Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
24. zář 2009

někdo se tu ptal na imuno v Brně - taky ho tam dělají - www.viameda.cz .my teda byli na imuno v Praze,páč jsem o tom Brně tehdy ještě nevěděla.
Zuzi,já vím - slibuju albíčko už dlouho.ale fakt neuvěříš - furt kdesik lítám,poletuju,uklízím...ale už se nám to blíží do finále.teď se tu buchá nová podlaha do ložnice,v úterý přijdou namontovat vestavky skříně a je to hotovo.jsme bez prachů,ale hlááávně,že máme vše nové a můžem jít vohryzávat kůru na stromech 😎 a nebo se můžu zeptat pesana,jestli se podělí o granule 😀
sukubka a capenka,odkud jste?

sukubka
24. zář 2009

já jsem ze šumperka.ty chodíš do reprofitu a na kolikátý pokus IVF se vám zadařilo?a co na té imunologii zjištují a co vyšetřuji?

beras
24. zář 2009

Ahojky holky, 😀 zase nakukuju co je tady za novinky. 😎 Tedy tak ty už konečně bobánky cítíš?No už bylo na čase . 😀 Katapol užij si dovolenou a Řecko závidím hned bych jela taky ale já už to nestihnu 😀 😀 Je tam fakt nááádherně. 😉 Zuzi a ty jdeš ted někdy na ten ultrazvuk do fn tak hodně štěstíčka a věřím tomu,že mimi jsou v pořádku obě teda oby klucani jedni 😀 Mici já si nemyslím,že by ti chtěl Machač dělat laparku.Mě ji taky dělat nechtěl a přitom se nevědělo kde je chyba. 😀 A realita nerealita měsíčky ještě nemáš tak není nic ztraceno. 😀 Koukám,že asmen se Štěpula tyky líbil i jeho chování a to už je půl úspěchu jak nejdeš v něm oporu. 😀 A nováčci šukubka a capenka. 🙂 Holky v Brně se dělá imuno a když si nejedete na netu Viameda Brno a nebo tady mám ještě číslo na ktery jsem se objednávala já.Je to Viameda zdravotní středisko konstancie Dělnická 53 Brno-Komín tel číslo 545 221 404.Je tam příjemná sestřička a dr. je taky moc hodná.Já tam zavolala,že jestli se k nim dá objednat i bez doporučení a sestřička říkala,že pokud bych ho měla tak to bude lepší ale když ho nemám tak taky nevadí.Neměla jsem ho,protože ve Fertasu se o tom zmínit tak je ohen na střeše.Výsledky došly do tří týdnů domů.Nechávala jsem jim tam nadepsanou obálku se známkou. 😀

sukubka
24. zář 2009

beras a jak to imuno vyšetření probíhá a přišli ti tam na něco?

certina
24. zář 2009

Jééé holkyýý - my už máme popsanou celou stovku,c o???Paráda........... 😀

Beras - zdravím- jak je??Už to máš za pár, co???Jejda - už abychom tam taky byli..........už bych to brala - jen čekat - kdy to přijde 😀 😉 ............

beras
24. zář 2009

Sukubko 😀 takže sestřička nás objednala a termín měla až za měsíc.no nevadilo když už jsem takovou dobu čekala na mimi tak měsíc byl hadr. 😝 Jela jsem tam i s manželem.Dr. si s náma popovídala co máme za problém a sepsala si vše.Pak nás objednala za týden znovu do Brna.To už jsme tam museli být hned ráno na půl osmou.Takže nejdřív jsme museli vyřešit spermijky a díky tomu,že to bylo hned ráno a nikde nikdo nebyl tak to manžel řešil na záchodě 😀 Pak si nás vzala sestřička a odebrala nám oboum krev do skumavek.Já jsem nahodila spermoušky za podprdu 😀 vzala žádanky co nám dala sestřička a do obálky skumavky s krví a frčeli jsme na opačnou stranu Brna do jejich laboratoře.Dali nám plánek hned při první návštěvě a manžel Brno tak trochu zná tak to bylo v pohodě. 😀 Tam jsme zazvonili je to taková vilka přišla laborantka a jen si to vzala a to bylo vše.Jinak na nic nám nepřišli a ač jsem měla po třech ivf ve Fert. a vyhozenejch zbytečnějch penězích tak jsem u Štěpána po minimálce otěhotněla .Přesně 1. 10 . to bude rok co jsem ho prvně navštívila a třebas zrovna 1.10. porodím 😀

sukubka
24. zář 2009

ted jsem volala do Reprofitu.Macháč ordinuje až zítra tak si mám zavolat zítra.jsem zvědavá za jak dlouho nás obědná.no a do Brna na imuno sem se taky nedovolala baba na záznamníků žvatlala že mají jen do 12h tak musím zavolat zítra 😒 no neva sice budu po noční,ale nařídím si budíka!

beras
24. zář 2009

😀 Takže nikde jsi nepořídila 😝 .Neva zítra to napravíš do Viamedy volej hned ráno a Machač tam myslím v pátek je od 10 ale už to nevím přesně.Pokud ti to nikdo nebude brát tak tam volej pořád,protože Maruška má někdy fofry a nestíhá brát telefony.

sukubka
24. zář 2009

beras ok tak jo jsi moc hodná.já ted pojedu nakoupit,pak na vás kouknu než půjdu na noční!makám dnes od 18-6h hrůza nechce se mi do toho jsem nachlazená!

beras
24. zář 2009

certi jo čekat kdy to příjde 😀 ale já budu opět asi jasná a budu muset na vyvolání 😝 Od 9tt jsem brala magnézko jak jsem měla strašně dráždivou dělohu až jsem skončila na 08 tabletách denně a k tomu ještě kyždej měsíc jsem dostala jedno pigárko magnézka a v 36 tt jsem ho měla vysadit.Vysadila jsem si ho už týden dopředu sama a děloha si to na sám konec rozmyslela a ted pro změnu když má pracovat tak lenoší. 😝 No prostě když to nešlo tolik let tam tak ted to bude dělat ofuky jít ven a tohle přesně jsem měla i při prvním těhu.Zatím to má úplně stejnej průběh 😝

certina
24. zář 2009

A dcerku jsi rodila ve kterém tt??A jak to máš s výbavou??Máš všechno po dcerce, nebo jsi to obměňovala??A nebo máš vše nové??Ber a Ty jsi vlastně odkud??

asmeena
24. zář 2009

jaji: a ty podstupuješ normální IVF? On mi ohledně hormonálního profilu řekl, že kdyby měl výsledky, tak to na jeho postupu při nativu nic nezmění. Tam je ta stimulace asi daná, ale kdybych šla na normální IVF, tak by prý profil chtěl, aby věděl jaké má nasadit dávkování hormonů.

Taky jsme byli na imunologii v Brně a výsledky máme O.K.

beras
24. zář 2009

Certi rodila jsem 10 dní po druhém termínu. 😝 Měla jsem jít ráno na 5 na vyvolání a ve 3 mi praskla voda.Sestřička v porodce se smála prej,že už jsem se nemohla dočkat. 😀 Jinak některy věcičky co jsou neutrální bílá,zelená ,žlutá jsem vyprala .Švagrová mi toho taky dala hafol taky neutrál.Samo,že jsem koupila i něco nového ale to mám schováno,protože to už je v barvičce miminka a manžel to vědět nechce co se nám narodí a dcera ta sonduje ale nevysonduje tak to mám ukryto. 😝 😀 Kupovala jsem převážně na mimibazaru.Na ten jsem ulítlá a fakt věcičky co jsem objedanala tak jsou super.At už použité a nebo i nové.Na to nakupování jsem se děsně těšila ještě když jsem byla snažilka a chodila se tam kochat. ☹ A pak jsem to vzala útokem.Napíšu se jedno ID na mimibazaru kam těhulky koukněte.Mají strašně krásny věcičky a mám od nich čepičku s rukavičkama a chlupatej kabátek místo svetýrku a je to k sežrání.Musím to najít tak to sem hodím. 😀

beras
24. zář 2009

Jinak certi rodila jsem tedy ve 42 tt.Do ID inzerenta si zadejte číslo 46601.Je to česká výroba a fakt super.

certina
24. zář 2009

Ber - díky - mrknu na to............... 😎

teddyna
24. zář 2009

beras,ty jo - kde je do 42tt.to by mě asi hráblo.si tak plánuju zhruba ten 38tt,že by mi mohl stačit 😀 . páč v zimě to bude s břuchem docela hard core - to se asi neohnu k botům,brodit se ve sněhu s břuchem...no,bude to havárka.

capenka
24. zář 2009

zdravím holky,tady se někdo kolik mám roků - 38 jo hold stárnu,a jsem Prostějova

beras
24. zář 2009

Teddy taky jsem to měla naplánováno tak,že už jsem ted chtěla rodit 😀 ale jak to zařídit.Už i dr. jsem poslechla a prej,že se máme mít rádi jo a ono zatím houbec ani ty spermijky na mě nepůsobějí 😀 😀 😀 .Jo mě ted najvíc vyhovovalo to,že jsem si nemusela brát ponožky a pěkně šupsla do nazouváčků.T

zuzka72
24. zář 2009

Capi-konečně můj člověk, mě letos bude 37 a jsem z Olomouce
Beras, já oba dva kluky přenášela o 9dní, druhý byl na vyvolání, na odkaz mrknu
HOLKY zítra v 8hod mám tu genetiku, držte pěsti, prosím....

certina
24. zář 2009

Zuzi a jak ta genetika bude probíhat???To už Ti brali krev na genetiku a jdeš si pro výsledky??NEbo to máš nějaké jiné vyšetření genetiky. Já byla na krev teď v úterý a výsledky pokud budou špatné přijdou do týdne mně domů jinak přijdou do 14-dnů do ordinace..................

zuzka72
24. zář 2009

Já byla na NT screningu-krev+UTZ, to dopadlo špatně, tak mě teď poslali na genetiku a odběr plodové vody. Nevím, jak to bude probíhat, ale budu informovat.

smilers
24. zář 2009

zuzko drzim na zitramoc pesti, at je vse ok

certina
24. zář 2009

Zuzi - určo na Tebe ráno budu myslet a držet všechny palečky co mám!Určitě to dopadne dobře a klučíci budou zdraví jak rybičky!!!!!! 😉 Já taky byla nejdřív na tom NT+krev+UTZ - to jsme byli skoro ve stejný den a teď Ti budou možná brát nejdřív krev a pak po výsledcích je až ta plodovka..........i když zase u tvých rokou se ta plodovka bere asi hned, co???No nic - dneska už na to nebudeme myslet ani to rozebírat - zítra budeš vědět víc - hnedka pisni jak budeš mít info a věř, že to bude všechno dobré - musí to být dobré 😎 !!!

Já jdu do hajan.............tak se holky mějte a zítra pa.

asmeena
24. zář 2009

zuzi: tfuj, tfuj na zítra, hodně štěstíčka.

jaja35
25. zář 2009

Ahoj holky,
Asmi, právě že s Machačem plánujeme také nativ, takže fakt nechápu na co ten hormonální profil, když po Tobě ho nechtěl. Říkal mi, že budu brát tak 3 clostíky denně. Všechno pak upřesní po výsledcích z krve. Kolik jich máš brát ty? Můj gynekolog mi napsal celkem 40 pilulí clostíku, abych měla zásobu. Tak mám nahamtáno. 🙂 A ty jsi byla na imunu sama od sebe nebo Tě tam poslal Machač?
Zuzi, také držím pěsti, ať to dnes dobře dopadne.
Katy, hezkou dovču.

teddyna
25. zář 2009

dobré ráno všem. Zuzi,tak tfuj tfuj a čekáme na zprávy!!jsem zase od noci vzhůru,opět mládě dokázalo,že to bude silná osobnost a nenechá ani starou matku vyspat - už ted. jak to bude vypadat,až se vyklube.... tak doufám,to probuzení v noci si teď vybere a pak bude to nejhodnější mimčo!!! jsem já to ale naivka při pátku,co? 😀

beras
25. zář 2009

Ahojky holky 😀 ,Zuzi moc ,moc mačkám palečky at slyšíš jen a jen dobré věcičky.Teddy tak to jsme na tom dnes stejně 😝 O půl jedné jsem se vzbudila a děsně mě pálila žáha.Tak jsem šla hledat sodu a nasypala jí do vody a ještě,že to pomohlo. 😝 No ale stejně jsem snula o půl čtvrté. 😝 Já teda mám hodny miminko jak večer lehneme tak ráno už klepu na bříško at se probudí.Fakt celou noc chrní.A můžu potvrdit,že při prvním těhu se miminko mlelo spíš v noci jak ve dne a to byl horor po porodu 😝 😝 😝 😀 Přes den chněla a v noci dělala rambajs . 😀 😀 Chvilku totrvalo než si zvykla ale já jsem byla jak chodící reklama na hlad.Přes den jsem musela něco udělat a v noci jsem nespala s ní ,takže dva měsíce po porodu jsem měla ještě o pět kilo mín jako před těhu.Aspon k něčemu to bylo dobré. 😀 😀 😀

donnald
25. zář 2009

Zuzi,
tak jak????Pěkně napínáš...

teddyna
25. zář 2009

beras-to je super,to hubnutí bych brala - ale s tím,že se vyspím 😀 . no fakt,Zuza napíná!!
a co ostatní provádíte při pátku?je tu ňáko mrtvo

certina
25. zář 2009

jjjo- při pátku je to tu nějaké pomalé............. 😖
hele co ta Zuzka??Snad dopadla dobře............snad je vše v pořádku!

Moni - já zrovna vařím véču a pokračuju v pořádku...............dělám segedín s knedlíkem - mňam - už se těším!