Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
16. lis 2009

volala jsem sestře tak jedu v pátek na 1/2 12 do OL tak jsem zvědavá co mi dr.řekne.

sara.max
16. lis 2009

Prosím děvčata o radu. Pokud jste užívaly Fostimon, jaké byly vaše reakce? už jsem něco četla o hyperstimulačním syndromu, ale nevím co je normální a co už ne. Nechci kvůli každému píchnutí volat doktorovi.

katapola
16. lis 2009

hyperstimulační syndrom mohou vyvolat kterékoli hormony. Kámoška měla Puregon a OHS po něm jako vyšitý. Pokud teprve injekce pícháš, tak půjdeš určitě brzy na kontrolu a doktor by to okamžitě poznal. Pokud už máš po transferu a kontrola až za 15 dní a přitom máš projevy OHS, tak bych raději zavolala. JInak nafouknuté břicho máme při stimulaci všechny a je to logické, když tam uzrává místo 1 vajíčka např. 13, já si připadala jako kvočna, ale OHS to po Fostimonu rozhodně nebyl.

sara.max
16. lis 2009

Díky, já jsem si teprve začala píchat a protože jsem měla poprvé dlouhý protokol při kterém mi nic nebylo, tak mě dnešní bolení v břiše trošku udivilo. Chvilkami je to silnější a pak to ustoupí. Asi je to normální. Je to také bolení jako při silnější MS. Jen jsem si myslela, že s tím někdo má zkušenost a řekne mi, že se moc pozoruji 🙂 Kéž by to tak bylo. 🙂

katapola
16. lis 2009

Já tu bolest pociťovala jako tlak, který mívám okolo ovulace, akorát že při stimulaci ten tlak byl větší, přiměřeně počtu vajíčkům🙂 Čím blíž punkci, tím víc jsem si připadala nemotorně jako těhotná. Ze židle jsem se zvedala pomalu tak, aby to nebolelo, o záchodě ani nemluvím. Za chvíli půjdeš na kontrolu růstu foliků a uvidíš. Třeba jich tentokrát roste o něco víc a proto pociťuješ bolest.

britka
16. lis 2009

ono to tělo má hodně změn a hormony ty dělají svoje.

donnald
16. lis 2009

Ahojte holky,

jen jsem vám chtěla říct, že v pátek jsem byla na OPU. Nakonec tam byly jen 4 oocyty a v nich 4 zralá vajíčka. Z toho se oplodnili správně 2, 3 se tvářířilo že taky, ale nakonec nic. No a vzhledem k tomu, že to dopadlo takhle, tak už máme za sebou i transfer............... .

Testovat mám 29.11.2009 tak sjem zvědavá.................................................................................... 😉

britka
16. lis 2009

donnald tak ti to vyšlo tak držím palečky.Já jdu za chvíli do práce ani se mi nechce ještě,že je zítra volno.

sara.max
16. lis 2009

Díky za rady, kéž už bych byla tak daleko jako donnald. Ale na druhou stranu to těšení je taky hezké, jak říká moje maminka 😉 a já dodávám, že je někdy mnohem hezčí než samotná skutečnost

😀

micinka22
16. lis 2009

Donnald držíme palce!!!! teda rychlovka s tebou 🙂))
Saro tak ty už stimuluješ..držím palce.-) já snad v pátek..už se těším 😀 😀 😀 v červenci budu teta tak by bylo pěkný mít koncem Srpna taky ..at nejsou daleko od sebe 😀 😀 😀 Tchani by byly už trojnásobní dědobabci🙂)

donnald
16. lis 2009

Ahojte holky, snad to bude ok a aspon jedne bude bojovnik po me...............
Jinak mám brát Utrogestan a mám z něj hrozné točení hlavy a spavost 🙂. Tento týden mám dovču, tak to neva, ale nevím co budu dělat až budu chodit do práce.........

certina
16. lis 2009

ahojte všichni... 😉
Veruuuun - tak to je prima zpráva...........tak teď držím moooocinky palečky ať to všechno vyjde.........a kdy byl vlastně transfer??A utroš polykáš nebo zavádíš???Kolik ho bereš?
Tak si pořádně v klidečku na dovolené odpočiň, načerpej sil a užij si to 😉 Jedete někam?Nebo budeš dovču trávit doma??pa, pa

joggerka
16. lis 2009

Micinko tak to budeš mít super! V pátek si začneš píchat? To budeme počítat dny skoro spolu. Já jen doufám, že to dopadne líp než posledně ☹ Já jdu v pátek na utz, tak uvidím, co to se mnou dělá. Ráno mě všude píchalo, ale držím se rad, vypila jsem už skoro 4 litry a jím hodně moc bílkovin. Hodně se mi ulevilo, už se cítím jako obvykle. Tak uvidím jak zítra po další injekci. JInak ráno jsem lítala na záchod každou půlhodinu a kdo mě pozoroval, asi si říkal, že se jen chodím ulejvat 🙂 Pak už jsem si nějak zvykla a odpoledne jsem to vydržela i skoro hodinku 😉 Jestli to tak bude celých 10 dní, tak to bude síla!

sara.max
16. lis 2009

mici sorry 🙂 , nějak mi ujelo přihlášení z jiné diskuze 😀

sara.max
16. lis 2009

Holky objevila jsem dnes nějaký "zaručený" recept na rýmu a nachlazení. Cibule se nakrájí na kostičky, česnek promačká a ve vrstvách se vrší do hrníčku. Vždycky se to prosype cukrem a přikape troškou medu. Při pokojové teplotě by to mělo pustit šťávu. 3x denně malá lžička za 2-3 dny je pro rýmě. Já znám jen cibulový čaj s bylinkami, ale ten je taky hodně dobrý, hlavně na záněty a průdušky. Tohle bude asi pěkný ďáblismus, jsem zvědavá, co to se mnou udělá. 🙂

teddyna
16. lis 2009

dobré odpoledne všem.tak jsem se vrátila z nemocnice.vojtíšek začíná přibírat,včera večer měl 1505g,tak jsem ráda. od minulého vážení den předem přibral tedy 60g.jen tak dál ! dneska mu sundali kyslíkové brylečky,tak je na něho už vidět.oblíkli mu bodýčko,tak už vypadá moc hezky. do ruky mi ho zatím nedali ☹ . nějak to všechno špatně nesu.
donnald-Verčo,moc přeju,aby se bojovníci chytli a drželi jak veš košile!! te´d mi přijde,že mi pořád v tom břichu něco chybí.asi je to ještě podvědomý pocit,že tam dva a půl měsíce mělo něco být ☹ .

certina
16. lis 2009

Moňa tak to je paráda.........že Vojtíšek takhle krásně přibírá - je to šikulka............nesmutni....jasně, že Ti teď ještě v bříšku chybí......to asi ještě chvíli bude.....ale musíš se dívat na to - jaký je šikulka a všechno krásně zvládá....je to velký bojovník.........a za chvíli bude s Váma všema doma pohromadě - uvidíš 😉 A jak jinak??Co Teddík - že už Tě má zase zpátky doma.......nebylo mu smutno???

donnald
16. lis 2009

Ahojte holky,

Moni, já myslím, že Vojtíšek je bojovník, už podle toho jak hezky nabírá, dělá pokroky, ... . Takže brzy bude vše dobré, uvidíš a budete se radovat jako kompletní rodinka doma 😀

Jinak já beru 3x2 Utrogestan. nejdřív jsem zkoušela vaginálně, ale to mám pocit, že se to nikdy nevstřebalo celé a vzhledem k častosti močení jsem to spíš vypudila 😉 . proto jsem začla polykat. A transfer byl včera.

zuzka72
16. lis 2009

Veruuuuuuuuuuuu-supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer. 🙂

sukubka
16. lis 2009

ahoj holky!
donnald tak sper že máš mimísky u sebe,super pocit co?chtěla bych to do vánoc taky stihnout,ale uvidíme no,v pátek jedu do olomouce s tím hormonálním profilem a třeba mě nechá už od další menzes strimulovat,ale další menzes mi vychází kolem 10.1ě takže nevím no jestli to Machač nenechá až na leden 😒

katapola
16. lis 2009

Sukubko, mně Machač říkal, že zavíraj snad 20.12, tak to nevím, jestli by se stihlo 😠

donnald
16. lis 2009

JJ holky,
užívám si pocit těhotenství 🙂. Říkala jsem manžovi, že snad udělám test už dnes, abychom viděli po dlouhé době // na testu . Přece jen by mělbýt v těle ještě zůstatek Pregnylu, takže // by být měli.

Doufám, že budou i 29.11.2009, kdy mám testovat. Holky, kdy vy jste testovali. vydrželi jste 14 dní???

capenka
16. lis 2009

holky jak se dostanu k machačovi z náměstí ,znám jen cestu od Fertimedu ? mám si dojet na hrmonální profil a v páek za 14 dní mám kontrolu.přítel dostal na ten svůj nulovej spermiogram antibiotika a na 14 dní,tak jsem zvědavá,už je máme vyzkoušené po tom jsem vždy otěhotněla ale prd z toho.
asmen držím palečky a ostatním holčinám taky

daisy14
16. lis 2009

Mončo, drž se, Vojtíšek je bojovník, ty taky, všechno bude v pořádku! Jen vydržet!

Donnald, tak držím palce, hlavně vydržet tu dobu do testování 🙂 Já budu testovat zítra, to budu 14 dní po ET. Mrška zatím nedorazila, jak bývá jejím zvykem 😀 tak snad... no uvidíme zítra.

Jinak taky jsem měla pěknou motolici po braní Utrogestanu, ale jak tu někdo psal, ono si tělo zvykne, vlastně hlava. Já chodila do práce a tam zavádět, to jaksi nešlo. Tak jsem o víkendu trénovala polykat, a i když jsem i po třetím pokusu do hodiny spala jako mimčo, počtvrté už to bylo dobré. Takže vydržet a půjde to, uvidíš.

rencav
16. lis 2009

Ahoj sukubko. To tě machač určitě řekně že budeš stimulovat až od ledna. Byla jsem ted ve středu u něj v Olomouci a vycházelo mo to taky kolem 10.12. a řekl mi že přes vánoce tam nikdo není takže až v lednu.

b.e.r.u.s.k.a
16. lis 2009

Teda holky koukám,že se to tu zase rozjelo a všem vám držím pěstičky,ať to konečně vyjde.
Capenko,u prioru nastup na jakoukoliv tramvaj a hned další zastávku vystup,přejdi ulici a jdi kopcem dolů,no a po pravé straně to najdeš.Můžeš jít i pěšky po kolejích a taky tam dojdeš,není to daleko.

britka
17. lis 2009

sukubko ty jedeš v pátek k machačovi?Já taky a na kolik hodin to máš?Moni to je super že prcek přibývá ať jen přibývá a máte nejkrásnější dárek na vánoce.Papučky i rukavičky už mám doma,ještě bude šáleček.Pak ti napíšu email.donnald ten pocit je fakt je krásnej co?

micinka22
17. lis 2009

Daisy držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

zuzka72
17. lis 2009

Veru, já testovala 10 den a pak 14 a pořád nic, až myslím 19den jsem objevila //. Hold mě napínali chlapečci. 😀

micinka22
17. lis 2009

Zuzi to se teda vyklubali pekne pozde //..ja měla po týdnu od transferu..sice neviditelne ale byly..10 den už byly pekny..