Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

stephanie
25. led 2010

SARA.MAX - to je hezké, úplně mě to dojalo...moc gratuluji a přeji hodně štěstí!! je fajn vědět, že zázraky se ději 😉

sara.max
25. led 2010

Dík, jen se pořád hrozně moc bojím. Na jednu stranu řeším, jestli zůstat doma a na druhou jestli do práce. Je mi už 35 a tak bych měla o to víc být na sebe opatrná, ale v práci to nemám až tak špatné a navíc je mi pořád dobře, tak si říkám proč ne. Aspoň mi to líp uteče a nebudu muset pořád myslet na to co by bylo kdyby. Tak si zatím nevím moc rady. Je mi dobře, žádné příznaky nemám, až na nespavost. Spím asi 3 hodiny denně. Po nocích čučím do počítače nebo koukám na filmy. Usínám až k ránu tak na hodinku než vstávám do práce. Machač se mi ale vysmál, prý si mám na pár měsíců zvyknout 🙂

zuzka72
25. led 2010

sara.max
-tak vidíš, já ti říkala, jen se nevzdávat, moc gratuluji.

sara.max
25. led 2010

Díky zuzi, jen aby to ještě dobře dopadlo. Koukala jsem, že tobě to už taky pěkně utíká, už to máš za pár. Jak se cítíš? Hrozně tě obdivuji s tou školou. Já jsem měla nastupovat v březnu do Brna na jednu rekvalifikaci co jsem už dlouho chtěla, ale musela jsem to zrušit. Mám strach z těch nervů a dojíždění.

zuzka72
25. led 2010

No cítím se jako balón, pohyb už není co býval, ale je to jen na přechodnou dobu, snad mi to nezůstane 😀 . A škola pohoda, musela jsem máknout a dohnat, co jsem zaměškala a teď už jsou uzavřené známky, takže jsem dnes ani nešla, bojím se toho mrazu-brrrr.

micinka22
25. led 2010

Saro no to je nádhera 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 moc gratuluju a určitě bude vče OK!!!! Štěpán z toho musel být vedle..holt někdy ani doktoři netuší co příroda někdy dokáže 😵 😵 😵 😵

tak a ted co my
Ahoj tak jsem doma, mimčo odpovídá 9+6 tt na screening jdeme 22.2 do fakultky..boužel penízky nejsou a tam to dělají zadarmo...jinak bych šla k Polákovi, na KO 15.2..vzali pár zkumavek krve a dostali jsme průkazku ))
akorát nevedel jak vypocitat termin..jeslti se to pocita od embryotransferu nebo od oplodnění..mě teda přijde logicke to oplodnění..pač tech 5 dní se mimi vyvíjí stejně..at už v deloze nebo ve zkumavce..to TP dal na 29.8 tak budu doufat že to na tom screeningu změní..a třeba ho spíš posunou...nechci rodit slůňe 😔 😔 😔

micinka22
25. led 2010

Zuzi kurna ti dávám tak max 3 týdny 😀 😀 😀 😀 😀

sukubka
25. led 2010

ahojík holky
sara.max moc gratuluju znám tě i s jiných témat.Chodila jsi i do FN v Olomouci že?takže moooc veliká grtulka ještě jednou a opatruj se at je vše 9měsíců ok!

Že by snad opravdu 2010 byl štastný?snad bude i pro nás snažilky!mohlo by se po těch letech zadařit!!!

jinak jsem si byla pro ty výsledky hormon.profilu a štítné žlázy a endokrynoložka schvaluje jít do snažení prý je vše ok tak jsem ráda že štítka je pod kontrolou 😉

Zítra jedu s mamkou do Olomouce za Machačem jak rostou folíky,tak snad nám řekne super zprávičky a taky doufám že do rána nenapdne sníh a pojede se mi ok,nerada jeszím tak daleko,no ale pojedu opatrně!!!

micinko neboj slůně nebude!jinak mít průkajdu je určitě super pocit co?

stephanie
25. led 2010

mici - gratuluji k průkazce 😵

sukub ty jeď zítra opatrně - máš odvahu, já bych tam netrefila, i když už jsem tam byla tolikrát - tak ať ti to tam dobře dopadne 😉

sukubka
25. led 2010

stephanie já z té cesty nejsem nadšená,ale než se trmácet busem a určitě bude mít vše zpoždění pojedu rači jako slymák autem!

jinak když sem začala od neděle papat clostík a 1den cyklu jsem začala pít kontryhel do kolikátého dne cyklu se může pít holky?

ferdice
25. led 2010

Saro taky gratuluji a posilam tfuj tfuj pro stesti, at si uzijes peknych 9 mesicu nespavosti 🙂 Tvuj pribeh mi znovu ukazal, ze proste musime porad verit a doufat.

sara.max
25. led 2010

Holky moc děkuji. Začíná mi to pořádně docházet až teď, když jsem to ze sebe konečně dostala. Kéž by se ta smůla z loňského roku už konečně prolomila pro všechny. Natrápily jsme se myslím dost a dost.

Sukub přes jak říkáš, chodila jsem do FN k Dostálovi. Nebyla jsem spokojená s tím jak to tam chodí a byla jsem z toho hodně vynervovaná. Po prvním neúspěchu mě hrozně odbyla dr. Oborná, byla stranšně arogantní a já jsem kvůli ní probrečela několik dní.

Ferdice, věř! My už jsme to vzdali, vrhli jsme se na jiné aktivity, mimo jiné na přestavbu bytu, školu a tak no a vidíš.

Mici tobě taky gratulace k těhupasu. Jinak Štěpán byl fakt udivenej, prý jak je možný, že se to tam dostalo, ale jinak byl vysmátej jako vždycky. Je to prostě pohodář a ze všeho má jen srandu.

sukubka
25. led 2010

A jak na tebe Machač působil?dobře že?tak hlavně že vše dobře dopadlo držím pěstičky at je vše ok 😉

já taky ve FN nebyla spokojená!

teddyna
25. led 2010

to je kosáá.si představte,nějakým zázrakem se sám vypnul plynový kotel.byla tu zima jak sviňa.houby zle,já si zatopila v krbu,ale v celým baráku byla zima jak sviňa. sice nevím,jestli se to může samo vypnout,jestli tomu tchán trochu nepomohl,ale to už je jiná věc.
sara.max:je to fakt,jsi zdárným příkladem toho,že zázraky se dějí.tak tfuj tfuj,ať to klapne!!!!

zuzka72
25. led 2010

Teddy-nám se poslední dobou vypíná taky sám kotel a to nemáme tchána v domě 😀 , prej už je čas ho vyměnit-teda ten kotel. 😀

kvakuska
25. led 2010

Holky nám se od včerejška taky vypíná kotel a jsme tu jen sami dva ... topí třeba jen minutu a potom zhasne, za pár minut to třeba zopakuje, no radiátory jsou vlažné, asi nám nezbyde, než si dát pořádnej svařák a zalézt do postele 😠

zuzka72
25. led 2010

Holky tak mě donesla sousedka 2pytle oblečků po jejich synech a jsou super RETRO, některy jsou hrozny, ale jsou tam i takovy ty klasiky co já pamatuji, tak to přeberu, asi hodně půjde do SOS, ale pěkně jsme se u těch modelů nasmály.

zuzi.kol
25. led 2010

sara.max ahoj 🙂 a taky gratulka. Četla jsem a o to větší je to určo překvápko, tak držím pěsti 🙂

kvakuska
25. led 2010

zuzka 72 prosím prosím, kdyby jsi v těch oblečcích našla nějakou takovou tu pletenou retro soupravičku (dupajdy s kabátkem a s čepičkou a třeba i s rukavičkama), tak já bych měla zájem, už dlouho se po něčem takovém pídím pro panenku do retrokočárku 😵

kvakuska
25. led 2010

sara.max: tichá gratulace, moc moc držím palce, tfuj tfuj tfuj 🤐

sara.max
25. led 2010

Jééé, tak já budu oblečky a vlastně úplně všechno kupovat znovu. Už nemám doma vůbec nic po dětech. Všechno jsem rozdala a že toho bylo fakt hodně a byly to samé nové krásné věci. Myslela jsem si, že už jsem zasloužilá matka a že už nikdy nezatoužím po miminku. No a vida, tak teď budeme muset začít pořádně šetřit. Ale koukala jsem na aukro a je tam toho hodně, asi to budeme řešit skoro všechno přes něj. Jsou tam i slušné ceny.

zuzka72
25. led 2010

SAra.max-já taky po klukách vše vyhodila a nepočítala s dalšími dětmi. 😀

smilers
25. led 2010

¨prominte, ze vam sem lezu, ale jinde saru nevidim, takze mooooc ti gratuluju, vidis, prece jenom to osud zamichal trocha jinak a ono kazde zlo je k necemu dobre a u Vas se to hezky potvrdilo, tak se moc rodinko opatrujte🙂

martin72
25. led 2010

Čau holky.
Teď jsme z Renčou probírali to 3-tí IVF a já doufám,že to bude to konečně úspěšné.I když,teď jsem to skonil já,no vlastně mě položil záchvat.Nebudu to tajit,jsem epileptik,ale není to mor,jenže do prdele,přišlo to zrovna v takovou nevhodnou dobu.Já už se těšil,jak tady napíšu,že bude mimčo,ale vzal jsem jsi toho v práci na sebe moc a zdraví máme jen jedno.Holky,jaké je v Brně nejlevnější ubytování?Vychází to na duben a to tam budou minimálně 2-3 akce,takže lidi budou zdražovat.Díky a mějte se.

teddyna
25. led 2010

kvakuš,mám taky jednu retro soupravičku-čepka a kabbátek-děsný model!!!takové to přízové.kdybys měla zájem,můžu přenechat.stejně jsem to ctěla dát na charitu.kdyžtak písni do IP

sukubka
25. led 2010

teda holky já bych taky tak nakupovala oblečky jak šílenec,už se na to jednou těším 😉

teddyna
25. led 2010

jo Zuzi,aj toho tchána bych nejraděj vyměnila.a tchýni bych někomu věnovala jako boňus 😎 nemá někdo zájem?aj zadarmo dovezu s vybavením!

juvik
25. led 2010

Ahoj holky,
byli jsme celé odpoeldne na návštěvě, tak nakukuju až teď.

Saro, jsem ráda, že ses ozvala a moc gratuluju 😵 ...je to opravdu zázrak 🙂 ...přeju ať je vše v pořádku a miminko krásně roste.

Sukubko, zítra přeju hodně štěstí, ať folíky rostou a jeď opatrně 😉

Mici, gratuluju k těhuřidičáku 😵

Víc jsem nepobrala...jdu spát, dobrou 🙂

certina
25. led 2010

pěkný večer všem..........
holky jedny - vy jste toho zase napovídaly............
SAri - tak Tě vítám zpátky mezi nás.............ještě jednou - jsem fakt ráda, že Tě potkalo takovéhle štěstíčko....tak se holka v práci teda nepřepínej, hlavně buď v pohodě a šetři se.......mysli pozitivně a pak to bude rychle ubíhat..............příští středu kontrola - tak velké tfuj, tfuj, tfuj..............ať je vše Ok.........drž se!

Zuzi - aTy na sebe dávej pozor a seď raději doma.......na školu už se teď vykašli.........však víš- jak dopadáš venku na ledu 😀 😀 😀 - tak bacha na to!!!Jo a taky to u Tebe vidím tak max 3 týdny a máš to za sebou.....taky bych to brala!Už tady funím jak čuňík......

Míšo - Tobě gratulka k řidičáku!!! A taky tfuj, tfuj na obě kontroly a testy..........neboj screening bude dobrý...dyť o tom už svědčí to krásné datum 22.2.2010!!

Sukub Ty jeď zítra fakt opatrně............a taky tfuj, tfuj na KO!!!Pak se hlavně ozvi - co a jak!!!

Smile......téééda - toto utíká......nedávno to byly takové malinkaté mimiška a teď?????To je šílené - jak ten čas letí!!!!!!!!!!!!Pěkná fotečka!A jak se jinak daří???Stále zvládáte vše v pohodě????

tak se holky opatrujte a snad se zase brzo ozvu!!

Brit a Ty už taky něco dělej s těma fotkama!!!!Já se zítra pokusím při novém týdnu vyfotit pupoš.....tak snad nezapomenu a přihodím......

smilers
25. led 2010

ahoj certi, no tobe to taky pekne utika, sem tam sem nakukuju, tak aspon vim, co noveho 😎 😀
jj leti to hrozne, ale to poznas, az bude mrne na svete 😉 dari se v ramci moznosti dobre, holky nejsou nastesti nemocne, dve uz samotne chodi, treti uz zkousi taky sama chodit, tak je to nekdy sranda 😀 da se rict, ze za pomoci rodiny, manzela to zvladame vseci v ramci moznosti snad prijatelne 😀 😀

sukub taky drzim pesti, vlastne vsem 😉 a cerstvym tehulkam pohodove tehu a ostatnim, jednou to prijit musi