Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
7. bře 2010

No jinak orgasmus je sežranej, dělala jsem ho z broskvemi. 😀
řízky v jogurtu-fuuuj, co to je? já znám jen v majonéze, je to jedly?

asmeena
7. bře 2010

zuzi: ti tvý kluci nevypadají ani jako by jsi je teď porodila, jsou tak krásně velcí a tak nádherní. A ještě vyfoť sebe a klidně i s klukama. 😉

sukubka
7. bře 2010

albi a ty míváš ivf že?né minimálku?

zuzi kluci jsou opravdu úžasní 😉

sukubka
7. bře 2010

peci a tobě držím na testování pěsti štěstí!!!!!

sukubka
7. bře 2010

zuzi ty modrý pletený svetříky nemají na klukách chybu 😀

micinka22
7. bře 2010

Zuzi kluci jsou super..jak panenky🙂)
a řízky v jogurtu jsou mnamka!!!! .-)) http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JRN...

zuzka72
7. bře 2010

Tak Čerti už tam máš i mou fotku, vyfotím lepší, fotil mě Adam, děti řvali, já byla nahrbená a zmrzlá. 😉

certina
7. bře 2010

Zuzi - fajn věta - to mě opravdu teď pobavilo...........tak orgasmus sežranej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no a fotky co dodat.......kluci jsou fakt úžasní......a ta fotečka v těch modrých pletených soupravičkách - no úplná nádhera...............fakt supr......jo a za foto dík.....no co dodat??Ty a po porodu???Nevěřím 😝 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka72
7. bře 2010

Čerti-jako bych mluvila o dnešní noci 😀
mici-tak to je něco podobnýho, já to jen dělám s majonézou a je to mňam

sukubka
7. bře 2010

zuzi a ty nemáš v albu fotku po porodu že?nikde ji tam nevidím

britka
7. bře 2010

Zuzi koukla jsem se na fotečky prckům to strašně sluší a ty pletené svetříky stejně k miminkám patří to mi nikdo nevymluví možná jsem stará škola.Byla tu dnes Monča s Tedíkem to je její pejsem a to naše hyperaktiv štěně strašpytel uštěkaná se divím že Vojtíšek spal a pak málem odešla i s tím naším strašpytlem domů.Vojtíšek celou dobu spinkal je to krásné miminko 🙂 a roste jak z vody.Certi tak co mamka a příští týden nedělní oběd žádná reakce dnes nebyla?

b.e.r.u.s.k.a
7. bře 2010

brit máš pravdu,taky se mi chlapečci líbí v těch dupačkách a svetříčkách.Je to takové miminkovské a ne,že nosí už rifličky.... 🙂 Je to sice hezké,ale dupačky a pletené svetříky mají své kouzlo 😉

teddyna
7. bře 2010

tak jak psala Brit-jsem je byla přepadnout.jak mě manžel viděl,už otvíral dveře,sůl,chleba,kroj... 😀 jejich vlkodlak je fakt torpédo.nejdřív se Tedíka bála,ale kdyby sme tam byli o trochu dýl,tak by byli kamoši. ale byla mi zima jak sfiňa.
Zuzi,tak u nás z orgasmu zbyly trapný dva kousky a chodíme kolem toho jak mlsní vlčáci a čekáme,kdo z nás to sežere🙂
už bych potřebovala ke kadeřnici-začly mi brutálně padat vlasy.Vojtík má pořád nějakej vlas v ruce a v koupelně na zemi to vypadá jak by mě manžel oškubával.četla jsem,že po porodu je to normální.ale nechám se asi šmiknout na krátko,a´t si vlasy odpočnou.

britka
7. bře 2010

Peci ty jsi na tom asi jak já.Já jsem byla rozvedená a vloni jsem se vdala a to jsme hned na začátku našeho vztahu to jsou 3 roky začli s uměl.oplod.a to už mám 4 ET za sebou a nic.Já mám dceru z min.manž.a mám i vnuka a manžel nemá žádné dítě a proto jsme se na to dali a bojujeme a nevzdáme to.Držím ti taky palečky ať se ti ukáže 2 čárka a jsou to strašné nervy to čekání to znám.

sukubka
7. bře 2010

brit a první dítě jsi měla přirozeně?já fakt nechápu že první se třeba zadaří přirozeně a druhé nejde a nejde!
no ale u nás nějak nejde ani to první,ale snad se to brzy změní.

peci a myslím na tebe a držím moooc pěstičky

certina
7. bře 2010

holky mě do teď pořád nějak konik blbnul.....a celkově net....tak snad už to teď pojede dobře........
Brit - no příští týden jsem už konstatovala, že už nikam nejedu, že max vyšlu chlapa aby ten oběd vyzvednul.....jak jsem se zase drala do ryflí a trika, upocená až na ři.. ....no hrůza...... už to prostě fakt nedávám....., tak se mamka jen smála....a tak jsme prostě jen uvažovali, že bychom chtěli vidět aspoň ten týden dopředu, jak to bude vypadat 😅 😅 😅 😅 jako co a jak bude.......................v břiše se mi teď občas cosi hnulo, tak k tomu gyndr asi zítra nepůjdu....uvidím, ale asi vyčkám až na středu, ale jestli mně nebude chtít vyslat do porodnice, tak už si o to asi řeknu.......je mi to blbé jen proto, že ten můj gyndr je porodník, ale v jiné porodnici, než chci rodit....tak nevím, jak bych se pak na něj po šestinedělí usmívala.............chjoooo......

zuzka72
7. bře 2010

sukub-já ji tam dnes dala pro čerti a hned po 10min vymazala, byla jsem tam, jako debil, nafotim lepší a nejspíš bez ksichtu 😀

certina
7. bře 2010

Zuzi - Ty se teda umíš pěkně okomentovat..... 😲 ty seš teda......to vůbec není pravda......náhodou jak by Ti to nemohlo slušet - když držíš v rukou dva tákovehle klučiny 😉 😅

sukubka
7. bře 2010

zuzi aha a já ji hledala jak blbec 😀 tak určitě pak vyfot a hod ho albíčka ju 😀

certi kdyby jsi zítra šla k doktorovi tak dej vědět ju

certina
7. bře 2010

jjjojjo Sukub - když tak se ozvu.....dneska to pomalu balím...a jdu spinkat....tak dobrou všem páááááááááá 😔

sukubka
7. bře 2010

dobrou holky i já jdu do hajan 😀

britka
7. bře 2010

Holky tak jak jsem teď přečetla těch pár vět a tak jsem tu řechtala i manžílek,když jsem si ho představila v kroji s chlebem a solí v ruce no řekněte samy umíte si ty svoje drahé polovičky tak představit 😀 Moni ty jsi fakt super kde na ty hlody chodíš?Vlasy si měla dnes super máš je husté.a jestli ti vypadavají tak já kdysi brala vitamín B když jsem měla problémy s vlasy.

certina
8. bře 2010

dobré ranko......... 🙂

tak já se rozhodla, že nikam nejdu.....večer se mi ten prďola docela vlnil (né až tak moc, ale něco bylo), tak uvidím jak bude do středy.......ale celou noc se mi zdálo , že rodím a ráno se probudím a zase nic 😝 už z toho pakatím 😝

teddyna
8. bře 2010

bréé ráno.tak u nás se vstávalo v 6 hod-tudíš za ty dvě hodiny se Vojtí stihnul najíst,poblít,posraa 2x se převlíct.takže jak se poblil,tak má zas hlad a už je zas u zdroje.ale usíná,je vidět,že je unavenej.tak na chvíli schrupne,mezitím se snad už najím,naláduju pračku,měla bych vyžehlit včerejší prádlo a vytřít.no a v půldesáté razíme se sousedkou a hafíkama směr "centrum" šenova.tak to asi všechno nestihnu,co? 😝 kurnik-kdo se nudí a chce pracovat za stravu 😀 😀 😀

britka
8. bře 2010

Dobré ráno,probudili jsme se do krásného dne krásně svítí sluníčko venku ale je tam zima.Certi ještě něco málo vydrž a nebude to trvat a miminko budeš držet v náručí.Moni máš aspoň po ránu záhul co?Nějaký roček a vyspíš se a pak až bude Vojtíšek velký tak ho budeš čekat v noci kdy dojde ze společenských akcí 😀 a tak jde život dokola já to znám od dcery 😀

teddyna
8. bře 2010

Soni,no právě - se děsím toho dne,kdy ho budem nahánět ze Stodolní 😀 . a nebo bude VOjtíšek slušňák po tatínkovi a nebude vědět co "stodolní"znamená-což bych se vůůbec nezlobila.
no,takže pračka naládovaná,prádlo posbíráno(tchýně cosik plantala,žemi to vyžehlí...tož nevím,mám jí to strčit pod nos? 😀 ),zameteno-nevytírala jsem a oběd se vaří - budou špagáty s tučňákem a polívku mám od soboty koprovku - tudíš-houby zlééé! a teď jdu objednat madrac Vojtíkovi do nové postele - už jsme mu koupili velkou,tak ať to má komplet a může se postel složit.
co provádíte všichni dneska?teda krom B

teddyna
8. bře 2010

teda krom Brit,která fičí na odpolku a čertiny která už jen funí a počítá dny,kdy ji trápení s břichem skončí?no a samozřejmě Zuzy,která i kdyby porodila paterčata,tak prostě chrnět nebude a nebude-když by mohla 😀

zuzka72
8. bře 2010

Ne,ne, chrnět budu v rakvi. 😀 Dnes jdem do poradny, tak tady dojím mlíko 😀 , hodím sprchu a pádíme.

certina
8. bře 2010

No Zuzi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ty jsi fakt číslo...........

certina
8. bře 2010

jjojjo MOni - tak , tak už jen funím a funím......zrovna jsem si dotrhala obočí, abych kdyby náhodou se mimouš rozhodl....tak ať se nelekne a odpo mě ještě čeká vana - ufff......to zas aby dr. nepadli k zemi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀