Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
3. říj 2009

Ahoj asmeen já když se nemůžu dovolat na pevnou,tak zkusím mobil 774 399 398většinou mi to taky přeskakuje na fax.A víš přesně od kdy do kdy tam Machač nebude,taky mám jít na kontrolu.
Beras ahojky jsem ráda,že jsem na tebe narazila,už jsi o sobě dlouho nedala vědět a jak vidím jsi stále celá 😉

asmeena
4. říj 2009

Machač nebude prý středa až pátek, to jsem totiž chtěla kontrolu, ale jestli jen dopátku to přesně nevím.

b.e.r.u.s.k.a
4. říj 2009

No uvidím v úterý tam zkusím zavolat a domluvit se.A tobě hodně štěstí!!!

asmeena
4. říj 2009

Děkuji berus 😵

beras
4. říj 2009

Ahojky holky 😀 berus no jasně jsem pořád v celku.Prostě se broučkovi nechce ven.Já vím jsem hrozná ale mejl otvírám málo a pak se z toho můžu opupinkovat kolik tam toho je a ještě odepisovat.Musíš sem dojít častěji 😀 Holky musím Vám napsat jakou mám radost.Na jaře jsem prodala jedné holce Fostimon na minimálku.Chodila taky do fert. a tam jí řekli at jde do darovanejch vajíček a ještě,že ty spermijky co má manžel tak,že jsou taky špatny a nejsou schopny oplodnit vajíčko .Tak přešla do rep. Už stimulovala dvakrát clostilem a pokaždé měla cystu.Štěpán jí řekl at nespěchá a nechá tomu volnej průběh a další měsíc do stimulace šla znovu ,takže do třetí a kompletní a dnes jsem se dozvěděla,že si dělala testík a je těhuléééé 😀 .Takže doufám,že jí k tomu přispěl i ten můj polivanej těhu bacilkama fostimon.Takže povzbuzení ,že když se nepovede stimulka nic nehrotit a jít dáál. 😀

asmeena
4. říj 2009

berus: díky za povzbuzení, taky mi Štěpán dodal hodně naděje, že se to už teď podaří a pokud ne, tak budeme zkoušet dál. Jde vidět, že má hodně osobní přístup a nejde mu jen o peníze.

b.e.r.u.s.k.a
4. říj 2009

Moje řeč asmeen,nejde mu tak o peníze,spíš aby se to povedlo.No já jdu už potřetí do minimálky,tak doufám,že to tentokrát vyjde.Říkal že přidáme i nějaké léky a to by v tom byl čert,aby to nevyšlo.
Beras a ty pak dej vědět,budu sem chodit častěji a nakukovat,hodně štěstíčka a ať to máš už za sebou a miminko vedle sebe 🙂

asmeena
4. říj 2009

berus: a jak často si chodila na kontroly? Já jdu teď 6DC, zatím beru jen clostil. Budu asi ještě připichovat fostimon, že? Ty sis píchala fostimon? Jak dlouho? Už mi z toho hrabe, protože pořád vymýšlím na co se v práci vymluvím, abych si mohla vzít dovolenou. Holky jsou u nás zvědavé, když si někdo bere dovolenou a já nejsem zase ten typ, který by hodně dovolenkoval. Takže už se mi honí hlavou spousta výmluv a nevím jak často budu chodit na kontroly.

beras
4. říj 2009

Asmeen šla jsem ten 7 den .Od toho dne už jsem dopíchávala ten fostimon.Pak jsem šla ještě devátej den a to jsem k tomu fostimonu píchla ještě cetrotide a ještě další den ráno fostimon,cetrotide a večer pregnyl.To bylo v sobotu a v pondělí na 8 jsem jela do Brna na opu.Transfer jsem měla ve čtvrtek.Takže paráda byla ta,že jsem celou dobu byla u Štěpána.V pondělí mi dělal opu a ve čtvrtek transfer ,protože zrovna ordinoval v Brně a né v Ol.

asmeena
4. říj 2009

Hm, tak to já budu mít asi blbé, protože 9DC tam Štěpán není - to je pátek a potom už je víkend.Asi budu muset na kontrolu do Brna. Uvidím v úterý co mi řekne Štěpán. 😉
To jsi měla teda rychlou stimulaci. Doufám, že to půjde taky tak rychle jako tobě.
A když mi vyjde punkce na víkend, tak mi to udělají v Brně? A Machač taky někdy ordinuje o víkendu?

beras
4. říj 2009

No jasně,že ti to udělají v Brně.Machač ordinuje v Brně i o vík když má službu. 😉

asmeena
4. říj 2009

Už jsem zvědavá kolik budu mít vajíček. Jedno by mi stačilo, ale dvojčátka by taky nebyla k zahození. 😵

b.e.r.u.s.k.a
4. říj 2009

To já jsem na Machače měla štěstí jen jednou a dělal mi opu,ale stálo to za to,měla jsem 5 vajíček. 🙂 Já vím,že ním to nebylo,ale přináší mi štěstí.Tentokrát bych ho chtěla mít u transferu,ale to je v božích rukou,hlavně,aby to vyšlo.

teddyna
4. říj 2009

dobrý nedělní večer všem.tak jsem se ponavrátila z cest od rodičů a jsem nějaká hin.přeci jen,je to 150km a dá to zabrat. takže se těším,jak se okoupu,namažu od hlavy k patě a půjdu lehnout.nemáte někdo info o Zuzce??

asmeena
4. říj 2009

tedy: a kde bydlí vaši?

asmeena
4. říj 2009

jdu se umýt a nachystat na superstar. Pěkný zbytek neděle a dobrou noc. 🙂

certina
4. říj 2009

holky tak mě asi klepne.....už jsem zase měla celý sloupec - chtěla to odeslat a najednou vše fuč 😝 😝 😝 - by mě urvalo - tak znova

taky Vás všechny zdravím při nedělním večer...................já dneska zažila dopoledne úplný horor......odskočila jsem si na wecko a při utírání - jsem měla krev - úplně ve mě hrklo - tak jsem to začala zkoumaat a nakonec zjistila, že mi jen praskla kůže..........ale šok to teda byl............ještě dlouho potom mi trvalo, než jsem se vzpamatovala - a to se má člověk v těhu radovat a užívat si - ha, ha........ 😎

Moni - tak doufám , že jste se měli fajn a pozdravila jsi mi Lenču a Davídka 😉 .......
a o Zuzce tady myslím nic nového není, ale snad se má líp a všechno je dobré...............

Asmi - taky koukáme na superstar - ale včera jsem to už nevydržela a před koncem šla spát.........když oni to tak šíleně dlouho natahujou - pořád samá reklama - je to šílené................

Jóóó holkýýý - zítra jdu do prvního svatebního salonu juknout a vyzkoušet nějaké šaty 😀 .....jsem zvědavá jestli nějaké najdu............ono příští rok na to nebude asi moc času a už by nebyly zrovna ty co bych chtěla a musm už teď dokud mám břicho jakž takž.........myslím, že tak jak vypadám teď - líp po porodu asi vypadat nebudu 😝

micinka22
4. říj 2009

certin kurnik nejak brzo ne?..)) ja vybírala saty v pondělé a v sobotu byla svatba .-)) a měli jich všude plno a ještě mi dali slevu za last minute 😀 😀 😀 😀 😀 😀

teddyna
4. říj 2009

Mici,tak to já neměla sice slevu za last minute na šaty,nicméně jsem je vybírala asi 3 měsíce před svatbou a paní v salonu se divila,co jdu tak děsně brzo. taky toho tam viselo do aleluja.ale stejně jsem neměla ty svoje vysněný,páč jsem se do nich nenarvala s prsama 😀
asmen:pocházím z Jižní Moravy - kousek od Boskovic.
certina:jasně,že jsem Leňu s Davušánem pozdravila. Hele,ale fakt jdeš nějak děsně brzo na ty šaty.nicméně - na čumendu a nalovení insipirace - proč ne? mě teda spíš rozčiluje chození po obchodech,jako rozený fárač po obchodech jsem se fakt nenarodila.vlítnu do obchodu,koupím,co mi sedí a jdu.na nějaký dlouhý přebírání mě teda fakt neužije.

certina
4. říj 2009

no já mám určitou představu a vybírání podle mě bude dost dlouhé 😉 a ještě navíc chci v jednom salónu všechno mé šaty, pro chlapa i pro malé prďoly...............a dle toho - co mi tady holky vykládaly - tak brzo fakt nejdu........pokud nechci šaty které prostě přijdu a je mi jedno co to bude - tak fakt brzo nejdu......svatba je 7.8. a myslím, že dřív jak v červnu bych se do salónu v klidu nedostala..............takže to prostě chci mí tak nějak pojištěné ať pak nemusím stresovat 😒 ....................

frčím chystat večeři - pán domu frčí domů....a já už mám hlad jak vlk 😀 - tak pa, pa

micinka22
4. říj 2009

teddy jojooo ja byla totiz asi dva mesice pred svatbou v salonu...a tam me navlikly do takove hruzi ze sem se malem rozbrecela..a tak sem hubla dva mesice ,abych mohla mit nejaky normalni saty 🙄 🙄 🙄
ja vysneny nemela pac se v nich vdavala pul roku pred nama znama :// to sem se taky malem rozervala kdyz sem ju v nich videla://

certina
4. říj 2009

téééda - Mišo - to muselo být teda dobré..... 😀 😀 😀

teddyna
4. říj 2009

certi,tak pokud to chceš všechno takhle sladěné sakum pikum aj s manželem a dětma,tak je lepší si udělat asi představu rovnou.a rovnou aj finanční,páč to nebude nic levnýho v dnešní době.
Mici,akorát nevím,jestli jsi málem rozervala ty šaty a nebo tu známou 🙂
jsem právě zbodla Floriána-nějak mi ty jogurty zachutnaly.smetanový jogurty jsem nikdy nejedla,ale jak je vidět,mrněti asi chutnaj 😀

certina
4. říj 2009

jjjo - jjjo - Moni - to asi bude něco víc stát - ale proto raděj na svatbu taky už pár let šetříme a každý měsíc řádně odkládáme........páč i to místo není nic levného 😒

jjjo - a s jogurtama jsem na tom taky tak..............já měla každé ráno na snídani bílý aktivia jogurt s müsli a teď to nemůžu ani vidět............a jím úplně jiné jogurty, které bych normálně vůbec nejedla............ 😀 a tak je to i s jiným věcma - hold mimiša s náma pěkně cloumaj 😀

teddyna
4. říj 2009

certina:no,tak hlavně, aby ty mimča dobře přibíraly a mamky zůstaly aspoň tak nějak rozměrově stejné.teda u mě to moc neplatí,jsem jak sud. no,nicméně k snídani u nás teď frčí cornflakes nebo mussli s mlíkem.ale co jsem přestala nějak tak jíst,tak jsou párky.aniž bych si to nějak uvědomovala,tak jsem to přišlo tak nějak samo.
čerti,stejně tě obdivuju,že chceš honosnou svatbu.my tam měli asi 37 lidí a měla jsem toho plný kecky.navíc bylo vedro,v saténových šatech hic....no a po letech si myslím čím dál víc,že ty peníze jsme mohli vrazit do něčeho užitečnějšího.a kdybych se vdávala dneska,tak tu svatbu bych udělala čistě komorní. ale moc a moc ti přej

teddyna
4. říj 2009

přeju,abyste si tu svatbu užili dle vašich představ a vše klaplo tak,jak si oba moc přejete. ale určitě to klapne!!!!

certina
4. říj 2009

hmmm - Moni - kujúúúúúú - já vím, hodně lidí mně to říká, že máme raději odjet někam sami dva do zahraničí a vzít se tam a nebo jen tak narychlo bez moc lidí tady u nás, ale když já se v životě do teď těšila stráášně mocinky na dvě věci a to jsou - krásná svatba s rodinou a svými blízkými na pěkném místě a pak samo, že těšení se na miminko a vše co s tím souvisí....nákupy, vytváření pokojíčku atd......a to si teď prostě začínám pěkně užívat.....tak snad si to budu moci užít pořádně až do samýho konce 😉 ............. 😲
jjjo - mimča musí přibírat, ale já bych raději pak zůstala trocha míň rozměrově než už jsem teď 😀 😀 😀 😀 teprv zítra se dostávám do 5-tého měsíce a připadám si jak bych už byla na konci 6-tého 😝 😀 😀 😀 😝

Moňa a co plánuješ na týden????s kočikem už se ozvali???

jaja35
5. říj 2009

Ahoj holky,
Asmi mám podobný problém jako ty, jen mám na to víc času. Minulý týden jsem posílala Machačovi výsledky hormonálního profilu, tak mi obratem napsal, že mám vše OK a od dalšího cyklu mám začít stimulovat clostilem a pak dorazit na ultrazvuk. Jenže ultrazvuk vychází na pátek 23.10. nebo na sobotu 24.10. a to Machač v Brně není. Tak jsem mu napsala blbý dotaz co s tím, jestli mám dojet za ním do Olomouce nebo se pak objednat do Brna. Zatím mně odbyl, že mám vyčkat na menstruaci a pak to budeme řešit mailem. Tak jsem zvědavá, jestli taky někam neodfrčí.

asmeena
5. říj 2009

jaji: jo, je to blbé, protože nad tím musíš hodně asi myslet, že? Já teď zase přemýšlím, na co se vymluvím v práci jestli se během příštího týdne bude odehrávat OPU a pak ET. Nemůžu si vzít v práci jen jeden den a druhý den přijít a pak zase jeden den. Bylo by to dost podivuhodné, když jinak moc dovolenou neberu a rodinu mám úplně jinde než žiju a pracuji. Tak jsem vymyslela, že se asi vymluvím na nemocnou babičku, že ji budu muset jet na týden opatrovat. Dost blbá výmluva, ale možná zabere.
A na zítra jsem se vymluvila, že jedeme okouknout nové auto, protože jsme uvažovali, že koupíme nějakou jinou ojetinku, protože ta naše je stará.

beras
5. říj 2009

Ahojky holky 😀 ,Asmeen tak s tou babičkou to není blbej nápad.Jaji třebas se ti měsíčky posunou a klapne to až tam bude Štěpán.On ti taky nic jinýho jak,že máš počkat na menstruaci nemohl napsat.A když ti napíše,že se to bude řešit pak tak věř tomu,že ti poradí a odepíše co máš dělat.Na oddalování měsíčků jsem expert.V lednu když jsem chtěla začít stimulku tak to zrovna bvycházelo tak,že v Rep. po vánocích ordinovali až od 12 nebo 15 ledna.Ted už nevím.Takže listopad a prosinec jsem si natáhla každej měsíc o týden a vyšlo to úplně parádně.Prostě jsem měla zbytky utroše a k tomu ještě jsem zobla ascorutin a bylo.Certi ty jo ty jseš dobrá skoro rok dopředu jít na šaty 😀 .Pro mě jsou teda letos hlavní nepřítel vánoce. 😝 Vůbec nevím co komu koupit a hlavně kdy 😝 Asi to budeme letos razantně řešit přes net . 😀 A taky letos těch dárků teda nebude tolik.To už jsem zavrhla,protože něž kupovat blbovinky a pak se to tady válí a to střevo si toho za celej rok ani nevšimne.A pak po vánocích radši vyrazíme na slevy. 😀