Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
20. říj 2009

čaute.tak jsem po celým dni dorazila v půl šesté večer z Poruby.jsem zcela totál hin. pan žubaž byl hodnej,zuby jak tesáky - akorát převrtal jednu plombu,co mi praskla asi před týdnem.říkal,že v tom těhu mě nebude trápit a na ten zub,co dneska převrtal,že by tam hodil porculánovou korunku - ale až po porodu. tak jsem byla š´tastná jak blecha - neplatila jsem nic.
asmen:dneska nebyly břišní tance,ale cvičení.střídá se to každej tejden.jeden tejden břišní a druhý týden cvíčo. ale je to super.akorát jsme dneska posilovaly hýžďové svaly a slušně řečeno mě fest bolí dupa.asi jsem cvičila nějak poctivě 😀
Certi,jak půjdeš na 3D ultrazvuk,tak pohlaví uvidíš 100%. je to počítačová animace,takže uvidíš vše zřetelně. kamarádka kvůli tomu odvolala to 3D,aby měli překvápko až do porodu. tak to ještě s přítelem pořádně proberte. abys pak nebyla zklamaná,že nemáš překvápko.s těma jménama jste teda fest vepředu. my furt bojujem. zítra chci zajet do Ikei - mají tam přebalovací pult za 800.tak se na to mrknu,co to je zač. do koupelny bude ten přebalovák třeba.
Donnald - neboj,píchance budou v pohodě. sem tam si holt něco šlahneš,pak půjdeš na OPU,pak si zavoláš,jak se miminka krásně vyvíjejí a jsou nekrásnější,co tam kdy viděli a pak jdeš na ETno pak už nám jen budeš hlásit //.čili jednoduchý jak facka
😀 😀 . a teď se rozhodni - košula s žirafama = 1mímo,košula s iháčkem = dvojčátka, košula zebrovaná = trojčátka. 😀 😀

donnald
20. říj 2009

Teda..... tak nevím. Asi půjdu shánět iáčka 🙂. To měla Zuza, že jo? Musím se zeptat, kde ji koupila.
Takže Zuzi kde????? 😀 😀 😀 😀 😀

certina
20. říj 2009

Verun - Iáčka seženeš nejlevnějc a nejrychlejc všude u Ťamanů..... 😀 😲 nebo aspoň tady u nás to tak je

asmeena
20. říj 2009

teddy: ty si nedáš pokoj s tou zebrovanou košulkou, že? 😀
certi: my jsme se jen tak teď o víkendu bavili o jménech a vše co jsem vybrala, tak byla jména prý psů a jména co vybral manžel mi asociovala zase s nepříjemnýma známýma 😖 Ale shodli jsme se na klučičích jménech Vít a Viktor (protože oba s manželem začínáme na V, tak jsme přemýšleli, že by i děti měli stejné iniciály) a holčičí Anna, Nela, Viktorie, Natálie.... Ale taky to nebudeme nikomu říkat, protože pak nám to bude akorát každý rozmlouvat a ještě nám to znechutí, přisoudí k těm jménům různé prupovídky jako napr. Barbora-brambora. Však to znáte jak to tak chodí. Když nebudou připraveni, tak nám do toho nebudou moci kecat. 😀

certina
20. říj 2009

jjjo - jo - Asmi - se jmény máš zcela pravdu.....právě, že sotva se v rodině všichni dověděli, že čekáme mimi - tak se hned začali zajímat o jména a když jsem nějaké řekla, tak mi ho hned vymluvili a td...a Riša se samo nechal vždycky ovlivnit..............ale když to pak přijde až po porodu - tak s tím nic neudělaj a až uvidí ten uzlíček - bude jim nějaké jméno jedno, ne??? 😎 Už jen to nám teď ukázal jeden případ od známých - strašně se jim nelíbilo to jméno a když ho pak viděli - tak to bylo nejhezčí mimi na světě....i se jménem.... 😝 😀 🙄 😕

asmeena
20. říj 2009

certi: ono každé jméno je něčím pěkné a vždy si na každé jméno dovedeš udělat nějakou pěknou zdrobnělinku a hlavní je, že to bude tvé zdravé mimiško.

micinka22
20. říj 2009

jo jmena .-)to je boj co? u nas teda nebyl zadnej..pac ja chtela uz 100 let Lilianu..ale taky sem pak premyslela jeste o jinym..ale uz to neslo pres pusu jak jsme byly zvykly ji rikat uz v brichu tak.-))
a ja u druhyho sfalsuju datum porodu....pekne o mesic minimalne..pac to bylo desny ten konec..a hlavne jsme nerekli ze jdu rodit a vykecal jim to primar porodniho tak vsichni cekali kdy to jako bude ..a ono to neslo tak se trepali ..no desny:// 😝 😝 😝

asmeena
20. říj 2009

mici: máš moc pěknou fotečku, moc vám to holky sluší. 😉
Jo tak falšovat by se ti chtělo? 😀 😀 😀 A co kdyby se ti narodil chlapeček? to jste neměli vymyšlené jméno?

b.e.r.u.s.k.a
20. říj 2009

ahojky,konečně jsem z práce doma.Po 10dnech dovolené,jsem celkem unavená.
Asmeen koukám,že ty už to bereš 100%,když už nakupuješ. 🙂

asmeena
20. říj 2009

berus: neberu, ale za ty prachy, i kdybych pak měla někoho podarovat 😀 A ty jsi šla hned dnes po ET do práce?

b.e.r.u.s.k.a
20. říj 2009

No musela jsem,nějak se mi to opozdilo,takže dovolenou jsem měla naplánovanou špatně,ale jsem ráda,že mi to alespoň vyšlo takto a v práci tudíž nic netuší.No a vlastně,kdybych to dostala,tak jsk jsem měla,tak by tam dr.nebyl a my bychom to museli odložit.

asmeena
20. říj 2009

berus: tak ti to vyšlo perfektně i mně to super vyšlo, že to zatím nikdo krom jedné mé kamarádky neví. A je to tak lepší. Jsem v lepší psychické pohodě.

b.e.r.u.s.k.a
20. říj 2009

No u nás to víme jen my dva s manžele,ho se mi nepodařilo obejít 🙂 a potom jen vy,takže to bude pro všechny překvápko.Sice se mě ptali,ale já jim vždy říkala,že až co řekne dr.,že se musíme domluvit.

certina
20. říj 2009

JJo - beruš - my jsme tady takové myšky......které to prožívaj s Tebou........ve špatném i zlém.....ale teď už bude vše jen dobré........Kde pracuješ a co děláš???Že jsi dorazila tak pozdě?

b.e.r.u.s.k.a
20. říj 2009

Díky,pro mě je to taková velká podpora.Hlavně když to nechci nikomu říkat.A já tentokrát myslím,že to vyjde.Vždyť mi transfer dělal Machač. 🙂 Já pracuji jako vedoucí v kosmetice,a když mám odpolední,tak jsem do sedmi.

donnald
20. říj 2009

Ahojky holky,

nás teda teprve stimulka čeká, ale taky to ví manža a vy 😀 . Teda mám podezření, že moje ségra taky, protože si pročítá diskuse (ale o mimčách), ale co, aspoň ví věci zase z jiného úhlu pohledu 😉

Holky jména - já mám od malička vysněné jméno Anička - po babičce, která už zemřela. Nikomu se ale nelíbí, ale vzhledem k tomu, že jsem tvrdohlavý beran, nic si z toho nedělám 😀 . Teta, která je super, tak se jmenuje taky Anička (od té stejné babičky), takže s tou už mám domluveno, že bude kmotra 😀 . Ale holky, já hodně dám na to, aby narozeniny a svátek byl v jinou dobu. Takže pokud by se mimčo mělo narodit v červnu-srpnu (což doufám, že se narodí 😅 ), tak to Anička nebude. Ale co, hlavně že bude, ať se bude jmenovat jakkoliv. A kluk? ten je jasnej po tátovi - takže Honzík 😀

donnald
20. říj 2009

Jdu sledovat ČT 2.

Hezký večer!!!

certina
20. říj 2009

jjo jo - Verun - právě tak - že hezké jména , které se nám líbí - jsou blízko mého porodu - takže slavit narozeniny a svátek třeba hned po týdnu - je pro mě zcela nepřijatelné........takže se raději toho jména prostě vzdám.... 😒
Jéé Beruš - tak to musí být fajn práce, ne???v kosmetice - to je jen samé šlechtění a upravování 😅
Taky se pro dnešek loučím........sice jsem si odpoledne dala 2 hoďky spánku, ale ještě jdem zkouknout TV a pak spát...................tak pááááááááááá - dobrou...........

zuzka72
20. říj 2009

Tak jsem dala do alba fotky mimísků a taky jednu vychytávku pro maminy, co mají děti rychle po sobě, tak mrkněte.
Donnald-pohlaví chci vědět-zatím všichni říkaj 2 kluci, což by bylo super, ale to se dozvím až z genetiky, 1kluk je 100%, ale to druhý jisty není, ale 2 doktoři říkali na 80% taky kluk. Ijáčka mají v Pavelčákové ulici v bývalym nábytku(Duha) cca 100,-, na ramínka, s rukávem dlouhým i krátkým ve všech barvách. Anička je krásny jména, ale my už máme v rodině 4.
Teddy-ty jsi doktor-prosímtě pořád mě píchá vpravo v tříslech, myslíš, že je to slepák?

micinka22
20. říj 2009

Zuzi krasne!!! tak to už jsou velcí chlapáci🙂)) to pichani je normos..pokud to neni extrem že se z toho skacis tak bych to asi neresila..me picha i bez tehu\.-)

Donnald..Anička je krasne jmeno..no nam to vyslo tak s Vánocama..že je ma mesic po narozeni..ale to holt nejde ovlivnit..a svatek na v Unoru..takkže taky vsechno celkem blízko..

certina
20. říj 2009

Zuzi - mně taky píchá vpravo i vlevo - střídavě.....ale mě už to sem tam dělalo při menses.....tak jsem se na to ptala minule i dneska gyndr a ten říkal, že jestli je to jen chvilkové píchnutí a zas to přejde - že to jen pracuje děloha a spodní část těla......že se tím nemám nějak znepokojovat 😎

ale teď už jdu opravdu spááááát - tak pááááá.........

certina
20. říj 2009

Mici - ale když je odstup měsíc - tak to ještě jde............to je pro mě taková min.hranice....... 😅

micinka22
20. říj 2009

certin no joooo ale kde na to ma clovek brát a nekrast??? 😀 😀 😀 nee ona dostane darky a pak do nich tak nejak dorusta behem roku..takze si treba nehraje hnedka se vsim.-))
doobrou 😵

asmeena
21. říj 2009

zuzi: tvoji broučci jsou teda už pořádní macíci. 🙂 A ještě vyfoť bříško, jak ti od 15tt porostlo. 😉

katapola
21. říj 2009

Ahoj holky. Chci se zeptat, byla jste některá v lázních? Pokud ano pomohlo vám to v něčem? Machač mi to nabízel, já to teda rezolutně odmítla jednak kvůli práci, jednak kvůli nudě, ale trochu se mi to v hlavě rozleželo. Jen bych potřebovala vědět, jestli to má nějaký smysl.

teddyna
21. říj 2009

dobré ráno všem.¨
Zuzi,to píchání v boku může být hormonální reakce vaječníků - taky mi to dělalo a Machač mi to tak vysvětloval. a v horším případě fakt i slepák. ale to by byla bolest taková,že by vystřelovala a měla bys další příznaky - zácpu,nechutenství,zvracení a v podstatě by ses asi nemohla hnout. i když nějaká slabá iritace toho slepáku by nemusela být zas tak šílená. no,uvidíš - pokud je to jen chvilkové nebo v určité poloze,tak bych to neřešila. já neřeším preventivně nic.páč jinak bych byla už asi ve cvokhausu na uzavřeným oddělení.
katapola:byla jsem v lázních v lednu 2008 - byla jsem v Klimkovicích. a nemůžu si to vynachválit. Nuda ani omylem - celý dopoledne a po obědě jsem chodila po procedurách a pak jsem po nich byla tak zbitá,že jsem odpadla.jak jsem se vzpamatovala,tak jsem chodila na prochajdy,do kina,v pátky a soboty tam byly diskotéky,kdy berlonožci odhodili berle a valili na Goťáka...takže za mě lázně zcela jasno ANO.
spolubydlící jsem si našla přes internet dopředu,takže jsem dopředu věděla s kým jedu. do dneška jsme v kontaktu a je to super.no a smyl...smysl to určitě má.dojde k prokrvení malé pánve,psychicky se hodíš do pohody-protože se věnuješ jen sama sobě.neřešíš,jestli je doma umyté nádobí a vytřená podlaha.... rozhodnutí je samozřejmě na tobě,ale já tam byla spokojená.

katapola
21. říj 2009

Teddy, já myslela že se jezdí do František???

teddyna
21. říj 2009

katy,na gynekologické problémy jsou lázně v ČR dvoje - Klimkovice nebo Františkovy.záleží,co si vybereš. Františky jsou více honosné a samozřejmě dražší.Klimky jsou takové domáctější.navíc od nich jezdí MHD do centra Ostravy,takže jsme se spolubydlící furt kdesik poletovaly.Efekt obou lázní je určitě stejný. v obojích je samozřejmě i zahraniční klientela.

katapola
21. říj 2009

Aha, jdu kuknout na net na Klimkovice. Procedury jsou stejné? Klimkovice jsou přeci jen Olomouci blíž.

juvik
21. říj 2009

Ahoj holky, vidím, že jste včera drbaly 🙂 ...já nemohla protože jsme měli zase návštěvu, přišel manželův kamarád.

Asmee, ty jsi číslo 😀 ....ale máš pravdu, vždycky když jdu kolem oblečků v Tescu, tak mám cukání. 😅
Nedávno jsem taky kupovala, šatičky pro malou od mé sestřenice, manšestrové,červené, no úplně jsem se do nich zamilovala. Dneska jdem na čumendu a předat dárek, ale asi je nedám 😀

Kat, já jsem byla před 2 roky právě ve Frantíkách. Jela jsem tam sice po operaci slepáku - chronický zánět, ale vlastně taky i kvůli problémům s otěhotněním. Taky se mi vůbec nechtělo, přes celou republiku, měsíc bez manžela, no představa hrozná. Výsledek: nechtělo se mi domů 😀 Měsíc fakt šíleně utekl, jak říká Teddy, dopoledne pořád procedury, oběd, pak procházky, výlety, cukrárny 😔, na nudu nebyl čas. Je tam kde chodit a je tam krásně. No a nejlepší bylo, že jsem se tam potkala se 2 prima ženskými, které bydlí taky na S Moravě, tak se dodnes vídáme a píšem. Tak asi tak, uvažuj a rozvažuj 😉