Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
10. led 2010

no my jsme právě zbaštili nanukový pohár a teď si asi jdu dát šlofíka..................tak dobrou 😔

gejbik
10. led 2010

certi dobrou dobrou... můj drahý to vedle mě taky zapíchl a já sleduju Animal planet- pet rescue.... 🙂

asmeena
10. led 2010

holky tady se dnes jen papá a lenoší. Tak to je u nás úplně stejné. Vstávali jsme v 11:00, pak hned posnídali zeleninovou polívku a rajskou a teď se válíme u telky a popíjíme horkou čokoládu se šlehačkou. Manžel se kouká na nějaký šílený film, kde stříká spousta krve a já to nedala, tak jsem si zapla počítač a jdu koukat na Ulici, kterou dávali v pátek.

gejbik
10. led 2010

jůůů horkou čokoládku bych si dala taky... mňam... já zobu bake rolls pizzový... mňam

teddyna
10. led 2010

tééda,vy jste se rozjely.než jsem vás dočetla už abych šla na to žehlení 😀 . hele,u čertinů si dávali zmrzku.taky bych si dala - takovou Carte D´Or - nebyla by špatná,co?? ale než vykopu auto a dojedu někam do tesca,tak mě na něho přejde chuť. holky,mě dneska přepadla nějaká depka nebo co.bych potřebovala vypadnout ven.ale v té sibérii to nejde,s kočárem bych ani nevyjela,páč tu nemáme odházený chodníky a jak jsem se koukala z okna,tak lidi to šněrujou prostředkem silnice,kde je to jakš takš odhrabaný. snad se dočkám toho procházkování

asmeena
10. led 2010

neboj teddy, snad bude co nejdřív obleva, já se taky kochám pouze z okna, protože do takového počasí se mi vůbec nechce.

sukubka
10. led 2010

ahoj holky tak já mám konečně vyžehleno 😀 ale zase sem si dala další prádlo prát,tak ho pak hned jak uschne zase obratem vyžehlím a né hjak ted že si zase nechám kopu do keré se mi nebude chtít! 😀
jinak vy jste si dneska baštili na oběd co?
Gábi pozvaná na řízky,asmenka pospávala do 11h ale já to měla podobně,protože oběd sme měli ještě ze soboty tak sme se taky dlouho váleli.Pak sem vyžehlila a pak jela k našim (řídil ale manža protože to počasí je opravdu hnus)ty naše uličky nejsou vůbec odhrnuté!
teddy ono po neděli má prozměnu začít hodně mrznout tak až toto zmrzne tak s toho bude dobrá klouzačka!taky se těším na jaro a na sluníčko

asmeena
10. led 2010

včera jak jsem tady mlela, že mám chuť na meloun, tak oni mají v Penny zrovna od pondělí melouny, tak mi prý manža koupí - i když on to asi nebude žádný zázrak, tak mu to asi rozmluvím, protože to bude jen bílá nechutná hmota.

sukubka
10. led 2010

asmenko teda já bych si ale taky dala,myslím že to zase tak špatný nebude!
co taky se těšíš až dostaneš mrchu a začneme papat clostík?až mi dorazí mrcha tak myslíš že mám do olmiku zavolat nebo to mám normálně začít jíst?

asmeena
10. led 2010

sukub: já budu hned ten 1.DC psát Machačovi email. A uvidím co mi napíše a pak začnu papat. Už se těším, ale doufám, že se zlepší počasí, ať v takových závějích nemusíme jezdit.

certina
10. led 2010

achooooj.............tak jsem se právě probrala.........no nebylo to špatné si zdřímnout........
Moňa neboj.......za chvíli to staje, pak budou záplavy 😀 a pak budete moci vyrazit rovnou koupando......... 😀

Sukub a Asmee na kdy Vám ty mrchy vycházejí????

certina
10. led 2010

hele a kdepak je dneska Zuzi - snad ještě nerodí 😝 😅

Zuzííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

zuzka72
10. led 2010

Jsem zdeeeeeee. My byly na návštěvě a s hafanama a dopoledne se na comp nedostanu, to je tady boj o něj. 😀
Jo a nerodíííím. Za to jsem asi 10x málem hodila hubu na ledu, ale ustála jsem to. 🙂

certina
10. led 2010

ježišmarjááááááááááááá ty si zahráváš.............tebe to stále bere k zemi 😀 😝
no a jak to máš s tou nemocnicí ten příští týden?

gejbik
10. led 2010

holky já jsem lenora líná... vyžehlila jsem trochu a už na to nemám náladu... 😒 😒 pokračování zítra... 😀 😀 ke všemu jsem nachcípaná až to hezký není.. ☹ drahý můj mi odjel na trénink tak uklidím našim ušatým kamarádům v kleci, poklidím zbytek bytu a půjdu se potit.... fuj... nesnáším zánět nosohltanu....

certina
10. led 2010

gejbi - tak to se opravdu na to žehlení vykašli - šak ono neuteče a zalez pod deku, horký čaj s medem a citronem a nohy v teple!!!!!!a co máte za ušáky??..............ten můj právě taky odjel na fotbal............tak jsem tu taky sama se zvířatama............ 😕

gejbik
10. led 2010

čerti žádnýho berana nebo tak něco...klasický zakrslíky,ale s klapatýma ouškama... jsou to naši miláčci.... 14.2 s námi oslaví 3výročí..... 😀 no klec je vyčištěna.teď vysaju vytřu a padla.... 🙂 vy áte jaký zvířátka?

britka
10. led 2010

No jak čtu o těch zvířátkách tak my máme kobylu,3 ovečky,1 beránka,1 králika na chov,1 psy ovčáka,2 kočky dobrý zvěřinec co?To byl zas víkend,celý den jen chumelí a chumelí ještě že mám zítra odpolední.Jak jsem si vše přečetla tak jsme dnes měly relaxační den já taky háčkovala a manžel na počítači a koukáme na telku.

certina
10. led 2010

já myslela, jestli třebas nemáte činčily či co..............my máme venku 7-mi měsíčního kocoura a doma mazlíčka pejska retrívřici Enny............to mi připomělo, že Mici měla mít myslím teď někdy výstavu či soutěž .............. ani se neozve...............a nepodá hlášení 😅

certina
10. led 2010

hele Brit a co bude s tím profilem...............už by to chtělo nějakou fotku.............!!!!!!!!!!!!!!

gejbik
10. led 2010

no králíčci jsou naši miláčci.... 🙂 jsem moc ráda že je máme... švagrovice má retrívra- psa Koblihu... 😀
britko taky máte doma hezký zvěřinec.... 🙂

certina
10. led 2010

kobliha...........tak to je dobrý... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gejbik
10. led 2010

certi jo jo oni když ho dovezli tak byl sladkej...no a jméno bylo na světě.... 😀 je sranda když na něho voláme třeba ve městě.... 😀

micinka22
10. led 2010

Cau vespolek .-)
jo výstava byla včera..přežily jsme to..no Fíba ještě musí zpevnit zadní nohy:/// štve mě..musím ji do porodu uchovnit 😝 😝 😝 a to se zpevnit nestihne tak holt bude uchovněná s horšíma výstavama a po porodu to dožene://

Gejblik..kobliha..to je super náhodou 🙂)

Britko jee krasnej zvěřinec máte 🙂 kobylku a ovečky bych brala hned..ale to bysme museli bydlet trošku jinde:/(

a žehlení teda nezavidím....a nenávidím 😝 😝 ale dneska sem se k vám přidala a konečně máme v ložnici a pokojíku malé záclony co sem ted kupovala a ležely tady nevyžehleny :/ a vcera sem vyprala zaclony dole..tak to tu pekne vonelo 🙂)a mam na rok pokoj 😅 😅 😅

zuzka72
10. led 2010

Čerti-no do té nemocnice jdu v tu středu, mno jestli tam v té ledovici dojdu. 😀

certina
10. led 2010

aháá - a co tam teda s Tebou budou dělat???To jen aby jsi byla hlídaná a sledována 😲

juvik
10. led 2010

Hezký večer,
my jsme dneska měli návštěvu, přijeli švagři s dvojčaty, tak jsme užili srandy. Byli jsme bobovat, byli z toho hrozně nadšení, ale pak byli zmrzlí jak rampouchy. 🙂
Pak jsme uvařili čajíček , vytáhli zbytky cukroví a nacpali se 😅 . Bylo moc fajn, jen je mi pak vždycky líto, když odjedou a je tu ticho...

certina
10. led 2010

ahoj Juvi.....jjo - tak takovej pocit mám taky vždycky....když tady mám u sebe na víkend synovce.......sice na jednu stranu si říkám, uff teď si oddechnu a bude tady tichoučko, ale pak mně to šíleně chybí a je mi po něm hnedka mocinky smutno ☹

micinka22
10. led 2010

joo holky..já si říkala ráno ,že je to děsný to ticho doma..:/( ráno žádny skákáni a pusinkování 🙂) to sem pro Lilču chtěla jet ještě včera večer 😀 😀 😀 je to děsný...
u nás v létě byly všechyn sousedovic děcka..koupali se v bazénku a dělali kraviny a my si říkali jak je pěkný tolik dětí.. 😀 😀 😀 no blázni .-) myslím že postačí dvě 😀

teddyna
10. led 2010

čaute vespolek.tak mám vyžehleno a Vojtík měl brutální koliku.bylo mi ho moc líto,nějak to nedávám,jak on brečí.vykoupala jsem ho,namazala Pupíkem a našátkovala.teď ho mám teda u sebe v šátku a je klidnější,ale mám strach,aby se to nějak neopakovalo do rána. takže pro těhule - určitě kupte gel PUPÍK a preventivně mazat mazat mazat.jak se to miminko kroutí a řve a nejde mu nějak extra pomoct,je to na palici.
fakt má mrznout?to mi ani neříkejte,mám jet s Vojtou ve středu na kontrolu