Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
14. kvě 2014

@carlik ahojki maly se dava do kupy včera už lital po venku už se snim nedalo pořád mi strkal boty a tahal mě ke dveřím.Dnes už venku lije a lije tak doma jak po vybuchu.Co mala taky jsi pořád v jednom kole co.

carlik
14. kvě 2014

@britka teď čekám, kdy se probudí...jinak budíček před 6. hod.je děs 😒 a taky má nějaký trucovitý období a furt se jí něco nelíbí a řve, je to fakt náročný na psychiku 😒 ale hlavně že jsme zdravé!

britka
17. kvě 2014

@carlik ahojki i děti maji své dny 🙂 maly taky ten je někdy uminěny a připadam si jak pilinak pořád slovo ne a nesmiš a stejně reakce skoro žádná.Tak si fakt nevím rady ty zvyšené teploty pokračuji. to se smalym tahne už měsíc.Tak budu muset po víkendě zas k dr.a už ji vidím jak mě pošle k ušni a pak se uvidí něco je určitě v těle a tělo se brání..

carlik
18. kvě 2014

@britka takže si pořád marodíte, no snad to nebude nic horšího a bude malý na léto fit! Mě taky ty její hysteráky vyčerpávají, no jako "starší matka" to asi zvládám hůř 😒

akmitaf
22. kvě 2014

Ahoj holky dnes jsem se objednala na první návštěvu . Snažíme se už rok a půl, tak už je asi na čase. Jsem z toho úplně hotová - smutná. Pořád jsem doufala, že se zadaří ... No asi jste měli obdobné pocity. Všem kterým to už vyšlo moc gratuluji a doufám, že třeba za měsíc nebo za dva budu tak šťastná jako vy.

britka
23. kvě 2014

@carlik pořád bojujem ty zvyšené teploty se teď zkoumaji tak jsem zvědava.Jinak špekulant je velky a na každeho se culi.

britka
27. kvě 2014

@carlik tak jsme opět nachlazeni mě snad už omyjou a dnes budou vysledky z moči tak jsem zvědava.To snad neni možne že je prcek už víc jak měsíc marod.ach jo.

carlik
27. kvě 2014

@britka jé, tak to máte blbý, snad si to vybere na rok dopředu a pak bude jak rybička 🙂 Držíme palce!

britka
30. kvě 2014

@carlik kež by,ale už je to na nervy pořád marod a sedíme doma a dnes v noci často plakal a ma takovy davivy kašel tak ho hlidam i ve spani ach jo.

carlik
30. kvě 2014

@britka no nezávidím, tak ať je brzo marůdek zdravej! My si taky ve středu užily horečka 40,4 bez odečtu, takže noc děs běs a ráno mávnutím kouzelnýho proutku NIC, a teď už je jak rybička. Akorát to počasí nás ser..., páč se nedá ani jít ven. Už ať je pořádný léto 🙂

jajinka121
2. čer 2014

ahojte, tak nám ani 3. IUI nevyšlo, takže na červenec máme naplánované IVF. Byla jste některá už na IVF nahoře na IVF Clinic? nebo jste byly ještě v Brně? děkuji moc.
Doplatek za léky prý bude jen asi 2000 kč a pak za ICSI 8000,-

tofife
3. čer 2014

@jajinka121 Ahojky, já jsem byla včera na transferu nahoře na IVF Clinic 🙂 Za léky jsem doplácela taky 2000,- (Menopur) a pak 8000,- za ICSI a 6000,- za prodlouženou kultivaci. Teď jsem na neschopence a doufám v zázrak 🙂 A měli jsme to stejně - 3 neúspěšné IUI, pak cyklus "volno", jen plánovaný styk a pak IVF 🙂 Kdybys chtěla cokoli vědět, písni.

carlik
5. čer 2014

@jajinka121 @tofife jste na tom jak přes kopírák, takže se teď budete navzájem podporovat a určo vám to oběma vyjde s IVF!!!!

akmitaf
5. čer 2014

Ahoj holky tak my za sebou máme teprve první návštěvu u Dr. Machače a jsem táááák šťastná, že jsem se konečně dokopala a zašla tam. Vůbec se to nedá s chováním pana Dr. Sobka srovnat - byl tak milý a pozitivní. Před sebou máme teď první pokus o IUI . Tak nám prosím zítra držte pěsti ať to výjde. Mám docela strach - hlavně si musím dobře píchnout ráno tu injekci - no snad to dám.

tofife
5. čer 2014

@carlik Snad to vyjde, dneska jsem 4. den po ET. Necítím se nijak jinak, ale na to je stejně ještě brzy, tak uvidíme.. Dneska by nám měli dát vědět, jak to vypadá se dvěma dalšími embryjky, která se kultivují pro zamražení. Zatím žádné info.. ☹ Ráda bych měla "zadní vrátka", tak snad to klapne 🙂

tofife
6. čer 2014

Bohužel jsem se dověděla, že se nebude zamrazovat, obě embrya se přestala vyvíjet ☹ Snad se bude vyvíjet to jedno zavedené. Musím si udržet optimismus až dokonce 🙂

akmitaf
6. čer 2014

@tofife určitě to výjde. Drž se

akmitaf
6. čer 2014

My máme dnes za sebou IUI - vůbec mi není dobře - pobolívá mě podbříšek, tak doufám, že je to dobrá zpráva Snad to výjde, ale těch 14 dnů čekání bude teda boj.

akmitaf
7. čer 2014

Holky prosím měřila jste si BT po tom IUI - mě by jen zajímalo, kdy má tak asi stoupnout - já jsem čekala, že ji dnes už budu mít vysoko a nic - tak mám strach jestli je to tak, jak to má být . Já jsem si včera i píchla tu injekci, tak jsem myslela, že se to po tom hned zvýší.

tofife
9. čer 2014

Zakázala jsem si tady chodit, abych se odpoutala od neustálého myšlení na to, jestli se povedlo, nebo nee, ale nemůžu si pomoct 😀 Jsem 8. den po ET a necítím vůbec žádné příznaky, jen mě občas pobolívá břicho, ale úplně minimálně.. Nevěřím tomu, že bychom měli takové štěstí a povedlo se nám první IVF, ale co kdyby.. 🙂 Jsem na nervy... 😖

natymaty
12. čer 2014

Ahoj holky,můžu se k vám přidat? Do Reprofitu do Olomouce jezdím už od prosince 2013.Zítra jedu na kontrolu a už i se domluvit na IVF.Na pojišťovně už máme žádost schválenou,tak snad to už teď půjde.Ze začátku jsem byla u Dr.Machače - úžasný člověk,ale pak tam většinou nebyl,tak si mě "převzala" Dr.Soušková - taky úžasná 🙂 .Předpokládám,že už mi bude chtit nastartovat cyklus a začneme už píchat injekce..toho se bojím nejvíc ☹ .Je tady některá,která je ve stejné fázi jako já? 🙂 🙂

akmitaf
17. čer 2014

@tofife tak jak to vypadá - jak ti je a zadařilo se ?

tofife
17. čer 2014

@akmitaf Test mám po 14 dnech negativní, ale ještě není MS. Dr. mě poslala na krev, prý ještě není nic ztraceno. No já tomu nevěřím... ☹

akmitaf
17. čer 2014

Nebuj to bude dobrý - určitě - hlavně že není MS. Někdo si musí na // prostě počkat. Tak se drž

tofife
21. čer 2014

@akmitaf Tak jsem byla na krvi a je negativní ☹ Mám se objednat na konzultaci a budeme řešit, co dál... No tak uvidíme 🙂

akmitaf
21. čer 2014

@tofife tak já to dnes dostala, tak se taky nezadařilo. V pondělí jdu na krev a pak se uvidí.

natymaty
23. čer 2014

Holky, je mi to moc líto... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ . Držím moc pěsti do dalších pokusů.

akmitaf
5. črc 2014

Holky tak v pondělí další IUI - no snad to klapne. Prý jsme s manželem naprosto zdraví - nic se nenašlo, tak kurňa poč to nejde normálně. 😒 😒 😒 Navíc se tu s miminky roztrhl pytel. Další kamarádka mi včera řekla, že je v 8 tt, druzí sousedi jsou 12 tt a kamarádka dnes v noci porodila Damiánka . Mám za ně radost - to jo, ale je mi z toho zároveň i dost smutno .... ☹ ☹ ☹

adny
9. črc 2014

Ahoj holky...taky chodím do reprofitu v OL..zatím asi cca 3 měsíc..před tím rok ve Fertimedu kde nám 1. ivf nedopadlo...tento měsíc jsme chtěli začít stimulovat na další ale u manžela se objevil nějaký problém..tak snad bude kontrola ok a příští cyklus už snad začneme stimulovat...ach jo je to tak dlouhá doba 😒

adny
9. črc 2014

@akmitaf to mě moc mrzí že to nedopadlo..ale většinou ty první ivf jsou fakt jen zkušební..jak bude tělo reagovat atd...nesmutni..vše bude ok 😉 ale chápu tvé zklamání..taky jsem si to nedávno prožila...