Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jaja35
15. říj 2009

Jo, už jsem měsíčky dostala. Tak sbohem moravský sklípku. ☹ Místo vína a obložených talířů budu pít minerálku a jíst clostík. 😉 Nevím, jestli víno na clostík by bylo to pravé ořechové. Tak budeme asi sedět doma.
U nás pořád hustě sněží a sníh se celkem drží, tak to odpoledne bude asi na sněhuláka. 😀

jaja35
15. říj 2009

Tak sklípek mám od Machače povolený. 😀 Hned jsem se také objednala na příští čtvrtek na kontrolu do Brna. Blbec jsem si nějak pomotala čísla, volala jsem sice na Reprofit, ale na plastiku. Chudák sestřička ze mně byla paf. 😀
Jinak tady máme docela slušnou kalamitu. Ráno jsem vstávala a nešla elektřina. Tady v práci o 20 km dál nám ji pořád také vypínají. A teď mi manžel volal, že je pustili domů. Protože se někde nad tou naší Třebovou zamotaly dráty, takže to jen tak elektřina nepůjde. Navíc zavírají vodu, takže všechny fabriky pouští své lidi domů. Jen já asi budu sedět pořád v Lanškrouně, šéfa rozpustit nás zatím ani nenapadlo.

zuzka72
15. říj 2009

Ahoj holky, tak já opět vyměkla a volala na tu genetiku, tak prý výsledky už tam mají, nevolali by mi i když mi to říkali-to teda nechápu a dopis s těmi výsledky zasílají až v pondělí,-tak do té doby by mě asi trefilo. Jinak ta doktorka říkala, že tam nevidí nic špatného, že by mělo být vše v pořádku, ale, že to musí zhodnotit genetik. Tak uvidíme, ale řekla, že je to snad v pořádku, tak už tomu i věřím. Uvidíme co bude v tom dopise, pak to nafotím

evcaa
15. říj 2009

holkyyyyyyyyyyyyyyyy vzkaz od verunky

tak mam u sebe 2 embryjka osmibunecne a velmi pekne kvality jedno ctyrbunecne zustalo dal ve zkumavce a pokud se z nej stane blastocysta tak jej zamrazi ale myslim ze ho uz nebudeme potrebovat dvojcatka nam staci delali jsme si s dr legraci jestli nam vybral blondatou holcicku a blondateho chlapecka pozdravuj vsechny my vyrazime na obed pac a sladkou pusu verca

zanny
15. říj 2009

Asmeen,tak super,držím moc pěsti,ať se dvojčátka drží. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
15. říj 2009

Asmeen nádhera a ty jsi se bála,že máte málo buněčný.Opatruj se a hlavně buĎ V TEPLE,DNES JE TAM OPRAVDU HNUSNÉ počasí.A byl tam Mavhač?

teddyna
15. říj 2009

jezis,to je psi pocasi.vytahla jsem hafika na malou prochajdu,at se vyvenci - no,nebyl z toho zrovna vodvaz.ale zvladli jsme a ted haja v kosiku. byla jsem v DM -teda reknu vam,vybrat plinky,mokre ubrousky,prebalovaci podlozky a prsni vycpavky...to je fakt umeni.jsem sla jak vanocni stromek s trema igelitkama.jesteze mam tu slevovou knizecku,ze jsem cosik usetrila.
Asmen,tak hezky ty dvojcata opatruj a doufam,zes jim dala neco dobryho na jidlo-at vedi,ze nejdou do hladove rodiny 😀

asmeena
15. říj 2009

berus: Mavhač tam nebyl, ale byl tam Machač 😀 samozřejmě veselý jako vždy. Potkala jsem se tam i s paní lékařskou co se mnou byla na OPU (blééé), na plazmě jsme viděli naše dva broučky. Machač na to, že jsem chtěla toho blonďáčka a blondýnku volal přes okýnko laborantce, ať mi tam natáhne blonďatého chlapečka a že holčička může být i tmavá (sprosťák) 😀 .
Pak když nám ukazoval embroušky v děloze, tak říkal, že to je to svítivé a já na to, že to jsou světlušky. Tak se smál, že to mu ještě nikdo neřekl, že to si bude pamatovat. Takže máme u sebe dvě blonďaté světlušky. 😀
Jinak jedno embryjko zůstalo ve zkumavce a uvidí co s ním bude dál. Ta embryjka co nám zaváděl byla stupně 1, že prý lepší už to být nemůže.
Se jenom divím, že u minimálky 4 vajíčka, 2 krásná embryjka a ve Fertimedu vždy maximálně 6buněčné a céčkové.

berus: už se chystáš na zítra?
teddy: ty si teda číslo. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
15. říj 2009

jé pardon já si nevšimla toho jména.Jj už se začínám chystat.Musím vyžehlit košilku a nabalit se.
Holky a nevíte zda tam Machač bývá všechny dny,když není v Olomouci nebo jen podle směn?

asmeena
15. říj 2009

zítra je v Olomouci, tak ti to bude dělat asi pan Dr. Koudelka, ten je taky super. Dnes tam měli focení, přišel nějaký profi fotograf do čekárny a všechno jim tam přestavěl, kytka se mu nelíbila moc vpravo, tak ji posunul víc nalevo, sestřičkám sedícím za pultíkem byla vidět pouze půlka hlavy, tak jim řekl, jestli si můžou stoupnout a jako něco řešit - tak to se jim nechtělo a raději to opustili a on to pak fotil bez personálu. Akorát pak přišel Dr. Koudelka, tak chtěl dělat manekýna, ale panu fotografovi to přišlo blbé, aby pan doktor byl na recepci. 😀

asmeena
15. říj 2009

A taky jsme si na sále dělali srandu se sestřičkou, že jdeme do kina a ona na to, že budou dávat naposledy film Embryja 😀 . Tak jsem chtěla popcorn a nachos, ale prý se u nich nepodává 😀
Taky říkala sestra, že někteří si ta embryjka fotí mobilem, ale to nám bohužel řekla až po ET. Jinak bychom si to taky vyfotili, bylo to něco úžasného.

asmeena
15. říj 2009

Kdybych pak svému dítěti v pubertě ukázala fotečku, tak to jsi ty a takto jsi vypadal třetí den 😀 😀 😀

teddyna
15. říj 2009

asmen,tak ja jsem cislo,jo?no nevim,kdo chce fotit miminka treti den od vzniku 😀 tak tady radim jak cerna ruka.hudba mi hraje naplno,barak prazdnej,tak mi jde ten uklid od ruky.a co se da vyhazet kraaamuuuuuu.jsem se rozhodla,ze budu minimalizovat bordel a lapace prachu.takze do popelnice leteli a jeste poleti slonecci,kravinky,nesmysly,co byly na zdech... a hned je tu vice mista.

asmeena
15. říj 2009

se ti bude teď lépe dýchat, ale neboj, přijdou jiné krámy. Dítě potřebuje spoustu hraček. 😀

teddyna
15. říj 2009

no,z toho mam strach.jak sem zacnou chodit navstevy a nosit spousty tech kramu,co tady pak budou jen lezet.ale to uz k tomu asi patri.tak a dneska uz dost s uklidem,pac jsem ztahana jak kraaava.zitra je taky den. na zitrek mam naplanovane siti-nebo spis zasiti nejakych restu,co tu mam.tak zas bude kus prace zrobene a bude chvila klidu nez si manzel zas cosik rozerve.

b.e.r.u.s.k.a
15. říj 2009

Teda,teď jsem zachlechla co bude ve zprávách.Někdo pohodil do křoví právě narozenou holčičku.To je hnus.Co my by jsme za ní dali,že?Já když něco takového slyším,tak se mi chce brečet.

teddyna
15. říj 2009

beruška,no to je děs.tak to se teda kouknu na zprávy.to bude beztak na NOVě nafouknutá kauza.

asmeena
15. říj 2009

tak jsem teď koukala taky na zprávy a je to šílené, jak toto může nějaká ženská udělat.

asmeena
15. říj 2009

berus: na zítra přeji hodně štěstíčka a dobře dojeďte. 😵

b.e.r.u.s.k.a
15. říj 2009

Asmeen moc díky,jedeme busem a do Brna snad žádná kalamita není.

asmeena
15. říj 2009

Do Brna byla krásná cesta, to bude v pohodě. Horší je to tady v horských oblastech. I po dálnici to byla parádička, akorát byly kolony, protože se tam opravuje cesta.

asmeena
15. říj 2009

a na kolik to máš mít?

b.e.r.u.s.k.a
15. říj 2009

jedeme na devět,takže vstáváme už před šestou

zanny
16. říj 2009

Beru..držím pěsti 🙂

capenka
16. říj 2009

asmenko,ten nativ se dělá taky s ICSI,AH ?jinak držím palečky a všem co jdou znovu do boje,

asmeena
16. říj 2009

capenko: ICSI jsme měli, ale o AH nebylo nic neřečeno.
berus: to máš už určitě za sebou a probouzí se, zachviličku se dozví výsledek. Moc držím pěstičky, ať jsou to jen samá pozitiva. 😵

beras
16. říj 2009

Ahojky holky.V rychlosti píšu,že se nám v neděli v 19.40 narodil chlapeček Tomášek.Měří 47 cm a 3.27.Až bude víc času tak napíšu co mě vše potkalo za hrůzu. 😝 Ale bobek je nádhernej a hlavně hodnej a vynahrazuje nám tím vše čím jsem musela projít těsně před porodem.

asmeena
16. říj 2009

beras: jsi statečná holka a konečně máš svého dalšího broučka u sebe. Moc gratuluji a ať vám dělá jenom radost a je zdravý. A ty taky.

asmeena
16. říj 2009

beras: něco málo už jsem četla na sluníčkách, tak až podom budeš mít víc času a energie, tak napiš.

asmeena
16. říj 2009

berus: čekáme na info, zabrala žirafková košilka? 😵