Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

daisy14
10. lis 2009

Že bych byla první? 😵 Tak jo já to teda zkusím, ať máte radost 😀

katapola
10. lis 2009

HOlky, já si vytvořila takovou matematickou teorii, která mě uklidńuje. Na to, aby se to jednomu páru povedlo, se to bohužel nepovede třem jiným párům (beru-li v úvahu úspěšnost 25%). Takže když už nám to 2x nevyšlo, musí na nás brzy přijít řada🙂

asmeena
10. lis 2009

teddy: moc gratuluji a přeji hodně zdravíčka a ať malí co nejrychleji sílí a jste brzy doma.
juvik: ještě nemusí být nic ztraceno, i když vím co si prožíváš. Stejně mi přijde, že nikdy to nehodíme za hlavu, i když jsou těhu testy pouze s jednou čárečkou do doby než jsou výsledky z krve, to je pořád tajné doufání. Tak držím pěstičky, aby krev překvapila.

mici: tobě už se to taky krátí co? A vrhneš se do IVF.

donnald
10. lis 2009

Zuzi,
tak to jo.... mě už se všechno plete dohromady 😉
Díky za radu, taky jsem si myslela, že dnes max a potom utrum 😉

Capenko a v kolik jsi byla ty u Machače? Tebe jsem potkat taky nemohla ? 😀

Jinak jsme si právě prostudovali papíry, které s sebou máme přivést vyplněné a na jednom z nich je ceník a z toho jsme docela vykuleni. Samé tisíce sem, samé tisíce tam, tak doufám, že budeme platit jen něco z toho 😀 a vejdeme se tak do 25tis.

katapola
10. lis 2009

Ten ceník je nazván myslím pro samoplátce. Taky jsme byli vykuleni, ale ivf nás v Reprofitu vyšlo na 14.000.

asmeena
10. lis 2009

donnald: to tam budeš mít na OPU v pátek Štěpána? On není v pátek v Olmiku?

donnald
10. lis 2009

Kat díky za info 😉 .
Byla jsem se dívat a jmenuje se to jako Vyúčtování léčby. Tak uvidíme. Dáme za to ale cokoliv!!!! Prachy budou pořád a my ne, tak co 😀 😀 😀

micinka22
10. lis 2009

Donald jasne pokud si necháte Isci a PK ,zamrazit zbyly embryjka..tak tech 25 to může být.-)) ale víc určitě neee..
my máme rozpočet 8 😀 😀 😀 jsem zvedava jak se tam vlezeme..

Veru no krátí..uff ...

zuzka72
10. lis 2009

Tak jsme dorazili z velkého UTZ, byly jsme tam s Petrem a oběma babičkami, byly docela v šoku, v životě to neviděli. Klučíci byly ukázkoví a prý je vše v pořádku, tak, jak má být. Jak jsem ležela na tom lůžku, tak asi po 15minutách se mi udělalo hrozně zle, píchalo mě nad obočím, tekl mi pot z čela a byla jsem zelená, jak sedma. Myslela jsem, že je to moje poslední hodinka, tak mi bylo zle. Doktorka se na mě podívala a viděla, že je zle. Řekla, že mám ihned lehnout na levý bok a dýchat. Prej si utlačuji cévu, nebo tepnu a že se mi to bude stávat teď častěji a vždy musím lehnout nalevo. Tak to jsou vyhlídky, no hlavně, že to dobře dopadlo. Říkali to i jedné holce v nemocnici, a já jsem to nechápala, ale teď už vím o co šlo. doktorka mi popřála ať se držíme a dlouho vydržíme 3v1 a my šli domů.

stephanie
10. lis 2009

ahojte holky,tak vás zas jednou zdravím
zuzko, ty jsi byla s babičkami na UTZ? to je hezké, to musely opravdu koukat 😵
Já vím, jak jsem byla těhotná, tak jsem taky měla strach spát na zádech, protože jsem o tom, co se ti stalo četla. Nedoporučuje se v těhotenství spát na zádech..já z toho byla tak nervozní, že jsem se v noci několirkát budila - samozřejmě jsem vždy na zádech ležela 😀

Donald - já měla IVF ICSI, prodlouženou kultivaci, léky - puregon pero - a platila jsem 18900 Kč + pak 4000 dodatečně za zamrazení. Záleží, jaké léky užíváš před IVF , třeba ten puregon je dost drahý, podle toho co machač říkal a má i levnější alternativu, ale tam se to musí ředit. Já měla hrůzu ze samotného píchání, natož něco ředit, takže jsem si připlatila, protože jak se znám, tak bych si to beztak namíchala blbě. 😵
Jen se divím, že jsi ten ceník dostala, mi ho nikdo nedal, ani jsem ho nevěděla, pak mi mici posílala

inzulinka
10. lis 2009

Ahoj holky,
tak koukám, kromě teddy (gratuluju 🙂 ) a dalších pokročilých těhulek, žádné dobré zprávy 😖 . Nám 2. IUI taky nevyšlo, v sobotu bychom měli jít na poslední, třetí, a poprvé do Brna (snad se to za dopoledne sfoukne) a pak už na IUI prdím 😠 . Jen jsem teda zvědavá, kdy se pak dostaneme na konzultaci... Prý jsou moje vaječníky po roce, kdy skoro každý měsíc stimuluju Clostilem, celé přešlé, takže počítám s IVF asi až na únor, pokud to tak vyjde... Ale bojím se a vůbec se mi do toho nechce, sakra ☹ .
Příští rok má být rok tygra, to je bojovník (říkali v TV), a má to být rok mnohem lepší než letošní, tak třeba se to všem podaří 😉. Ale doufám, že někdo to stihne i letos 🙂

britka
10. lis 2009

monča mě dost překvapila když to měla mít až v lednu,ale jsem moc a moc ráda že to zvládla a Vojtíšek je v pořádku,napsala jsem ji sms,ale ještě neodepsala tak čekám.Holky jestli jsou vajíčka nebo spermie darované a nemáte jinou možnost tak jděte do toho,i ta poslední možnost je třeba využít.

micinka22
10. lis 2009

Monča holt chtěla předčasnej Vánoční dáreček 😀 😀 😀 tak u stromečku už budou 3 😵 😵 😵

britka
11. lis 2009

Já jsem si myslela,že to bude mít na vánoce holt neuhádla,ale je to krásný dárek.Tak jdu do práce pa.pa.

zuzka72
11. lis 2009

Do alba "konečně...." jsem dala obrázek toho včerejšího problému ležení na zádech, tak mrkněte.

certina
11. lis 2009

ahojjj
Jééé Zuziii - a Ty děti máš objednané taky s těma autosedačkama??? 😀 😀 😀 😀 😀 to už Vás bude dobrá tlupa 😀 😅

juvik
11. lis 2009

ahoj holky,

mici, myslím, žes to byla ty, kdo měl ten ceník Reprofitu. Můžu tě poprosit, pošleš mi ho do IP, děkuji 😉

zuzka72
11. lis 2009

Čerti-nééé, bohužel nebyly v ceně. 😀

micinka22
11. lis 2009

Zuzi super nákupy.-) bys chtela 4 prcky zaráz jo?? 😀 😀 😀 😀

zuzka72
11. lis 2009

třeba deset,ale jen kdyby byly na císaře. 🙂

micinka22
11. lis 2009

Zuzi i normalne by to slo..ono nejhorsi je to prvni a ostatni uz maji cestu celekem volnou 😀 😀 😀
ale ja chci cisare i s jednim..takže asi tak 😀 😀 😀

katapola
11. lis 2009

Ahoj holky. Tak já jdu dnes opět k dr.Machačovi. Manžela s sebou raději neberu, pokud bychom dopadli jak minule (= nijak), už by to nerozdejchal. Tak doufám, že tentokrát bude návštěva smysluplná a dovím se, co nám doporučuje dál, jestli ještě nějaké vyšetření, nebo minimálka nebo co...

capenka
11. lis 2009

katapola =držím palečky na dnešek,můj po včerejšku taky to nerozdejchal,dopadly jsme nijak,takzvaně ležet na tom,musím k němu jet na krev a na zjištění ovulace,což jsem měla papíry a tam je potvrzeno že ji mám ,já myslela ,že odjedem aspon že půjdem na IUI,prd= máme na tom ležet a v lednu začne se něco dít, 🙂,je fakt že ve Fertasu už by mě hnali do dalšího IVF,tak vyhlížím mršku a pak pojedu na krev,

lucka78
11. lis 2009

Ahoj,taky se snažíme asi rok a pul a pořad nic a to už jedno dítě mame!Přítel už byl na spermiogramu a ja na profuku vejcovodu.I Klostilbegyt jsem brala a nic.Už nas lekař posílá do reprodukčního centra.
Uvažujeme o Olomouci-FN,mate někdo nějake zkušenosti?

zuzka72
11. lis 2009

Mici-ty jsi zapoměla, že já už 2 děti mám, mě to nemusíš vysvětlovat, já měla snad druhej horší než první, takže nevěř všemu. Hele a jak se ti podaří dosáhnout toho císaře, já musím shánět na to milion potvrzení a ještě to nebude na 100%

lucka78
11. lis 2009

Ahoj Zuzi,přečti si Prava pacientů,myslím,že maš pravo nato vybrat si jak chceš rodit!

micinka22
11. lis 2009

Zuzi já myslela jak víc dětí rodit zaráz..jakože to druhy vv pořadí už má cestu ven jednodušší..roztáhnutou 😀 😀
no tak jako zatím to neřeším ,ale mám zname..v olomouci na porodnim i v Prostějově..takže se to nějak zařídí .-)

Kat na kolik jdete ?? my na 15.30...manža odjel dřív tak pujde zase jednou se mnou..aspon nebudu muset nahánet malou po čekárne://

katapola
11. lis 2009

Capenko, tak to jsi dopadla ještě dobře, protože máte plán, ale nám minule dr. řekl, že neví co s námi a neměl naše výsledky, bo je někde zapomněl. To by nám nevadilo, jen nás mrzelo, že nám dopředu nezavolali, ať nechodíme. Jinak ohledně IUI mám jen a jen špatné zkušenosti, 7x nic, pravděpodobnost malinkatá a podle toho to taky pokaždé dopadlo. Samozřejmě asi to někomu pomoct může, ale nám dr. řekl, že u nás IUI nemá smysl. 3.pokus IVF nám taky zatím nedoporučuje, takže vlastně fakt nevím, co by tak mohl vymyslet☹
Mici, jdu na 15.00:-) Se tam nejspíš potkáme, bude určitě fronta a zpoždění.

zuzka72
11. lis 2009

Mici, tak to jen tiše závidím císaře.
Aha, já to s těma dvěma pochopila jinak 😀
Luci a máš nějaký odkaz?

micinka22
11. lis 2009

Zuzi tak já myslím že budeš mít také císaře..je hodně málo dvojek narozených přirozeně ne?
No a hlavně ho chci protože už sem ho zažila a nechci opět čekat do 42tt až se mnou někdo laskavě začne něco dělat..a nakonec by to stejně císařem skončilo:// a ješte za 5 12 že...:/(

Kat to se asi potkáme ,akorát nevím jak vypadáš 😀