Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
10. lis 2010

@ladus77 Byla tam kojenecká lahvička od NUK, olej na strie, krém a vlhčené ubrousky pro mimi od HIPP. Nápoj Caro, Betynka, nějaký časopis o těhotenství a plno reklamních letáků. K Polákovi jedeme 24. 11, tak snad to bude v pořádku a mimi bude zdravé.

jitulik24
10. lis 2010

@ladus77 To zamlklé těhu hrozí nejvíc do toho 12tt. Já si pořídila Angelsounds je to na poslech srdíčka miminka. Mám ho doma týden a dnes poprvé jsem to srdíčko uslyšela, nádhera, hned jsem se uklidnila. Chtěla jsem aby si ho poslechl i manžel, ale mimi mi někam zmizelo, tak to nestihl.

jitulik24
10. lis 2010

@kamka1402 Však uvidíš co ti Machač poradí. Asi by bylo dobré jít na to vyšetření průchodnosti než se pustíš do dalšího boje. A lázně ti také schvaluji, pěkně si odpočineš a nabereš síly.

jissis
10. lis 2010

@jitulik24 ahoj, já jsem třeba žádné velké příznaky zamlklého těhu neměla. Najednou jsem jen lehoučce objevila krev, skoro by to nestálo za pozornost, ale nedalo mi to, tak jsem jela k doktorovi. Na ultrazvuku zjistil, že vše je fuč a musím okamžitě do nemocnice. Byl to takový fofr, že jsem to ani nestíhala vydýchat. Ale bylo to v 9tt. Věřím, že když už jsi takto daleko, tak vše bude tak, jak má. Držím palce

britka
11. lis 2010

@jissis člověk fakt neví kdy se co semele já přišla o mimčo 8+4 a je to strašný pocit jak odchází a nemůže člověk tomu zabránit ☹ ještě se nic proti tomu nevymyslelo je to na přírodě.

jitulik24
11. lis 2010

@jissis ahoj, nechtěla bych zažít, že přijdu na kontrolu a mimi nežije. Je škoda, že ještě nepřišli na to, proč se to zamlklé těhu děje a jak se tomu dá zabránit. Když jsem byla poprvé těhu, tak jsem byla v klidu a nějaké zamlklé těhu jsem neřešila a teď mám šílený strach po všech těch zkušenostech. Člověk dělá vše pro to aby se mimču dařilo, jí vitamíny, nejí a nedělá nic co by mu uškodilo. A feťačky? Ty dělají vše naopak a nakonec mají bezproblémové těhu a zdravé mimi. Je to nespravedlivé.

jissis
11. lis 2010

@jitulik24 ahoj, je to tak. Příroda je někdy krutá, ale já věřím, že na ni jednou vyzrajeme. Přece se nemůže neustále zvyšovat porodnost jen v Africe atd. 😖

britka
11. lis 2010

@jitulik24 to máš pravdu moje slova,některé co žijou tim zvláštním životem tak ty rodí o 106 a my co děláme maximum aby jsme mimčo měli tak se nedaří,fakt člověk se šetří ať mimi se má dobře a dopadne to špatně a jich se to mimčo chytí a nepustí to je fakt divné ta příroda.Dávej na sebe pozor a mysli na vše dobré,vím řekne se to,ale mimi vše cítí tak žádné trápení a buď veselá .

katapola
11. lis 2010

Ahoj holky, tak sedím v práci a bulím ☹ Přály jsme kamarádce k narozeninám, je čerstvě těhotná (po 1. IVF ve fakultce), tak jsem si pro štěstí sáhla na její bříško a v kanceláři pak na mě dorazila lítost a slzičky. Ach jo. Třeba se taky dočkám.

britka
11. lis 2010

@katapola nevěš hlavu nám se to taky podaří neboj.Někomu se to podaří na poprvé co naděláme musíme bojovat

katapola
11. lis 2010

@britka Vím, nenaděláme s tím nic, ale i tak, myslíš, že zrovna my dvě bojujeme míň než ty, kterým se to podaří? Bojujeme už dlouho a hodně a houby z toho, je to nespravedlivý. Ale vím, že musím tyto myšlenky zahnat, jinak je to na zcvoknutí.

britka
11. lis 2010

@katapola nevím proč máme takovou smůlu a někomu se daří,potom že je spravedlnost prdlajs je.Vždyť my děláme maximum a nedaří se.je to psycho a ještě že jsou tyhle stránky a můžeme mluvit otevřeně máme stejný cíl a to miminko.S těma drahýma polovičkama se o tom pořád nedá bavit nebo by byli s nás na nervy.

sjp
11. lis 2010

ahoj holky,může mi někdo prosím říct, jakou zkušenost má s unikou-brno? rozhoduji se mezi ni a reprofit. jsem v této situaci krátce a moc se ještě neorientuju... přirozenou cestou zřejmě neotěhotním a rozhodnout se, které zařízení zvolit, není jen tak... jde mi z toho hlava kolem ☹ díky!

ferdice
11. lis 2010

@katapola katapolko nebud smutna, taky se dockame. proste jen to mame tezsi a s vetsim usilim. asi jsme opravdu silne a uneseme toho vic.

britka
11. lis 2010

@sjp my jsme spokojené s reprofitem a doporučuji a holky určitě taky.

britka
11. lis 2010

@ferdice Máš pravdu máme to těžší a co naděláme když chceme miminko a moc.

sukubka
11. lis 2010

AHoj holky,
@katapola zlatíčko,neboj taky se toho miminka dočkáš!Někdo má prostě štěstí a je ušetřenej toho stressu a zadaří se hnedka někdo má smůlu a musí si to miminko opravdu vybojovat!Já ve fertimedu ani ve Fakultce neotěhotněla a i v Reprofitu to nebylo na poprvé krom toho jsem před tím měla 2laparoskopie a mimoděložní a biochemické a vidíš nakonec mám bobka taky v bříšku a ani tedka tomu ještě nemůžu věřit!Víš oni ti v Reprofitu opravdu k tomu miminku pomůžou nejhorší je že je to opravdu o nervy a o peníze já s toho měla nervy šílené!!!!!!Moc vám to miminko přeji pak si řekneš že to vše za to 100%stálo!

jitulik24
11. lis 2010

@britka Já věřím, že se miminka určitě dočkáš a nejen ty. Je to těžké, ale jak mi řekl Machač. Pokud přestaneme bojovat, tak mimi nebude. Takže je potřeba zatnout zuby i když nás to stojí spoustu nervů a slziček. Věřím, že v Reprofitu pomůžou!

jitulik24
11. lis 2010

@sjp já také dám ruku do ohně za Reprofit. Jsou tam všichni skvělí!

katapola
11. lis 2010

@sukubka
@ferdice Holky, dík za podporu. Nějak mě to vzalo. Lišily jsme se 3 dny, takže mi to kolegyně v práci hodně připomíná. Mi to v tu chvíli bylo prostě líto, taky bych už měla takové malinkaté bříško jako ona. Samozřejmě nepřestávám bojovat.

sukubka
11. lis 2010

@katapola já byla taky pořád smutná,vzalo mě i to když jsem doma koukala s okna a viděla jezdit ty maminy s kočárkama já jim to přála ale chtěla jsme taky

ladus77
11. lis 2010

@katapola nebud smutna, vim ze se vam urcite taky zadari, jenom si na to musite holt vic pockat. Ale ty stavy znam, taky jsem povazovala za nespravedlive kdyz otehu kolegyne v praci ktera hulila jak tovarni komin a nehodlala toho nechat!

Jinak Reprofit je super, doporucuju!

Nejhorsi je, ze my se budeme bat porad, az do porodu, protoze vime ze ty dve carky zatim jeste nic nezaruci. Ja jsem taky jakasi napruzena a uz se taaaakhle tesim na kontrolu!!!!!! 🙂

britka
11. lis 2010

@jitulik24 všechny miminka co se tady narodí to jsou vymodlené a děláme pro ně i nemožné.Člověk musí věřit a já tomu věřím že mimi bude a nevzdám se .

britka
11. lis 2010

@teddyna neměl náhodou Vojtíček 1 narozeniny?Jak jste je oslavili?Fotečka by nebyla? 😉

sukubka
11. lis 2010

holky dokud se to miminko opravdu nenarodí nebudeme nikdy v klidu!a až se narodí budeme se o něj bát ještě víc!

katapola
11. lis 2010

Tak přesně po 3 týdnech od operace mi přišly menses. No dopuštění, nic jsem necítila. Snad savo perex zabere.

katapola
11. lis 2010

@ladus77 Jo, tak to už teď vím, že dvě čárky ještě zdaleka nic neznamenají. Je to sice krok, bez kterého nelze, ale těch kroků je ještě jaksi hodně dalších.

ladus77
11. lis 2010

Nojo, je to tak, ja si porad rikala at mam za sebou ten prvni trimestr, ze to pak uz bude pohoda, haha... 😀
Prisel manza, jdu neco zbufnout 😝

jitulik24
11. lis 2010

@britka Tak to ráda slyším. A moc moc držím palce, aby rok 2011 byl pro nás všechny jen a jen pozitivní.
@katapola Měla jsem to stejně když jsem přišla o mimi, tak švagrová čekala mimi necelé dva měsíce předemnou a kamarádka byla o dva týdny za mnou. Když se mimča narodila, tak jsem to řádně obrečela. Je to těžké období, ale musíš věřit v lepší zítřek.

jitulik24
11. lis 2010

@ladus77 Já si zase říkám, že dokud nebudu alespoň ve 30tt, tak se budu bát, že zase o mimi přijdu.