Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
22. únor 2010

A co Verun..................kde je???Proč nepodá info...................

asmeena
22. únor 2010

Verun ještě zatím neví, protože si mám na výsledek volat až po 14:00
zuzi: tak to je super, že to tak dopadlo a máš se tento týden na co těšit. Určitě ti spadl jeden kámen ze srdce. Držím pěstičky. Jdeš teda do celkové narkózy nebo jen lokální?

zuzka72
22. únor 2010

Holky tak já jsem to nakonec ukecala sama, ten primář měl dobrou náladu a dalo se s ním vyjmečně mluvit. Machače jsem nevyužila, ale i přesto jsem mu napsala děkovmej dopis. 🙂
Z narkózou ještě nevím, podepsala jsem spinál, ale možná půjdu do celkové, jelikož jsem se dozvěděla až dnes, že v téhle nemocnici tatínky u císaře nenechají, takže je to jedno, já ten spinál chtěla kvůli Petrovi, ale když tam nemůže být, tak je to fuk. No blby je, že jsem ho snad 3týdny ukecávala aby tam šel a až řekl, že jo, tak ho tam nepustí. 😀 😀 😀 To mu zase něco vyšlo. 😉

asmeena
22. únor 2010

zuzi: a nedomluvil si to tam ten tvůj chlop s nima, aby ti řekli, že chlapa k porodu nepustí 😀

zuzka72
22. únor 2010

Asmeen 😀

juvik
22. únor 2010

Zuzi, to je super...takže v pátek jsou kluci na světě 😵

Asmee, jsou to nervy o čekání, že? Ale neboj, myslím, že testíky nelžou a bude krásná hodnota 😉

sukubka
22. únor 2010

ahoj holky

Zuzi teda to je úplně super,mám radost že to takhle dopadlo,takže kluci už budu za chvíli venku téda!
je dobrý když člověk ví kdy do toho půjde aspon si ještě stihneš to nej.pokoupi zařidit atd že?

asmeko tak čekáme pozitivní zprávičky,jsem ráda že jsi tady prolomila ledy 😉

asmenko a ty jsi do ted měla IUI,IVF a minimálku kolikrát?
protože jak to čtu máme to docela podobné....

asmeena
22. únor 2010

sukub: na minimálku jsem teď šla podruhé (minulý rok jsem měla první minimálku v říjnu a v listopadu hned KET)

zuzka72
22. únor 2010

🙂 🙂 Jste všechny moje zlatíčka, všem co mi držely pěstičky moc a moc děkuji, hodně jste mi pomohli. 🙂 🙂 🙂

sukubka
22. únor 2010

zuzi od toho jsme tady,aby sme si pomáhali a podporovali 😉

asmenko tak pak hned podej info jo?a mezi tím jsi neměla žádnou hysteroskopii nebo tak něco před tou minimálkou?já totiž ne jak je divný když to nás zavadí embrijka a nechytnou se pak je do nás zavedou později a chytnou se pořád nechápu jakto že to ze začátku nejde a pak se to povede

stephanie
22. únor 2010

asmeen, jsme nedočkavé 😵

sukub, tam bude asi víc faktorů, které to ovlivňují, nejdůležitějsí je psychická pohoda, no a pak košulka s žirafkou 😀

no já mám zas depku, dneska jsem voalala na gyndu kvůli výsledkům z genetiky, tak mi sestra řekla, že si mám zavolat zítra, že je tam toho víc...tak nevím, co si mám o tom myslet, dobré to asi nebude...

asmeena
22. únor 2010

Já jsem měla hysteroskopii i laparoskopii. Ale musela jsem si to sama vydupat tenkrát ve Fertimedu.

Jinak hlásím, že hCG je 134 - jupííííííííííííí. Jdu psát Machačovi.

juvik
22. únor 2010

Asmee, paráda 😵 😵 😵

Stephi, tak snad to nebude nic vážného...někdy doktoři a sestry člověka vyplaší a pak je to ok ...

stephanie
22. únor 2010

asmeen, GRATULUJI!!!!!! to je supeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

stephanie
22. únor 2010

juvik uvidím zítra, do toho jsem šla dneska ještě na odběry kvůli té štítné žlázy, to mě taky doktorka strašila, tak dooufám, že snad ještě to mimi někdy mít budem

asmeena
22. únor 2010

step: to znám to čekání, když zavoláš a oni ti nepodají pořádnou odpověď. Ale možná myslela, že tam je víc toho co vyšetřovali a nemají možná kompletní výsledky.

stephanie
22. únor 2010

tak co asmeen, co manža? ten tě dneska bude nosit na rukou 😵

stephanie
22. únor 2010

asmeen, no uvidíme...sestra byla nějaká divná po hlase...
já ti to tak přeju asmeen,,,,to je super, že ti to vyšlo a mimi stihneš ještě letos... 😵

juvik
22. únor 2010

Holky začíná mě bolet i v zádech 😖 ...ach jo, že já vždycky něco musím mít. ☹ Už mě to fakt štve, zákon schválnosti funguje v našem případě na 100%. Příští týden bych měla cca ve středu dostat MS a v pátek začít brát clostík...tento čtvrtek jsme měli jet do Brna na tu biopsii...ale jak to tak vidím, nafasuju zítra antibiotika a bude utrum 🙄

stephanie
22. únor 2010

juvik , tak to je škoda, ale nevěš hlavu, uvidíš, co ti dr. řekne...

sukubka
22. únor 2010

asmenko moc veliká gratulka.... 🙂

asmenko to já měla laparo jak sem měla mimoděložní pak jesště jednou před 1ivf ale od té doby je to 2roky.Kdyby nám ta minimálka nevyšla tak 2x snažila bych se přemluvit Machače na hystero.to bych ho ukecala že?ale já chci jít asmenko s tebou v řadě a následovat tě,tak nám to snad taky výjde 🙂

a přišli ti na něco při těch zákrocích asmen?

step a s čím tě doktorka strašila?

asmeena
22. únor 2010

juvik: to snad né, další komplikace? Tak držím pěstičky, ať to co nejdřív překleneš. Nebrala si náhodou ATB už někdy kolem Vánoc?

juvik
22. únor 2010

No už jsem se domluvila s taťkou, že mě k dr. zítra hodí, protože manžel jde do práce a nemám se tam jak dostat. Si vyčítám, že jsem tam nezašla už před těma horama...ale když mě to laplo 2 dny před a pak už tam zas dr. nebyla. Jak dlouho se berou antibiotika při tom zánětu močových cest? Týden?

certina
22. únor 2010

Steph.....klííííd......to bude dobrý....třeba maj jen frmol a sestra je z toho nervozni a maj tam toho hafo, že nebyla schopná říct co a jak.............uvidíš to bude dobrý 😉

Asmeee moooooc gratuluju...........to je suprovní......a jdeš teda ještě na další odběry?Kvůli stoupání HCG??

Zuzi - jsme tu přeci všechny od toho, abychom si pomohly, poradily...atd......taky jsem ráda, že tady jsem s Váma a můžu se s čímkoliv svěřit a taky třeba i poradit druhým.............a je to krásné si navzájem pomoct a držet palečky...................tééééda - Ty to fakt v pátek budeš mít za sebou............a co na to doma???Co kluci - už se těší na další sourozence????Jak to prožívaj, když jde do finále..............

holkyyy - tak konečně je to tu takové celé šťastnější...................to je pěkné....pěkně ten rok 2010 začíná , ne???

juvik
22. únor 2010

Asmee, ne nebrala....ale byli jsme pořád nachlazení 😒

sukubka
22. únor 2010

juvík nestraš,musíš si odpočinout a snažit se s toho dostat,vím že se mi to píše ale já mám taky vždy zákon schválnosti v tom že na mě bud leze chřipka nebo něco jinýho!

jinak holky při stimulce je sexík dovolenej že?včera jsem se totiž vrátila s té Prahy a manža byl přítulnej 😀 ale pořád sem se bála aby mi neprdli vajucha

juvik
22. únor 2010

Sukub, já myslím, že do kontroly je to v pohodě a pak uvidíš, co ti Machač řekne. My taky sexovali. 😅

certina
22. únor 2010

Juvi - nevěš hlavu.....zítra zajdi určo k dr...a uvidíš co Ti řekne.....třeba to bude rychlovka a budeš brzičko fit.....ale že to vždyycky musí přijít v tu nejnevhodnější dobu, co???No myslím na Tebe ať toho bacilka brzo vyženeš! 😉
No já tyto problémy nemám s močákem, takže nevím, ale švagrová to mívá a myslím, že ATB mívá tak ten týden - no však uvidíš - nevěš hlavu.....zítra se s dr. domluvíš 😉

juvik
22. únor 2010

holky díky za povzbuzení, jste hodné 😉
jdu se zase prolívat čajem 😝

asmeena
22. únor 2010

Já se jdu zase naobědvat, protože jsem do teď měla zcvrklý žaludek.