Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
4. kvě 2013

@carlik já říkam že prcek je naše vymodlené zlatíčko a peněz to stálo a dost 7 pokusu jako samoplátce.Roky letí penize budou a za tu cenu mít dítě to stoji.Tak Drahušce řekni že ji držím palečky ať ji to vyjde a vím jaké to je šetřit na pokusy.Kristýnka by měla mít taky sourozence to zvládneš neboj.

carlik
4. kvě 2013

@britka vyřím to, o penězím mi nemluv, taky jsem to měla všechno jako samoplátce, a fakt v mým věku a jako samotná mamča sourozence určitě Kikče nepořídím 😉

jej
5. kvě 2013

Ahoj holky!
TAk já nakoukla po delší době a vidím, že Míša už je maminka! Teda maminka je dávno, ale dvojnásobná!!!! 🙂) Míšo, moc gratuluju, už jsem se bála, co s tebou je! TAk teď hlavně ať Adámek pěkně jí a pěkně přibývá!

Anet, jak vy? Už se kluci sehráli? Asi je to pěknej cvrkot, že?

Asmenko a jak ty? Už máš nachystáno do porodnice? Ani nevím, zda čekáte druhou holčičku nebo chlapečka?

Jinak všechny moc zdravím!

britka
6. kvě 2013

@jej tak jak se daří už jsi tu dlouho nebyla 🙂

lenkarehankova
6. kvě 2013

@britka ahoj ,tak sem tě našla v diskuzi...já tu moc nechodím,spíš je sem tam něco pročítám...děkuji za tvou péči a posílám poděkování ve formě kytičky ..

britka
6. kvě 2013

@lenkarehankova teda to je krásné jsi hotova fotografka mohla by ses tím živit 🙂

lenkarehankova
6. kvě 2013

@britka děkuji,to bych ráda,ale chybí mi talent 🙂 přemýšlela jsem o studiu obor fotograf,ale jak říkám chybí talent 😀

britka
7. kvě 2013

@lenkarehankova talent máš to vidím nejsem slepá 🙂 je to fakt krásně zachycené.

kvakuska
7. kvě 2013

@britka co tady strašíš tak brzy ráno? 😎 ... jsem se lekla, jak na mě vyskočila ta tvoje fotka 😀 ... jak jste pěkně sladění do modra 🙂

britka
7. kvě 2013

@kvakuska krásna co?Já jsem raní ptáček,ale chtěla jsem zasadit hrášek smůla letos nějak nestihám a počasí mi nepřeje chytla jsem za kliku že půjdu ven a tam leje tak hačám doma.

asmeena
15. kvě 2013

Ahoj holky, pro staré známé koníkovky oznamuji, že se nám v pátek 10.5. narodila Nelinka (51cm a 3740g)

aneta1199
15. kvě 2013

@asmeena - obrovská gratulace!!!!! Hodně zdraví a pohody pro obě 🙂

spunda
16. kvě 2013

@asmeena velká gratulace a hlavně zdravíčko 🙂)) a očekáváme fotečku Nelinky 😉

britka
17. kvě 2013

@asmeena velká gratulace ať se ti Nelinka krásně chova a Nelince do vinku vše nej.nej do života. 🙂

britka
17. kvě 2013

@asmeena koukla jsem se na fotky Nelinka je krásná a má užasné vlásky ta jich teda má 🙂 to teda čubrním.A co sestřička jak malou přivítala?

carlik
17. kvě 2013

@asmeena no furt jsem nakukovala, kdy to bude...takže gratulujeme ke druhé dcerušce a přejeme hlavně zdravíčko a rodičům samou radost 🙂

asmeena
17. kvě 2013

@britka Sofinka byla nadšená a pořád mi hlásí, když Nela začne brečet. Nosí jí plyšáky do postýlky (tak doufám, že jí nezačne nosit třeba i bombóny) 😅

britka
17. kvě 2013

@asmeena to je dobře že na ni nežárli,ale ty jsi ji na miminko připravovala a to bylo dobře,máš malou chuvičku pro Nelinku.Stejně ty miminka rostou před očima já už mám doma velkého chlapa.a hodného kdyby bříško nebolelo sem tam tak ani nevím,že ho máme. 🙂

jej
20. kvě 2013

Asmenko, to je krásná zpráva, moc gratuluju!!!

mautas11
21. kvě 2013

holky prosím nevíte kolik se v reprofitu platí za test na hcg pokud si ho chcete nechat udělat podruhé? když to řekne doktor tak nic,ale na vlastní žádost, nevíte jestli je to 350kč??

britka
22. kvě 2013

@asmeena tak co holky jak to zvládate?Máš honičku co?Já pořád nevím jak to udělat když je malý vzhůru a chce společnost a mi práce stoji.Jak usne tak litam jak torpédo. 🙂

asmeena
22. kvě 2013

@britka ani mi nemluv. Sofču jsem zatím nenaučila se samotnou obléct, nakrmit a vyčurat, takže když kojím, tak musí Sofča čekat - horší je to, když potřebuje právě čurat a já mám Nelu u prsa. To pak musím Nelču odtrhávat (a kojení si tak moc pak neužíváme) a letím se Sofčou na záchod, aby to neměla v kalhotech.
Jinak to zatím jde. Nelinka hodně spinká, tak se zbytek dá skloubit.

A počkej až bude Dominiček lozit po čtyřech 😀 a nebude se mu už chtít moc spát. To už pak nezvládneš nic moc. Leda do ohrádky a rychle si udělat co potřebuješ.

daisy14
22. kvě 2013

@britka Taky jsem lítala jak torpédo, ale stejně to nebylo k ničemu, ja lítala jak torpédo, když jsem si sedla, malá se samozřejmě vzbudila a z odpočinku nebylo nic. Takže jsem se na domácí práce vykašlala a když malá spala, já odpočívala 🙂
Zatím je Dominiček malý, počkej až bude vyžadovat Tvou pozornost čím dál víc a věř mi, že strávíš víc času na zemi při hraní a na práci si ani nevzpomeneš 🙂 Jen si užívej miminko, čas rychle běží!

britka
22. kvě 2013

@asmeena umím si to živě představit jak to doma zvladate,ale neumím si to představit jak bych to zvladala já.Mám Dominička a nezvládám nic z bídou zajdu na zachod a už ho slyšim,že nejsem v dohledu.jak usne teprve se chytám práce.už jsem říkala že budu dělat v noci jak spí a to jsem zas ospala.Na poli to taky tak vypadá. ☹

britka
22. kvě 2013

@daisy14 Máš pravdu s malým pořád vykladame a věnuji se jen jemu,když spí tak dělám co potřebuji a zbytek večer to spí nádherně druhé holky by mi záviděly.Večer tak kolem 20h.spí pak kolem 23h se napije a spí do 5do rána napije a spi dál.Od nemocnice tak krásně spinká.Už se včera převratil na bříško a to má 11týdnu.A asi bude mít brzy zuby nebo na dásna je choulostivý bolí ho.

britka
22. kvě 2013

@asmeena
@daisy14 chtěla jsem se zeptat v kolika měsících měli holčičky zuby zda se mi to u Domče brzo.

asmeena
22. kvě 2013

@britka tak jsem na to koukla a první zoubek měla Sofča v 6,5 měsíci.

asmeena
22. kvě 2013

@britka já si to zase nedokážu představit, že bych musela skákat kolem takové hospodárky jako máte vy. To bych byla brzy na odpis.

daisy14
22. kvě 2013

@britka tak jsem koukla, spodní jedničky a to obě najednou vylezly Peťce přibližně v 8,5 měsících.
Tak to máš fajn, že Ti Dominiček v noci tak dobře spí, to já neznala, jen výjimečně, nevyspaná jsem byla asi rok (nechápu, jak jsem vydržela) 🙂

britka
22. kvě 2013

@asmeena tak ten naš prcek je nějaký se všim dopředu.to má 11 týdnu a už hlavičku pěkně drží,žvatla už se včera převratil na bříško.O hospodárce mi ani nemluv.Teď jsem vytáhla 5 mrtvých králiku já jim dávám seno a soused jim dal trávu a je průser na světě.