Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

aneta1199
22. únor 2010

Já teď cvičím Mojžíšku. Zatím jsme u prvních čtyřech cviků - moje fyzioterapeutka to dávkuje postupně, první měsíc dva, další měsíc přidala další dva. Proto bohužel na minimálku až za dva měsíce, slíbíla, že to v půlce dubna ukončí.
Ale tak mě láká zobat Clostylbegyt už teď od dalšího cyklu 🤐

A doufám, že to Machač zítra pochopí, já se nejprve v prosinci objednala k němu a pak jsem začala cvičit. Takže snad se domluvíme, předepíše Clostyl a já ho začnu jíst až v tom dubnu... Myslíte, že to může takhle jednoduše klapnout ? 😀 😀 😀

aneta1199
22. únor 2010

Asmeen, určitě je, já jsem na zítřek objednaná 😉

katapola
22. únor 2010

Jé, Asme se zadařilo? Přirozeně nebo uměle? To je teda dobrá zpráva, blahopřeji.
Asme, ano cvičím mojžíšku už půl roku, ale zatím výsledek žádný.
Sukub, mrcha nevím, asi nějak začátkem března.

katapola
22. únor 2010

Anet, cvičím mojžíšku půl roku a rehabka mi vůbec nedoporučuje teď do umělého cpát peníze. Prý je lépe se nejprve srovnat a zpevnit, prostě připravit si tělo. Po půl roce mi při třetí mobilizaci poprvé řekla, že se to zlepšilo, ale stále není vyhráno. Jenže na minimálku už chce jít manžel, nechce to protahovat.

katapola
22. únor 2010

Já jsem zrovna dneska dostala od kámošky fotku dcerušky, co si zrovna dovezla z porodnice. Samosebou mě to zdeptalo, i když jí to přeju. Otěhotněla hned první měsíc po vysazení HA.

aneta1199
22. únor 2010

Katap, mě řekla to samý, ať vydržím a spočítala to ještě za dva cykly, pak už budu moct jít. Kolikrát denně a jak dlouho cvičíš? Já 3*denně cca 25 minut, ale od příštího čtvrtku budou další cviky a zase se to protáhne. Kolikrát mi to už leze na mozek, hlavně ráno a nebo když přijedu utahaná s lyží... ale zatím statečně bojuju.

asmeena
22. únor 2010

anet: díky
katap: tak to naprosto znám. Taky jsem nejprve chtěla zkusit ještě v srpnu léčitele, manžel byl pro to i nadchnutý, ale pak mě začala tady Teddy básnit o Reprofitu a manža byl tak nadšený, že mi řekl, ať léčitele zruším, protože to může být na dlouhé lokte a jdeme hned do Reprofitu do minimálky.

sukubka
22. únor 2010

já o té mojžíšovce slyšela ale necvičila jsem ji,ty jo asmneko?

stephanie já bych to přála moc i tobě,vlastně vám všem a co nejdřív než se s toho scvokneme!!!!
pořád přemýšlím nad tím že kdyby to náhodou nevyšlo jestli mám říct Machačovi rači o clostík abych pak mohla kdyžtak hned se stimulkou,nebo co.ale to neříkám moc nahlas protože si přeju at to výjde,ale víte jak kdyby náhodou ne tak at sem nachystaná do dalšího pokusu

asmeena
22. únor 2010

sukub: zatím mu neříkej o léky, kdyby ti náhodou vyšel negativně testík, tak mu napiš a Maruška ti pošle recept na clostík. A ty už ho potřebovat nebudeš.
Ty ledy jsme tady totiž opět prolomili.

stephanie
22. únor 2010

sukub, chvilkama mám taky pocit, že nevím, jak dlouho to ještě vydržím...nejlepší je nad tím moc neuvažovat, ale kdyby to tak šlo, že? 🙂

sukub, určitě si o tom s machačem popovídej, uvidíš, co řekne...ale to výjde, neboj...tento rok je nějaký plodný...

já o té mojžišce slyšela taky, asi na tom něco bude, ale nemám čas někam dojíždět, tak jsem začala chodit alespoň do toho cvičení, tam se hýbe pánví od začátku do konce 😵 ...taky prý není špatná joga

sukubka
22. únor 2010

asmenko jsem zaregistrované chvíli od sebe cca2měsíce,akorád ty jsi toho naštěbetala 2xtolik 😀

já teda nic říkat nebudu a napsala bych té Marušce.

holky jdu koukat na tv.až zítra dojedu z olomouce podám info.dobrou ....

stephanie
22. únor 2010

jo ty už tam zítra sukub jedeš? to mi nějak uniklo...tak ať dobře pořídíš!!!

asmeena
22. únor 2010

sukub: tak ať ti zítra na UTZ ukáže krásnou úrodičku 😉
anet: taky držím na zítra pěstičky ať se s Machačem domluvíte na co nejlepší variantě.

katapola
22. únor 2010

Anet, já to cvičím naráz, ráno vstávám v 5, takže kvůli cvičení ještě dřív vstávat nemíním. Některé cviky jsem ubrala a nedělám 40x, protože jsem se dočetla, už u některých to není žádoucí a naopak si člověk může zničit kyčle. takže cvičívám hodinu. Nejsem od začátku moc bloknutá, rehabka říkala, že je poznat, že jsem cvičívala, takže se mnou moc práce nemá. Na otěhotnění mi to teda nepomohlo, ale nebolívají mě tolik záda.

aneta1199
22. únor 2010

Holky, nenavrhl někdy Macháč jít do OPU po minimálce naživo? Na jiné diskuzi jsem četla, že do 4-5 folíků by to mělo být OK....

katapola
22. únor 2010

Anet, nerozumím otázce - co to je "jít do OPU po minimálce naživo"???

asmeena
22. únor 2010

anet: tak to já šla ráda do narkózy. Takže to ti nemůžu říct, ale když se ho zeptáš, jestli to děljí i bez narkózy, tak možná jo.

katapola
22. únor 2010

Asme, chápu to správně, žes otěhotněla po minimálce? Pokud jo, tak s minimálkou raději ještě pár měsíců počkám🙂 Pokud jít do OPU po minimálce naživo znamená odběr folikulů bez narkozy, pak mi Machač říkal, že 2-3 vajíčka dělají bez narkozy a že mi zaručuje, že to udělá na jeden vpich, který téměř neucítím. No věř nevěř🙂

aneta1199
22. únor 2010

Aha, Katap, tak na to jsem se přesně ptala 😉

katapola
22. únor 2010

Asme, můžu se zeptat, na kolik vás minimálka vyšla? Dělali při tom i prodlouženou kultivaci? U nás by bylo potřeba, i za cenu že žádné embryo nepřežije, protože potřebuje vědět, jak se embrya vyvíjejí.

kvakuska
22. únor 2010

anet já chodím na OPU bez narkózy a v pohodě to vydržím, mě to nebolí, maximálně mám nepříjemnej pocit jako při menstruaci ... ale já bolest celkem dobře snáším, co nebolí mě může jiného bolet ... plus je, že nemusím do Brna nalačno a potom můžu hned odejít 😉

aneta1199
22. únor 2010

Vím, že se ptám "brzo", ale je problém Machače najít - jaké je to patro a tak? A kde doporučujete parkovat?

asmeena
22. únor 2010

katap: přesně tak, jsem těhule po minimálce.

zuzka72
22. únor 2010

Tak mě teď Štěpán odepsal:

To mě moc těší, rozhodnutí bylo správné

Ať to dobře dopadne

Machač

asmeena
22. únor 2010

A mně Machač napsal, že můžeme přijet v pátek a od pondělí si nechám vypsat nemocenskou.

ferdice
23. únor 2010

Patek bude velky den 🙂 ze jo Zuzi, Asmen,
Dobre porid Sukubko dneska
Anet neni problem Machace najit, maji dobre oznacene dvere, zazvonis, pusti te dovnitr, prvni patro. Cestu si najdes na inetu, je to dobre popsane. na dohled od ordinace je vilova ctvrt, kde parkuje pravdepodobne pulka Olomouce, ale my tam vzdycky misto nasli. Je to tam zadara. Nebo primo za ordinaci jsou patrove garaze-placene.
Kvakusko to mne prekvapuje, ze se dela OPU i bez narkozy. Pokud by byla bolest cca jako pri menzes tak by se to dalo.

capenka
23. únor 2010

ahoj holky podávám hlášení do minimálky až v březnu ,musím měsíc počkat až proběhne cyklus po laparce a pak budu nažírat clostík ,

juvik
23. únor 2010

Ahoj holky,

tak jsem zpět od dr. a dopadla jsem dobře 🙂 ...měla jsem hrůzu, protože mě včera hrozně bolely ty záda...ale v moči není ani krev ani bílkovina, mám to jen slabý zánět vývodných močových cest, prý je dobře že jsem začala jíst ten uroval, že jsem to asi celkem zvládla...dala mi akorát na tři dny Gyrablock na přeléčení. Se mi ulevilo, že nemusím brát ATB. 😵
Takže se musím dokurýrovat a minimálka snad nebude v ohoržení....vždyť já už se na toho Machače tak těším 😀 😀 😀

Asmee, a co špinění...je už to OK? Vidím, že pátek tu bude fakt velký den 🙂

S tím OPU bez narkózy....pokud je míň folíků, tak to myslím jde....já jsem byla u nativu, odsával mi na jeden vpich 2 folíky a bylo to fakt v klidu...takové zaštípání a pak trochu tlak, ale nic hrozného...ani jsem pak nešpinila.

certina
23. únor 2010

Dobré ranko holky...........
Juvi - tak to je supr zprávička co???Tak se kurýruj, ať je vše OK......
jinak kdo má dnes nějaké KO - tak držím pěstičky, ať to dobře dopadne............
Asmee a co Ty???Jak se cítíš??
Já začínám propadat malé depce.......Zuzka jde v pátek na císaře a má kámoška co má odemně TPo 3 dny dřív už porod naplánovaný taky má na začátek příštího týdne............jen já tady zůstanu trčet zase s tím pupoušem!!! ☹ chjooo

katapola
23. únor 2010

Juviku, jdeš v březnu do minimálky? TAky uvažujeme. Cyklus mi začne asi 3.3. A jestli bych šla do OPU s narkozou nebo bez, to nechám na dr. Machačovi. Pokud bude foliků málo, nejspíš to zvládnu bez narkozy. Kdyby jich mělo být víc než 4, tak už bych se asi bála bolesti. Ale dušoval se mi, že je to v pohodě. No bodejť, chlap, on to nezažil a ani nezažije🙂)))