Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

stephanie
22. únor 2010

taky chci napsat zrovna, hlavně klid a žádný stres...běž si lehnout a dej si něco, kde je vitamín c, vymačkej si pomeranč...

asmeena
22. únor 2010

jé vidíte, já si dnes nevzala vitamín, tak to jdu napravit. zatím pá

b.e.r.u.s.k.a
22. únor 2010

papa a odpočívej a pak písni,jak je

teddyna
22. únor 2010

ahojte vespolek.
Asmen:to jsou super zprávy,jen tak dál ! a jak budeš na nemocenské,tak se už konečně sejdem,jo?ty nebudeš chodit do práce,budeš flexibilnější - no paráda.
Zuzi:no vidíš,super zprávy.takže v pátek to vypukne - aspoň máš čas doma vše dochystat a v klidu dodělat.
Já to měla vše ve stresu a honu a bylo to na prd. ale je to paráda,když víš přesně na den a hodinu,kdy budeš rodit,že? 😀
čertina:vydrž tetka,za chvíli budeš mít mimíska už doma.však jsi už ve finále.jak jsem ti radila - začni umývat okna a porod bude jedna dvě 😀 .jako vyvolávačka je ještě doporučován sex - ale co se mě týče,nedovedu si představit,že bych se kdesik kulala s břuchem.nicméně,každej je jinej
no a teď o nás:dneska měl Vojtík první lekci vaničkového plavání a děsně se mu to líbilo.akorát na konci už byl unavenej a byl kňoura.nicméně,oblékla jsem ho a na tvrdo vytuhnul,jak byl unaven.plavací tetu máme super,tak jsem ráda.akorát jak dojde na placení vody,tak to bude pálka jak kráva.páč se plave při napuštění plné vany vody tak,aby dítě se nedotýkalo dna.a máme rohovou vanu 140x140-no děs běs.
a další děs běs je usínání-večer jsem tak na pokraji zhroucení kdy by pořád jen baštil.vypije si oba cicky,ještě dostane z flašky a huláká pořád.až se nacpe do prasknutí,tak je spokojenej a jde chrupčit.sice usíná tak,že si ještě podyndá cicek,ale nevím jak na něj.jsem vyřízená psychicky,fyzicky...vypadám jak troska.jak jsem byla zvyklá,že jsem upravená,načesaná,nalíčená...kde jsou ty časy!áách jo.snad se to jednou zlepší.

certina
22. únor 2010

ahooooj tetka ...................
no s tím sexem - už mně to tady doma bylo naznačováno....páč se to drahá polovička dozvěděla jako novinku na přednášce, ale já to fakt v tomhle stavu nezvládám..............no a co se týče oken, tak v sobotu přijde má mamka..............takže to asi taky neklapne..........ale já už fakt nejsem momentálně na nic.............břicho tlačí děsně dolů, chodím už jak kačena........a o bolesti celých zad ať už z těžkého břicha nebo teď beder ani nemluvím.....při vaření už mám v kuchyni židli a sedím u toho 😀 😝 - fakt si připadám už děsně............nééé nadarmo se říká, že ten poslední měsíc je fakt hroznej!!!.....hele a to ta paní chodí teda k vám domů, jo??Tak to je fajn, že to máš ve svojom....sice ta voda pak to bude pálka, ale jsi doma............já budu chtít od 3 měsíců chodit do vaniček v místě, kde pak budeme mít i bazén od půl roku - já tam teď chodila na těhobik..........tak to bude taky paráda...........tak nahoď zas nějaké foto - určo jste ho dneska fotili..............na té fotce společné - jste krásná rodinka - sluší vám to! 😉

sukubka
22. únor 2010

berusko taky asmence a všem těhulkám závidím,ale každopádně jim to úplně přeju,jen už bych chtěla taky...
sand ten rok 2010 bude opravdu ok 🙂

stephanie a ty jsi ten euthyrox nejedla pořád,ty jsi o někdy vysadila?já ho do ted jedla už přes rok,akorád mi to ted zvýšila na 1celou tabletku ten euthyrox už prý už budu jíst navždycky akorát mi bud bude přidávat nebo ubírat tabletky

sukubka
22. únor 2010

certi moje švagrová měla jít na císař tenkrát v úterý,protože už přenášela a večer měla s bráchou sexík a v noci valili do porodnice a malej šel přirozeně! 😀

teddy taky máme velikou rohovou vanu a za vodu vždy hodně doplácíme a to jsme dva,vždycky ten zapisovatel vody říká že jsme jak čtyřčlená rodina a manža vždycky nadává že si napouštím plnou vanu a často 🙂 to teprv až bude mimi to bude voda téct proudem,pračka a myčka pojede pořád dokola! 😀

asmenko jdi si lehnout a jak píši holky.KLID a pak podej info

zuzka72
22. únor 2010

Holky-tak sex nepomáhá , teda mě, okna už jsem umyla minulý týden a nic, dělám, nosím tahám stěhuji a pořád nic, takže to funguje jen na někoho.
Teddy, tak ten Vojtík už má 3měsíce-to letí, to snad není možny.
Čerti-zítra máme 39tt, tak snad se to rozjede alespoň u tebe. 🙂

asmeena
22. únor 2010

teddy: to si piš, určitě se už musíme sejít. Ráda poznám Vojtíka na živo. A co to je vaničkování? To je nějaká nová metoda plavání s dětmi?

sukubka
22. únor 2010

asmenko už je dobře?
hraješ na facebooku? 😀 do kdy budeš v jeseníku?

anty
22. únor 2010

Holky psala jsem vám tady, že jsem 6-tý den začala špinit, dneska ráno jsem si udělala test byl sněhový a teď večer jsem ho vyhrabala z koše a je tam duch, dnes je to osmý den od et, ten test se jmenuje best 2. Co myslíte, můžu být těhu

micinka22
22. únor 2010

Anty za A)kup si mamatest B) je to brzo -čarka muze byt i po limitu... C) naděje je dost vysoká!!!

Zuzi gratulka..za chvilku budeš quatro máma 😵 😵 😵

Veru super HCG..jen tak dál

anty
22. únor 2010

diky micinko, jsou to moje první dvě asi z toho neusnu, pořád mně pálí žáha.

stephanie
22. únor 2010

sukub, já jsem ten euthyrox brala cca před rokem a půl, půl tablety denně , 3 měsíce a pak celou dobu nic, ani mě nikdo nekontroloval...
dr. jen říkala, že mám přijít, když budu chtít otěhotnět (to jsem ještě nevěděla, že přirozeně to nepůjde), výsledky byly tehda ok...
a ted jak jsem tam byla, tak mě zas strašila, tak já nevím...si říkám, že jsem raději neměla nikam chodit po vyšetřeních...

já jsem ted přišla ze cvičení, holky to je tak super, úplně jsem se do toho zamilovala...

zuzi já jsem slyšela že na vyvolání porodu je dobré si stimulovat bradavky, říkala mi to porodní asistentka 😀
a nebo sperma 😀

zuzka72
22. únor 2010

Staep-to už mám za sebou při všech dětech-nee, na mě to vliv nemá. 😀

stephanie
22. únor 2010

...tak to vydržíš do čtvrtka, to sletí, v klidu si všechno připrav a ani se nenaděješ a budeš mít prcky v náručí... 😵

sukubka
22. únor 2010

step podle mě jsi ty tabletky neměla vysazovat.nejsem ale doktor já mám sníženou funkci štítky a doktorka říkala že na mimi musím mít hodnoty štítky úplně v normě a jíst prášky pravidelně.Nabrala ti krev?důležitý je TSH nevíš kolik ho máš že?být tebou pokud je ta doktorka dobrá zajdu za ní at ti udělá ty testy a ona sama ti musí říct zda má minimálka cenu,mě třeba říkala že jak sem podstupovala ty 2ivf tak že zbytečně když viděla ty moje hodnoty říkala že by mě s takovýma hodnotama nikam nepustila,jo jene tenkrat sem nechodila k ní,až ted a pořád mě hlídá

stephanie
22. únor 2010

sukub, jak mi bral machač minulý rok krev na hor. profil, tak jsem měla to TSH 3.833 - je to už ta horní hranice..
mi ta dr. říkala, že ti doktoři jsou raději, když ty hodnoty jsou vyšší , než nižší...nevím, proč jsem to přestala brát, říkala, že ty hodnoty jsou dobré a že to brát nemusím, že mám přijít, až budu těhu
no a ted zas mluvila, že to musíme dát do pořádku, že ten hormon je důležitý pro vývoj dítěte, a kdybych to zas brala, tak musí být nějaká pauza...
já mám sukub prý chornický zánět štítné žlázy
dneska jsem právě byla na krev, tak uvidím
a zítra mám volat kvůli té genetiky
no pořád člověk musí něco řešit, kurńa některé ženské se otřou chlapovi o trenky a jsou těhotné ani neví jak ...proč je to tak nespravedlivé?

sukubka
22. únor 2010

stephanie to já si taky říkám že je to nespravedlivé.A holky máte někerá imuno?já mám jen genetiku,pak mi ve FN jak nevyšlo ivf doporučili imuno,ale Machač říkal že je to zbytečný,tak nevím....

kdybys zase brala ty prášky že musí být pauza?já je prý budu jíst pořád,ale mám něco jiného než ty tak ta doktorka asi ví co a jak neboj.je to ale už na palici ještě k tomu kolem mě v rodině je to samé miminko,ne že bych neměla radost ale znáte to když to i já tak moc chci

stephanie
22. únor 2010

sukub a co mám říkat já v tom mém obchodě? chodí mi tam denně samé těhule, připadá mi, že každá ženská je těhu kromě mě...a pak se ještě každý ptá, a co vy, vy nic? no co mám pořád říkat...
jinak machač to imuno nějak nedoporučuje...

asmeen, už ti napsal? asi až v noci, že?

sukubka
22. únor 2010

step máš to taky hrozný 😒 ale musíme věřit že se zadaří.
já mám to samé,měla jsem před 2roky svatbua celá vesnice ví že máme dům,sme spolu ž let a každý se mě na potkání ptá,tak co lucinko vy ještě nechcete dítě?ta dnešní mládež,pořád na něco čeká!a když se najde den blbec a slyším to 3x mám chut zabíjet

stephanie
22. únor 2010

no taky nesnáším ty otázky...musíš si najít nějakou kloudnou odpověď,nebo se naučit to ignorovat...však jim jednou vytřeš zrak - třeba s dvojčátkama 😵

sukubka
22. únor 2010

step škoda že nedělám v práci s tebou to by sme se o sebe opřely 😀

stephanie
22. únor 2010

to jo 😀
a kde ty vůbec pracuješ?

katapola
22. únor 2010

Ahoj holky. Copak je nového. Uvažuju, že bych příští cyklus šla do minimálky. Nechystáte se někdo další taky? A co nové těhule? Přibyly?

stephanie
22. únor 2010

katapol - no jasné, že jsou novinky ---- asmeen je těhu!!!!!!!!!!!!! 😵

sukubka
22. únor 2010

step no momentalně jsem na neschopence a jak ji ukončim dostanu padaka,končila mi smlouva a ve firmě to šlo z kopce takže i ta mateřská by se šikla.

odkud jsi step?
katapola a kdy má dorazit mrcha?

asmeena
22. únor 2010

ahoj katap: ty jsi taky cvičila tu Mojžíšku?

stephanie
22. únor 2010

sukub, bydlím asi 20 km za Ostravou (nebo před? 😀 )
ve Šternberku jsem jednou byla na tom zámku a prý tam straší!!! 😀
sukub moc bych ti to přála, ať už to výjde

asmeena
22. únor 2010

holky nevíte jestli je Machač tento týden v Olmiku?