Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

evikj33
7. lis 2012

@misa.patrik Je to zarohem ale klidná nebudeš 😀 však to znáš pořád na něco čekáš na 1.tr.screning,velky UTZ ve 20tt pak zas test na cukrovku atd.. 😉 Hlavně se s broučkem opatrujte

misa.patrik
7. lis 2012

@evikj33 jojo opatrujeme se děkuji 😀 to máš pravdu ale za 2 týdny už bude screening to je super už se těším jsem strašně ráda že nešpiním a nekrvácím už 14 dní mám klid sem tam mě tak divně pobolívá ale já věřím že je to normální 😉 😉

misa.patrik
7. lis 2012

@evikj33 a jak jsi na tom Ty?? 🙂 už pěkně jedeš 28tt to je mazec 🙂

evikj33
7. lis 2012

@misa.patrik Jj po screningu už bude veselej a možná už vám dr.i naznačí co se vám tam schovává,chcete vědět? Jinak pobolívání je Ok roztahuje se byteček jak brouček roste. 😉 Já celkem Ok,akorát pupek roste před očima a špatně spím a ještě občas blinkam(poránu),ale jinak jsme snad v poho i s prdelkama-dělají už pěkné psi kusi a hlavně po 21.h 😀

misa.patrik
7. lis 2012

@evikj33 no to je dobře 🙂 taky mi bývá dost špatně někdy je to masakr včera jsem snědla oběd a do 10 minut byl venku i se snídaní ☹ mazec fuj. Já mám poslední dobou divoké sny 😀 včera jsem šla rodit,dneska jsem měla mimi a nešlo mi ho nakojit no prostě mi dobře hrabká 😀 😀 😀 .Jasně že chceme vědět co to bude ale manžel mi říká že to prý nepotřebuje vědět že ví že je to holka 😀

evikj33
7. lis 2012

@misa.patrik Osnech ani nemluv to snáma šijou hormony.Manža se cítí-tak snad se neplete 😀 Jde s tebou? ta to tam sním rovnou nesekne 😀

misa.patrik
7. lis 2012

@evikj33 jj jde se mnou ještě se mnou na UTZ nebyl 🙂 nikdy 😀 tak věřím že bude naměkko tatka 😀 16.11. jdu do poradny a ten další týden do Frýdku na ten screening

evikj33
7. lis 2012

@misa.patrik Tak to bude zážitek-pak nezapomente na odměnu-něco dobrého provás a něco na prcka 😉 Od kamarádky manža byl hotovej malem tam omdlel-říkala že ji bylo zaněho trapně,žije s italem v italii a oni jsou babovky 😀 Já byla na screnening v Porubě

misa.patrik
7. lis 2012

@evikj33 jakou odměnu??? 😀 😀 😀

evikj33
7. lis 2012

@misa.patrik No přece nějakej zákuseček provás a třeba bačkurky nebo bodyčko pro prdelku že jste to hezky zmákli.Musíme si dělat radost když se něco daří no né 😀

britka
7. lis 2012

@misa.patrik je škoda že nejdeš do FM 14.11 nebo já jdu do nemocnice na krev na cukrovku.To jsem ráda,že je u tebe vše v pořádku a malý je v poho.Náš malý ten se ukazal hned v 10 týdnu,že je kluk jako buk. 🙂

misa.patrik
7. lis 2012

@evikj33 no to máš pravdu 🙂 já si třeba dneska udělala radost velikou koupila jsem si svetřík v terranově a jak nám sluší 😀

misa.patrik
7. lis 2012

@britka no já pojedu tak koncem listopadu 🙂 jedu do GYN -PRENu 🙂

britka
8. lis 2012

@misa.patrik To je ve Frýdku nebo v Místku?Já do Frýdku jezdím často nebo jsem se tam narodila a jezdím tam za mamkou.Už jsi uvažovala kde budeš rodit?Zřejmě v Těšíně co?Já chci ve Frýdku.

misa.patrik
8. lis 2012

@britka nevím jeslti Frýdek nebo Místek není to napsáno tam je Frýdek Místek 😀 v Těšíně rodit nemužu tady zrušili porodnici v roce 2002 ☹ takže chci rodit v Třinci tak chodím i na gynekologii 😉

britka
9. lis 2012

@misa.patrik tak to je pěkně blbé s těma nemocnicema máš to po ruce a nakonec musíš do vedlejšího města do nemocnice i tak do Třince to máš zajížďku.Dnes se mi blbě spalo malý je až moc živý,Teď si vyšívám a polehávám včera jsem se nějak přetáhla a nejsem ve své kůži. ☹

misa.patrik
9. lis 2012

@britka No je to blbé ale naštěstí v Třinci jsme do 10 minut 🙂 já jsem taky lítala včera celý den byla jsem u sestry a vrátila jsem se až večer byla jsem uplně hotová 😒 Manžel mi včera řekl že je divné že už dva dny nezvracím chápeš to? 😀 😀 místo toho aby byl rád že je mi líp tak ještě provokuje 😝 už se nemužu dočkat další kontroly abych věděla že je vše vpořádku. Ty si hod dneska relaxační den a pěkně odpočívej 😉

britka
9. lis 2012

@misa.patrik ono je to na nic jak je blbě,ikdyž jsem už ve 23 týdnu tak nevím co mám jíst,nemám na nic chuť a když něco s ním tak je mi divně.právě uvažuji,že bych mohla dát vařít řepu a zítra zavařit nikdo to za mě neudělá.tchýně ta se mě ani nezeptá jestli něco nepotřebuji,ale co nemusím ji být vděčná.to víš máme i hospodárku a je pořád co dělat a k tomu stavíme.Já vím že do třince máš kousek ,ale i tak je to blbé když máš nemocnici za rohem.

evikj33
9. lis 2012

@misa.patrik Tak to je jako muj mužíček s narážkama na nevolnosti,jindy po opuštění wc zas dělá poznámky tipu podívej jak je maminka zelená a s malym se smějou-někdy na vraždu 🙂 Bych to těm chlapum občas přála.Jinak já mam porodku 6km,ale dle dr.mám jet do Poruby a to máme při těch rozkopanejch cestách tak na 45min nejméně.Protože tady není neonatologie a s dvojčaty nemaj moc zkuzšenosti,takže by mně asi odrodili,ale děti by předali do Poruby a mně by zanima pustili až za 3-4dny 😖

kamka1402
14. lis 2012

Ahoj Holky tak už jsem se konečně dočkala malou už máme doma je to nádherný pocit přeji ho zažít všem 🙂 🙂 malá je šikulka jak jsem měla obavy z toho že budem muset krmit z flaštiček tak malá se krásně přisála a kojím jen trochu bojujem s jidlem v nemocnici jsem ji dala na váhu hned jsem věděla kolik vypila a pak byla naučena budit se po 3 hodinách bylo to super, ale doma to nejsem schopna odhadnou kolik vypila malá když se přisaje tak je schopna sát jako kliště až praskne pak to vyhodí ven i stím co tam má zustat a pak má zase hlad a bují se nepravidelně. 😉 ale co už to musíme nějak vychytat 🙂 🙂 🙂

britka
15. lis 2012

@kamka1402 tak to je fajn,že už máš malou doma a už budeš v klidečku.Neboj malá je šikovná a když se přepije tak něco v ní zůstane.Některé mimina jsou zase hltavé a neví kdy přestat a taky to vyblinkaji.Tak se neboj a je fajnže malá má 3 hod.odstupy a ty si mezi tím něco doma uděláš.Jak slyším,že maminám mimčo zakňourá a už ho davají k prsu to těm malým ani nevytráví.Tak si malé užívej a pěkně ať se ti chove. 🙂

misa.patrik
15. lis 2012

@kamka1402 užasné tak to si užívej maminko 🙂

britka
15. lis 2012

@misa.patrik jak se daří tobě?Vše je v pořádku a už si konečně užíváš těhotenství?Přeji ti aby jsi měla v bříšku takového čertíka jakého mám já. 🙂 málo kdy je v klidu.Dr.říkala jestli už máme pro něho kopačky. 🙂

misa.patrik
15. lis 2012

@britka děkuji 🙂 za optání ,jojo je to lepší nevolnosti sice jsou ale naštěstí už nezvracím 😉 jinak mě dneska zlobí takové zvláštní bolístky v bříšku jak bych to řekla takové pálení nebo štípání v bříšku 🙂 vím že se moc pozoruju ale je to na bednu 😀 už aby byl čtvrtek a uvidím zase svojeho cvrčka 🙂 🙂

evikj33
15. lis 2012

@kamka1402 Kami moc gratuluju že už jste doma a neboj ono se to srovná,ty přechody vždy dělaj v režimu paseku,ale jak se trochu sžijete už to bude klapat.Hlavně že vám jde kojo a malé chutná 🙂 Tak at malá hezky spinká a papká a dělá rodičum radost.

mautas11
15. lis 2012

ahojte holky, mám na Vás velkou prosbu, jestli mi můžete někdo poradit čeká nás KET, ale dnes jsem jedenáctý den cyklu mám 6mm sliznici a 12mm ovarium, a na KET máme jít 25.11. což je jednadvacátý den cyklu. NEMYSLÍTE ŽE JE TO NĚJAK POZDĚ??? cyklus mám 26 dní, doktorka samože tvrdí že je to spočítené,ale jsem trochu na pochbách, jo a není blbosot si píchat ovitrelle týden dopředu tak jak to mám naplánované od dr. když pregnyl se přeci píchá den před, jo a KET je plánovaný v přirozeném cyklu. moc prosím o nějaké info :(

evikj33
15. lis 2012

@mautas11 Ne vše je v naprostém pořádku ovitrel je proto aby prasklo vajo a proběhla ovulka a pak se po ní za několik dnu zavádí rozmrazené embryo a to je už asi po PK takže počítám cca stádium Blasta(což je asi 5denní)takže počítej když bys měla ovulku cca do 24 h.od Ovitrelu pak by se uvolnilo vajko a došlo k oplodnění tak cca7den od injekce +-je právě sádium 5denního oplodněného vajka.Takže držím pěsti at se pěkně rozmrazí a zakousne 😉 Budeš určo zavádět Utrogestan a na peřinku mužeš ještě do injekce Ovitrele skoušet červené víno cca 2dc večer minimum sl.před ET je tuším okolo 7mm což je u tebe v poho,protože už ted máš 6.

mautas11
15. lis 2012

@evikj33 děkuji moc za informace,jsem rada ze jsi mi to tak hezky vysvetlila.tak uz jsem klidnejsi.tak snad nam to vyjde a aapon jeden mrazacek se chyti.diky 🙂ty cekas taky miminko z KET?

evikj33
15. lis 2012

@mautas11 Nemáš zač,jsem ráda že jsem snad trošku pomohla.Mi čekáme miminka 2 s ET 😀 ale jinak je to podobné já měla OPU 14den MC pak byla PK a vklad byl 19DC-je to dle toho jak komu rostou vajka a má dlouhé MC od toho se odvíjí den Ovu a následné oplodnění-v případě Ket už vložení oplodněného vajka v určitém stáří 😉

britka
16. lis 2012

@misa.patrik je to fakt,že se moc hlídáme ale je to normální nebo každá změna něco znamená.Já když cítím nějakou změnu tak odpočívám dala jsem se do pletení a vyšívání a tak relaxuji.Ve středu jsem byla na kontrolu na těh.cukrovku tak mám nervy jak to dopadlo nebo na sladké vůbec nemám chuť ani maso a salámy prostě nevím co mám jíst a o vaření ani nemluvím.