Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
6. bře 2010

jitul dik.....no snad už to toho 15.3. - kdy ty budeš u Štěpána já budu mít za sebou a budu na Tebe moc myslet..... 😉

teddyna
6. bře 2010

jitulík - vítej u nás,to víš,že tě vezmem mezi sebe. neboooj,v Reprofitu neplatíš víc než musíš.to není jak některé CAR - viz Fertimed ☹ .
čerti,vidíš - toho posledního měsíce jsem se nedočkala,takže mě tyhle potíže minuly.i když - raděj bych se dočkala. nicméně,teď je to už jedno - VOjtíšek dohnal vše,co mohl,je buclík-ale věčně hladovec.
teda Zuzi,ty seš kanon - doma novorozená dvojčata a ty si poletuješ po plese 😀
holky,co orgasmus - už jste to pekly?dneska jsem to nabalila manželovi na hudební soutěž,kterou jel fotit a chválil to.tak dostal nařízeno,ať se bez krabice tupperware nevrací.páč minule říkal,že mu to málem sežrali i s krabicí 😀

beras
6. bře 2010

Teddy koukala jsem na Vojtíška jakej už je taky fešák 😀 😀 Já už musím Tomíkovi dávat bryndák ,protože má ruce zaraženy pořád v puse a ocintanej celej 😀 Nejlepší je,že když tam nemá narvany ruce tak je potichu ale jakmile je tam strčí tak povídá a povídá.Už je to fakt sranda a jak je lechtivej 😀 stačí mu sáhnout na záda a už se řehtá.Já jsem posílala Machačovi děkovnej dopis a fotku a odepsal mi 😀 😀 😀 Musím hodit do alba fotečky 😉

beras
6. bře 2010

Jsou tam 😀 😀

juvik
6. bře 2010

Beras, krásné fotečky 😵

asmeena
6. bře 2010

beras: malý teda roste jako z vody, a moc to sourozencům sluší.

zuzka72
6. bře 2010

Teddy- 😀 já budu nakonec péci ráno, aby to bylo čerstvy-furt jsou tady nějaky pacienti(návštěvy) 😀

jitulik24
6. bře 2010

Tak to je dobrý ve Fertimedu za první pohovor chtěli 500 Kč 😠 . Škoda že jsem to nevěděla hned od začátku. Když tam byl doktor Vodička tak to tam bylo dobré, ale teď to tam stojí za h.... 😠 . Dívala jsem se na fotku Machače a musím říct, že je to sympaťák od pohledu 😉.

jitulik24
6. bře 2010

Ještě mám jeden dotaz. Za jak dlouho jste po první návštěvě Reprofitu začali stimulovat na IVF?

b.e.r.u.s.k.a
6. bře 2010

Jitul já jsem měla minimálku a to jsme začali hned kdy to bylo možné 🙂 Ale s IVF nevím,záleží jak to je s pojišťovnou:Vím,že Fertimedu se muselo čekat až to schválí.

certina
6. bře 2010

táák jsem právě vstala - je to fajn si dát odpo šlofíka....jsem jakási poslední dobou fakt unavená.....Moni buď ráda, že jsi se toho konce nedočkala, ale zase sis užila svýho až až...........

Ber - Tomik je supr.....moooc hezké fotečky.....a jak kráááásně se směje - to je tak úžasné a se ségrou mu to moooc sluší 😅

jitulik24
6. bře 2010

Právě nevím jestli mám začít jíst Clostilbegyt. Zrovna toho 15.3 bude vycházet na 10 DC. Tak to asi se mnou nic dělat nebudou. No když už tak se budeme snažit doma i když si o tom snažení myslím své ☹ .

b.e.r.u.s.k.a
6. bře 2010

Jitul clostík se u minimálky bere 3-7 den cyklu a pak jdeš na kontrolu,takže bych to nechala na dr. co vám doporučí.Jdete k němu poprvé Ne?

jitulik24
6. bře 2010

Já vím brala jsem ho 5 až 9 den na IUI. Jdu k němu poprvé.

certina
6. bře 2010

Jituli - já bych asi nebrala momentálně nic.......a počkala bych až co řekne sám dr.....on Štěpán vždycky vymyslí něco origoš......uvidíš......

asmeena
6. bře 2010

jitul: určitě počkej až na první konzultaci, my jsme se taky hned domluvili na minimálce a já začala snad už za 14 dní papkat clostík. A tebe možná prohlídne, když jsi 10 DC. Já byla bohužel už 18DC, tak říkal ,že by tam už nic neviděl.

sukubka
6. bře 2010

ahoj holky jsem zde teda já mám poslední dobou nějakou návštěvní náladu,dneska jsem to u našich protáhla 😀

jitulik vítej a s tím clostíkem určitě počkej na Machače co vymyslí a doporučí!
jinak u mě by to šlo od první konzultace až po stimulku taky rychlo akorád zrovna byli Vánoce a měli dovolenou tak sem začala se stimulkou až později.a Machač je moooc příjemnej uvidíš

jitulik24
6. bře 2010

Nejraději bych se na tu IVF vrhla hned při první konzultaci jak jsem netrpělivá 😀 .

pecicka
6. bře 2010

ahoj jituli-tak já taky chodím k Macháčovi, je super, budeš moc spokojena 🙂

sukubka
6. bře 2010

jitulik to ti věřím znám to jak se člověk těší že se začne něco dt!

pecina a ty máš ivf?a kdy?

pecicka
6. bře 2010

sukubka-já jsem byla 26na ET, měla jsem 1embryjko, v utery mi dělali odběr a ve čtvrtek ET, embryjko mělo 6buněk a mělo mít 4, tak se hezky dělilo, ale dneska jsem dělala test a zatím nic, tak jsem z toho malinko marná, ale prý je na test brzy,co myslíš?

jitulik24
6. bře 2010

Tak to jsem ráda, že na něj slyším jen samou chválu. Znám doktora jen z fotky a už teď se na něj těším 😉 . Přesně tak, to čekání je nekonečné. Jen doufám, že budu moct jít rovnou do té IVF a nebudu muset zase do IUI. I když třeba změna prostředí by byla k něčemu dobrá a povedlo by se to. 15.3 budeme mudřejší 🙂 😉

sukubka
6. bře 2010

ET jsi měla v pátek a dneska je to 8den po ET to je ještě brzy tady asmnence to 8den taky nic neukázalo až 9den myslím ducha!neboj bude to ok!a kdy budeš znovu testit?zítra?a jak se cítíš?

pecicka
6. bře 2010

sukubko, no právě nevím, dneksa mě to tak poznamenalo, že jsem uplně zase někde jinde a mám strach, že to nevyjde jako poprvé....sice se citim uplně jinak než poprvé, ale viš jak to je, když se ti tam nic neukáže....jinak se citím dobře, sem tam mě sice bolí břicho jako na mences, mám citlivé bradavky a asi tak 2dny, co mě bolí prsa jo a jinak nafoukla jako balon...

sukubka
6. bře 2010

ani mi nemluv vím jaké to je měla jsem 2ivf ted jsem šla do minimálky.
myslím si že ten utorš dělá hodně a snad se ani nedá poznat jestli je to těhu nebo jestli to dělá utroš.já jsem 3den po ET a taky se docela pozoruju ale řekla bych že mín jak při těch ivf,jsem s toho právě ponaučená tak že když mě bude sebe těhotně tak to může být utroš je to prostě o nervy!ale neboj určitě to bude dobré!!!raději to zkus třeba 10den at se zítra kdyby tam ještě nic nebylo nestresuješ(ale já to znám jaký to je s tím testování)a neuteče dlouhá doba a budu tu taky plašit!ale hrozně ti držím pěstičky at to výjde!!!a jak to že máš zavedeno 1embrijko?víc jich nebylo nebo jsi chtěla zavést jedno?

pecicka
6. bře 2010

já jsem měla jen stimulku glostíkem, protože já i manžel jsme uplně zdraví, jen já jsem se rozvedla po 18letech a muj nový manžel děti nemá a já jsem po sterilizaci, tak říká doktor, že jsem uplně zdravá a nevidí duvod to zbytečně honit hormony. Takže poprvé jsem měla 4vajíčka a taky jen jedno embryjko, ale nic z toho nebylo, nevyšlo to a ted podruhé jsem měla 2foliky, ale jen jedno vajíčko, ale prý moc šikovné, oplodnilo se hned a mělo mít ten druhý den čbunky a mělo 6, tak uvidíme, jinak sliznice a děloha říkal, že vypadá moc dobře......ale víš jak to je.

sukubka
6. bře 2010

a máš to jako ivf nebo minimálka?asi máš minimálku jako já s tím clostíkem že?no právě vím jak to je mě vždycky po ET říkali jak mám krásný embrijka atd a nevyšlo to,nechápu to ,taky mě to štve!ale neboj určitě ti to výjde.kdybys zítra testila dej vedět.a dneska jsi testila poprvé nebo jsi neodolala už dřív?

pecicka
6. bře 2010

jo sukubko, mám minimálku a dnes jsem testila poprvé a asi to zkusím znovu až po neděli, tak ti napíšu. Tak užívej hezký večr a drž se 🙂

sukubka
6. bře 2010

ty se ted hlavně drž a budu ti držet pěstičky aby to vyšlo!pak dej určitě vědět 😉

holky vypínám se pá zítra dobrou....

asmeena
6. bře 2010

peci: na testování máš ještě opravdu brzy, já měla ducha až 9 dní po ET a to bylo ještě odpoledne. Držím pěstičky, aby si taky našla na testíku //