Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
1. říj 2010

@kvakuska ty mě umíš vždycky rozesmát ,jsem ti říkala jak jsem byla u tebe,že na to máš najet,já to nějak cítím,jdi do toho je ten pravý čas 🙂

jitulik24
1. říj 2010

Ahoj holky, tak máme jedno mimi, zatím bez srdíčka 😀 . Machač říkal, že to vypadá moc dobře 🙂 . 13.10 jdu na KO a pak už mě propustí do péče mého gynekologa. Bylo to super vidět na ultrazvuku taky něco jiného než vaječníky s folíky 😀

jitulik24
1. říj 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus máme nezdárně za sebou.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt, další pokus v nedohlednu
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní
ESCADKA – (1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch, ve 21tt potrat dvojčátek)

STIMULANTKY:

MISA.PATRIK -1x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 2 IVF- 22.9 ET jednoho embrya, držíme palce!!!
KRYSTOFKA – 1x IVF negativní. 28.9 KET dvou embryí, držíme palce!!!
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),1x KET- negativní. 30.9. KET - jednoho embrya, držíme palce!!!

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimálce, TP listopad 2010 ( 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimálka,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010
SUKUBKA – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010 - genetické výsledky OK (2 IVF, 3x minimálka,1x bez ET)
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 -1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, KO.13.10. (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
BRITKA - hlásí // po IVF, 16 den po ET 8 754 HCG. (3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček

jitulik24
1. říj 2010

Fotku jsme nechtěla, dokud nebude mimi se srdíčkem

britka
1. říj 2010

@jitulik24 no to je super.Skromný dotaz kdy jsi byla na transferu ať to nemusím hledat?Za jak dlouho to srdíčko se ukáže?

jitulik24
1. říj 2010

já nebyla na transféru, ale na IUI, takže přesný den oplodnění nevím. Mohlo to být v den IUI, ale také o den, či dva později. Na 100% by tam mělo být když jsi 7+něco. Když jsme byla v 6+1tt srdíčko ještě nebylo a o týden později v 7+1tt už bylo

juvik
1. říj 2010

@jitulik24 super, jen tak dál 😵

@britka ty brďo to je hausnumero 😀 ...to budou dvojčátka 😵

pecicka
1. říj 2010

ahoj holky🙂
@jitulik24 super, moc gartuluji
@britka je to tak jak píše jitulka, byla jsem na UTZ 7tt a už tam bylo🙂jinak ti taky moc moc gratuluji 🙂

kvakuska
1. říj 2010

@britka hele babo jsem ti to teď spočítala ... OPU se počítá že se dělá 14 dc + 5 dní kultivace = transfer 19 DC ... dnes jsi 17 den od transferu ... 19 + 17 = 36 ... čili dnes jsi 5 + 1 🙂 ... za 14 dní už by jsi měla mít srdíčko? srdíčka? 😎

britka
1. říj 2010

@kvakuska ještě že tě mám ty jsi moje kalkulačka. 😀 tak jak v OL.tady konečně svítí sluníčko,ale teplo vypadá jinak.Jak dopadly dorty?

britka
1. říj 2010

@pecicka a jak se daří tobě vše v pohodě?

misa.patrik
1. říj 2010

@britka Ahojky jojo pondeli je za dverma 🙂 se hrozne bojim 😀

misa.patrik
1. říj 2010

@jitulik24 Jitul supeeeeeeer 🙂

pecicka
1. říj 2010

@britka dá se říct, že ano🙂až na nějaké maličkosti jako je píchání v podbříšku, když zakašlu nebo si kýchnu tak jako by křeč a nedokážu popsat jestli ve slabinách, nebo podbříšek nebo co to je. U doktorky jsme to probírali, prohlídla mě a všechno je jak má být v pořádku, čípek drží, tak asi jak se to všechno natahuje a 4těhotenství a asi i věk ☹ no co už🙂napsala mi calcium s vitamínem D3, tak to beru a ještě mi píchá magnesko, ale toho jsem měla málo v krvi při odběrech, tak asi tak 🙂

pecicka
1. říj 2010

@misa.patrik neboj, bude to tam, věřím🙂

stephanie
1. říj 2010

ahoj holky,
peci no že se tež ukážeš, ty už jsi 22 tt, to letí...
juvi, achoooj, moc tě zdravím
kvakus, čekám, kdy se ozveš, nezbednice jedna
brit, no to jsou sicher dvojčátka, když už, tak už - drž se!!
jitul, neměla jsi dneska modrý svetřík na sobě? sice podle té fotky, co máš tady moc poznat není, ale nějak jsem si tipla podle očí a pak jsem slyšela, že si domlouváš u sestřčiky termín na 13.10, tak se drž!!
Miso, nějak cítím v kostech, že budou //, neboj...(ještě jsi nestestila? 😀 🤐 )

ostatní zdravím a přeji hezký víkend

juvik
1. říj 2010

@stephanie achoooj 😀 taky zdravím 😉
@kvakuska taky čekám na nějaké zprávy a ticho po pěšině 🙄 ...ale víkend ještě není a psala si, že o víkendu, tak čekám 😀

britka
1. říj 2010

@stephanie ahojki ty jsi byla v OL?

jitulik24
1. říj 2010

Ahoj holky, díky snad už bude vše v pořádku.
@stephanie Tak to jsemasi byla já🙂. A která jsi byla ty?

stephanie
1. říj 2010

@britka ..jj, byla jsem se podívat na Štěpiho, už mi bylo po něm smutno...teď ho dlouho neuvidím 😖
@jitulik24 já jsem přišla v 11.30h. seděla jsem naproti recepce na židli a měla jsem na sobě chlupatou vestu....tak nevím, jestli sis mě všimla...tak vidíš, jak jsem tě poznala 😵

jitulik24
1. říj 2010

@stephanie štíhlá brunetka?

stephanie
1. říj 2010

@jitulik24 ...asi jo 🙂 ..delší tmavé vlasy...no celá jsem byla tmavá...

britka
1. říj 2010

@stephanie tak jak dopadl rozhovor.Když tak mi můžeš napsat na IP

stephanie
1. říj 2010

@britka ok brituško, večer pisnu, juvinko i tobě, teď musím vyžehlit tu kupu prádla, která mě tu straší...

britka
1. říj 2010

@stephanie jestli počkáš do rána se žehlením tak můžeš i ke mě to už budu mít suché prádlo 😀

stephanie
1. říj 2010

@britka ..ok, zítra jsem tam 😀 , já žehlím ráda, mám to jako relax 😎

britka
1. říj 2010

@stephanie mi žehlení taky nevadí,ale jak pozoruji tak málo lidí žehlí,ani nevím proč.

jej
1. říj 2010

Steph! Ke mně můžeš hned! Já mám prádlo suché a už týden na mě kouká (teda já mu vždycky zavřu do pokoje dveře)! 🙂 Steph, kdy půjdeš do další akce?

Jitul, tak paráda!

Britko, no já se těším na potvrzení dvojčátek 🙂

Kvakuš, Juviku, kdy vy rozjedete další akci?

TAk to bylo dnes velké setkání v Reprofitu. Já tam byla taky , ale až kolem 12.45, jen pro lístek na peníze a pak s ním šup do práce....

stephanie
1. říj 2010

@jej ...to zas prrrr 😀 , tak moc relaxovat nemusím 😵 ...kdy půjdu do další akce??? zatím fakt nevím... nechám tomu volný průběh...

daisy14
1. říj 2010

@jitulik24 Hurá, je tam, tak se drž!
Hodila jsem do alba fotku bříška, ať vidíte jak tloustnu 🙂
@pecicka mě tady pořád něco píchá v boku a v tříslech, ale jen občas. Přičítám to tomu, že moc necvičím a a tak mě bolí všecky kosti. 🙂