Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
12. bře 2010

Moni - to je blbé , že je Vojťula nemocný.....tak ať se z toho brzo dostane.....to je hrozný jak ty děti chraptí a člověk jim nemůže moc pomoci, co???

my právě dojeli z tesca....tak snad už jsem tam s tím břuchem byla naposledy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak to jdu do kuchyně všechno vyložit a pak zase nohy hooore.....to stejně nepomáhá, ale aspoň něco.............

jitulik24
12. bře 2010

A není lepší ležet aby se to v klidu uchytilo? Já tomu tedy moc nerozumím, ale četla jsem že po IVF má být klidový režim

teddyna
12. bře 2010

jitulik,ležet nemá význam.vložené embryo je.. přirovnání machače "jako zrnko máku mezi dva chleby s máslem"-tudíš opravdu nevypadne. Jitul,vypusť z hlavy debilní moresy Fertimedu - jsou to šmejdi,jen tahali z lidí prachy a zahrávali si s jejich zdravím. pokud pracuješ někde,kde taháš těžké věci,tak si samozřejmě PN vezmeš,ale pokud máš nějakou práci,která není fyzicky namáhavá,tak proč čučet doma?a nebo práci psychicky námahovou třeba.já mám rizikovou náročnou práci,do práce jsem chodila do 8tt a nelituju.doma by mi hráblo.
tak babeta je mňááám.jsem nevydržela a jak schladla,tak jsem to už nakrojila.akorát jsem to pekla v bábovkové formě a nějak se mi to blbě propeklo.asi to příště hodím na nižší plech,ne?co myslíte?kdo to už dělal?
Brit-orgasmus jsem dávala na klasický čtvercový(teda já mám čtvercové) do trouby.

kvakuska
12. bře 2010

jituli klidový režim jo, jako nejezdit na kole, nelézt po skalách, nepotápět se v moři, neskákat padákem ani přes švihadlo, netahat řepu, neorat pole a podobné věci ... ale zajít si s manžílkem na nějakou dobrou mňamku, potom se povalovat doma v pohodlíčku, nechat se obskakovat, to všechno je povolené a aby toho nebylo dost, v Reprofitu ti doporučí i dát si večer po ET dvě decky vínka 😀 ... no není to lepší než se nervovat v kamrlíku ve Ferťasu s kolena stisknutýma k sobě aby embryjko "nevypadlo"? 😠

pecicka
12. bře 2010

holky, jen píšu, že zázrak se nekonal, dopadlo to špatně ☹

kvakuska
12. bře 2010

peci to je mi líto ☹ ... a ty už máš testovat, a nebo jsi byla na krvi dřív, jen tak pro sebe?

pecicka
12. bře 2010

kvakuška-já měla jít dneska na krev, byla jsem 15den od ET

kvakuska
12. bře 2010

hmmm peci, tak to je fakt blbé 😖 ... já fakt nevím co v takovém případě říct, jak reagovat 😒 ... drž se!

kvakuska
12. bře 2010

Chjo peci, jsem nebyla schopná ti tu odpověď ani dopsat, bo mi právě jedna kamarádka poslala jako překvápko fotku svého pozitivního testíku, jsem byla z toho úplně paf, ne že bych jí to nepřála, ale chce se mi brečet ... jak z tebe, tak z ní ☹

pecicka
12. bře 2010

je to těžký, ale s tím do toho jdeme, tak musíme bojovat

micinka22
12. bře 2010

peci to je mi líto..ale bojuj..

kvakuska
12. bře 2010

no právě peci, ale kde brát pořád ty síly k tomu boji? ... kdyby člověk věděl, že se fakt jednou dočká, tak by prostě bojoval a nehleděl ani nalevo ani napravo, ale bohužel, nikdo nám nic nezaručí ... já to mám na etapy, mám období kdy tomu 100% věřím a potom zase období, kdy tomu nevěřím vůbec ... a během snad dvou minut dostat jednu zprávu o neúspěchu a jednu o úspěchu, no to fakt nezvládám tak rychle se přeladit 😒
... asi je brzy se ptát co budete dělat dál .......

sukubka
12. bře 2010

ahoj holky.moc díky za uklidnění.

kvakus tys mě teda pobavila s tím testem pod lupou a druhá pod lampou to já chodila s testem i ven.a já mám ty testy nějaký divný,napřed je bílej po 15minutách růžovej duch a pak je vidět mín jak uschne(já myslela že má jít vidět víc)no záhada.ještě mi ¨nejde do hlavy že mamatest je od 25iui a já mám v krvi hcg 4 a mamatest mi to ukáže!no záhada,ale zítra testnu a uvidím v pondělí jdu na krev a v úterý mi řekl doktor (můj gyndař)at dojdu na ultrazvuk 😉

peci je mi to mooc líto holka vím jaký to je ale bojujte dál.kdy by ste šli na další minimálku?

pecicka
12. bře 2010

my jdeme 26.3. k Macháčovi a vůbec nevím, za jak dlouho se může?
mici-neboj, budu 🙂

teddyna
12. bře 2010

sukub,nic si z toho nedělej,ty tam máš aspon nějakou šmouhu,ale já měla ducha,že byl vidět jen z boku a to jsem ho ještě vyhrabala z koše za hodinu na popud kamarádky.jinak bych ducha neviděla.a ted mi tu ten duch vysává cicek na svačinu 😀
čerti-vojtík nemá teploty,jen chraptí a polyká hleny,které ho následně kopou v bříšku,takže jak ublinkne,tak to jsou sople s mlíkem.ale má děsně rád vysavačovou odsávačku-to drží a ani nedutá.asi je to příjemný.si schválně zkusím odsát nozdry taky 😝
peci,to je škoda,že to neklaplo.ale život jde dál a klapne to příště!
asmen a ty se jak cítíš?

pecicka
12. bře 2010

teddy, budu bojovat a věřit 🙂

asmeena
12. bře 2010

Teda sukub ty už mě nerozčiluj, vždyž to není duch, ale už pořádne dušisko, tak to si piš, že bude sílit, a když já testila, tak to trvalo taky pěkně dlouho než duch vykoukl. A já ho tam na tom tvém teda vidím.

Míšo: gratuluji, že máte vše v pořádku a Lilča bude mít aspoň bráchu, který ji bude chránit 😉

A co Pecička? Neměla mít výsledky krve po 13:00?

Jinak mi máme krásně bijící srdíčko. Až mi půjde v noťasu bluetooth, tak hodím fotečku. Machač mě dnes předal k mému gynekologovi, takže ježdění do Olomouce už skončilo.

pecicka
12. bře 2010

asmen-měla, já psala, že to špatně dopadlo 😢

certina
12. bře 2010

peci - je mi líto jak to dopadlo....chjoooo - proč to pořád nevychází....pořád se člověk musí trápit a zase čekat a čekat...........ale čas jde dál a snad to vyjde hned příště....a ty jsi byla dnes na té krvi nebo jsi testila?? tak se drž!

sukub testy neřeš - hlavně , že v krvi něco bylo a roste to...a růst to bude dál......taky si sice myslím, že na tom ULZ gyndr ještě nic neuvidí, ale on přeci ví co dělá, no ne???Tak si hlaď bříško a klííííídek - to vyjde!!!!!!!!!

sukubka
12. bře 2010

peci a ty jsi měla hcg přímo 0 a viděla jsi ty výsledky?
asmenko jé to je úžasný že máte st¨rdíčko a co Macháč byl zase zlatej?

pecicka
12. bře 2010

výsledek byl 1,2 a jsem 15den po ET, pprostě špatný 😢

asmeena
12. bře 2010

peci: promiň, jsem to nějak přehlídla, špatně mi přejela v počítači stránka, že se mi některé příspěvky neukázaly. Je mi to moc líto, ale určitě to nevzdávejte. On se určitě stane zázrak jako u nás a až tomu už nebudeš věřit, tak se zadaří.
sukub: Machač úžasný. Nacpával se tam čokoládou a pořád se usmíval. No prostě zlatíčko, bude mi teď trošku líto, že už ho neuvidím.

sukubka
12. bře 2010

peci chjo ☹ a kdy bys to viděla na další pokus?a menstruaci ale nemáš že?

pecicka
12. bře 2010

sukub-zatím nemám, já vubec nevím, za jak dlouho mužu
asmen-v pohodě

certina
12. bře 2010

peci - já blbá....jo už jsem si to přečetla, že jsi byla na krvi.....než jsem to odeslala, tak se tu nahromadily další příspěvky..............tak jsem to nějak zasklila...............

Asmeee - tak to je parááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááádááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá mám z Tebe velkou radost.........................

holky jedny - stejně je to pech - na jednu stranu tu jsou smutné zprávy a na druhou se člověk raduje...chjo...ale to je život............

Asmeeee - a co pořád dělá u TEBE v profilu ta SNAŽILKA - šup tam ty týdny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katapola
12. bře 2010

Asme, myslím, že jsem tě dnes viděla v čekárně🙂

certina
12. bře 2010

Moni - říkáš, že Vojtikovi odsávačka na vysavač neva, jo???Tak to mě pak musíš zaškolit....taky ji mám pořízenoum ale jsem zvědavá, jestli to mimi nebude vadit???Tak to jsi mě docela mile potěšila!

certina
12. bře 2010

Kat a Ty jsi dnes byla taky u Štěpuly????

zuzka72
12. bře 2010

Tak jsme zpět z města-brrrr-zima jako prase.
Tož tohle mi hlava nebere a dala bych té matce doživotí, je to vůbec možné?
http://www.novinky.cz/krimi/194589-v-pribrami-l...

sukubka
12. bře 2010

peci do další minimálky můžeš hnedka já jsem se z Macháčem domlouvala že kdyby to nevyšlo začala bych hnedka s clostíkem.ale je to i na prachy náročný určitě by jsme to tak nedělali každý měsíc.