Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
6. led 2010

stephi drž se a na zítřek tfzj tfuj.Třeba tam opravdu jeden bobísek zůstane.

asmeena
6. led 2010

juvik: jo, ty peníze se rozkutálejí hodně rychle a to umělko hodně zasáhne do rozpočtu.

gejbik
6. led 2010

holkýýýý kde jste kdoooo??

o těch penězích ani nemluvte... letí to a letí to a konečná suma pořád roste a roste,ale zase na druhou stranu jsou to účelově vyhozené peníze...
Peníze budou my nebudem... 😀

b.e.r.u.s.k.a
6. led 2010

přesně tak gejbik.Holt budeme mít miliónová miminka 🙂

sukubka
6. led 2010

ahoj holky dneska jsem neměla do ted čas.
dopo byl u mě táta s mamkou na netu a odpo jsem jela k doktrorovi na cytotesty,měl i novou mašinku na prsa něco jak mamatest tak aspon vím že jsem v pořádku.

asmenko tak mám Macháčovi jak dostanu MS napsat taky email jestli můžu začít papat clostík?já ale myslím že nám to schválí co? 😉 taky se moc těším jako malé dítě!

Stephi já vím že at ti napíšeme cokoli musí tí být strašně.Je to strašně nespravedlivé,tohle nechci nikdy zažít to rači at ten těhu testík pozitivní najdu později ale pak je už vše v pořádku.Tak dlouho bojujem a těšíme se z vytoužených // a pak tohle....víš ale opravdu si myslím že ještě vše může dobře dopadnout a mimča se mohli udržet,nebo jeden to určitě zvládl.budu na tebe broučku myslet 😔

gejbik tak autičko ještě nemám tak se budeme muset domluvit až někdy po neděli,ale už určo!nechci totiž tento týden něco slibovat,když nevím jak to dopadne s tím autíčkem

gejbik
6. led 2010

jj no co s tím naděláme... nadáváme na to jak to leze do rozpočtu,ale snu se bez výsledku nevzdáme... 😀 a díky tomu mám takovej pocit že teda aspoň já budu mít řádně rozmazlený mimiško... 😀 nebo 2... 😀 haha

gejbik
6. led 2010

Luci, no problém.. jak budeš vědět co a jak tak dej vědět... 🙂 já s tím nemám problém... jak jsi byla dnes v ŠPK??? busem?

asmeena
6. led 2010

sukub: a kdy máš tak dostat další MS? Já asi tak 29.1., kéž by ale už žádná nedorazila. 😵

gejbik
6. led 2010

jinak já s etky musím zítra objednat ke gyndaři na stěry z čípku,ať jsem v cajku.... 🙂

asmeena
6. led 2010

Jé, jak tak vidím, že jste tady z okolí Šumperka, tak se těším na léto, jak budu zase trávit dovču u našich na zahradě v Jeseníku, mám to tam všude moc ráda a v Šumperku mám tetu.

gejbik
6. led 2010

no supéééééér tak v létě dej echo a když budeš mít cestu do šumpru tak se tam můžeme všechny slízt.... 🙂 no ne??? 🙂

asmeena
6. led 2010

klidně to můžeme a jezdíte někdy do Losin na bazén?

gejbik
6. led 2010

no já tam nejezdím... ale není problém tam zajet... to je jistý... 🙂

sukubka
6. led 2010

no jasně gejbik to jsi vymyslela asmenka dojede do špk a pokecáme tam to už v létě budeme těhule 😉
v šumperku jsem byla autem,vezl mě táta i tam i zpět.taky mi dneska dělal stěry a musím si za týden zavolat pro výsledky,ale myslím že to bude ok!
asmenko tak 20 by měla dorazit mrcha a popravdě se na ni nesmírně těším jak nikdy a pak už ji nechci 9měsíců vidět potvoru 😉

asmeena
6. led 2010

né, tak jsem to nemyslela, jen mě to tak napadlo, že když jsem dělala vedoucí na táborech, tak jsme tam s děckama dost jezdili a bylo to tam super, ale nějak s postupem času, už mě moc placatění mezi spoustou lidí nebaví, to mám raději doma na zahradě u našich a k tomu doma udělané výborné frappé, jé já už mám tak chuť na létoooooo- a venku přitom taková sněhová nadílka. 😒

asmeena
6. led 2010

sukub: a nebylo by lepší, kdyby už teď nedorazila a bylo vystaráno? 😀 😵 To by bylo super, ale po tak dlouhé době snažení už tomu člověk moc nevěří, že?

asmeena
6. led 2010

holky a nevíte co ta Brit?

gejbik
6. led 2010

ahááááá tak nakonec jsi nemusela MHD.. 😀 kujwa jak já nesnáším tady to dopravování... 😀 je to pro mě horor... ☹

asmeenka: no já se taky nerada placatím, ale jak psala sukubka tak klidně se můžeme sejít pak někde v šumpru a pěkně už pak s pupkama pokecat atd...

Holky kouříte některá z vás? Já jo....

zuzka72
6. led 2010

Čerti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gejbik
6. led 2010

zuzi rodíííííííííííííííííš??????????????? 😅

zuzka72
6. led 2010

Nééé, volám čertinu, šla dnes na kontrolu a měla podat info a nic-ČERTI !!!!!!!!!!!!!!!!!

teddyna
6. led 2010

Zuzi - klííííd. čerti už chrupe. určitě se ozve.ale jak dopadla na kontrole vííímmm 😉 .ale však ona písne sama. a Brit vzkazuje,že taky písne sama.ale má hodně práce,tak nějak nestíhá.
taky jsou u vás takový závěje?tady je sněhová smršť.zítra jsme doma,nikam nejedeme.v pátek máme s Vojtíkem kurz šátkování - tak se těším.zkoušela jsem ty úvazy sama,ale moc mi to podle obrázků nejde.ale těším se i tak,že vypadnu.budem na kurzu dvě maminky-obě 7týdenní mimča.takže se nám bude moct paní vyučující věnovat.už se fakt těším.co vy provádíte ?manžel si na zítra objednal řízek,tak tu budu mlátit do masa.udělám to asi s bramborovou kaší.ale co na pátek navařit,to netuším. hoďte někdo tip

irinka.j
6. led 2010

Zdravím holky, nemůžu spát, zítra jdu na gyndu a jsem z toho docela nervózní, doufám, že na usg. bude něco vidět.
Stephanii, moc držím palce ať aspoň jednoho bobíška tam máš, při tak krásném hCG se nedá až věřit tomu, že bys měla o ně přijít.
Holky Asmenko, Gejbik,Sukubko, Berusko, tak už se vám to pomalu krátí a budete stimulovat už se těším na vaše výsledky.
Bojím se,že u Brit to asi nedopadlo, když se neozývá.... anebo, že by si pro nás chystala překvapení......

asmeena
7. led 2010

teddy: kde ty na ty kurzy pořád chodít, to je super. To hledáš někde na internetu? A kam to vlastně jdeš?

iri: už se těším na stimulaci jako malé děcko.
steph: na dnešek moc držím pěstičky.

certina
7. led 2010

bré ránko holky.............
všem kdo máte dnes kontrolu a atd......držím moc pěstičky ať máte dobré zprávičky 😉

Zuzi - promiň včera už jsem se neozvala, pořád jsem toodkládala, až jsem pak šla spát a už neměla síly..........lítali jsme po doktorech, odpo jsem tak vytuhla, že vstala až v podvečer a pak už jsem byla taková nějaká......... 😖

Takže u gyndr jsme dopadli dobře...........máme 1631g a už je otočeno mimi hlavičkou dóóóóle......tak snad už mu to vydrží............konečně po dlouhééé době vím, jak ho v břuchu mám uloženo, tak teď to bude teprv paráda s ním komunikovat 😀 🙂 .............dokonce dle výpočtů a měření se mi opět zkrátil TP - na 3.3.2010....tak uvidíme kdy to vypukne...............ale už z toho šílím....zdají se mi ošklivé sny a co bude a nebude u porodu, jaký bude a co bude potom - no hrůůůza 😒
No a pak jsem byla u neurologa ohledně toho nalívání vodou a s tím spojeným ucpáváním cév na obou rukou - tak měřením na přístroji - což nebylo až tak fajn - docela to bolelo - tak zjistil jasný syndrom karpálních tunelů.....tak mně dal do obou ruk obstřiky - taky docela nepříjemné, an kabelku jsem pak nemohla zvednout 😝 ....a prý by to mělo vymizet a vydržet tak 2-3 měsíce v pohodě....tak se uvidí......zatím se mi zdá, že to nijak zvláštní účinek nemělo ☹ .............no a když jsem pak ještě po něm chtěla, že mám asi zablokovanou pravou stranu zad - tak prý už do mě nic dalšího píchat nebude..........a mám si v lékárně koupit nějakou náplast (název mám napsaný) a přiložit na bolavé místo.........2 hodiny to bude šíleně pálit a mravenčit, ale pak by to taky mělo ustat.............tak uvidím - dnes jsem doma, tak zítra skočím někam do lékárny a vyzkouším 😕
Další KO mám skoro za 14dní a to už mně vypíšou mateřskou (PPvM) - na kterou nastupuju 26.1.2010.........chjo - s tou mateřskou to bude teda pěkná bída.............hajzloši jedni!!! Od nového roku ji zkrouhli a sotva leden začal už uvažujou, že ji zase zvednou a dávají návrhy - no ale to už zase pro nás bude pozdě...........fakt tady ty politiky nechápu....ale jak jsem to slyšela, tak mě to okamžitě zvedlo ze židle - hrůza!!!!!!No nic - stejně nic nenaděláme.............tak pa, pa

capenka
7. led 2010

holky je tam v olmiku Machač každý den?já zkrz práci za 14 dní bych měla jet ,zase vzít propustku z práce.řeknu mu už že chci jít aspon do minimálky ,sakra at je ten rok lepší než předešlé ,ale to si asi říkáme pořád ,vid

teddyna
7. led 2010

čaute vespolek. Asmen,kurzy buď hledám na internetu a nebo mám spousty kontaktů.tento kurz mám od mé laktační poradkyně,která o něm věděla. nejsem typ,co by seděl doma a budu ráda,že vypadnu.a navíc,kurz šátkování jsem nestihla v těhu,tak to napravím teď a už s Vojtíkem na ostro.
s Brit jsem mluvila před chvíli telefénem.nestíhá s prací,večer snad písne.
čerti,máš pravdu - s tou mateřskou je to mizérie mizerná.že jim není hanba.každá socka na tom vydělá a ten,kdo poctivě pracuje,odvádí daně,tak na tom bude akorát tak bit. a pak se nesmí stát divit,že není porodnost,když zabezpečit dítě stojí šílené prachy.a porodem to opravdu začíná - pak už náklady stoupají.

irinka.j
7. led 2010

Ahoj, tak mám po kontrole na gyndě, ráno jsem myslela, že nedojdu, poprvé co mi bylo tak špatně. Jinak mám 1 plod, zatím jde vidět dutinka a vněm plodový váček cca 1,33cm. Podle poslední menstruace jsem v 6tt a podle oplodnění 4tt. Takže mám první měsíc zasebou. Termín porodu 4.září. Za 14 dní jdu na kontrolu, tak snad už bude vidět srdíčko. Pro manžela mám obrázek z usg., protože tomu borok stále nemůže uvěřit, že je to tam.

juvik
7. led 2010

Irinko, gratulace veliká 😵 ... a že je ti špatně, to je dobře, bobek o sobě dává vědět. 😉

Jsem moc zvědavá s čím večer přijde Britka. Snad to budou pozitivní zprávy.

certina
7. led 2010

Iri - tak to je supr zprávička...........tak se šetři.....a dávej na sebe pozor 😉 a ať těch 14dní uteče jako voda a máte srdíčko jak zvon!!! 😉