Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
13. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

asmeena
13. lis 2009

no proto.

Pro dnešek se loučím, zítra hned v 7:00 jdu k holiči a pak jedeme k našim do Jeseníku, tak pěkný víkend všem 😉

certina
13. lis 2009

nojono.....to chce být zase někdo heéééézkýýýý, že na víkend?? 😀
tak hezký víkend - užijte si to......pááá

certina
13. lis 2009

já se taky pro dnešek loučím.............pááá brou.....noc 😔

inzulinka
14. lis 2009

Ahoj,
mám ještě jeden dotaz - co s sebou na IUI?! Do Olomouce jsem si brala jen sukni 🙂 .

certina
14. lis 2009

ahoooj...........
dneska to tu nějak vázne, ne?? 😒
kde jste kdo??

zuzka72
14. lis 2009

Já jsem zdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!

certina
14. lis 2009

Zuziiii - ahoooj..............co provádíte o víkendu???
Já jsem právě douklízela po obědě, dělala jsem žemlbábu a teď se chystám společnýma silama s chlapem uklidit barák............dopo jsme makali tak různě venku....................
zítra se chystáme vyrazit směr otočka Praha.....maj tam supr obchod s dětským nábytkem.....který si můžeš dozdobit , dobarvit - dle svých představ a přání.....tak už to mám vymyšlené, jen se na ten nábytek chci přímo podívat, aby to nebyl nějaký šunt.........................takže vyrážíme brzo ráno a večer snad zpátečka domov 😝

sukubka
14. lis 2009

ahojík holky,dlouho jsem tady nebyla.pořád jsem chodila do práce na přesčasy(poviný)no hrůza.ted mám 4dny volna.v práci to vypadá všelijak a já mám smlouvu do konce listopadu,tak to vidím ód prosince na neschopenku a prostě se bude muset zadařit 😉
jinak jsem volala Machačovi měla jsem 2-3 den cyklu mít hormonální profil,tak si jdu ve středu pro výsledky a v pátek jedeme k Machačovi sem zvědavá co nám poví a jestli to teda stihneme ještě letos nebo začneme až po novém roce.
Co jinak tu nového?nějaká těhulka nebo čekatelka na // shrnte mi to trochu,protože vidím že ste toho napsali víc jak moooc!!!!!!!!

sukubka
14. lis 2009

jinak holky u minimálky se taky dává žádost na pojištovnu? a jak se to v Reprofitu platí?

zuzka72
14. lis 2009

Tak já jsem nakonec místo, abych šla ke známé ostříhat drápky psům jela s máti na zahradu posbírat zbytek úrody. Jsem celá od hlíny, jak se mi to lepilo na ruce, takže jdu spáchat nějakou očistu.

britka
14. lis 2009

ahojki holky,dnes bylo krásně po dlouhé době co?Já taky válčila venku sadila jsem s tchýni česnek.Tak jsem si všimla že jste taky nezaháleli.Včera jsem mluvila po tel.s mončou tak jsme podřístaly.Večer jsem jela k mamce a nechala uplést mini papučky pro Vojtíška tak zítra už mi je mamka přiveze.Machač se mi ještě neozval kdy se na to vrhnem tak jsem z toho nesvá.

juvik
14. lis 2009

ahoj,
dneska bylo fakt nádherně...ale užívala jsem si sluníčko jen přes okno, protože jsem uklízela, převlíkala postele,pekla a myla okna...ale aspoň jsem zaměstnala tělo i hlavu a nebyl čas přemýšlet
Mrcha už dorazila se vší parádou...tak uvidíme co dál...Machač se mi zatím taky neozval, na který den cyklu bych se měla objednat...dost zvažuju vyzkoušet i ten nativ...tak snad napíše a pak se objednám

Sukubko, u minimálky se nic na pojišťovnu neposílá....platíš si ji totiž sama...platí se až po ET, buď v hotovosti nebo kartou.

teddyna
14. lis 2009

ahojte všem.jen nakukuju.před chvílí jsme přijeli od Vojtíška.je to pašák,čím dál hezčí mi přijde.jak nemá tolik hadiček.jsme z toho s manželem oba dycky na měkko.já řvu totálně a manžel to statečně drží,ale taky mu nějak není moc.zatím nejsem moc komunikativní a dělá mi problém mluvit s někým po telefonu,tak mě zatím omluvte.ono se to snad nějak zlepší časem.

britka
14. lis 2009

moni,jsi mamina a to je velká změna na celý život už se o Vojtíška bojíš a je to strach jiný než si znala to je tvoje druhé já.Moni papučky budu mít zítra mamka by měla dojet s braškou.Tak ti je pak dám.Chlapi to hodně dusí v sobě.

sukubka
14. lis 2009

juvík machač se určitě ozve,neboj!
jinak sem taky zvědavá co mi v páek řekne a taky doufám že hormonální profil dopadne dobře 😉

capenka
14. lis 2009

na tom hormonálním profilu jste byli v Olomouci,nebo ke svému gyndaři ?

teddyna
14. lis 2009

soni,co blázníš s papučkama???vojtík má nemocniční.a i když mu tam přinesu ty od tebe,tak je tam pak budem muset asi nechat.ale je to od tebe hezké.

asmeena
14. lis 2009

ahoj holky, jen vás jdu pozdravit jsme u našich v Jeseníku. Dnes jsem taky trošku brigádničila na zahradě, bylo tak nádherně, že by to byl hřích celý den prosedět zavřená v baráku.

britka
14. lis 2009

holky teď jsem se koukla na email a machač mi před chvíli napsal,že se mám objednat na středu a termín na 16.12 tak čubrním,že musí vytvořit léč.protokol.Tak zas toho budu mít v hlavě celou noc. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
15. lis 2009

Ahojky,tak koukám co je tu vše nového.Teddy moc moc gratuluji.
My jsme s manželem měli debatu a do dalšího boje jdeme na jaře-březen,duben.On nerad jezdí v zimě,tak mám skoro půl roku k vlastnímu snaženíčku,kdyby to vyšlo samo,tak by to bylo skvělé,ale moc v to nedoufám,po takové době by to byl zázrak.No zkusím ještě to cvičení a piji jakýsi bylinkový čajík,tak se pro to snažím dělat maximum.
Jináč vám všem co čekáte na výsledky,hodně štěstíčka. 🙂 🙂 🙂

sukubka
15. lis 2009

capenka na hormonálním profilu jsem byla u obvodního lékaře,můžeš si ho udělat kdekoli,ale pak dovést Machačovi papíra 😉

irinka.j
15. lis 2009

zdravím,
brit tak to je skvělá zpráva, to budou vánoce plné očekávání.....

britka
15. lis 2009

ahojki,irinko zítra zavolám a objednám se,ale jsem zvědavá jak to chce do vánoc stihnout.je to krátka doba.

irinka.j
15. lis 2009

brit, však uvidíš co ti řekne doktor, třeba překvapí.. každopádně se dá celý proces do pohybu a budeš se mít na co těšit...

asmeena
16. lis 2009

Ahoj holky, zdravím po víkendu, ještě že nás zítra čeká další volný den. Dnes to nějak v práci vydržím a zítra bude veget. I když mám v plánu velký uklízecí den, abych pak už s broučkem v bříšku nemusela. 😉

micinka22
16. lis 2009

Veru a kdy to teda proběhne?.))

asmeena
16. lis 2009

mici: ve čtvrtek ráno máme volat a pokud se rozmrazí, tak je v 11:00 KET

britka
16. lis 2009

to by mě taky zajímalo.

micinka22
16. lis 2009

Uff tak to tento týden máme jedno testování a jeden Ket co🙂) nikdo víc už nic?? ztrácím přehled nějak.-))

Já to mám ve čtvrtek dostat..tak budu volat dr že rudoška je tu..snad nebude mít meškání..mám ted nabitek kalendar vecma co musim udelat!!! a 10.12 jedem na ten sraz tak do te doby musi byt drobek pod střechou 😀