Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

pecicka
27. led 2012

Ahoj holky, i ja vás všechny moc zdravím a držím všem palecky,protože jš se tady taky nachodila a teď nemám čas ani kouknout. Všem přeji mov štěstí a optimismu a hlavně věřte a ono. To.opravdu vyjde,kdo jiný si to zaslouží víc než vy bojovníci. Myslím na vás.papa Jana

britka
28. led 2012

@pecicka Ahojki tak co rodinka?Už ses dlouho neozvala.co kluci?

lokiska
28. led 2012

Ahoj holky, tak jsem to nevydržela a teď, 6.den po ET 4denních embryí si udělala test, nic se neobjevilo, tak jsem ho hodila do koše a asi po pěti minutách jsem ho zase vytáhla. Je tam nejslaboulinkatější čárka, ale je, tak nevím, může to být ještě pregnyl?

katapola
28. led 2012

Já se zatím bojím testovat. I když pregnyl by se u mě už neměl projevit, jsem 14. den od píchnutí pregnylu. A 7. den po transferu.

lokiska
28. led 2012

Tak pregnyl to prý už není, já jsem 13.den po píchnutí a to už je pryč - snad. Po pěti ET je to první takový test, tak nevím. Zítra ráno zkusím znovu a snad bude silnější. Tak napíšu. Katapolo máš nějaké příznaky? Mně bolí prsa, ale ta mně hooodně bolela už i před ET, teď už tak moc nebolí. Dole se nic neděje. 🙂

katapola
28. led 2012

@lokiska Ne, já bohužel žádné příznaky nemám.

katapola
28. led 2012

@lokiska Prostě se bojím testovat. Už jsme těch neúspěchů zažili tolik, že se prostě bojím. Kdybych tam čárku nenašla, tak bych stresovala o tom víc. Přitom vím, že některým holkám se čárka objevila třeba až 12. den po transferu (ale už nevím, při kolikatidenní kultivaci).

lokiska
28. led 2012

Chápu, my už toho máme také moooc. Jooo holky píšou, že některé měly první čárku až těsně před měsíčkama. Nu což, už jsem se do toho pustila, tak zítra znovu. na příznaky je ještě brzy, ty se začínají projevovat až při zvyšujícím se HCG.

katapola
28. led 2012

Lokisko, u tebe je šance i na dvojčátka až trojčátka, takže ta slaboulinká čárka může u tebe znamenat hodně.

lokiska
28. led 2012

jééé děkuji to mám radost. jen aby nebyla předčasná. Ale úplně jsem měla slzu v oku, jak jsem ji tam uviděla 🙂
Katy a jak dlouho se snažíte vy o mimi?

lokiska
28. led 2012

jo a ještě mám trošinku ten sklovitý výtok, nevíš, co by to mohlo být?

katapola
28. led 2012

@lokiska Přes 5 let, už to ani nepočítám, vlastně brali jsme se v roce 2005.
@lokiska Tak to nevím, utrogestan je bílý.

lokiska
28. led 2012

my také 7let. máme až nějak podezřele stejné všechno, že? Takže teď budume mít obě určitě štěstí a miminko bude. Nebo u mě miminka 🙂. Kartářka mojí tchýni před třemi roky řekla, že budeme mít dvojčata, ale že tam vidí ještě jedno a ptala se jí, jestli jsem nebyla na potratu, že neví, co to znamená. Až teď jsem si na to vzpomněla, tak to jsem zvědavá. Kdy se chystáš na test?

katapola
28. led 2012

@lokiska Bylo by fajn, kdyby nám to vyšlo. My už se na miminko s manželem těšíme 😵 Test nevím, nemám koupený mamatest, takže kdybych ho v pondělí koupila, v úterý ráno bych mohla zkusit. Ale v papírech mám až toho 2.2.

lokiska
28. led 2012

Jo četla jsem o tom mamatestu že je nejlepší. Dnešní test co jsem dělala měl citlivost 10mlU, ten z Reprofitu by neukázal asi nic, ten je 20mlU. Pracuješ nebo jsi na neschopence?

katapola
28. led 2012

@lokiska mamatest má taky citlivost 10. Doma mám ten reprofiťácký. Jinak já chodím normálně do práce. Transfer byl v sobotu, tak jsem vlastně dva dny byla doma a v pondělí normálně do práce. Co ty?

lokiska
28. led 2012

Já také chodím do práce a teď zrovna uklízím celý dům. říká se chovat se normálně, tak dělám vše jako vždy a neřeším to. Než se válet a přemýšlet nad vším tím, to by bylo psycho a bylo by to jen horší. 🙂. Jsem zvědavá na ráno, už aby bylo. Bobinci malincí ať tam jsou 🙂. v úterý to klidně zkus a když tam // nebudou, tak to nic neznamená, pořád je to brzy, ale ony tam budou, to je jasnýýý

lokiska
29. led 2012

Katy jsi tu? čárka je silnější, já se zblázním. Včera nebyla skoro vidět a dnes už je vidět na metr 🙂. Nemůžu se soustředit na nic, to není možné 🙂 koneeeečně. Píchne mně sem tam dole, prsa už skoro nebolí a bolet by měla, tomu nerozumím. Co ty, jak jsi na tom. Zítra honem pro test. Jsem zvědavá na tebe!!!!!

katapola
29. led 2012

@lokiska Tak to je supr, to ti závidím, ale samozřejmě přeju. Užívej si to a ty příznaky neřeš, to bude asi individuální. Já pořád zvažuju, jestli udělat test. TAky jsem zvědavá.

lokiska
29. led 2012

Děkuji, mám radost i když počítám i s tím, že to pořád nemusí vyjít. já, když jsem si ho dělala včera poprvé, tak jsem počítala s tím, že tam nic nebude, že je ještě brzy a byla jsem úplně klidná, když tam ze začátku nic nebylo. Myslím si ale, že tam jedno nebude, protože je zvláštní, že to ukazuje tak brzy. Dnes jsem si udělala oba, i ten z Reprofitu dvacítkový, tam to není vidět skoro vůbec, jen malinko, ukazuje asi jako včera ten citlivější. Tak naber síly a zkus to. Nechci tě nutit, jen povzbudit 🙂

katapola
29. led 2012

@lokiska Seš hodná, no asi bych se měla taky pochlapit a odvážit se test udělat.

lokiska
29. led 2012

tak jak se rozhodneš potom hned napiš!!!!!! mám od rána nafouklé břicho. Zítra půjdu na krev.

katapola
29. led 2012

úplně negativní☹

lokiska
29. led 2012

katy nic to neznamená jžš, je to brzy úplně nejvíc, já ji mám slabou a to tam mám asi dvě, né-li tři mimi. takže u jednoho to nemusí být vidět vůbec, vždyť jsi teprve 8.den po ET. V týdnu znovu!!! Chtěla bych si udělat i zítra ráno, ale už nemám test. Nebuď smutná, určitě to dobře dopadne

asmeena
29. led 2012

@katapola zatím se nestresuj. Já měla úplně neviditelného ducha až 9 den po ET, ale opravdu nebyl skoro vidět a až 10 den po ET už byl dušíček. Někdo má duchy dříve a někdo i hodně později.

carlik
30. led 2012

Koukám holky, že se tu onjevily nové snažilky, ale i staré známe jako Pecicka a Zuzka 🙂 Já jsem začala bojovat s váma, ale dočkala jsem se až teď 11. 1. toho svýho štěstíčka 😉
Tak ikdyby náhodou @katapola to teď nevyšlo, hlavu vzhůru a bojovat se Štěpánem dál!!!! Prostě dočká se každá, někdo dřív, někdo později....

andrea54
30. led 2012

ahojky holky můžu se k vám přidat??
dneska začínám se stimulaci
je to náš třetí pokus 2 pokusy byli v Ostravě neúspěšné
jinak musím říct,že dr.Machač super dojíždíme 100 ks a vůbec nelituji,že jsem k němu přešla

lokiska
30. led 2012

Holky jsem si dělala test teď a čárka je hrozně slabá oproti včerejšku, ale je to nějaký šmejd z Polska, tak snad je to tím. Ach jo. Andry co si pícháš za léky? Naše to bylo 6.IVF. Už jsem z toho znavená.

katapola
30. led 2012

@lokiska Já asi nejsem ta pravá na uklidňování, sama bych ráda aspoň tu slabou druhou čárku a včera jsem stresovala z negativního testu, ale myslím, že je lepší testovat stejným typem testů, protože každý může ukazovat trochu jinak, i když mají třeba stejnou citlivost. A myslela jsem, že jsi šla na krev. To už bys měla znát výsledek ne? Bývá to do 3 hodin.

lokiska
30. led 2012

Fakt? vletím tam zítra, dnes nebyl čas. Drahý mi dovezl kvalitnější test, ale s citlivostí 25 a ten ukazuje cosi slaboulinkého, tak snad. Zkoušelas dnes test? Ten co mi ukazoval pěknou druhou byl 10 a ten šmejd z Polska skoro nic.