Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

krejculka
11. čer 2009

Zuzi,v pravo máš u každého příspěvku foťák,tak na to klikni a dostaneš se do albíčka 😉

krejculka
11. čer 2009

Certi,to se tě zdá,že jsme stejný,já jsem z nás 3 nejhnusnější 😅

certina
11. čer 2009

No pokud jsi přihlášena na tyto stránky - což asi jsi - jinak by jsi nemohla tady psát? Tak vpravo od našich zpráv jsou 3 ikonky - foťák, Interní pošta a vykřičník. Tak si rozbalíš hned tu první - foťák a jsi tam.......

certina
11. čer 2009

No tak zase reaguju poslední 😀 😀 😀
Krejculko - to jóóó´´o´´oóóo´- to určitě...... 😅 kecko jedna......a jak se jmenuješ??? Ať teda poznáme další klan Vaší rodiny????

krejculka
11. čer 2009

Lenka 🙂 .To jsi mě neviděla ve skutečnosti 😀.

a jak vy ostatní?

teddyna
11. čer 2009

hele,ségra,nemel vo nejhnusnějším jo?co mám říkat já?? seš ťulin!
hele,Peti - taky náhodou tvrdě makám.právě jsem dodělala oběd a manžel už tu chodí okolo a slintá,páč má chlupatý knedle děsně rád.tož se jdem najest a pak musím zajet koupit žehličku.přestala dneska premávat a to tady mám celej koš prádla - bléééé. 😝

krejculka
11. čer 2009

pozdravuj Jiříka..jak jste oslavili narozky?Co říkal dárečku? 🙂

certina
11. čer 2009

😀
Moňa - tvůj manža je Jiřík?????A že jsi se ani nepochlubila, že máte taky nějakou oslavu????
Jó´´oó a s tou žehličkou - jsem na tom podobně - mně teda ještě fachčí, ale mám ji připálenou - hold jsem jednou neodhadla teplotu - no a v obchodě mi řekli, že to už se dneska nečistí - že pokud se připálí - tak ať koukám po nové -dobré , že????Takže jsem ji měla rok........paráda....ale zatím s ní žehlím - ale mám strach o bílé prádlo - asi se fakt budu muset po nějaké ohlídnout - tak dej vědět jakou jsi koupila.....dej tipa.....je to děs kdysi existovaly samé čističe a teď je to na jedno použití???No kde to spějem!!!!!!!

krejculka
11. čer 2009

o žehličce ani nemluvte-u té mojí je napsany,že se DÁ čistit...ale ve skutečnosti,když jsem si ji vyčistila,tak jsem ji polámala 😖 .Takže napařovat nemůžu,bo když to začne vydávat tu páru,tak to šíleně smrdí a padají z toho kusy jako by vodního kamene(kterej ten přípravek měl odstranit) 😠 .

certina
11. čer 2009

O.K. - Leni - takže říkáš raději se o to nestarat a nečistit!

krejculka
11. čer 2009

no,v mém případě už to nebudu ani zkoušet 😀 ..žehlička za 2000,-v háji 😒 .Ale teď prý jsou už nějaké "samočistící",sice jsou dražší,ale "bezúdržbové".

Certi,jak se jmenuješ jménem?

krejculka
11. čer 2009

Móňo,ty knedlíky děláš se zelím?To ti přestala jet ta tvoje x let stará žehlička s tím delfínem? 🙂 ..to vydržela teda dlouho 😀 .

teddyna
11. čer 2009

tak jsem zpět.tak mám supr model žehličky - bezúdrbvá,samočistící,nepřilnavý povrch a když už prej se něco omylem chytne,tak se to natáhne jak žvejkačka a dá se to setřít v pohodě vlhkým hadrem.má to dokonce samočitící program,kterej když zapnu,tak prej z toho vyjde pára s případnýma nečistotama a tak.reklamovatenost u této žehličky jsou pouhá 3%,což mě dostalo.prý takový ty zázračný čističe žehliček a voňky do žehliček jsou zcela na prd a akorát ty žehličky ničí. Žehla stála 1400Kč,barvu mám takovou skořicovou. Léno to fakt odešla ta delfínová rowenta - vydržela cca 12 let - rekordmanka.a kdyby neprotíkala vodou ke šňůře,tak si ji nechám dál.
Peti,manžel je Jiří a v úterý měl narozky.tak jsem spáchala nějakej oběd a tak.

krejculka
11. čer 2009

Jaky je u vís počasí?Tady prší půl hodiny,pak je zase hezky a tak pořád dokola.Ani nikam dál jít nemůžeme...

certina
11. čer 2009

Holky - tak já mám právě už taky samočistící žehlu, ale teď nevím jaký má povrch (myslím, že keramika) no a ta se prý nedá čistit ničím......buď si mám koupit žehlu, která se dá lehce poškrábat tř.knoflíka atd....a nebo s tou keramikou - ta se tak snadno nepoškrábe, ale nedá se čistit spálenina...........ale je samočistící 😀 😀 Je od Tefalu a stále něco cca 1900?????Už nevím - je to rok.......a před rokem jsme toho kupovali hafo - neb jsme se stěhovali.....
No u nás zatím neprší, ale počasí je taky takové šup sem šup tam.....chvíli sluníčko, chvíli černá obloha?????

Leni já jsem Petra

Monííí a hááááá 😉

teddyna
11. čer 2009

tak ta moja žehla má nějakej povrch...jsem to zabudla.ale nedá se to poškrábat ničím - jsem přímo v tom obchodě po tom jezdila hranou prstenu a nic.nějakou samoskluznou plochu či co,velkej výkon,takže se prej nemusí tlačit a vyžehlí to i špatně žehlitelný ubrusy atd... no,dneska večer to prubnu,tak vám řeknu

teddyna
11. čer 2009

http://www.nejlepsiceny.cz/zehlicky/concept-zn-... to vám posílám tu žehličku,našla jsem to na webu.ale nemám tuhle modrou,ale ta barva,co je na obrázku modrá,tak já mám skořicovou.tož uvidíme,co to je zas.prej je to nějaká supr česká značka s minimální poruchovostí srovnatelná s Rowentou,co jsem měla.tak snad to bude za něco stát. a hlavně,je lehká do ruky.páč co se mi líbil Tefal za 2990 Kč,tak to byla pěkěn těžká kráva-ale kráásnej design

krejculka
11. čer 2009

tak to jsi koupila dobře 😎 ,i cena je super 😎

krejculka
11. čer 2009

já mám Braun freestyle

krejculka
11. čer 2009

http://www.elektrohome.cz/braun-si-6550-zehlick...

teď koukám,že ta moje má mít nějakej odvápňovací systém 😕 ..a že jsem to v tom příbalovém letáku,co k ní mám,je to napsany 😠

certina
11. čer 2009

Jo, jo - Moni vypadá dobře.....asi se taky budu muset po nějaké porozhlédnout - neb mně to fakt při každém žehlení děsí - že si s tím zašpiním bílé prádlo ☹ ☹ ☹
Holky já na chvíli odpluju - letím na nehty 🙂 🙂 🙂 Už se těším......ale nehtařka už mi hlásila , že na mě dnes nebude mít moc času....tak to vidím na obyčejnou bílou franciii - možná si nechám udělat do jedného nehtu dírku a doma nasadím piercing....ještě ho mám někde schovaný - tak pro změnu 😀 😀 😀 - tak pa......

krejculka
11. čer 2009

Peti,se máááš,já jsem nehtíky sundala teď na jaře,jak jsme začali zase pracovat na domě...se mě lámaly,až to hezky nebylo.Já jsem chtěla jít s malym ven,ale je tam šílený černo ze 2 stran,tak to riskovat nebudu a počkám,až to zase přejde 😅 .Hezké odpoledne 😵

teddyna
11. čer 2009

no a já pro změnu vyrážím na kolchoz - slépky už strkaj hlavy do plota,kocour mraščí u dveří,jahody je třeba obrat a to vše musím stihnout do 17:30,kdy mi přijde klientka.no a pak se vrhnu na žehlení těch 4 praček,co mě tu čekaj 😝 . Peti,teda jen bílý nehty,jo?? jsem dneska v obchodě zjistila,že se mi moje současný nehty hoděj k té žehličce🙂 holt oranžůvka muší bejt

teddyna
11. čer 2009

mě asi urve.ta žehlička je nefunkční.sice hřeje,ale teče z toho voda těma dírama naspod a nenapařuje to.do prdele práce!takže zejtra jedu do prodejny znova a jsem tam,kde jsem byla 🙄

certina
11. čer 2009

Moňa😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
to by mě urvalo......to já včera zase přestala žehlit - neb vypli eketřinu- tak jsem byla naštvana, ale pak když přijel chlap, tak jsme si uvědomili, že se nám vyhodil venkovní hlavní jistič - takže jsem mohla mít už dávno vyžehleno 😀 😀 😀
No a Moni - Ty teda podnikáš ještě i teď ??? A včem???A na co Ti ta klientka měla přijít????

Holky a ty nehty - úplná hrůza.......asi fakt změním nehtařku - kdyby to nebyla má kamarádka - tak to udělám už dávno!!!!!!!!!!!Měla dneska na mě 1/2 hodiny, takže jsem přijela už s opilovanými nehty, ale i tak to stojí za hovno (fakt musím být sprostá)....tak spěchala, že i tu blbou francii odflákla - no a řekněte to kamarádce 😒 😒 😒 Tak si musím koupit nějaký jemný lak a asi to přelakuju - no ale nevím - jdu až za 3 týdny - tak to budu muset nějak přečkat!!!!!!!!!!!

Leni a kolik Ti je????

krejculka
11. čer 2009

Moni,a zkoušela jsi to napařování pustit až byla žehlička rozpálená? 😕

Peti,25 🙂

krejculka
11. čer 2009

no s těma nehtama by mě urvalo....taky se mě to jednou stalo,že mě odbyla,ale druhej den mě tam měla znova 😀 a to už teda udělala pořádně a ještě jsem jí řekla,že jí to nezaplatím,že to je reklamace 😀

certina
11. čer 2009

No asi bych tam taky zítra snad došla - jenomže ona právě ráno v 7 hodin odjíždí na dovolenou......a bylo mi to blbé to s ní nějak řešit.......neb má taky teď dost problémů - rozvádí se - starý jí chce vzít malého atd.....řekl prý ji , že ho s ní nikam nepustí a že si ráno na ně počká 😖 Tak nevím sic kolik je na tom pravdy, ale prostě vím jak jí teď je atd.....tak o to víc je mi to blbé ☹ 😒
Ale jestli se to příště stane znova - tak už to asi nedám 😎 😲

zuzka72
11. čer 2009

Holky, já jestli to takhle půjde dál, tak se ani nezohnu, ty injekce mi dávaj, nic to není, ale bolí to pak ten špek, jak sviněčka.

krejculka
11. čer 2009

tak to je blby takovy problémy 😒 ,vůbec jí nezávidím...

Můžu se zeptat,kolik je tobě? 🙂