Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
12. čer 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
No šak právě 😵

zuzka72
12. čer 2009

😀 😀 😀 😀 😀

certina
12. čer 2009

brrrr - to teda nevím, jestli takhle dopadnu a budu si muset něco píchat - ten můj to nedá vůbec a co já asi to budu muset naučit naší Enny (to je ten náš psí mazel)...............

certina
12. čer 2009

Holky my jedem, co????? Už máme 25 stránek????Kolik jich může být v tom jednom tématu????

zuzka72
12. čer 2009

Jo a jedna ta denní dávka příjde na 4000,- to je masakr, co, ale zatím to jde na pojišťovnu, záleží, jak budu stimulovat, pak bych si to hradila sama, kdyby blbě.

certina
12. čer 2009

Moni - Ty máš ale fakt smůly kopec........auto, žehlička.....co ještě????No a kdy tam frčíš s tou žehlou???

zuzka72
12. čer 2009

Dnes jsem říkala Petrovi, jestli mi to zítra píchne-málem se vyvrátil, ale udělá to-donutím ho, jen ať se zůčastňuje všeho. Maže mi bříško olejem na strie, sice mi to už nepomůže, ale je to super a dělá něco pro mě(prej,a by mě to po těch vpichách míň bolelo) a je to krásny, to jsem u předchozích těhotenství nezažila, tak teď si to užiju a na 100%, to vám slibuji(teda jestli budu těhotná)!!!! 😎

teddyna
12. čer 2009

holky,fakt se mi smůla lepí na paty.kdyby jen auto a žehlička - ale zdravotních problémů do aleluja,no prostě se mi sere. no jo,Zuzi,to je fakt,všecky baby budem mít v ruce Mladou frontu a bude to🙂 néé,neboj - mě nepřehlídneš,zrzavo-hnědej náklaďák s blbým výrazem po ránu 😠 Zuzi,tak píchnutí zdar!já se se za svou zdravotní kariéru napíchala do aleluja,takže tohle mi nevadí. a teď ,jak jsem stimulovala,zvolila jsem konfortní injekce v peru,aplikace pohoda,nic se nemusí míchat a jehličky pidi.

teddyna
12. čer 2009

no nic,jdu vytáhnout kamarád vysavač a trochu to tady porejdím.pak budu muset jet reklamovat tu žehlu a pak nevím.a na 17 si manžel domluvit nějaký obchodní partnery nebo co,takže budu jak kráva venku poskakovat kolem grilu.akorát doufám,že bude všem brzo zima a brzo vypadnou 😠

certina
12. čer 2009

Moni a včem teda podnikáš Ty?????Včera jsi psala o nějaké klientce???

teddyna
12. čer 2009

Peti,dělám na OSVČ masáže. mrkni na www.servisxt.cz/masaze teď toho budu ale muset nechat,nějak mi to nedělá dobře.a navíc,teď se chystáme na výměnu oken,tudíš všechno schovávám. teda zatím ještě masíruju a baňkuju,ale už beru jen lidi,co mají permice

teddyna
12. čer 2009

jedem reklamovat tu žehlu,tak jsem zvědavá,jak se zase nervnu

micinka22
12. čer 2009

Ahoj holky my jeli ve středu k našim a nebrala jsem si NB...včera jsme nechali malou u našich tak jsme se aspon v pohode vyspali ..ale ranó brzo budicek pac manza jel jeste do Unicova a pak jsme jeli k nsom ,aby mohl tata do práce .-) tak jsem nakrmila malou a jeli jsme nakupovat....nutne jsem potrebovala kalhoty a mikinu..tak sem vlezla do outletu alpine pro(moje oblibene..super vyprodeje a velky velikosti 😀 😀 ) navic meli akci 2 a 3nejlevnejsi zadarmo...ale meli na me zrovna co sem chtela!! zazrak...kalhoty super černy , jednu uzasnou chlupatou zelenou mikinu a jednu slabsi krasne modrou, a pak 4 trika 😀 😀 😀 😀 tak sem sipo dloiuhatanske dobe udelala radost..navic sem byla rada ze sem usetrila a dokonce mi to sluší..a nikde netlačí 😀 😀 😀 😀

Jinak k pejskum...my koupily pred svatbou border kolii...s tim že taky budeme mit stenatka..pak se stavelo,tehotnelo,rodilo...a porad sem mela pocit ze to nezvladnu s malou..tak sem rekla letos ..mala přes rok ..tak už by to šlo..a ouha nezabřezla a ma 4 roky..na podzim zkusime znova a pak uz asi nic..
Mala dostala k narozkam zlatou retrivrici...ale s PP(to neni tak o vystavach jako o zdraví .-)
tak jestli ji uchovnime tak už nebudu tak dlouho čekat i kdybych se z toho měla po ..

Srazik nevysel? skoda tak jindy :(( si počkam až teda budete všechny tehotny 😀 😀

certina
12. čer 2009

jjjj Míšo - je třeba se občas obšťastnit 😎
Jinak s tím zdravím u pejsků (vždyť já úplně zapoměla, že je vlastně malá na fotkách se stejně chlupatým pejskem jako máme my) no my lítáme na veterinu asi denodenně, ale to né, že by měla něco vrozeného nebo tak, ale ona to prostě asi všechno přitahuje.....prvotní návštěva u dr. (krom zápisu) - byla když jsem došla dom z práce (to jsme ještě bydleli s přítelem u jeho rodičů - takže bývala zavřená venku v kotci 😝 brrrr hrůza.....když si vzpomenu - kotec - fůjjjjjj 😝 ) tak se mnou vůbec nemluvila, oči skleslé - výraz - no mnohem horší než ten klasickej psí - až pak jsem zjistila, že spolkla (nebo chytla) asi vosu - že nemohla štěkat, otvírat tlamu atd. prostě to vevnitř měla celé oteklé..... no a tak to všechno začalo....nedávno - jak jsem tu psala tak měla sedřené polštářky na předních packách - sotva to udravila - tak teď zase hárá - takže nosí kalhotky......děs běs a pořád dokola.........
Jó a naše slavila teď v červnu 4 roky - takže už je to dost na hraně s těma štěňatama - takže to moje mimi by se už taky mělo nějak rozhoupat!!!!!!!!!!!!!!!!

certina
12. čer 2009

Holky - jedu na nákup........tak snad někdy v odpoledních hodinách při domácím úklidu - pa.....

PS: Moni - dej vědět jaks dopadla????

teddyna
12. čer 2009

http://zehlicky.elektromedia.cz/philips-gc-3310... tak tady je nová žehlička.si představte,v obchodě vyzkoušeli jinou žehlu toho samýho modelu a taky tekla.tak jsem řekla,a´t se nezlobí,ale že chci jinou značku.vybrala jsem tuhle,nechala jsem si to komplet převést a už je doma.i v té růžové barvě,jak teda růžovou nesnáším.

zuzka72
12. čer 2009

héééézkááááá, mě se líbí i když růžovou taky ee 😀

teddyna
12. čer 2009

no,ještě aby k ní dávali v příslušenství toho,kdo s ní bude žehlit 😀

krejculka
12. čer 2009

Ahojda,

tak jsem zpět od doktora,dneska mě překvapil 🙂 ..2-3DC mám přijet na hormonální profil(Kterej mě nechtěl před půl rokem udělat 😠 ),jinak clostil.a utroš-klasika...Když do září nic,tak se to bude muset řešit jinak.Jinka mám polycystické vaječníky,tak že vidí problém v tom,ale to už mě říká 15měsíců 🙄 .

Někdo se ptal,kolik příspěvků se sem může napat-10 000 🙂 ,pak se musí napsat admin,ona diskuzi zavře a může někdo otevřít další 🙂 .

Peti,klidně se sejít můžeme 🙂 ,Davídka nechám s tatínkem a strejdou a s Móňou vyrazíme 🙂 .Já mám ve Frýdku kamarádku 🙂 ,bydlí v té bytovce,když jedu od Šenova,tak ji mám po pravé straně 🙂 ,je to takové mega sídliště 🙂 .

Jinak to příjmení mě nic neříká....možná podle vidění jo 🙂

Davídek je dneska na přeražení 😅 ,jdu si s ním lehnout a přečíst mu pohádku,ať si chvilku odpočine 😉 .

certina
12. čer 2009

HOlký šílený...........právě jsem se vrátila z tesca - nakoupeno sice mám , ale ten čas který jsem strávila nákupem - jsem stejně strávila u pokladny........zrovna se slečna zaučovala...............děs....já vím, že se musí zaučit každý, ale nemusela jsem zrovna já mít to štěstí.........................teď se jdu vrhat na úklid......

Jo Moni už koníka trošku rozebíráme i doma.......zrovna včera jsem tomu mojemu říkala, že máš taky dost ulítaného manžela atd.....že asi nemá moc času.........no a dneska mi to hnedka vrátil - když mi teď telefonoval, že přijde pozdě......říkala jsem mu - však jsem ani s ničím jiným nepočítala a on , že Moničin chlap taky hodně pracuje.....................no takže z toho vyplývá - že mu nic nebudu říkat...................

Leni - já mám ten samý problém - taky mám polycystické vaječníky.......a právě když jsem byla poprvé těhu, tak jsem tam měla obrovskou cystu......a to těhu prý vlastně skončilo společně s tím, když ona praskla.......neb se mi děloha zalila krví......bylo to dost šílený - moc se mi na to nechce vzpomínat - chodila jsem tehdy do Vítkovické nemocnice - a jejich přístup k pacientkám strašně hnusný......vůbec mi nic nechtěli říct a rovnou pod nůž.................fuj.....nemyslet na to.....
já teď byla taky 4-tý den na hormonálním profilu - a v PO 15.6. jdu pro výsledky a zároveň na ultz.....
No na tom sídlišti bydlí můj bratranec s rodinou..............byla by to dobrá náhoda - kdyby bydleli ve stejném vchodě, co????

Jo Moni - ta žehlička je pěkná.......a ta růžová náhodou není špatná..............sic růžovou taky moc nemusím.......tak to prubni a dej vědět!

certina
12. čer 2009

Sem zatopila v krbu - tu je taková zima!!Brrrr
Kde jsou ty tropy....

zuzka72
12. čer 2009

Tady je zimaaaaa, závidím ti ten krb? 😎

certina
12. čer 2009

hmmmm ani ne, ne - ještě mi tu chybí ten chlap......ale ten přijde ve chvíli - kdy už budu tak zralá mu jen nachystat večeři a padnout do lóže.....

teddyna
12. čer 2009

no joo,Peti,ale tos tu nenapsala,že stípáš do teho krbu stoletý duby! to pak věřím,že odpadneš.taky máme krb,ale prdím na to - s Teddym na věky,zalezem do deky.
Leňas,se divím,když ti diagnostiloval PCO,tak že ti nechce udělat rovnou laparoskopii s tím výkonem,který jsem měla já a že ti nenasadil Metformin - lék první volby u syndrom PCO.ale když oni to ti obvoďáci tak neřešej,co?však uvidíš,co uvidíš,jestli něco uvidíš 😀 Máme dneska griling párty,tak jsem vytahala ven potahy na křesla,nakrájela vše,co se nakrájet dalo a jsem taky tak na odpadnutí.a budu tady hlídat ty vožralce,co se na slunku trochu - ehmmm - dají do čumáku 😀 😀 😀 ještěže to je na zahradě a můžou babce rovnou poblík brambory

krejculka
12. čer 2009

Móňo,já tomu prdlajs rozumím,tak mu nemůžu argumentovat..Taky se bojím,že se něco stane po tom clostilu,však už jsem ho nějakej ten měsíc jedla a cyst přibývalo a přibývalo....A víš,jaky jsem měla nedávno šílený bolesti..Co myslíš,že se mám obrátit na někoho jinýho?Mudr.zrovna obvoďák není,to ne,ale teda nevím,proč mě nasadil zrovna clostil,když cysty jsou s ním kontraindikovany.Tu mám www stránky...

www.mujgynekolog.cz

krejculka
12. čer 2009

jsem nějak s Davčou usnula 😅 a vzbudil nás teď David 🙂

krejculka
12. čer 2009

Tady je zima jak v Rusku 🙄 ,je to na pomalu na zimní oblečení.

krejculka
12. čer 2009

Peti,to mě ani neříkej,že se něco takovýho může stát....

krejculka
12. čer 2009

Já jsem měla cysty i u Davídka,ale ty zmizely po prvním měsíci léčby-myslím,že jsem měla Proveru nebo něco takového,nevím,jestli se nepletu v názvu...Clostil jsem neměla určitě..

krejculka
12. čer 2009

halóóó,kde kdo? 🙂