Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
1. říj 2010

@pecicka diky peci no uvidime 🙂
ne holky zatim jsem netestila a budu až v pondělí 🙂

misa.patrik
2. říj 2010

Dobre ranko NETESTLA JSEM jsem šikulka 😀 😀 😀 ale vubec nic mi neni to je divne 😀 už ani nevim zda je to dobře nebo špatně :-/ akorat jsem zmerila bazalni teplotu a ta je 37,1 😉

jitulik24
2. říj 2010

@misa.patrik Miši po utrogestanu se drží teplota vysoko. Psal to jeden lékař v nějaké diskuzi. Já když jsem těhu nebyla a změřila jsem si BT, tak v den MS jsem měla 37. Věřím, že u tebe to bude těhu 😉 . Tedy ty nás pěkně napínáš 🙂

misa.patrik
2. říj 2010

@jitulik24 aha tak to jsem nevedela 🙂 diky no nevim nejak z toho fakt nemam dobrej pocit nevim proc ☹ vubec nic mi neni 😀

jitulik24
2. říj 2010

@misa.patrik mě taky nic nebylo, jen divně od žaludku, ale vzhledem k tomu, že mě to divně od žaludku přešlo do týdne, tak to byl spíš podrážděný žaludek, než těhu příznak 😉 .

misa.patrik
2. říj 2010

no uvidime v ponděli 🙂 jestli se nebudu bat testnout 😀

jitulik24
2. říj 2010

@misa.patrik dnes jsi kolikátý den po ET? Brit myslím testovala 12 den po ET.

misa.patrik
2. říj 2010

Ja jsem 10 den po ET a zevedena jedno embryo 😉

misa.patrik
2. říj 2010

a navic dnes me zacala bolet kost zespod a to uz vzdycky vim že prijde MS ☹ ☹ ☹

jitulik24
2. říj 2010

@misa.patrik A kdy ti ma MS přijít? Prskám na tebe mega dávky těhu bacilků, prsk, prsk. Miši já věřím, že budeš mít červňátko.

jej
2. říj 2010

Miši, myslím na tebe, ať ti víkend uteče. Je konečně pěkně, vem manžela a syna a vyražte na víkend, rozptyl hlavu (vím, že to nejde, ale aspoň pokusy o to). Jinak těžko cokoliv radit...já příznaky taky neměla...spousta holek byla o příchodu menzes taky přesvědčena a ono ne...takže z tohoto nepanikař.....

britka
2. říj 2010

@jitulik24 jo testovala jsem 12 den.
@misa.patrik nejanči bude to oukej.mi je skoro pořád nějak divně dnes jsem ráno měla krev,ale slabě taky mám nervy ,ale věřím že vše bude dobré.Venku je krásně tak se usmívej a pozitivně mysli. 🙂

misa.patrik
2. říj 2010

Ja vim holky ale je hrozně těžke byt v klidu ☹ MS by mela dojit 4.10.

britka
2. říj 2010

@misa.patrik neštvi moje mládí nebo ti dám přebírat hrách a popel jak v popelce.Musíš myslet pozitivně MS stejně nedostaneš 😀 a budou // uvidíš.

misa.patrik
2. říj 2010

@britka 😀 chi chi no rozhodla jsem se zitra testnout... takže ráno Vam holky pisnu at nejste jak struny se mnou 😀

sukubka
2. říj 2010

ahoj holky,
jitulik24 gratuluju k těhu,konečně se tu zase daří
asmeena to je hrůza ty už budeš za chvíli rodit,fakt to šíleně letí
pecicka stejně tak ty peci jsi už 22týden!byla jsi už na velké genetice?víte pohlaví?
misa.patrik držím na zítra pěsti,věřím že to bude ok!!!

jej
2. říj 2010

No Sukub! Že se taky ukážeš! Jak se máš? Už máš něco nachystáno? Já začala tak cca před 2 týdny teprv, takže teď to začíním honit...včera jsme konečně objednali kočárek, paní říkala, že vzhledem k termínu porodu a dodacím lhůtám tak tak včas 🙂 A postýlka ještě vůbec a ták...

Míšo, dnes jsme byli s mužem na prochajdě, tak jsem normálně na tebe myslela, že snad jsi taky někde venku a v rámci možností čistíš hlavu....

Jinak všechny zdravím!

aneta1199
2. říj 2010

Ahojte holky!
Všem moc držím palce, Míše zítra na test a Jitulíkovi a Britce na krásně bijící srdíčka.

U mě to taky letí, za posledních 14 dní pěkně povyskočilo břicho, takže konečně vypadám těhotně.
Vzhledem k tomu našemu stěhování mám zatím jen dudlík, ale kočárek je vybraný a bude se objednávat příští týden. A další nákupy asi rozjedu až v listopadu, kdy nastoupím na mateřskou.

Jej - vyhrál nakonec Jedo Fyn? A máte už jméno?

Ještě jednou všem moc štěstí a ať se brzo přesunete dolů do tabulky.

jitulik24
3. říj 2010

@misa.patrik Držím palce na dnešní //.

misa.patrik
3. říj 2010

Tak nic holky je to negativni 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

katapola
3. říj 2010

Ahojky, musím se vám svěřit. Jak si některé možná pamatujete, od června beru léky na alergii na spermie, kterou mi diagnostikovala dr. Malíčková na imunu v praze. Tentokrát se mi poprvé v životě nedostavila menstruace. Říkala jsem si, to je asi tím nachlazením atd atd. Včera mi to nedalo a udělala jsem si v poledne test. Byl pozitivní. Dvě výrazné čárky. BYla jsem tak v šoku, že jsem volala i Machačovi, jestli je to možné, že by po tolika umělých neúspěších se zadařilo přirozeně. Prý mám jásat a za 10 dnů přijít na ultrazvuk. Jenže. Dneska jsem si udělala test znova. Dvě čárky tam stále jsou, ale je slabší. TAk mám obrovský strach, aby ten zázrak trval dál. Ach jo. Držte mi prosím pěsti, zítra si chci zajít na krev.

misa.patrik
3. říj 2010

@katapola ahojky tak to je super přece 🙂 test byl stejne značky?? a taky si mohla vice pit tak mit vice koncentrovnanou moc bud v klidku 🙂

jitulik24
3. říj 2010

@misa.patrik to néééé ☹ sakra ☹

misa.patrik
3. říj 2010

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jitulik24
3. říj 2010

@katapola možná jsem jen já zvláštní druh, ale já když jsem si dělala test z ranní moči, tak byla čárka vždycky slabší než z odpolední. A takhle jsem to měla u všech třech těhu. Moc držím palečky, aby bylo vše v pořádku 😉

katapola
3. říj 2010

@jitulik24 Děkuji za povzbuzení.

katapola
3. říj 2010

@misa.patrik Musím se podívat na historii, co jsi tentokrát absolvovala a kolikátý den jsi od transferu. Je už to jistý?

misa.patrik
3. říj 2010

@katapola určitě mela jsem prodlouženou kultivaci,a jdem 11 den po transferu byl by aspon duch ☹ zitra jedu na krev

jitulik24
3. říj 2010

@katapola testila jsi stejným testem?

kvakuska
3. říj 2010

@katapola potichu potichoučku ti posílám obrovskou gratulaci 🤐 😵 ... v počátcích těhu hodně záleží na koncentraci moči, stačí když víc piješ a už je moč míň koncentrovaná a čárka je slabší 😠 ... když to teda bylo přirozeně, tak ty vlastně nic nebereš, že? žádnej utrouš? každopádně držím moc moc palce na zítřejší krev i na všechno ostatní 😎