi už ve 28tt, to není možné 😲 . Kéž už bych já chtěla být alespoň v tom 28tt. To musí být fajn nakupovat všechny ty věcičky 😵
@pavca3388 skvělá zpráva, tak to v září přibude další stimulantka. Určitě se co nevidět zadaří a ty budeš mít letní miminko 😉

jitulik24
8. srp 2010

@sukubka držím moc moc palce, určitě to bude v pořádku 😉 . Moc děkuji 😵

asmeena
8. srp 2010

@jitulik24 neboj, určitě se Karlíci zavrtají a náhodou to je fajn s nima tak promlouvat. Aspoň budou vědět, že se na ně moc těšíte. 😉

micinka22
8. srp 2010

@jitulik24 hormony se bouří 🙂) to je dobře..karlouši se chytnou🙂))

@asmeena no u mě to nehrozí .-) za týden už budu v porodce..a budu nedočkavá na ráno ..mam to planovane .-)

asmeena
8. srp 2010

@micinka22 aha, to mi uniklo.

britka
8. srp 2010

ahojki,holky dnes jsme byli na hřiby na horách sbírat to je super,ale pak je zpracovat to je fuška.Rostou a hafo.

sukubka
9. srp 2010

asmeena takto to mám i já že kope hlavně v leže,nebo spíš vleže to jde nejvíc cítit!
micinka22 to náhodou není špatné mít to tak plánované a jak to že máš vůbec císař?
britka já byla taky na hříbech-né do žádných kopců ale pěkně pomaloučku a našli jsme jich jak nevím čeho🙂

asmeena
9. srp 2010

Tak my byli na houbách minulý týden a teprve začínaly růst, škoda, teď už to bude zase vysbírané po víkendu. 😠

andinka22
9. srp 2010

@jitulik24 jen si s nimi hezky povídej, já to také dělám, takže je to v pohodě. Držím pěstičky. 🙂

Holky taky jsme byli včera na houbách s naším štěnátkem, tak jsme si spíš udělali vycházku lesem a také jsme našli.

jitulik24
9. srp 2010

Ahoj holky, já jsem poslala manžela dnes na houby a našel. Ráno jsem se mu zmínila, že mám chuť na houby a po snídani vyrazil.Právě jsem dojedla skvělou houbovou polévku a některý den uvařím houbovou omáčku. To se Karlíci mají🙂. Jen doufám, že mezi houbami nebyla nějaká otrávená.

krystofka
10. srp 2010

Holky, nevíte jaká je možná pravděpodobnost otěhotnění po KET?? A šly by jste do toho třeba hned po nezadařeném IVF?? Já jdu dnes ještě na krev, dr Machač mi poslal mail, že mám přijít a léky, teda Utrogestan, nevysazovat.
Někde jsem četla, že po KET je ta šance daleko nižší. Je to tak?

@jitulik24 Držím moc pěsti... 🙂

jitulik24
10. srp 2010

@krystofka ahoj Leji, vidím, že se to tedy nepodařilo ☹ . S tím KET ti moc neporadím, ale co jsem četla, tak je menší šance, zase jsou holky, co po IVF neotěhotněly a po KET ano 😉 . Vyzkoušet se má vše a když ty sněhuláčky máš, tak bych do toho šla 😉 . Děkuji za držení pěstí, snad už to klapne 😵 😵

jitulik24
10. srp 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, KET asi 9.9
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus máme nezdárně za sebou.
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, imuno 30.8., KO 17.8
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní
KRYSTOFKA – 1x IVF negativní, KET?

STIMULANTKY:

JITULIK24 - 8x IUI, 1x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, od 25.7 clostík, 4.8 OPU, 6.8 ET dvou embryjek , držíme palce!

TĚHULKY:

MICINKA – 1 mimi 32tt – TP srpen 2010!
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – UTZ 3D 25.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky OK.(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka.10.8 velký UZ ve 21týtdnu
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 17. leden 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011, KO 18.8.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

ferdice
10. srp 2010

Krystofko mrzi mne ze to nedopadlo, ale KETu bych verila. ta sance na prijmuti neni myslim mensi. spis jde o to aby se rozmrazili, ale to oni vidi kdyz uz ti ho zavadi ze se klube jak ma.
Jitulik drzim palce porad, potrebujeme tady nejakou cerstvou tehuli 😀
Ja se prave snazim objednat do Reprofitu, at pak vim co dal. no ale uz ted vim, ze az cca do rijna si dame pohov ☹

asmeena
10. srp 2010

@krystofka já bych nebrala, že je šance menší. Taky jsem šla do KET hned po IVF. Právě, že je tělo ještě nabuzeno hormonama, tak třeba to vyjde. Neházej flintu do žita.

krystofka
10. srp 2010

Děkuju holky, abch řekla pravdu, jsem ráda, že jste mi napsaly samé pozitiva. Děkuju moc...

jej
10. srp 2010

Kryštofko, u KETu je sice šance měnší, ale pokud máte mrazáčky, neváhala bych! Pro tělo je to méně namáhavé a příroda je fakt nevyzpytatelná. Mnoho holek po IVF nic a po KET jo...takže vzhůru do KETu!

Jinak se přidávám k houbařům, včera jsme měli na večeři smažené bedle! ňam!

Sukubko, já pohyby cítím zatím spíš jen večer v klidu, ale asi je začnem za chvíli cítit intenzivněji! 🙂

Asmen, jak roste břuch? Mně přijde, že začal růst teda nějak markantně v posledním týdnu, a to jsem ve 22.tt Budu asi jak almara nebo co... 🙂

Všechny ostatní zdravím!

sukubka
10. srp 2010

Ahoj holky tak velká genetika je za náma a mimísek je prý úplně zdravej.Doktor Polák byl moc milej tak se mi konečně ulevilo!
Krystofko,pokud máš mrazáčky opravdu bych neváhala a šla do toho říká se přesně co píší holky že tělo je nabuzené a má se to zkoušet hned posobě!

micinka22
10. srp 2010

@sukubka gratulace ke zdravému miminku 🙂)) no a my jdem na císaře protože sem měla poprve taky a ted jsem ho chtěla plánovaně... .-)

a s houbama mě něštvěte..tááák bych si dala houbovou máčku....mnááámmmmmmmmmmmmmmm a smažený bedle 😵 😵 😵 😵 😵 😵
¨

sukubka
10. srp 2010

micinka22 a to jde ten císař domluvit?tady u nás asi ne 😒 taky bych jej brala!
uvás houby nerostou at ti manža zajede!!!

micinka22
10. srp 2010

Sukub ,ale tys ještě císaře neměla ..proč ho chceš..bolí víc jak porod 😅 😅 😅 😅 ja ho chci protože neporodím veliky dítě a hrozí prasknutí minulé jizvy...
Manža není na houby..buhví co by donesl..navíc les nezná... 😅 😅 😅 ale snad tata pujde a donese něco.-)

jej
10. srp 2010

Sukub,
neblázni! Přesně jak říká mici: císař je daleko větší zásah do organismu a pokud k tomu není medicínský důvod, je to blbost! A paráda, že jsi u Poláka dopadla dobře!

asmeena
10. srp 2010

@jej taky mi tak nějak začalo břicho najednou růst kolem toho 21tt

@sukubka tak to je super, že je vše o.k. po takových začátečních stresech.

jitulik24
11. srp 2010

@sukubka super 😵 !!! Gratuluji ke zdravému mimiku 😵 🙂
Holky, reagovaly jste na utrogestan pokaždé stejně? Mě minulý měsíc takřka nic nebylo, zato tento měsíc si užívám na 120%. Jsem pořád šíleně unavená, spím i odpoledne a stejně padne 21 hodina a já jsem mrtvá. Prsa mě bolí šíleně, hlavně v noci. Navíc od včerejška lítám pořád na malou, takže je to opravdu noc na nic. Podbřišek bolí občas, spíš takový tlak. No jestli půjdu znovu do IVF a bude to ještě horší než tento měsíc, tak si mám co užít 😲 😖 .

misa.patrik
11. srp 2010

Ahoj holky muzete mi prosim poradit??
ted jsem volala na vysledky horm profilu a doktor mi rikal ze mam zvyseny testosteron... co to znamena a muze to nejak ovlivnit to ze nemuzu donosit ?? nebo jaky to m vubec vliv?? 😉

jitulik24
11. srp 2010

@misa.patrik Ahoj Mišo, já mám taky problém s testosteronem. Má to vliv na ovulaci. Vajíčka nedozrávají nebo velmi špatně. Já na to beru lék a mám to v normě.

katapola
11. srp 2010

Ahoj holky. Chci vás po dlouhé době pozdravit a napsat vývoj imuno u dr. Malíčkové. Po dvou měsících užívání prednisonu a pentomeru jsem posílala do prahy krev na kontrolu. Koncentrace protilátek výrazně poklesla, ale stále je nález pozitivní. Původně jsem měla hodnotu 97 (norma ja 0-60) a nyní mám 67. Mám brát nadále prednison + pentomer a k tomu mi dr. přidala 6 injekcí gamaglobulinu, píchá se to po 14 dnech. TAkže další pokusy u dr. Machače vychází nejdřív na konec roku. Jsem strašně ráda, že se výsledky zlepšily a v léčbě budu pokračovat dál. Vím, že mi nikdo nezaručí, že se to pak podaří přirozeně nebo třeba při nejbližším pokusu ivf, ale já tomu pevně věřím, protože to imuno je u nás opravdu jediný problém, který doktoři objevili.
Pokud někdo chcete kontakt na dr. Malíčkovou, ozvěte se do vzkazníku. Dvěma holkám už jsem ho psala.Ahoj a hodně úspěchů všem, hlavně těm, co už mají za sebou několik neúspěšných pokusů ivf.

jitulik24
11. srp 2010

@katapola tak to je moc dobře, že se přišlo na problém 🙂 . Budu držet palce, aby už se zadařilo, ať už přirozeně, nebo po IVF 😉

britka
11. srp 2010

Mici teď rostou praváky a je jich hafo v lese aspoń u nás v Beskydech.v pondělí už najíždím na další pokus a jestli vše bude v poho tak 9.9 mám KET.Co bych za to dala aby už to konečně vyšlo je to psycho.Ale to prožíváme všechny.

britka
11. srp 2010

Mici už se ti to krátí co?Už aby to bylo a už měla prcka doma. 🙂