Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
4. pro 2009

Juvik jo snad to pujde tak hladce i dál.-)

juvik
4. pro 2009

Mici, určitě jo, budou to silná a bojovná embryjka a určitě bude i do mražáčku 😉

marcajda
4. pro 2009

katapolo dik. na mojžíšovou jezdím už měsíc do litovle. a začala jsem jíst vlastně pít jakýsi zelený ječmen, tam je té listovky prý spousta,tak uvidím. ale napsala jsem si to, uvidím co bude dál.

micinka22
4. pro 2009

no já v Brne skocila hned jak je dole v Reprofitu lekárna..a oškubali nás tam pekne teda..sem chtela sem utrogestan..pak kyselinu listovou a donesla jen ty od \300 nahoru že:// tak mam femibion .-)

zuzka72
4. pro 2009

Mici, já tu ale nabízela utroš a nikdo se nehlásil, proč jsi neřekla, já ho pořád mám...

micinka22
4. pro 2009

Zuzi tak utroš je pár korun..ale treba budu jeste potrebovat...

capenka
4. pro 2009

holky dočítám vás ,já jsem nastoupila do práce ,protože z otěhotněním to jaksi nevychází,3 směnej provoz ,je to na palici,
v Olmiku jsou až 12 ledna,a končí 16 prosince,nějak dlouho prázdniny 🙂 ,a tak kontrolu budu mít taky v lednu ,když se nezadaří tak na jaře , se něco začne dít ,
máte něco nakoupené na vánoce???

zuzka72
4. pro 2009

Mici a Pregnyl ještě mám. No nevím, já za utroš dala docela dost, když vezmu, jak dlouho jsem ho brala, do 14tt.
Samozřejmě vše nabízím zdarma. 🙂

britka
5. pro 2009

nejlevnější lékarny jsou aspoň u nás v kauflandech.V čem nejvíc obsahuje ta listovka.O tabletách jste už psaly a v kterých potravinách nevíte náhodou?Ten čaj je jaký dá se?

katapola
5. pro 2009

HOlky, na tu listovku je fakt nejlepší femibion 800. Aspoň pro ty, které mají trombofilní mutaci mthfr anebo naopak pro ty, kterým toto vyšetření zatím nebylo uděláno, protože ta pravděpodobnost, že tu mutaci mají je fakt vysoká (prý 50% lidí, aniž by o tom vědělo), takže ten femibion je jakoby preventivně. Jde o to, že s tou mutací můžete jíst jídlo s tunami listovky, vitamíny listovky a stejně to tělo ji není schopné zpracovat. Ten femibion v sobě obsahuje něco, co umožní zpracovat listovku i lidem s tou trombofilní mutací. Aspoň tak nějak laicky jsem to pochopila.

juvik
5. pro 2009

Ahoj,
u nás je mlha, že by se dala krájet...skoro jak v Rákosníčkovi 😀

Kat, myslím, že jsi to pochopila dobře....taky mi to doktor s tím Femibionem tak vysvětloval. Já mám taky trombofilní mutace, prý běžné v normální populaci, ale právě proto mi doporučili ten Femibion..tak ho teď denně zobu.

Dneska jsem sama, manžel je v práci, tak proháním pekárnu a zkouším medový mazanec. Jsem zvědavá, jaký bude. Voní ale krásně 😵

britka
5. pro 2009

díky za vysvětlení.U nás je taky mlha a mrholí prostě škaredé počasí.Já uvažuji jestli se mám dát do pečení nebo bombardovat pokoje na topení,v útery ho budou dělat mělo se dělat přes víkend,ale známý nemá čas.Mám z toho velikou radost ☹ před svátkama a binec v chalupě.a ještě cestovat Ol a pak Brno to jsem zvědavá jak to vše stihnu.

b.e.r.u.s.k.a
5. pro 2009

Jé holky tady to dneska nějak vázne.Já jsem byla ráno v práci a teď jsme byli na náměstí kouknout se na rozsvícení stromečku.
Tak jsem si četla o té listovce a uvažuji,že si taky koupím ten Femibion.A jak se vlastně zjistí ta trombofilní mutace?

britka
5. pro 2009

o tom,že dnes nikdo nekomunikuje to je pravda.

zuzka72
6. pro 2009

Holky mi včera měli akci 60let a pak šli na náměstí na rozsvicování stromku a ohňostroj, tam i zpátky pěšky a já zjistila, že jsem už k ničemu, málem mě tam ušlapali a skoro jsem nedošla dom, měla jsem nohy až v mozku, záda-bolest, jak prase. A doma kontrakce po 5minutách-no jsu magor, já vím, však to taky byla poslední výprava s břichem pěšo. Celou noc jsem nespala a dnes se nemůžu ani pohnout, ještě, že mám uvařeno a to odpoledne jedem zase na oslavu-naštěstí autem a pak vezu chlapečky na hokej a já šupám do postele, ale to bude až večer-tak snad to přežiji ve zdraví.
😉 17.12. platí v kolik a kde? 😉

britka
6. pro 2009

Zuzko šetři se a dávej na sebe pozor,ale jinak to musel být pěkný prožitý den.Mě zas od včerejška bolí hlava to mám taky radost a to už brufen nechci brát ať nemám v těle žádné škodliviny.

katapola
6. pro 2009

Ahoj, já včera měla oslavu narozenin, rodiče, tcháni, švagrová s manželeem, no už je to za náma, já moc tyto oslavy nemusím. Jo a včera poprvé se do mě mamka pustila s miminem☹ Dosud nikdy, poprvé. Ona o těch našich problémech neví. Tak si dokážete představit, jak mi bylo. No ale není divu, 32 let...
Beruš, trombofilní mutace se zjišťují z krve. Gyndr mi napsal žádanku a šla jsem do fakultky na krev a zanesla si ji na hematolku. Výsledky trvají snad měsíc.

teddyna
6. pro 2009

čaute vespolek.jak se tak dívám,tak všichni jste včera cosik slavily.to my máme s Vojtíškem oslavu každý den,když se kráásně napapá.váha večer 1814g - teda ta je Vojtíškova.moje váha jsou tak dva metráky-budu se chodit vážit na decimálku na nádraží.včera mě chytil zub,ale šíleně.takže zítra budu řešit pro změnu zubaře.naštěstí ho mám tady v Porubě,tak mě snad vezme a odsud mě tam pustí.ale budou rádi,jak se mě tu zbaví.napřed zánět v cecku,teď zuby...ještě mi omarodí paty a pojedu na patologii a bude to 😀
Katy,neztrácej naději. taky mám skoro 32 a taky do mě všichni ryli. ale poslala jsem je do patřičných míst,protože je to jen a jen moje věc.každému může být jedno,proč máš dítě v takovém věku,stejně tak,jak jim může být jedno,kdybys dítko měla v 18ti.

britka
6. pro 2009

Ahojte tak já nic neslavila,ale zato dělám doma binec kramuji pokojíček bude se zateplovat strop a topení co se mělo dělat tak v utery mám radost.Ve středu jedu do OL tak mi machač dnes napsal že se omlouvá že ve středu tam bude nával.Tak tam jedu po šichtě a budu se vracet po tmě zase radost,nebo ti blbci řidiči jezdí jak šileni.Moni to je ten zub co jsi s ním byla posledně u zubaře?Na tebe se všechno sype,ale Vojtíškova váha je super,před vánocemi budete doma uvidíš 😀

teddyna
6. pro 2009

Soni,to je zub soused vedle 😨 . jsem si říkala,že by mě ta smůla mohla už opustit a ono houby.nechápu,co jsem komu udělala. ale musí to jednou skončit - tomu věřím.

juvik
6. pro 2009

Ahoj,

tak moc jste toho za víkend nenapovídaly.
Já jsem si včera celé odpoledne hrála s fotkama a rozčilovala se u toho, protože mi stávkoval computer 🙄
A dneska jsme byli u našich, byl tam i brácha s malou, tak dostala mikulášskou nadílku. To svítily očka 😵
No a pak jsme jeli domů a dorazili ještě švagři s dvojčaty, tak byl taky poprask. Udělala jsem jim takové balíčky, ovoce a tak, no chtěli to všechno sníst najednou a nedali si vymluvit to, že prasknou nebo se osypou 😀
Teď jdu odpočívat...nějak mě ty breberky zmohly. 😅

micinka22
6. pro 2009

Ahoj
Teddy krasne pribývá..taky myslím že vás pustí domu na |Vánoce🙂)

my máme pořád 10 miminek..včera manža volal Machačovi a pry jsou krasny a všechno super kvalita🙂 tak sjem ráda..zítra v 15h máme transfer jednoho bobika🙂

b.e.r.u.s.k.a
6. pro 2009

Mici no to je nádhera,budete mít spostu sněhurek,ale myslím,že je už nebudete potřebovat,tedy pokud nebudete chtít třetí 🙂 🙂

b.e.r.u.s.k.a
6. pro 2009

zítra na vás budeme myslet

micinka22
6. pro 2009

beru diky ..snad nebude treba..a treti..kdo ví... 😵

irinka.j
6. pro 2009

Zdravím...
Mici, tak to je krása, držím pěsti na zítřek ať ti dají to nejlepší...
Moni, bože, teď prozměnu tě zlobí zuby.... vidím, že Vojtíšek krásně přibírá,tak to je bezva.

teddyna
6. pro 2009

Mici,tak tfuj tfuj,aby transfer byl OK a miminko se chytlo.moc bych vám to přála.a na to posílám nefalšovanej maminkovskej flusanec pro štěstí 😉
a kdo dál má //? nějak nestíhám dočítat,co jste psaly v minulém týdnů,kdy jsem byla bez internetu.

micinka22
6. pro 2009

donnald 29.11 // od 26.11.
jessica 1.12.//
asmen 4.12.-KET
Juvik 13.12
mici 21.12.

STIMULKA

Jaja35

ČEKATELKY NA ZAČÁTEK STIMULACE

Beruska
Britka
Capenka
Daisy14
Irinka j.
Katapola
RencaV

TĚHULKY

Lenka-1miminko
Zuzka 72-dvojčátka-chlapečci
Certina - 1 miminko

MAMINKY

teddyna-Vojtíšek

micinka22
7. pro 2009

Holky na transfer musim mit taky pyzamo?

katapola
7. pro 2009

Nene, na transfer jdeš v civilu, jako na prohlídku na gyndě. tfuj tfuj tfuj🙂